Jump to content

Μαύρη λίστα


Guest ALati
 Share

Recommended Posts

Guest ALati
Επειδη λογω χρονου δεν προλαβα να παρακολουθησω, με το ελληνικο ποιος μας την εκανε? Να μπει στη μαυρη λιστα.

 

Ο Δήμαρχος πάει να σπάσει την παρθενιά. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι για το ΟΑΚΑ θα πληρώνουμε μόνο τη συντήρηση και τπτ άλλο. Γραφεία, Ακαδημίες κλπ όλα εκεί χωρίς νοίκι. Μόνο συντήρηση. Τα παρασκήνια θα γράφονται εδώ με τη μορφή σπόντας για να μη μας πάρουν χαμπάρι οι βαρβάροι.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

 

 

Γενικός Διευθυντής της ΠΑΕ ΠΑΟ το 2006.

Του μαζεύω πόντους και ανάλογα θα σας πω. Υπομονή λίγο.

Link to comment
Share on other sites

ο τιγρης μας την εκανε

τιγρη ψευτη φυγε, συμφωνια με το οακα εκανε και ο μπρουσιανος

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati
Τιγρης και στο τζαμπα? Παει? Δεν παει!

 

Δεν χαλιέμαι καθόλου. Μας μαδήσανε τόσα χρόνια. Τώρα θα φτύνουν το γάλα της μάνας τους για να πάρουν λεφτά από την ΑΕΚ. Μακάρι να έρθει η ημέρα που θα πληρώνουν για να τους πούμε καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

ο τιγρης μας την εκανε

τιγρη ψευτη φυγε, συμφωνια με το οακα εκανε και ο μπρουσιανος

 

 

+1

 

Μπρους πισω χθες.

Link to comment
Share on other sites

ο τιγρης μας την εκανε

τιγρη ψευτη φυγε, συμφωνια με το οακα εκανε και ο μπρουσιανος

 

Έτσι. Μαύρο και στον Πόλυ που είπε καλή κουβέντα για τον ακατανόμαστο.

Link to comment
Share on other sites

ποτε ειπε καλη κουβεντα ο Πολυς?

Είπε να τον στηρίξουμε στην προσπάθεια του.

Link to comment
Share on other sites

ο τιγρης μας την εκανε

τιγρη ψευτη φυγε, συμφωνια με το οακα εκανε και ο μπρουσιανος

Και μάλιστα τους φέσωνε και από πάνω να συμπληρώσω. Μάγκας τώρα, όχι αστεία.

Link to comment
Share on other sites

ε καλα ενταξει, ας μπει ο Πολυς να τον στηριξουμε και αυτον τοτενες.

Γ' ερασιτεχνικο και προσπαθεια δεν υφισταται.

 

Γιαυτό λέω μαύρη λίστα.

Link to comment
Share on other sites

Είπε να τον στηρίξουμε στην προσπάθεια του.

με αυτή τη λογική και εγώ έχω πει καλή κουβέντα για τον γατούλη

Link to comment
Share on other sites

ρε Κώστα και Μητσακλα άσχετο, μα τη παναγια, ποτε προλάβατε να κάνετε 201 και 213 ποστ ?

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Όσο δυσάρεστος μπορεί να γίνει κάποιος με τους διθυράμβους, άλλο τόσο μπορεί να γίνει με την άρνηση και το πνεύμα αντιλογίας.

Link to comment
Share on other sites

με αυτή τη λογική και εγώ έχω πει καλή κουβέντα για τον γατούλη

 

Και εσύ στη λίστα.

Link to comment
Share on other sites

με αυτή τη λογική και εγώ έχω πει καλή κουβέντα για τον γατούλη

 

πιπερι ρε, αντε για εξομολογηση

Link to comment
Share on other sites

ρε Κώστα και Μητσακλα άσχετο, μα τη παναγια, ποτε προλάβατε να κάνετε 201 και 213 ποστ ?

 

Έχει παστέλι μελάτο στα 300.

xD

Link to comment
Share on other sites

Και εσύ στη λίστα.

