Jump to content

ΑΕΚ-Αυγοζύγηδες (26η & τελευταία αγ.): Κυριακή, 6/3/2022, 19:00, Cosmote Sport 2 HD


ΚΑΤΟΎΝΑ 21
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

24 members have voted

  1. 1. mvp

    • Τσιντώτας
      0
    • Μισελέν
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμόες
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
    • Τσούμπερ
    • Αραούχο
    • Γέβτιτς
    • Σιμάνσκι
      0
    • Τάνκοβιτς
      0
    • Ανσαριφάρντ
      0
    • Σβάρνας
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Οφρυδόπουλου

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Τσιντώτας
      0
    • Μισελέν
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμόες
    • Χατζισαφί
      0
    • Μάνταλος
    • Άμραμπατ
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γέβτιτς
      0
    • Σιμάνσκι
    • Τάνκοβιτς
    • Ανσαριφάρντ
    • Σβάρνας
      0


Recommended Posts

Ανοίγω τόπικ με σίγουρη ΝΙΚΗ σαν σαββατογεννημένος...

Μετά τη νίκη μπαίνουμε στα πλέη/ωχ με +1 τουλάχιστον από τον λέρα σκουληκιάρη..

( προβλέποντας  ότι σαν γνήσιο γιουσουφάκι του βοθρόγαβρου θα λάβει και το δωράκι που του αναλογεί. ) 

Πιστεύουμε  ΌΛΟΙ ΜΑς  τον γίγαντα Οφρυδόπουλο , ίσως η καλύτερη φετινή επιλογή του γέρου.

ΜΟΝΟ ΑΕΚ λέμμμεεε..

Πήγαν για... μαλλί και βγήκαν κουρεμένοι! - to10.gr

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

Πόσο δίνει το διπλό ;  

Ευρώπη θα βγουμε; Θέλουν κάποιοι; Βολεύονται με την μιζέρια; 

Link to comment
Share on other sites

Η Ένωση δεν θα έχει και τρεις τιμωρημένους. Συγκεκριμένα οι Βράνιες, Ρότα και Λε Ταλέκ έχουν συμπληρώσει κάρτες και είναι εκτός. Συγκεκριμένα ο Γάλλος μέσος θα εκτίσει τη δεύτερη αγωνιστική μια και είχε επτά κάρτες. Ο Ρότα έχει τέσσερις και θα μείνει εκτός με τον Αστέρα. Τέλος ο Βράνιες, με επτά κάρτες, θα χάσει το κυριακάτικο ματς και το πρώτο των πλέι οφ.

Από εκεί και πέρα ο Ντάρκο Γέβτιτς επανεντάχθηκε στο πρόγραμμα της ομάδας. Οι Τσίτσαν Στάνκοβιτς και Κώστας Γαλανόπουλος συνέχισαν τα ειδικά προγράμματα που ακολουθούν.

Link to comment
Share on other sites

Κορνεζος στην αποστολη είδα. Μακάρι να παιξει διδυμο με το Μητογλου να γλιτώσουμε εκτός από το Βρανιες και από τον τσέλιγκα το Τζαβέλλα και στα παπαρια μου νίκες κλπ. Γενικά μακάρι μέχρι το τέλος τη σεζόν να καθιερωθεί τριαδα πίσω Λατσι, Κορνεζου και Μητογλου. Δεν γουστάρω να βλέπω μουνοπανα στην 11αδα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Skepastos said:

Κορνεζος στην αποστολη είδα. Μακάρι να παιξει διδυμο με το Μητογλου να γλιτώσουμε εκτός από το Βρανιες και από τον τσέλιγκα το Τζαβέλλα και στα παπαρια μου νίκες κλπ. Γενικά μακάρι μέχρι το τέλος τη σεζόν να καθιερωθεί τριαδα πίσω Λατσι, Κορνεζου και Μητογλου. Δεν γουστάρω να βλέπω μουνοπανα στην 11αδα 

Ποσο σιγουρος εισαι οτι δν θα βλεπεις τον στρατο??? 

Link to comment
Share on other sites

Δεν προσφέρουν τίποτα αυτά που λέτε.

Αν δεν κάνουν τα δυο αρχιδια πίσω, να παρεις καλύτερους  το καλοκαίρι.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, CHⓇIS said:

Ποσο σιγουρος εισαι οτι δν θα βλεπεις τον στρατο??? 

Αν δεν τον έβαζαν 2 προπονητες και έρθει τώρα να τον βάλει ο Οφρυ, ε τα θέλει ο κωλος του 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Δεν προσφέρουν τίποτα αυτά που λέτε.

Αν δεν κάνουν τα δυο αρχιδια πίσω, να παρεις καλύτερους  το καλοκαίρι.

 

Δεν με κατάλαβες. Δεν περιμένω κάτι, τα μουνοπανα δεν θέλω να βλέπω. Και στην τελική είμαστε σίγουροι ότι θα τα πήγαιναν χειρότερα τώρα; Την χειροτερη άμυνα της 6αδας έχουμε βάσει αριθμών 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Δεν με κατάλαβες. Δεν περιμένω κάτι, τα μουνοπανα δεν θέλω να βλέπω. Και στην τελική είμαστε σίγουροι ότι θα τα πήγαιναν χειρότερα τώρα; Την χειροτερη άμυνα της 6αδας έχουμε βάσει αριθμών 

Ως προς αυτό οκ, αλλά κι αυτό απλά θα καλμάρει τα νεύρα σου/μας, έτσι; 
 

Εννοω ότι όσες φορές είδαμε τους μικρους στη πρώτη ομάδας φρίξαμε, αν είναι να παίξουν προσωρινά ως τιμωρία των αλλων οκ. Αν και μπορεί να πας και χειρότερα αγωνιστικά.

