Jump to content

βάζελος - Α.Ε.Κ., Κυριακή 27/2/2022 19:30, CosmoteSport1


nikos
 Share

Recommended Posts

Νομίζω ότι η κρίση στην Ουκρανία και στον κόσμο γενικότερα επηρέασε ψυχολογικά τους παίκτες μας. Ράκη έχουν γίνει, σε αντίθεση με τους προφανώς  αδιάφορους παναθηναικους. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Α ναι, σωθηκατε παιδιά. Όποιος ονειρεύεται ντου και λοιπές αντιδράσεις, λογικά δεν έχει και πολύ επαφή με τον χώρο της ΑΕΚ

Εδώ πήγαν ντου στα επίσημα στη Ριζούπολη οι οπαδοί του Απόλλωνα να ζητήσουν εξηγήσεις, τόσο υπάλληλοι έχουν γίνει οι δικοί μας; Έχουν κάποια οικονομική εξάρτηση από το γέρο; Όταν φάγαμε το τάλιρο από το γαύρο έγινε ντου στους παίχτες σε πανελλήνια μετάδοση, δεν μπορούν να πάνε να ζητήσουν εξηγήσεις από τα κουμαντα της ΠΑΕ;

Link to comment
Share on other sites

Όταν χανεις 3-0 στο 30λεπτο σημαινει οτι δεν μπορεις να εχεις απαιτησεις απο παικτες.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hoffman21 said:

Το μόνο που θα μας σώσει είναι τη Τετάρτη να γίνει κανά ντου στα επίσημα να πέσουν τίποτα ψιλες σε ΓΠδες και γέρο

image001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hoffman21 said:

Εδώ πήγαν ντου στα επίσημα στη Ριζούπολη οι οπαδοί του Απόλλωνα να ζητήσουν εξηγήσεις, τόσο υπάλληλοι έχουν γίνει οι δικοί μας; Έχουν κάποια οικονομική εξάρτηση από το γέρο; Όταν φάγαμε το τάλιρο από το γαύρο έγινε ντου στους παίχτες σε πανελλήνια μετάδοση, δεν μπορούν να πάνε να ζητήσουν εξηγήσεις από τα κουμαντα της ΠΑΕ;

Εγώ πάντως όσες φορές στο πέταλο κράζω είτε Μάνταλο, είτε Μελισσανίδη, πάντα είμαι σε ετοιμότητα για μπουκέτα. Δεν θα αντιδράσει κανείς, είναι εξαιρετικά χαμηλό το οπαδικο επίπεδο της ΑΕΚ αυτόν τον καιρό

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα μνμ από τους παίκτες προς τον διοικητικό μας ηγέτη ο οποίος απλά το απολαυμάνει. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, stavros 9-11 said:

Α ναι, σωθηκατε παιδιά. Όποιος ονειρεύεται ντου και λοιπές αντιδράσεις, λογικά δεν έχει και πολλή επαφή με τον χώρο της ΑΕΚ

Θα γινει ντου και μετα ο τιγρης αηδιασμενος θα ζητησει 3εκ το χρονο νοικι για γηπεδο και προπονητικο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Θα γινει ντου και μετα ο τιγρης αηδιασμενος θα ζητησει 3εκ το χρονο νοικι για γηπεδο και προπονητικο.

Κάπως έτσι έχει η ιστορία

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Γκαρσια χειρότερος όλων μπροστά. Όχι ότι οι άλλοι μάγεψαν 

Στα γράφω αλλά είμαι μυρωδιάς. Πολύ hype για το τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατάει στατιστικά κάποιος να γράψει πότε ο βάζελος προηγήθηκε 3-0 μέχρι το 30 σε αγώνα πρωταθλήματος τελευταία φορά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Γκαρσια χειρότερος όλων μπροστά. Όχι ότι οι άλλοι μάγεψαν 

Τραγικός και αυτός και ο Αμραμπατ, Μανταλος δεν κατάλαβα γιατί μπήκε, τι εκανε ακριβώς;

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Στα γράφω αλλά είμαι μυρωδιάς. Πολύ hype για το τίποτα

Αν κρίνουμε από σήμερα πρέπει να φύγουν όλοι. Δεν είσαι μυρωδιας, απλά διαφωνώ, αλλά όλοι κρίνονται συνεχως 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Τραγικός και αυτός και ο Αμραμπατ, Μανταλος δεν κατάλαβα γιατί μπήκε, τι εκανε ακριβώς;

Να δούμε και την αλλαγή Τανκοβιτς στο 91 λογικά 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Αν κρατάει στατιστικά κάποιος να γράψει πότε ο βάζελος προηγήθηκε 3-0 μέχρι το 30 σε αγώνα πρωταθλήματος τελευταία φορά

To eipe nomizo. Me volo

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Να δούμε και την αλλαγή Τανκοβιτς στο 91 λογικά 

Χαχαχαχαχ να κανει τι? Να παρει πριμ νικης?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε πόσο κοντά έχει τις γραμμές του ο Παναθηναϊκός. Και κερδίζει 3-0. 

Όλα ξεκινάνε από τον προπονητή σε μια ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×