Jump to content

Τι γίνεται από εδώ και πέρα; Υπάρχει λύση;


nikos
 Share

Τι μπορεί να γίνει;   

46 members have voted

  1. 1. Προπονητής

    • Σάντος (αν δεχτεί είναι η πρώτη μου επιλογή)
    • Ξένος αναγνωρισμένος με βαρύ βιογραφικό
    • Ξένος φέρελπις (αρκεί)
    • Έλληνας
      0
    • Δεν είναι τόσο πρόβλημα ο προπονητής
  2. 2. Ρόστερ

    • Πολλές ποιοτικές μεταγραφές (>4)
    • Αρκούν λίγες ποιοτικές μεταγραφές (<=4)
  3. 3. Στελέχωση - τι πρέπει να αλλάξει επειγόντως; (multiple choice)

    • Τεχνικός Διευθυντής - Τμήμα σκάουτινγκ
    • Να βρεθεί καλός αντικαταστάτης του Δημητριάδη
    • Διευθύνων Σύμβουλος (θέση Κοσμά)
    • Διευθυντής επικοινωνίας (θέση Δημάτου)
    • Να εξαφανιστεί ο Γιάννης Παπαδόπουλος
    • Να αλλάξουν κι άλλοι πλην των παραπάνω


Recommended Posts

Ακούγεται Τσιρίλο για πόστο.

Τον θεωρω καλη λυση για γυρω απο την ομάδα εγώ. Έχει ταπεραμέντο, του αρέσει να κερδίζει, έχει και 2 παραστάσεις. Τα χαλασε λιγο όταν πήγε στους βου κι έκανε κάτι γκιοζιλικια, αλλά οκ.
Ας τους βάλουν εκεί ως διδυμο με τον Άλβες πχ δεν είναι κι άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξεχειλώσει το οργανόγραμμα ο Μιμάρας και θα γίνουμε χαβρα των Ιουδαίων χειρότερα από όσο ήμασταν μέχρι τώρα. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, nikos said:

Ακούγεται Τσιρίλο για πόστο.

Τον θεωρω καλη λυση για γυρω απο την ομάδα εγώ. Έχει ταπεραμέντο, του αρέσει να κερδίζει, έχει και 2 παραστάσεις. Τα χαλασε λιγο όταν πήγε στους βου κι έκανε κάτι γκιοζιλικια, αλλά οκ.
Ας τους βάλουν εκεί ως διδυμο με τον Άλβες πχ δεν είναι κι άσχημα.

Εγώ λέω να τους βάζει κιόλας από ένα ημίχρονο άνετα το έχουν και εννοείτε καλύτεροι από αυτά τα σαπάκια που έχουμε 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, MITSAKLAS said:

Θα το ξεχειλώσει το οργανόγραμμα ο Μιμάρας και θα γίνουμε χαβρα των Ιουδαίων χειρότερα από όσο ήμασταν μέχρι τώρα. 

Αυτό λέω και εγώ . Λίγοι και καλοί αντί πολλοί και μέτριοι . Τι διαφορετικό θα κάνει ο Άλβες απο το Τσιρίλο ή το αντίστροφο ?  

Φυσικά ο τσιρίλο είναι χρόνια μάνατζερ και ξέρει τη δουλειά απο τον άπειρο Άλβεζ . 

Βλέπουμε και στις ακαδημίες ότι με τους λίγους γίνεται η δουλειά .

Εκτός αυτού ο Μελισσανίδης δεν ήταν που έλεγε για το κοντό ότι έχει εκαντονάδες άτομα προσωπικό ? 

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρει επιστροφή Μπράνκο Μιλοβανοβιτς ο Τίγρης ; 

Όταν τα έχουμε δεν τα εκτιμαμε

Link to comment
Share on other sites

καλος ηταν  ο Μιλοβανοβιτς πιστευω παντως, με αυτους εκει μεσα ειναι που τα χαλασε, μιλαγε κι αυτος πολυ βεβαια θυμαμαι. 

 

αλλα στην δουλεια καλος ηταν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

καλος ηταν  ο Μιλοβανοβιτς πιστευω παντως, με αυτους εκει μεσα ειναι που τα χαλασε, μιλαγε κι αυτος πολυ βεβαια θυμαμαι. 

 

αλλα στην δουλεια καλος ηταν.

Μια χαρά ηταν, αυτός και ο καράφλας ήταν δύο από τους σημαντικότερους λόγους που μέχρι το 18 βελτιωνόταν η ομάδα σταθερά. Από κει και πέρα έγινε το μεγάλο πάρτι.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Giorgos said:

Μια χαρά ηταν, αυτός και ο καράφλας ήταν δύο από τους σημαντικότερους λόγους που μέχρι το 18 βελτιωνόταν η ομάδα σταθερά. Από κει και πέρα έγινε το μεγάλο πάρτι.

Ισως και ο βάτραχος.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, nikos said:

Ισως και ο βάτραχος.

