Jump to content

Γενικότερη κουβέντα για τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ - ΠΑΕ ΠΑΟΚ με αφορμή την κατάθεση Δημητριάδη στην δίκη Σαββίδη


agelos
 Share

Πώς κρίνετε τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ και ΠΑΕ ΠΑΟΚ μετά ΚΑΙ από αυτό  

57 members have voted

  1. 1. Πώς κρίνετε τις σχέσεις ΠΑΕ ΑΕΚ και ΠΑΕ ΠΑΟΚ;

    • Εχθρικές
    • Ουδέτερες/Φυσιολογικές
    • Φιλικές
    • Υποτακτικές από την πλευρά της ΠΑΕ ΑΕΚ


Recommended Posts

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Μια και λέμε για τον Ντεμη, γιατί θεωρείται σχεδόν διανοούμενος; 

Γιατί είναι. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Geologos said:

Μπορει να ειναι ο ίδιος ο Ντέμης ο Επιταφ, που ξέρεις.

Και να μη δουλεψε ποτε στη ζωή του στα τελειώματα. Οποτε για αυτο να το λέει και να επιμένει.

Αν ηταν ο Ντεμης, με αυτα που εχω γραψει και τον χαφιεδισμο που χαρακτηριζει τον Θεμιστοκλη, θα μου ειχε κανει 167 μηνυσεις. Του εχω σουρει πολλα του Επιταφ, αλλα Ντεμη δεν τον εχω πει και δεν θα τον πω, ντεμικος ναι αλλα το "Ντεμης" ειναι πολυ βαρυς χαρακτηρισμος και σε παρακαλω να ανακαλεσεις.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

@Epitaph21 με μισό ποστ τους ανακατεψες ουλουνούς...

και συ κάθεσαι στη μπερζέρα σου και απολαμβανεις μπαγάσα μου ..😆

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nedved21 said:

Αν ηταν ο Ντεμης, με αυτα που εχω γραψει και τον χαφιεδισμο που χαρακτηριζει τον Θεμιστοκλη, θα μου ειχε κανει 167 μηνυσεις. Του εχω σουρει πολλα του Επιταφ, αλλα Ντεμη δεν τον εχω πει και δεν θα τον πω, ντεμικος ναι αλλα το "Ντεμης" ειναι πολυ βαρυς χαρακτηρισμος και σε παρακαλω να ανακαλεσεις.

Φανατικός οπαδός της Ρεαλ, και φαίνεται ότι είναι πράγματι, δεν μπορεί να είναι ο Ντέμης. Άσε που ο Ντέμης θα φυλαγοταν, δεν θα έμπαινε σε φόρουμ για να υπερασπιστεί  τον εαυτό του. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

Φανατικός οπαδός της Ρεαλ, και φαίνεται ότι είναι πράγματι, δεν μπορεί να είναι ο Ντέμης. Άσε που ο Ντέμης θα φυλαγοταν, δεν θα έμπαινε σε φόρουμ για να υπερασπιστεί  τον εαυτό του. 

Τηλεφωνική παρέμβαση από τον Μιχάλη Τροχανά. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Navas said:

Τηλεφωνική παρέμβαση από τον Μιχάλη Τροχανά. 

Ο τροχανας, πλάκα πλάκα αν ζούσε, θα ηταν ικανός να φτιάξει λογαριασμό στο ΚΜ για να τρολαρει.Εδω αγόρασε ομάδα για να τρολαρει. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Ο τροχανας, πλάκα πλάκα αν ζούσε, θα ηταν ικανός να φτιάξει λογαριασμό στο ΚΜ για να τρολαρει.Εδω αγόρασε ομάδα για να τρολαρει. 

Δεν θα έλεγα τρολάρισμα την εντεταλμένη αποστολή που είχε, αλλά τεσπά. 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Προσέρχομαι με εννιαμηνη καθυστέρηση στο τοπικ για να καταθέσω μια ιστορία απ' το σεντούκι. Όπως θυμόμαστε όλοι, στο ματς αυτωνών με τη Μαρσέιγ για το Κόνφερενς είχε ανέβει το γνωστό πανό για αδερφές, ντροπή και προσφυγιά. Η κυρία Ουέφα τους κάλεσε σε (λέμε τώρα) απολογία. Κι επειδή έγινε σε επίπεδο διοίκησης το παρακάτω, το βάζω εδώ. Είναι από τα επίσημα πρακτικά κι αναρτημένο στο σάιτ της ομοσπονδίας.

Ο παρατηρητής είδε με χιτσκοκικο τρόπο το πανό και ζήτησε να μάθει τι συνέβη. Ο διοικητικός του μπαοκ του είπε ότι είναι για την ΑΕΚ. Το ότι αυτό το πράγμα υπάρχει σε επίσημο έγγραφο είναι απαράδεκτο.

