Jump to content

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ Γιάννενα, Κυριακή 20/2/2022 19:30, CosmoteSport 1


nikos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

26 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Ρότα
    • Βράνιες
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Σάκχοφ
    • Άμραμπατ
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Μάνταλος
    • Μισελέν
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Γιαννίκη

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Ρότα
      0
    • Βράνιες
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Σάκχοφ
    • Άμραμπατ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Μάνταλος
    • Μισελέν
      0
    • Τάνκοβιτς
      0


Recommended Posts

Αν εξαιρεσουμε τον Ροτα, η ομάδα και οι παίχτες δεν εχουν βελτιωθεί πουθενά από την αρχή της θητείας του Γιαννίκη μέχρι και τώρα. Ίσως μονο στο οργανωμένο πρεσινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβαζω παντου για την «τρομερη βελτιωση» του Ροτα, εχω να κανω μια ερωτηση. Εγω το ματς με τον ΠΑΣ δεν το ειδα και μεχρι την Κυριακη το μεσημερι ο Ροτα ηταν ενα ακομη παικτακι της σειρας, κανοντας μετριες (για τα δικα μου κριτηρια) εμφανισεις. Η ερωτηση ειναι η εξης λοιπον, αρκει ενα παιχνιδι για να θεωρηθει καποιος παικτης βελτιωμενος; Ποσο μαλλον οταν αυτο το παιχνιδι ειναι εντος εδρας απεναντι στα Γιαννενα. Εκτος κι αν τοσο καιρο το παιδι εκανε ματσαρες κι εγω δεν το εβλεπα.

Καπου οπα δηλαδη, εχουμε φτασει τελη Φεβρουαριου, εχουμε ρουφηξει ο,τι τσαπου υπαρχει και «πανηγυριζουμε» για την βελτιωση του Ροτα με την συμβολη του Γιαννικη. Ο οποιος Ροτα ξερουμε ολοι οτι παιζει επειδη εγινε κολληταρι με τον Τσουμπερ. Ποτε προλαβαμε να βγαλουμε αχρηστο τον Μισλεν; Πηρε 4-5 σερι 90λεπτα για να βρει ρυθμο; Κι αυτος 24 ετων ειναι, Γαλλος, με πολλες συμμετοχες στην Ligue 1, καλυτερος παικτης και σιγουρα με περισσοτερες πιθανοτητες πωλησης. Ακομη και ανενεργος σου εφερε προταση 1εκ τον Γεναρη. Αυτα εκει στην ΠΑΕ δεν τα βλεπουν; Ποτε θα ξυπνησουν και θα καταλαβουν οτι επιτελους πρεπει να λειτουργησουμε σοβαρα και ορθολογικα; Διοτι οσα κανει η ΑΕΚ δεν εχουν καμια επαφη με τον τροπο που πρεπει να διαχειριζονται  τα περιουσιακα τους στοιχεια οι ομαδες.

Το μπακαλικο του χωριου θα εκανε καλυτερες επιλογες.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

τον Ροτα πρεπει να τον ξαναδουμε σε πολλα ματς ακομα για να κρινουμε αν το προχθεσινο ηταν μια αναλαμπη ή κατι που θα συνεχιστει. Ηταν μια εμφανιση τυπου Γκαλο στην καλη του μερα παντως.

προσωπικα με τα σημερινα δεδομενα τον βρισκω καλυτερο του Μισελεν, ο οποιος με απογοητευσε φουλ. δεν λεω να τον πεταξουμε τον Γαλλο, να παρει και αλλες ευκαιριες, αλλα ως τωρα εμενα δεν με πειθει καθολου.

οπως και να εχει, ακομα και να βελτιωθει μονιμα ο Ροτα, προφανως δεν οφειλεται στον Γιαννικη αυτο, αυτα τα πραγματα ειναι αστειοτητες για να βρουν μερικοι να πουν κατι θετικο για τον Αργυρη. 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×