Jump to content

ΚηφιΣά - ΑΕΚ (Κύπελλο, Φάση των 16-2ο ματς): 23/12/21, 19:00, CosmoteSport 1HD


ΚΑΤΟΎΝΑ 21
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου   

10 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
    • Ρότα
      0
    • Σβάρνας
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Μουστακόπουλος
      0
    • Γέβτιτς
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Γκαρσία
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λάτσι
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Χατζισαφί
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
    • Ρότα
    • Σβάρνας
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Λε Ταλέκ
      0
    • Μουστακόπουλος
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Τάνκοβιτς
    • Γκαρσία
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Λάτσι
    • Τσούμπερ
    • Χατζισαφί
      0


Recommended Posts

Just now, nikos said:

Εντωμεταξυ υπήρχε διαφωνία για το αν η παράδοση αφορά το τελευταίο ματς της χρονιάς ή το τελευταιο ματς πρωταθληματος της χρονιάς.

Οποτε γκελαραμε και στα δυο να μην μπερδεύεται κανεις 😆

Γενικα ο Δεκεμβριος ειναι μηνας γκελας. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Man Of Faith said:

Προβλέπεις β γύρο περσινό παραναλωμα;

Φοβάμαι πάρα πολυ΄με αυτά που βλέπω. Τρέμω. Αν τα ματς με Λαμία κ Β στραβώσουν το περσινό μπορεί να είναι κ ευτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω οτι ο καθε παικτης πλεον παιζει γ τον εαυτο του κ στ αρχιδια του η ομαδα. 

Παιζει να ειναι κ μπουρδελο τα αποδυτηρια

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

Δηλώσεις Γιαννίκη ... Ούτε ο προπονητής του Αστέρα Μαρμάρων της "μαρτυρικής" Πάρου .....

Δηλωσεις Γιαννικη αλλα λογια να αγαπιομστε που ειναι και χρονιαρες μερες

Link to comment
Share on other sites

Just now, CHⓇIS said:

Εγω βλεπω οτι ο καθε παικτης πλεον παιζει γ τον εαυτο του κ στ αρχιδια του η ομαδα. 

Παιζει να ειναι κ μπουρδελο τα αποδυτηρια

Εγω πστευω τα αποδυτηρια ειναι πολυ χαλια Πολλους παρτακηδες βλεπω. Και νομιω χαθηκε αυτο το παιζει ο πιο αξιος 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Ειναι ξεκαθαρο και ας ειμαι 504 χλμ βορεια της ΚηφιΣας οτι δεν γουσταρουν Γιαννικη τα παιδια μας. 
Γιαυτο ο μπαρμπας εκανε οτι  εκανε, Ατσαλωθειτε και για αλλες γκελες.

Γνωμη μου 
Εμφανιση ντροπη  

#metapaidia

Link to comment
Share on other sites

Επισης αυτα τα παιχνιδι αγγαρεια και νταξ μωρε ειχαμε προκριθει εγω τα ακουω βερεσε. ΑΕΚ εισαι και παιζεις σε καθε ματς για την νικη, σεβσεσαι τους οπαδους σου. Φτανει οι δικαιολογιες απο ολο τον οργανισμο. Τουλαχιστον παιξε για την νικη οχι καθε φορα παραταμε παιχνιδια αναλγα με τα κεφια. Αυτη η νοοτροπια πρεπει να ξεριζωθει και να μην περασει στο νεο γηπεδο .

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CHⓇIS said:

Εγω βλεπω οτι ο καθε παικτης πλεον παιζει γ τον εαυτο του κ στ αρχιδια του η ομαδα. 

Παιζει να ειναι κ μπουρδελο τα αποδυτηρια

Πολύ περίεργο που τέτοια προσωπικότητα στην άκρη του πάγκου δεν καταφέρνει να ελέγξει τα αποδυτήρια. Πέφτω από τα σύννεφα

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Πολύ περίεργο που τέτοια προσωπικότητα στην άκρη του πάγκου δεν καταφέρνει να ελέγξει τα αποδυτήρια. Πέφτω από τα σύννεφα

Περιμενω Τιγρη να κατεβει να σφιξει τα λουρια και να μοιρασει προστιμα

Link to comment
Share on other sites

Φταίνε ΟΛΟΙ οι άλλοι εκτός από τον Γιαννίκη.

Δεν τον θέλουν οι παίχτες, κάνει κρύο, είχαμε προκριθεί ήδη, δεν ήταν καλός ο αγωνιστικός χώρος, έβρεχε, έκανε ζέστη, φύσαγε, το μυαλό ήταν στα Χριστούγεννα.

Μπορεί να φταίω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, nikos said:

Το έχω γράψει κι εγώ 

Με συγχωρεις Νικο δεν τα εχω διαβασει ολα. Το οτι το βλεπουμε αρκετοι παντως ειναι ανησυχητικο για τον παικτη και κατ'επεκταση για την ομαδα. Πρεπει επιτελους να απαλλαχτουμε απο τετοιες μετριοτητες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Περιμενω Τιγρη να κατεβει να σφιξει τα λουρια και να μοιρασει προστιμα

Εγώ περιμένω νέα ανανέωση συμβολαίου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Φταίνε ΟΛΟΙ οι άλλοι εκτός από τον Γιαννίκη.

