Jump to content

Recommended Posts

- Έχει υπάρξει ασισταντ στους βου:  check point Μελ

- Έχει κατηγορηθεί για ξέπλυμα χρήματος και απατη: check point Γιαννακης

Καλώς ήλθες Ιβάν (έχει ίδιο όνομα και με τον λατρεμένο Γιοβανοβιτς)

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσθέσω ότι έχει συμβόλαιο με τους Κινέζους εως το τέλος του 22, αν δεν κάνω κάποιο λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Οπως αναφέρει ο έγκριτος δημοσιογράφος Εντγκαρ Ροσάδο σε ανάρτησή του στο Twitter, ο Δημήτρης Μελισσανίδης θα προσφέρει διετές συμβόλαιο στον Αργεντίνο τεχνικό ενώ τα «όπλα» του για να πείσει τον Αλμέιδα είναι το νέο γήπεδο της ΑΕΚ καθώς η προοπτική για ευρωπαϊκή συμμετοχή, μέσω του Conference League.

 

Τι ξέρει ο Τίγρης που δεν ξέρουν άλλοι; είμαστε σε θέση Ευρωπαϊκή;  θα παρουμε wild card!? 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, agelos said:

- Έχει υπάρξει ασισταντ στους βου:  check point Μελ

- Έχει κατηγορηθεί για ξέπλυμα χρήματος και απατη: check point Γιαννακης

Καλώς ήλθες Ιβάν (έχει ίδιο όνομα και με τον λατρεμένο Γιοβανοβιτς)

 

Κ με ιγνατιεβιτς. Αυτο που το πας... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον Λέκο τον απέκλεισε ο Χιμένεθ με την Μπριζ. Βέβαια ο κροάτης μόλις είχε αναλάβει, μετά η Μπριζ ρόλαρε.

Τεσπα, το βιογραφικό του δεν είναι κακό. Όμως η ΑΕΚ θέλει κάτι διαφορετικό.

Έχω ενστάσεις και για τον Αλμέϊδα αλλά στην άτυπη κούρσα των δύο αυτών επιλογών τον προκρίνω.

Link to comment
Share on other sites

Ο κιοφτές έχει ξεκινήσει ανενονδοτο για την πρόσληψη του Αργεντινού μαλλιά. Εμπλέκει Πογιετ και Σκόκο( μετα από 3 τελιες.) Περιμένει να πάει καλά η συνάντηση με τον εκπρόσωπο της οικογένειας των μεγσλομετοχων για να κάνει ρελανς με φωτογραφίες αρχείου με τον Μαραντονα. Ο εκπρόσωπος στην προσφορά του βάζει και την προοπτική της Ευρωπαϊκής πορείας

Ρε, αρκουδεηδες...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο κιοφτες έχει γενικά αδυναμία με οτιδήποτε από Αργεντινή......και με τα βόδια ακόμα. Είναι απολυτα λογικό να θέλει το μαλλιά

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tarasfw said:

Ο κιοφτες έχει γενικά αδυναμία με οτιδήποτε από Αργεντινή......και με τα βόδια ακόμα. Είναι απολυτα λογικό να θέλει το μαλλιά

Ε να φάει τότε μια βοδινη μπριζόλα από τις παμπες της Αργεντινής.......αν και αυτός και κατεψυγμένο κρέας Γκοτζίλα Αργεντινής να του σερβιρες, θα το ξεκοκκαλιζε.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Duck_Season said:

Ο κιοφτές έχει ξεκινήσει ανενονδοτο για την πρόσληψη του Αργεντινού μαλλιά. Εμπλέκει Πογιετ και Σκόκο( μετα από 3 τελιες.) Περιμένει να πάει καλά η συνάντηση με τον εκπρόσωπο της οικογένειας των μεγσλομετοχων για να κάνει ρελανς με φωτογραφίες αρχείου με τον Μαραντονα. Ο εκπρόσωπος στην προσφορά του βάζει και την προοπτική της Ευρωπαϊκής πορείας

Ρε, αρκουδεηδες...

@Duck Season Επετειακό αβαταρ βλεπω... σωστός.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bukowski said:

Παιζει βεβαια και το σεναριο να πρωτοτυπησουμε και ο νεος προπονητης της νεας σεζον να μην φτασει ουτε στην πρωτη συγκεντρωση της ομαδας.

Moυ τόφαγες το αβαταρ...

Κατσε να προλαβω να βαλω Λε/κό μπας και κλεισει αυτος..

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tarasfw said:

Ο κιοφτες έχει γενικά αδυναμία με οτιδήποτε από Αργεντινή......και με τα βόδια ακόμα. Είναι απολυτα λογικό να θέλει το μαλλιά

Θα του πηρε καμια πιπα στην Ιταλια παλια καμια Ελβενη που του συστηθηκε ως Αργεντινα και του χει μεινει.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, agelos said:

 

Καλώς ήλθες Ιβάν (έχει ίδιο όνομα και με τον λατρεμένο Γιοβανοβιτς)

 

Όχι μόνο με τον Γιοβάνοβιτς, αλλά και με την άλλη, πραγματικά μεγάλη αγάπη του Μελ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ματίας Αλμέιδα βρίσκεται από το μεσημέρι στην Αθήνα, για συζητήσεις με την ΑΕΚ και βασικά για επιτόπου συνάντηση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη.

Ο Αργεντινός τεχνικός θα έχει δεδομένα την ευκαιρία να πάρει άμεση εικόνα κι από το περιβάλλον της ΑΕΚ από πλευράς εγκαταστάσεων, ωστόσο όλο… το ζουμί είναι στην συνάντηση με το αφεντικό της ομάδας.

Αυτή σύμφωνα με πληροφορίες, παρά το γεγονός πως ο Αλμέιδα έρχεται από ένα ταξίδι μεγάλο και δύσκολο, είναι επιθυμία και των δύο πλευρών να μη καθυστερήσει, οπότε θα γίνει σήμερα. Η προσωπική συνάντηση με τον Δημήτρη Μελισσανίδη είναι το επιστέγασμα μιας μακράς διαδικασίας επαφών της ΑΕΚ με τον Ματίας Αλμέιδα, οι οποίες τον έχουν φέρει στο προσκήνιο για την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί μου μοιάζει τελειωμένη υπόθεση;  

Να ανοίξω το τοπίο πριντ ίς ανακοινώσεις είμαι έτοιμος. 

Bienvenido Matias. cabron

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Εμένα γιατί μου μοιάζει τελειωμένη υπόθεση;  

Να ανοίξω το τοπίο πριντ ίς ανακοινώσεις είμαι έτοιμος. 

Bienvenido Matias. cabron

Και μετά να ανοίξει Buko θέμα, με πολλαπλές επιλογές για ημερομηνία αποχώρησης. ΝΙΚΑΜΕ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως για την απόλυση Γιάννικη αν δεν ηταν  ξέροκεφαλος ο Μελισσανίδης θα την είχαμε πιάσει όλοι

Link to comment
Share on other sites

Σαν να φαίνεται να τρέχουν οι εξελίξεις με Αλμειδα. Μου αρέσει η λογική του προπονητή manager και το θεωρώ απαραίτητο σε αυτή τη φάση για την ΑΕΚ. Μακάρι να εχει τα προσόντα να το υποστηρίξει ο ίδιος και το team του. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έρχεται από τώρα μπας κ βγούμε Ευρώπη; Γιατί με τον Οφρυτετοιο δεν παίζει 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×