Κανονικα θες 2 στοπερ το καλοκαίρι, γιατί με αυτους τους 2 δεν είναι μονο αγωνιστικό το θέμα να πεις θα στρώσουν διπλα σε έναν καλο (και ο Μητογλου προς το παρον δεν είναι για βασικος σε υψηλο επίπεδο).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Ως προς αυτό οκ, αλλά κι αυτό απλά θα καλμάρει τα νεύρα σου/μας, έτσι; 
 

Εννοω ότι όσες φορές είδαμε τους μικρους στη πρώτη ομάδας φρίξαμε, αν είναι να παίξουν προσωρινά ως τιμωρία των αλλων οκ.

Κανονικα θες 2 στοπερ το καλοκαίρι, γιατί με αυτους τους 2 δεν είναι μονο αγωνιστικό το θέμα να πεις θα στρώσουν διπλα σε έναν καλο (και ο Μητογλου προς το παρον δεν είναι για βασικος σε υψηλο επίπεδο).

Βρε μαζί σου. 4 στόπερ θα έπαιρνα εγώ. Πουλο όλοι. Αλλά αυτή τη στιγμή ναι, για να ηρεμήσει η ψυχούλα μου πραγματικά δεν θα ήθελα να τους βλέπω να φοράνε τη φανέλα της ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Βρε μαζί σου. 4 στόπερ θα έπαιρνα εγώ. Πουλο όλοι. Αλλά αυτή τη στιγμή ναι, για να ηρεμήσει η ψυχούλα μου πραγματικά δεν θα ήθελα να τους βλέπω να φοράνε τη φανέλα της ΑΕΚ

Δεν πρόλαβες το εντιτ. Ok, αλλά η ένστασή μου και πάλι είναι στο εξης: η Ευρώπη μας ενδιαφερει; Όπως είπαν κάποια παιδιά η φωνή της λογικής λέει ότι μας ενδιαφέρει. Το να μην ξεφτιλιστούμε με καμια 4αρα στα πλευ οφ μας ενδιαφέρει; 

Εγώ νομιζω ότι πχ με Λάτσι και Κορνεζο θα κινδυνεύσουν ακόμα περισσότερο τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά στην ΑΕΚ, το "πόσο χειρότερα θα [βάλτε ο, τι θέλετε]", έχουμε δει πού καταλήγει.

Στα ακόμα χειρότερα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως οσο θυμαμαι, μπορει να κανω κ λαθος, της αποκρεω συνηθως κερδαμε.... 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ελπίζω στα ακόμα χειρότερα πάντως. Γιατί αυτό το μπουρδελο έχει δείξει πως αν κατά τύχη γίνει κάποιο θαύμα το παρερμηνεύει ως σημάδι βελτίωσης και Σωστης πορείας. Όχι. Στάχτη και μπούρμπερη. Πρέπει να διαλυθούν τα πάντα να αγανακτησει ο κόσμος να πάψουν οι δικαιολογίες 

Link to comment
Share on other sites

Ο άσσος της ΑΕΚ άνοιξε στα ανταλλακτήρια μεταξύ 1.75-1.80. Άλλες εποχές θα έλεγες ευχαριστώ για το δώρο. Τώρα απλά προσπαθείς να καταλάβεις πως ο άσσος με τον Αστέρα γυροφέρνει στο 1.80 κ εσύ δεν θες να βάλεις ούτε ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερινή live sport :

( εν τω μεταξυ στα σαητ , πουθενα δεν γραφει κατι σχετικο )

image.png.cfdeb7787dda2eb40a5f97045f434279.png

 

Link to comment
Share on other sites

Meanwhile οι ΤριπολιτσΩτες κατεβαίνουν κομπλέ αφού γυρίζουν παίκτες που λόγω καρτών δεν έπαιξαν στο Φάληρο.

Το ματσάκι θα έχει ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Skepastos said:

Εγώ ελπίζω στα ακόμα χειρότερα πάντως. Γιατί αυτό το μπουρδελο έχει δείξει πως αν κατά τύχη γίνει κάποιο θαύμα το παρερμηνεύει ως σημάδι βελτίωσης και Σωστης πορείας. Όχι. Στάχτη και μπούρμπερη. Πρέπει να διαλυθούν τα πάντα να αγανακτησει ο κόσμος να πάψουν οι δικαιολογίες 

Δεν έγινε αυτό με την πεσάδα?

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, mobster21 said:

Δεν έγινε αυτό με την πεσάδα?

Οχι με αυτόν παρόντα οπότε άλλο ένα σκαμπιλι χρειάζεται

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ ο Αστερας είναι ο ορισμός του αντιπάλου κηδεία για μας στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αφου ξεκουρασε όσους ήθελε με γαυρο τώρα έρχεται για το διπλό γιατί ξερει οτι μπορει. Τώρα θυμήθηκε τους βαθμους για εξάδα... Έχει κάνει την ΑΕΚ  περιγελο του κάθε πικραμενου που ξέρει οτι θα παρει αποτελέσμα. Αρε μεγαλομετοχε γαμω τις επιλογές σου

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρη ήττα. Μην αφήσετε μικρά παιδιά να εκτεθούν σε ακόμα μία στεναχώρια. Βγείτε μια βόλτα σε κανένα πάρκο.

Μελισσανίδη γαμιέσαι.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δωθεί χρόνος στα παιδιά που δεν έχουν παιξει πολύ και να καθίσουν πάγκο οι λεγόμενοι βασικοί για να καθαρίσει το μυαλό τους. Τανκοβιτς, Γεφτιτς, Μισελεν, ίσως και ο Λε Ταλεκ στα στόπερ πρέπει να πάρουν χρόνο, να ανοίξει λίγο το rotation, υπάρχει πορεία μπροστά μας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×