Jump to content

Recommended Posts

Συμφωνώ ότι ο Μουκου είναι καλύτερος αλλά δεν θεωρώ ότι φταίει ένας παίχτης για αυτή την εικόνα.

Με Πανσερραικό έπαιζαν Μουκου βίντα. Επίσης τους είχαμε και με Παναιτωλικό που πάλι ισοφαριστήκαμε.

Νομίζω ότι κοινό όλων αυτών των παιχνιδιών είναι ότι δεν τα τελειώσαμε μπροστά παρά ότι το φάγαμε στην τελευταία φάση.

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε το ΚΜ είχε ανακόντα, τώρα έχει και πύθωνα!

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Papatsakalos21 said:

Συμφωνώ ότι ο Μουκου είναι καλύτερος αλλά δεν θεωρώ ότι φταίει ένας παίχτης για αυτή την εικόνα.

Με Πανσερραικό έπαιζαν Μουκου βίντα. Επίσης τους είχαμε και με Παναιτωλικό που πάλι ισοφαριστήκαμε.

Νομίζω ότι κοινό όλων αυτών των παιχνιδιών είναι ότι δεν τα τελειώσαμε μπροστά παρά ότι το φάγαμε στην τελευταία φάση.

Το κοινό είναι ότι σηκώθηκε το πόδι από το γκάζι, πράγμα που πέρσυ δεν το διανοουμασταν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ρεπορταζζζζζζζζζζζ.

Να ξέρετε τα καλύτερα.... άσματα βγαίνουν μέσα από μεγάλες στεναχώριες.

sportime 2.jpg

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, bladerunner21 said:

Ρεπορταζζζζζζζζζζζ.

Να ξέρετε τα καλύτερα.... άσματα βγαίνουν μέσα από μεγάλες στεναχώριες.

 

O πόνος είναι η κινητήριος δύναμη της τέχνης. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Και τα ναρκωτικά, άσχετα που ο Μαρινάκης δεν έχει σχέση, απλά λέω

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Και τα ναρκωτικά, άσχετα που ο Μαρινάκης δεν έχει σχέση, απλά λέω

Το ισχυρότερο ναρκωτικό είναι ο πόνος του δημιουργού.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Το ισχυρότερο ναρκωτικό είναι ο πόνος του δημιουργού.

Δυστυχώς όμως, δεν έχουν όλοι την ωριμότητα του κ. Μαρινάκη να σκεφτούν ότι τα συναισθήματα μας είναι μέσα μας κι ότι δεν χρειάζονται εξωγενείς παράγοντες για να τα εκφράσουμε, καταφεύγοντας έτσι ακόμα και σε οπιούχες ουσίες όπως λχ η ηρωίνη. Κι έτσι, αυτή την αδυναμία κάποιων ευαίσθητων συνανθρώπων μας κάποιοι τη βλέπουν ως πεδίο κέρδους με αποτέλεσμα να έχουμε περιστατικά σαν το noor1.

Ευτυχώς όμως που η Ελλάς έχει πάρει πια το δρόμο της και επιφανείς πατριώτες επιχειρηματίες με φιλανθρωπικές ανησυχίες όπως ο εν λόγω που σε συνδυασμό με τις στενές σχέσεις του με την εκκλησία και ιδίως με τον Μητροπολίτη Πειραιώς που δεν ξέρω γιατί αυτός ο παππούλης δεν έχει ανακηρυχτεί ακόμα Άγιος, βοηθούν τόσο κόσμο.

Κι έχεις μετά κάτι ΜΝΠΝ σαν τον Ζαραλίκο να χυδαιολογούν κατά τέτοιων ανθρώπων. Βέβαια, η θολοκουλτούρα απέβαλε τη Σ. Σταμάτη από τις θεατρικές αίθουσες επειδή τόλμησε να αγανακτήσει δημοσίως με όσα άκουγε.

Το καλό είναι ότι ξαναβγαίνει η Ελευθεροτυπία.

  • Hahaha 5
Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2023 at 4:43 PM, flavius said:

Στοχος της ΑΕΚ επικοινωνιακα για τους αντιπάλους της, κατα την γνωμη μου πάντα, θα πρεπει να ειναι το ματς βαζελος-γαυρος να θεωρειται μια τοπικη μαχη, αντιστοιχο του αρη-παοκ.
Ενα τοπικο φολκλορ απο το οποιο η ΑΕΚ ειναι ετη φωτος παραπανω και περα από αυτα. Η ΑΕΚ, μια ομαδα οροσημο, μια αομαδα που στις συζητησεις θα αντιστοιχει στην εθνικη ελλαδος  και μετα οι υπόλοιποι. Θελει προσπαθεια, θελει ικανους αρδ ΑΕΚ και φυσικα θελει η ομαδα να πετάει. Γινεται όμως.

