Jump to content

Recommended Posts

Εγω να κραξω μαζι σας, αλλα αμα ο αλλος εχει υπαρξει και ποδοαφαιρικη οντοτητα κανω λιγο υπομονη. Δηλαδη σιγα τα μουτρα που προπονουν στην Σουπερ Λιγδ που θα ντραπω κιολας επειδη η ΑΕΚ φερνει Αλμειδα. Κανονικα μολις πουν Αλμειδα και Ροα στα αποδυτηρια της ΑΕΚ καποιοι πρεπει να κοκκινισουν απο ντροπη.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Θα ριξει και κανενα πιντσ ι γκαβρον στα αποδυτηρια και θα γινει τζερτεζελο 

Θα ψαχνει ο Πετρακης μεταφραστη να δει αν τον εβρισε 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Καλα ειναι γνωστο πως οτι στηριζει ο Μπουκο παει ακλαφτο.

Χιμενεθ, Πογιετ, Καρερα στηριζα. Δεν σας χαλασαν. Την πατησα με Γιαννικη που περισσοτερο ειχα χαρει που φυγε ο Σερβος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγω να κραξω μαζι σας, αλλα αμα ο αλλος εχει υπαρξει και ποδοαφαιρικη οντοτητα κανω λιγο υπομονη. Δηλαδη σιγα τα μουτρα που προπονουν στην Σουπερ Λιγδ που θα ντραπω κιολας επειδη η ΑΕΚ φερνει Αλμειδα. Κανονικα μολις πουν Αλμειδα και Ροα στα αποδυτηρια της ΑΕΚ καποιοι πρεπει να κοκκινισουν απο ντροπη.

Με εξαιρεση Κριχοβιακ αντε και Αραουχο Τζουμπερ χαριστικα, όλοι οι υπολοιποι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Εγω να κραξω μαζι σας, αλλα αμα ο αλλος εχει υπαρξει και ποδοαφαιρικη οντοτητα κανω λιγο υπομονη. Δηλαδη σιγα τα μουτρα που προπονουν στην Σουπερ Λιγδ που θα ντραπω κιολας επειδη η ΑΕΚ φερνει Αλμειδα. Κανονικα μολις πουν Αλμειδα και Ροα στα αποδυτηρια της ΑΕΚ καποιοι πρεπει να κοκκινισουν απο ντροπη.

Ο Ροα θα είναι το πρώτο αίμα του Μελ. Είναι δικό μας παιδι ο Μιχαηλιδης 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Ο Ροα θα είναι το πρώτο αίμα του Μελ. Είναι δικό μας παιδι ο Μιχαηλιδης 

Ναι ρε συ ειδικα τον Ροα θα κοψει ο Αλμειδα 🤡

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Χιμενεθ, Πογιετ, Καρερα στηριζα. Δεν σας χαλασαν. Την πατησα με Γιαννικη που περισσοτερο ειχα χαρει που φυγε ο Σερβος.

Χιμενεθ στηριζες? Δεν ειμαι τοσο σιγουρος Πογετ ναι ησουν κερβερος . Καρερα θα προτιμουσα απο τα λιμα που μας φορτωσαν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Χιμενεθ στηριζες? Δεν ειμαι τοσο σιγουρος Πογετ ναι ησουν κερβερος . Καρερα θα προτιμουσα απο τα λιμα που μας φορτωσαν 

Οταν ηρθε πρωτη φορα ειχα πορωθει και ημουν φουλ υπερ. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nickpes21 said:

Θα ψαχνει ο Πετρακης μεταφραστη να δει αν τον εβρισε 

Πες του τον εβρισε 😁😂😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Οταν ηρθε πρωτη φορα ειχα πορωθει και ημουν φουλ υπερ. 

Μαζι σου. Και επρεπε να μεινει. θα ειχε γραψει αλλιως η ιστορια

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skepastos said:

Ναι ρε Βαργκας! Συμφωνω….

