Jump to content

ΑΕΚ-Μπαοκ (2η αγωνιστική Play Offs.): 20/3/2022, 19:30, Cosmote Sport 1


aris2168
 Share

Recommended Posts

Ο Πολωνός με το που πατήσει το χόρτο του Σεραφείδιου θα πάρει φανέλα βασικού. Ακόμη κ αν περπατάει είναι ανώτερος από όλα τα χαφ μας. Να κλείσει βέβαια πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να σημειωθεί μάλιστα πως όταν έγινε η πρώτη επαφή ανάμεσα στις δύο πλευρές, από την Ένωση δεν υπήρξε καμία απολύτως διαπραγμάτευση πάνω στο ποσό που ζήτησε ο ποδοσφαιριστής.

 

ΤΡΟΜΑΞΑ όταν το διάβασα. 

Link to comment
Share on other sites

αναλογικά πάντως τα 40 χιλιάδες ανα ματς είναι 1,5 εκ το χρόνο συμβόλαιο για 40 ματς 3.600 λεπτά δλδ περίππου τα λεφτά που πέρνουν Λε ταλεκ - σατχοφ - σιμόες μαζί  .

Εγώ αν κολλήσει στην ομάδα και ζητήσει τοσα και κάνει την διαφορά θα τον αντάλλαζα με αυτούς τους τρείς και ας έμενε μετά με τον άτυχο , το πολωνό , το χοντρούλι και το πολυεργαλείο στο κέντρο  . Μια χαρά βγήκε η χρονιά με τρείς ακραίους επιθετικούς για 2 θέσεις τόσο που τους βάζαμε και μαζί . γνώμη μου .  

Αν μπούμε ευρώπη φυσικά θα χρειαστούμε και άλλον ένα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

450 χιλιάρικα λέει εδώ 

τιγρη μου οι σπατάλες σου τελειωμό δεν έχουν 

ΑΕΚ: Στις 450 χιλ. ευρώ το συμβόλαιο του Κριχόβιακ https://www.sdna.gr/podosfairo/944173_aek-stis-450-hil-eyro-symbolaio-toy-krihobiak

λογικά με τα μπόνους μαζί . 

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ΑΝ παιξει μπαλα (αυτο ουδεις το γνωριζει) δεν το θεωρω σπαταλη, εχω ξαναεξηγησει πώς το σκεφτομαι.

 θα βοηθησει πλευ οφ,  θα εχεις εστω μια μικρη ελπιδα να τον κρατησεις, θα ανεβασει τις απαιτησεις στην θεση, θα ανοιξεις καναλι με το γραφειο του, θα ακουστεις περισσοτερο ως κλαμπ και θα γραφτει ενα αρκετά μεγαλο ονομα στο …aekpedia.

 

αφηστε που κανονικα δεν πρεπει να υπαρχει η λεξη "σπαταλη" οταν εχεις ιδιοκτητη δλδ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

για μαρτύρα...

δε σε κόβω για κατω απ' τ' αυλακι..

( και μεις ετσι το λεμε )

Κοντά στην Ελασσόνα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πουστόγερε, με τον παιχταρά που έφερες πάλι μας έψησες για γηπεδάκι...

αγωνία για το πόσο θα μοιάζει ο σημερινός Κρικόβιακ  με τον ανθρωποφάγο υπερπαιχταρά που έχουμε στο μυαλό μας από τη Σεβίλη του Έμερι...

Κανόνισε μπινέ Οφρυδόπουλε να κάνω 300χλμ. πηγαινέλα με δυομιση ευρώ βενζίνα και να δω βασικό κανα Σάκχοφ να πηδήσω την τάφρο...

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tzav said:

Πουστόγερε, με τον παιχταρά που έφερες πάλι μας έψησες για γηπεδάκι...

αγωνία για το πόσο θα μοιάζει ο σημερινός Κρικόβιακ  με τον ανθρωποφάγο υπερπαιχταρά που έχουμε στο μυαλό μας από τη Σεβίλη του Έμερι...

Κανόνισε μπινέ Οφρυδόπουλε να κάνω 300χλμ. πηγαινέλα με δυομιση ευρώ βενζίνα και να δω βασικό κανα Σάκχοφ να πηδήσω την τάφρο...