να το κάνω και μπλουζάκι ? xD

 

πιπερι ρε, αντε για εξομολογηση

έχω ήδη πάρει το δρόμο για τη κόλαση, δεν σώζομαι

 

Έχει παστέλι μελάτο στα 300.

xD

εμ δεν τα εχετε πει αυτά να γράφω περισσότερο, τα καλά τα κρατάτε για τη πάρτυ σας :P

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Την παρθενιά σπάει ο κ. Αλαφούζος κύριοι. Σε 2 χρόνια από τώρα θα παρακαλάει να έρθει η συντέλεια του κόσμου. Αν υπάρχει στον βάζελο και αν είναι στην Α' φυσικά. Του το εύχομαι ολόψυχα.

 

" ... Τέρμα τα παρατράγουδα του παρελθόντος και θα είναι τεράστιο λάθος για όποιον διανοηθεί να τα ξαναεπιχειρήσει. ... "

 

Σε προειδοποίησε κι εσύ δεν άκουσες. Λάθος.

Edited by ALati
Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Από τα " ΠΡΑΣΙΝΑ ΝΕΑ" είναι τα παρακάτω τσίσα :

 

 

 

"Θα με βρεις απέναντί σου" φέρεται να είναι το μήνυμα του εφοπλιστή στον ιδιοκτήτη του ΣΚΑΪ, σύμφωνα με το ρεπορτάζ του ραδιοφωνικού σταθμού.

 

Μόνο που επί της ουσίας δεν υφίσταται τέτοιο ζήτημα... Διότι ο Παναθηναϊκός περίμενε τις διαπραγματεύσεις του Κουτρουμπή με την ΑΕΚ και αφού αυτές οδηγήθηκαν σε αδιέξοδο, τότε προσέγγισε τον νεαρό κεντρικό αμυντικό και έφτασε σε συμφωνία μαζί του.

 

Άλλωστε, ο Γιάννης Αλαφούζος ήταν ο μοναδικός παράγοντας ανταγωνιστικής ομάδας της ΑΕΚ, ο οποίος είχε εκφράσει την αντίθεση του για τον υποβιβασμό της και στάθηκε στις επιπτώσεις που θα υπήρχαν για το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Link to comment
Share on other sites

Guest ALati

Δεν μας νοιάζει η αξία του "εργαλείου", ούτε ο απέναντι μάστορας ανταγωνιστής. Μας νοιάζει να κόβετε η συνήθεια εσύ να κάνεις το αρπακτικό κι εγώ το μαλάκα. Παίρνουν θάρρος κι άλλοι μάστορες. Και αυτές τις "παραβατικές" συμπεριφορές η Μαφία τις τελείωνε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας νοιάζει η αξία του "εργαλείου", ούτε ο απέναντι μάστορας ανταγωνιστής. Μας νοιάζει να κόβετε η συνήθεια εσύ να κάνεις το αρπακτικό κι εγώ το μαλάκα. Παίρνουν θάρρος κι άλλοι μάστορες. Και αυτές τις "παραβατικές" συμπεριφορές η Μαφία τις τελείωνε.

 

Συγγνωμη αλλα αυτα ειναι γραφικοτητες που λεμε μονο εμεις στην Ελλαδα. Τις λεμε εμεις οταν μας παιρνουν παικτη οι Γαυροι και τις λενε τα σκουληκια οταν τους παιρνουμε παικτες εμεις. ΚΜαλιστα πολλες φορες γινονται και υπο περιεργες συνθηκες,μετα απο προσφυγες κτλ. Ο καθε Αλαφουζος και Μελισσανιδης δεν εχει να απολογηθει για τπτ και δεν υπαρχει κανενα απολυτως unfair στο να κανεις συμβολαιο σε ελευθερο ποδοσφαιριστη.

Link to comment
Share on other sites

Guest PiVot

Οποιος φωναξε ''εκει εκει στη β εθνικη'' πρεπει να φαει 6 στο ΝΑΟ και αλλα 6 στο μπουρδελο του.-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×