 

Τσεκ ✔️

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, bladerunner21 said:

Να ξέρετε τα καλύτερα.... άσματα βγαίνουν μέσα από μεγάλες στεναχώριες.

Δίσκο θα βγάλεις μέχρι το τέλος των Playoffs.

marinakis stixoi.jpg

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Ενα πολύ σωστό 1σέλιδο live-sport !

image.thumb.png.4b13c24ed9dfb9acba6ff7dfc20f9adf.png

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2024 at 12:21 AM, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Ενα πολύ σωστό 1σέλιδο live-sport !

image.thumb.png.4b13c24ed9dfb9acba6ff7dfc20f9adf.png

Το πρωτοσελιδο δεν μαρεσει

Ασυλληπτοι και ελευθεροι που ηρθαν και εφυγαν παραμενουν οι φονιαδες που σκοτώσαν τον Μιχάλη, όχι "ασυλληπτος ο δολοφονος".

Εχει διαφορά, υπουλη διαφορα.

Μουνιά της λασπης βρωμοαρδ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Geologos said:

Εχει διαφορά, υπουλη διαφορα.

Μουνιά της λασπης βρωμοαρδ.

Σαφώς ΝΑΙ ..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zara said:

Δώρο (στυλό) διαρκείας! 

Είχαν υποσχεθεί να κάνουν δώρο ένα (εισιτήριο) διαρκείας αλλά έφαγαν άκυρο από τον Μελ. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Από έναν Άγγλο δημοσιογράφο και οπαδό της ΑΕΚ!! για το αθηναϊκό ντέρμπι. Εξηγεί και πως έγινε ΑΕΚ. 

Από την Ελλάδα, υποστηρίζω την ΑΕΚ. Είμαι οπαδός της. Η ιστορία αυτή με γυρίζει αρκετά χρόνια πίσω. Συγκεκριμένα, όταν ήμουν έξι ετών είχα βρεθεί στη Λέσβο για διακοπές και μου είχαν κάνει δώρο ένα τετράδιο με ζωγραφιές, το οποίο είχε το σήμα της ΑΕΚ! Τότε, δεν γνώριζα τι ήταν. Μετά από πολλά χρόνια το βρήκα στο σπίτι μου και διαπίστωσα περί τίνος πρόκειται και ένιωσα πως η μοίρα... ήθελε να υποστηρίξω την ΑΕΚ

https://www.bnsports.gr/face-to-face/articles/658074/vretanos-dimosiografos-pou-latreyei-to-elliniko-podosfairo-kai-ypostirizei-tin-aek-ki-omos-yparxei-kai-apokalyptetai-sto-bn-sports?fbclid=IwAR3KkfJgg8vPQswH2M8p8vrkHSH_7ILPijc2-F9uTjxoBsoEY8F31Oj99rU

 

alex-athenianderby_1.jpg

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Μήπως βρήκε και πλαστική μπάλα Α.Ε.Κ.; Λέω, μήπως.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 7
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, thodoris19 said:

Κωλοφυλλαδα SportDay όπως πάντα. 

IMG_1323.jpeg

ενα δυο μαρς? σπορντει α γαμη

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/superleague1/aek-romperto-karlos-kasigias-kai-asounsao-pozaroun-me-tin-epeteiaki-fanela/4972913?fbclid=IwAR1VxzMXN81uu3W05ul7n9n4kpIeDX1XRD4h8kF_qp5PpZCaLozyxBuLEKw

Ειναι καλό να έχεις προσωπικότητες σαν τον Μπρούνο Αλβες στην ομάδα. Πρόεδρε φέρ τους και τους 3. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι αυτό το πράγμα με θυμώνει κάπως. Τι χωριατίλα είναι αυτή ρε μλκ. Τι ακριβώς σχεση έχουν με την ΑΕΚ ο Ρομπέρτο Κάρλος κι ο Κασίγιας; Τι παοκτζηδισμοί είναι αυτοί ρε γίδια ναπουμε. Χάρηκαν λέει που έβγαλαν φωτογραφία με τη φανέλα μας κάτι παντελώς άσχετοι με ΑΕΚ  πρώην ποδοσφαιριστές. Μπράβο μλκσ, όταν ξαναπάρουμε πρωτάθλημα γράψτε και άρθρα πως το σχολίασαν οι ξένοι.

Η ΑΕΚ έχει δικιά της ιστορία και θρύλους και κυρίως είναι αυτόφωτη.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Aν είχαμε λίγο χιούμορ σαν σύλλογος θα δίναμε στον Μάνταλο μια φανέλα Ρεάλ.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×