Από τότε που άλλαξε όνομα όλα στραβά πηγαίνουν 😛

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι τότε ήταν Ροα και σιλαβερτ τοπ τερματοφύλακες στη λατινική Αμερική....ειδικά ο σιλαβερτ έσπερνε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Από τότε που άλλαξε όνομα όλα στραβά πηγαίνουν 😛

Εσεις φταιτε... με φαγατε 😂

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Από τότε που άλλαξε όνομα όλα στραβά πηγαίνουν 😛

Μπες με τον άλλο κωδικό και ξανά αλλάξτο 😂😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Μαζι σου. Και επρεπε να μεινει. θα ειχε γραψει αλλιως η ιστορια

Ε βλεπεις λοιπον. Πογιετ, Χιμενεθ και Καρερα ειχαν ενα κοινο. Υπηρξαν πολυ καλοι παιχτες. Πολλες φορες για Ελλαδα ισως και να αρκει αυτο. Κανεις τους ομως δεν ειχε ολοκληρο team. Αν ο Αλμειδα ερθει με δικους του (που ειναι και δικτυωμενοι λατινικη Αμερικη), εγω δεν βλεπω γιατι να μην πανε εξισου καλα με τους τρεις παραπανω. Μινιμουμ αξιοπρεπης θα ναι.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Σιγα ρε σεις μην ερθει Ελλαδα με 6 συνεργατες και παιρνουν 300k ολοι μαζι. Νταξ ειπαμε δηλαδη. 0,8-1,2m τους κοβω.

Από ποτε βάζουμε το τιμ στον μισθό του προπονητη . Εγώ ποσα θα παρει αυτός λέω. Προπονητής είναι. Αν στο Γκαρσία διναν 1,5 μαζί με το τιμ του παιζει να γέλασε. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το ότι θα είναι προσωπικότητα και σημείο αναφοράς στην ομάδα αυτόν είναι αδιαμφισβήτητο. Θα σκέφτεται ο Χ παίχτης ότι πάω στην ΑΕΚ του Αλμειδα. Είναι κάτι. Τώρα αν καταφέρει και τα σκατωσει δικό του θέμα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Από ποτε βάζουμε το τιμ στον μισθό του προπονητη . Εγώ ποσα θα παρει αυτός λέω. Προπονητής είναι. Αν στο Γκαρσία διναν 1,5 μαζί με το τιμ του παιζει να γέλασε. 

Ο συγκεκριμενος διαπραγματευεται για ολο το team του. Δηλαδη ή ολοι ή κανεις. Γι αυτο εχει συζητηθει το θεμα στην προκειμενη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Πάντως το ότι θα είναι προσωπικότητα και σημείο αναφοράς στην ομάδα αυτόν είναι αδιαμφισβήτητο. Θα σκέφτεται ο Χ παίχτης ότι πάω στην ΑΕΚ του Αλμειδα. Είναι κάτι. Τώρα αν καταφέρει και τα σκατωσει δικό του θέμα 

Αυτό είναι σωστό, γιατί απο ότι έχω καταλάβει ο κάθε πουθενάς είναι παιχταράς στην ΑΕΚ.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bukowski said:

Ο συγκεκριμενος διαπραγματευεται για ολο το team του. Δηλαδη ή ολοι ή κανεις. Γι αυτο εχει συζητηθει το θεμα στην προκειμενη περιπτωση.

Ναι αλλά αυτός πανω απο 500 χιλ. Αποκλείεται να παρει με τέτοιο βιογραφικό. Βαριά να πάρουν όλοι μαζί 800χιλ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goku21 said:

Ναι αλλά αυτός πανω απο 500 χιλ. Αποκλείεται να παρει με τέτοιο βιογραφικό. Βαριά να πάρουν όλοι μαζί 800χιλ.

1,5 ζητησε απο την Εθνικη Χιλης παντως.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Σας έπεισε όλους βλέπω ο Μπουκο σε ένα απόγευμα μέσα 😂

Ο Μπουκο θελει η ΑΕΚ να χει τουλαχιστον ποδοσφαιρικες οντοτητες σε σημαντικα ποστα. Χιμενεθ, Πογιετ, Καρερα, Αλμειδα ειναι τετοιοι. Και ο Πιρλο που προπονητικα ειναι 🤡 τετοιος ειναι. Ρεμπροφ επισης. Και με Φαν Σχιπ πχ υπομονετικος θα μουν. Τωρα Μιλογεβιτς, Σαχλαμαρινους, Μοραις κλπ ε..

Φυσικα ιδανικα θα θελα Σαντος, Κλοπ, Μουρινιο, Βαλβερδε, Ζαρντιμ και αλλους αλλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

 

Τις απόλαυσαν τις πεντάρες, τις εξάρες κ τις εφτάρες που τους τάϊσε. Πολιτισμός.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×