Πλάκα πλάκα αν πάνε όλα καλά και 5000 κόσμο να τραβήξει σε κάθε ματς μαζί με καμία εμφάνιση βγήκε το κόστος της μεταγραφής. 

Link to comment
Share on other sites

Κρικοβιακ παγκο 90' μεχρι να μπει στο κλιμα της ομαδας. Στο 92' εντολη για ζεσταμα και τελικα δεν μπαινει, μην νομιζει οτι ειναι και τιποτα ανωτερος. Αμα χανουμε βεβαια 3-0 στο ημιχρονο τον βαζουμε νωρις αλλαγη στην θεση του Πετρου.

Γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι Buko οτι πολλες φορες ισχυει και το αντιστροφο, ειδικα στην ΑΕΚ.  Ενω ειναι μεγαλη επιτυχια της ομαδας να υπογραφει με καποιους παικτες τετοιας αξιας φτανουμε στο σημειο "Κατσουρανη", δηλαδη να νιωθουμε (και καπως να βγαινει αυτο και μεσα απ την ομαδα) οτι μας κανουν χαρη που ηρθαν και οτι δεν ηταν αυτο αποτελεσμα διαπραγματευσης. Σε καποιες διαρροες ειναι σα να ακουω τη φωνη του Δηματου.  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos pinned this topic

αυτο το κραμα Ραμος και Βαλ Κιλμερ που μας ηρθε μηπως θα ηταν προτιμοτερο να παιξει στην ενδεκαδα αντι της Μανταλενας?

και να παιξουν μαζι του Σιμανσκι και Χατζισαφι?

 

Δεν ξερω, ρωτω.

Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα και εγώ άλλα θα προτιμούσα να έχω και τις κάθετες φάουλ του γέφτιτς ή εναλλακτικά τη πυρινική 4άδα μπροστά όλους μέσα με το αμπραμπάτ σε ελεύθερο ρόλο .

Θεωρώ ότι τη δουλειά οι πολωνοί θα τη κάνουν στο κέντρο και δεν χρειάζεται 3ος . 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Το σκέφτηκα και εγώ άλλα θα προτιμούσα να έχω και τις κάθετες φάουλ του γέφτιτς ή εναλλακτικά τη πυρινική 4άδα μπροστά όλους μέσα με το αμπραμπάτ σε ελεύθερο ρόλο .

Θεωρώ ότι τη δουλειά οι πολωνοί θα τη κάνουν στο κέντρο και δεν χρειάζεται 3ος . 

Εγώ το λεω με τη λογική να εξαφανιστεί από την ενδεκάδα αυτος. Από εκεί και περα ας παίξουν οσοι είναι καλυτερο να παίξουν 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mporat said:

Καλησπέρα 

Screenshots_2022-03-16-15-51-49.png

Από την στάση του σωματος καταλαβαίνεις ότι αναρωτιέται ποιος είναι αυτός ο αστείος με το υφάκι. Γκρεγκορζ έμπλεξες 😂😂😂

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Από την στάση του σωματος καταλαβαίνεις ότι αναρωτιέται ποιος είναι αυτός ο αστείος με το υφάκι. Γκρεγκορζ έμπλεξες 😂😂😂

"Δεν τον βλεπει" ο Captain.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Καλησπέρα 

Screenshots_2022-03-16-15-51-49.png

"Κοίτα ρε μαλάκα έναν λελέ που είναι ο γαμάω σε αυτή την ομάδα".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 ο Πολωνός βγήκε στον αγωνιστικό χώρο και έβγαλε κανονικά όλη την προπόνηση. Πηρε μέρος στο κανονικό πρόγραμμα, δεν έκανε καθόλου μόνος του και δεν βγήκε σε κάποιο κομμάτι της προπόνησης. Είναι απόλυτα έτοιμος δηλαδή για το ματς της Κυριακής με τον ΠΑΟΚ…

Link to comment
Share on other sites

On 3/15/2022 at 10:10 AM, AG21 said:

στα 80 λεπτά κοστίζει 500 ευρώ το λεπτό , στα 30-35 λεπτά 1.250,00 ευρώ το λεπτό . 

Είναι προφανείς η απάντηση . 

Μπεϊζάνης mode

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×