Screenshot_20231117_011015_com.google.android_apps.docs_edit_1424206972522783.thumb.jpg.7628aba458837b05bc52322bc3abc037.jpg

Η ΟΥΕΦΑ τότε εξέτασε την τοποθέτηση εκ νέου και η ΠΑΕ παοκ καταδίκασε το πανό αλλά ξαναείπαν ότι αφορά την ΑΕΚ:

Screenshot_20231117_011202_com.google.android_apps.docs_edit_1424265695271732.thumb.jpg.2e7db1cd0267477f7da302b2de5f0ca5.jpg

Η ΟΥΕΦΑ, τέλος, αποφάσισε ότι ο μπαοκ έχει δίκιο και δεν συντρέχει λόγος τιμωρίας αφού δεν θεωρείται υβριστικό:

Screenshot_20231117_011256_com.google.android_apps.docs_edit_1424339307690471.thumb.jpg.1d4bb67c8ccd132b8851570d52306963.jpg

Ουσιαστικά, αν το κάνουμε διάλογο, αυτός ήταν:

"Για έλα εδώ, τι πανό είναι αυτό;"

"Τίποτα μωρέ, κάτι για την ΑΕΚ λέμε."

"Α οκ."

Άρα, το αδερφές, ντροπή κλπ αν αναφερθεί σε άλλη ομάδα πλην των αγωνιζόμενων, είναι μάλλον εντάξει. Κάνα χρόνο νωρίτερα, επίσης η ΟΥΕΦΑ:

Screenshot_20231117_020126_com.android.chrome_edit_1425966203605848.thumb.jpg.4a117dd414484521d79c7a1358deab60.jpg

Τέλος, επειδή έγραφα τις προάλλες σε άλλο τόπικ ότι η βαθμολογία θα αυτορρυθμιστεί, να πω ότι δεν αυτορρυθμιστηκαν μόνο τα ιστορικά δεδομένα με τον παοκ, αλλά και η ορθογραφία. Από το επίσημο ποινολόγιο των υποθέσεων της ΟΥΕΦΑ:

Screenshot_20231117_011711_com.android.chrome_edit_1424351206167032.thumb.jpg.6a5664a4407de6c41af803adeb1e3b93.jpg

Συμπέρασμα Παρασκευής: Ματίας άσε μας να δούμε έστω μια προπόνηση.

  • Δικεφαλάκι 17
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, stavros 9-11 said:

Ρε το Σάββατο δεν ήξερες που να πρωτοπας με τόσα ματς. Νταξει σύνδρομο στέρησης αγέλης πάντα παίζει, αλλά ΑΕΚ δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο

https://www.youtube.com/watch?si=BGQLrlBqoBW90Kg9

Ορθόν. Απλά λόγω του ότι βρίσκομαι εκτός Ελλάδας οι επιλογές δυστυχώς λιγόστεψαν σημαντικά. Μια τζούρα ΑΕΚ όταν είσαι μακριά, ακόμα κι απ' την τηλεόραση, είναι κάτι. Ανεβοκατεβαίνω μόνο για κάποια παιχνίδια και σπάνια προλαβαίνω ματς σε άλλα αθλήματα...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Yossarian said:

Ορθόν. Απλά λόγω του ότι βρίσκομαι εκτός Ελλάδας οι επιλογές δυστυχώς λιγόστεψαν σημαντικά. Μια τζούρα ΑΕΚ όταν είσαι μακριά, ακόμα κι απ' την τηλεόραση, είναι κάτι. Ανεβοκατεβαίνω μόνο για κάποια παιχνίδια και σπάνια προλαβαίνω ματς σε άλλα αθλήματα...

Αδερφέ έναν τρόπο να καταλήξω στο βίντεο έψαχνα, μην τρελαίνεσαι 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stavros 9-11 said:

Αδερφέ έναν τρόπο να καταλήξω στο βίντεο έψαχνα, μην τρελαίνεσαι 

Ούτε καν ρε συ Σταύρο, κι εγώ τον καημό μου ήθελα απλά να πω 😁 Όλα καλά, μόνο ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, ο Κομινης βγήκε και είπε ότι τον απειλούσαν στα αποδυτήρια άνθρωποι του ΠΑΟΚ για να αλλάξει το σκορ, αυτό το πράγμα που συνεπάγεται υποβιβασμό δεν το έγραψε στο φύλλο αγώνα και η ΑΕΚ το άφησε να περάσει έτσι;

Πόσο προδότης είσαι ρε πστ Μελισσανίδη 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Είπε ακόμα οτι δεν ένιωσε απευθείας απειλή ούτε βρήκε ποιος το απείλησε εξω απο τα αποδυτήρια . 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×