 

Στραβωνουμε ή όχι μερικοί ο Μπαεβιτς έκανε δουλειά. Μάθαινε και μπάλα στον μεγαλομέτοχο

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MITSAKLAS said:

Θα το ξεχειλώσει το οργανόγραμμα ο Μιμάρας και θα γίνουμε χαβρα των Ιουδαίων χειρότερα από όσο ήμασταν μέχρι τώρα. 

"Μου πρήζατε τα αρχίδια ρε πεπόνια οτι δεν φέρνω στελέχη. Φάτε τώρα 5-6 νέους να μην προλαβαίνουν τα αρδάκια μου να φορτώνουν ευθύνες όταν τα σκατώνω"

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Στραβωνουμε ή όχι μερικοί ο Μπαεβιτς έκανε δουλειά. Μάθαινε και μπάλα στον μεγαλομέτοχο

Τι ακριβώς έκανε;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Τι ακριβώς έκανε;

Μαζευε λιγο την ομαδα , δεν ηταν σκορποχωρι, δεν εκανε ο καθενας οτι ηθελε. Ηταν το δεξι χρι του αφεντικου στο ποδοσφαιρικο τμημα. Μετα εγινε ο Μανταλος.... τι αλλο θελεις να κανει? ΚΑι ελεγε και την γνωμη του στον προεδρα... για καποιους παικτες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Μαζευε λιγο την ομαδα , δεν ηταν σκορποχωρι, δεν εκανε ο καθενας οτι ηθελε. Ηταν το δεξι χρι του αφεντικου στο ποδοσφαιρικο τμημα. Μετα εγινε ο Μανταλος.... τι αλλο θελεις να κανει? ΚΑι ελεγε και την γνωμη του στον προεδρα... για καποιους παικτες 

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι έκανε κάτι τέτοιο. Γνώμη μπορεί να έλεγε, είδαμε την προκοπή. Σκορποχώρι δεν ήμασταν επί Πογιέτ (λόγω αυτού) και Μανόλο πρωτάθλημα (λόγω συνεχόμενων αποτελεσμάτων).

Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι έκανε κάτι τέτοιο. Γνώμη μπορεί να έλεγε, είδαμε την προκοπή. Σκορποχώρι δεν ήμασταν επί Πογιέτ (λόγω αυτού) και Μανόλο πρωτάθλημα (λόγω συνεχόμενων αποτελεσμάτων).

Γνωμες ανταλλασουμε. Μπορουν καποιοι που ξερουν περισσοτερα να μας πουνε. Εγω απο εξω οπως βλεπω τα πραγματα συνδυαζω την φυγη Μπαεβιτς με την αθλια εικονα που παρουσιαζουμε μεχρι σημερα σε οργανωση του αγωνιστικου τμηματος, Ισως ειμαι λαθος αλλα αυτο βλεπω. Και το ασχημο ειναι οτι δεν ηρθε αλλος αναλογος για να μην ψαχνουμε τον συγκεκριμενο

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, ο Δουσαν παραμένει ο σοβαρότερος που έχει περάσει από τον οργανισμό. Όταν το ταβάνι σου είναι πιερότος, όλα αυτά.  

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα έχουμε όλα τα δεδομένα θα δούμε κ τι γίνεται από εδώ κ πέρα. Ο προπονητής είναι προσωπικότητα κ σοβαρός, αλλά εξακολουθώ να ανησυχώ στο ανασταλτικό κομμάτι, βάσει των στατιστικών του. Ειδικά αν μείνουν κάτι Μανταλάνες κ Τζαεβελοβράνιεδες. Θα πρέπει να στηριχτεί μεταγραφικά, να φύγουν οι λέρες κ να μην ανακατευτούν οδηγοί ταξί κ αρχόσχολοι στις μεταγραφές.

Τα υπόλοιπα, αν αποφασίσει ο ΑΕΚαρχης να κάνει αλλαγές θα κρίνουμε κ θα δούμε που παει. Αν δεν κάνει, πάμε στον πάτο. Απλό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά εννοείται ότι αυτό που έγραψα για τις αλλαγές-αν τις κάνει- πρέπει να γίνουν τώρα, πριν αρχίσει ο προπονητής την δουλειά του. Κανονικά, έπρεπε να ξεκινήσει εδώ κ καιρό απ τον CEO κ απο εκεί κ μετά σε συνεργασία με αυτόν, να κατεβαίνει κ.ο.κ. 

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα πρόβες να πάει να φέρει έναν Γκάμπια έναν Αλβες και ένα Τσιρίλο για την άμυνα. Και ο μπάρμπας το πήρε κυριολεκτικά και φέρνει τους ίδιους στην ομάδα.

Να δεις που θα ψαχτει να φέρει και Γκαμάρα σε πόστο στο τέλος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι λειτουργεί ένα σύγχρονο κλαμπ, περιμένει τον βασιλιά να βγει στο μπαλκόνι και να απευθυνθεί στους πλεμπαιους. Έλα ηγέτη, έλα άρχοντα. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×