Δεν τον θέλουν οι παίχτες, κάνει κρύο, είχαμε προκριθεί ήδη, δεν ήταν καλός ο αγωνιστικός χώρος, έβρεχε, έκανε ζέστη, φύσαγε, το μυαλό ήταν στα Χριστούγεννα.

Μπορεί να φταίω κι εγώ.

Πρωτος εσυ φταις που δεν ηθελες Καρερα και Χιμενεθ . Να αναλαβεις τις ευθυνες σου 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Πρωτος εσυ φταις που δεν ηθελες Καρερα και Χιμενεθ . Να αναλαβεις τις ευθυνες σου 😂😂

Εγώ Πογιέτ ήθελα. Sorry.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
2 minutes ago, mobster21 said:

Εγώ περιμένω νέα ανανέωση συμβολαίου.

Τριετή, φαντάζομαι! 😜

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω μέχρι και τα φιλικά του καλοκαιριου με την τελευταία μπυραρία. Αρνήθηκα να δω το ματς σημερα. Από προχθές δεν έχω ηρεμήσει. Ξεκίνησε η χρόνια μας με Ρεμπροφ, Κονοπλιανκα, Γιαρμολενκο, Ρατσισκι και κατέληξε με Μιλόγεβιτς/Γιαννικη, Τζαβέλλα, Λε Ταλεκ και Ρότα…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω οτι οποιος ερχεται στην ομαδα θενει να κανει και να δειξει στην προπονηση κτλ. Και καποιος ή καποιοι παρατρεχάμενοι μεσα στην ομάδα το υποβαθμίζουν αυτό σιγά σιγά, λέγοντας ιστορίες για αρκούδες απο τα 90ς, τύπου " θυμάσαι ρε μαλακα τις τους είχα κανει τότε τους πέτσωσα δυο γκολ και την προηγούμενη είχα πιει μισο μπουκάλι πέρδικα" ή "ποιος την γαμει μωρέ την προπονηση, εμεις τους γαμούσαμε έτσι και μέσα στη βδομάδα καναμε χαβαλέ"

Θέλει ξήλωμα η φάση και χτίσιμο. Αν έχεις μια υγιή κατάσταση και γερά θεμέλια, ναι αξίζει να προσπαθήσεις να βγάλεις και τον δικό σου κόουτς κτλ κτλ. Τώρα είσαι τριμπούρδελο, και ο καθε Γιαννίκης δεν μπορει και ειναι λογικο να μην μπορει να σου σιάξει το μαγαζί. Και σίγουρα δεν μπορουν να το κανουν μόνοι τους οι ΚονεδοΠαπαδημητριου

Και το χειρότερο είναι πως όταν έβγαζες τις φώτο με τον ευθυτενή μπροστά στα μπαλακια με ζηκο μπορμποκη δελλα λυμπε, φαινοσουν πιο οργανωμένος ποδοσφαιρικά από ότι τώρα.

Να χέσω τις εγκαταστάσεις και τα μπετά που πέφτουν στα σπάτα και στα γραφεια αν ειναι να βάζεις μέσα χαβαλετζήδες ημιεπαγγελματίες και πανω απο όλα λίγους ποιοτικα αλλα και ποσοτικα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Βλέπω μέχρι και τα φιλικά του καλοκαιριου με την τελευταία μπυραρία. Αρνήθηκα να δω το ματς σημερα. Από προχθές δεν έχω ηρεμήσει. Ξεκίνησε η χρόνια μας με Ρεμπροφ, Κονοπλιανκα, Γιαρμολενκο, Ρατσισκι και κατέληξε με Μιλόγεβιτς/Γιαννικη, Τζαβέλλα, Λε Ταλεκ και Ρότα…

Και αυτοι που γραφεις να ερθουν θα παιζει ο Μανταλος και θα γινουν και αυτοι χειροτεροι. Βαθια σαπιλα ενγκεν στην κορυφη της πυραμιδας 

Link to comment
Share on other sites

Θα πω και μια unpopular opinion για εδω μεσα αλλα τουλαχιστον οσο υπηρχε ο ευθυτενης ησουν λιγο πιο σοβαρος. Απο οταν εφυγε ειμαστε Οδο Φυλης 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mobster21 said:

Φταίνε ΟΛΟΙ οι άλλοι εκτός από τον Γιαννίκη.

Δεν τον θέλουν οι παίχτες, κάνει κρύο, είχαμε προκριθεί ήδη, δεν ήταν καλός ο αγωνιστικός χώρος, έβρεχε, έκανε ζέστη, φύσαγε, το μυαλό ήταν στα Χριστούγεννα.

Μπορεί να φταίω κι εγώ.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mobster21 said:

Φταίνε ΟΛΟΙ οι άλλοι εκτός από τον Γιαννίκη.

Δεν τον θέλουν οι παίχτες, κάνει κρύο, είχαμε προκριθεί ήδη, δεν ήταν καλός ο αγωνιστικός χώρος, έβρεχε, έκανε ζέστη, φύσαγε, το μυαλό ήταν στα Χριστούγεννα.

Μπορεί να φταίω κι εγώ.

Ξέχασες το βασικότερο.

Δεν χρειάζονται προπονητη τα κωλοπαιδα για να κερδίσουν την Κηφισα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×