Jump to content

Recommended Posts

59 minutes ago, Bukowski said:

Φανταζεστε να ριξει κανα μπουνιδι στον Μελ;

Δε χάνεται , Κολοσσαίο 

3CA3D43B-3A07-4A49-BB1C-438C9259DFC3.jpeg

94163209-F9A5-415A-840B-2E3116D7D91B.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

 

Να χύσει να μεταλαβουμε αδέρφια…

Και γκολντεν σαουερ για βαφτίσια από την Βεργκάρα

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stylianopoulos said:

Ο προπονητής που ήθελε διακαώς  μεχρι προτινος ο Μελισσανιδης στην ΑΕΚ ηταν ο Γιοβάνοβιτς. Δεν κάνω πλάκα. Θα του άφηνε την ομάδα πλήρως. Του αρέσει πολύ .

Δε μπορεί να περιμένει ομως να περιμένει να δει αν θα ανανεώσει το καλοκαιρι με τον Αλαφούζο.

 

Τι ζούμε ρε??? 

Αυτός είναι ο Ευρωπαίος που δεν έχει διαρρεύσει το όνομα του, που γράφει η ψώρα??

Υ.Γ. δοξάζω!

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Ο λόγος της σύγκρουσης είναι ότι η οικογένεια Βεργκάρα θεωρούσε ότι ο Αλμέιδα εμπλεκόταν σε θέματα της ομάδας τα οποία δεν έπρεπε. Δεν ήταν μόνο ένας απλός προπονητής και αυτό δεν το ενέκριναν. Δεν τους άρεσε που αποφάσιζε ποιος θα φύγει και ποιος θα έρθει αλλά ακόμα και για τα άτομα που δούλευαν στον κλαμπ. Ο Αλμέιδα πίστευε ότι μπορεί να έχει τον έλεγχο ολόκληρου του ποδοσφαιρικού τμήματος και αυτό δεν άρεσε καθόλου στην οικογένεια Βεργκάρα.

Εαν δεν φύγει μετά τον πρώτο μήνα προετοιμασίας θα αρχίσω να ελπίζω πως κάτι αλλάζει 

Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω και γελάω σαρκαστικά ....

Θα σας φΚιάσει τέτοια κέντα ο Μελισσανίδης που θα γραφτεί στην Ιστορία !!!!!

almeida-2.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Νονός said:

Σας διαβάζω και γελάω σαρκαστικά ....

Θα σας φΚιάσει τέτοια κέντα ο Μελισσανίδης που θα γραφτεί στην Ιστορία !!!!!

almeida-2.jpg

Υπάρχουν πιθανότητες να περιμένει αυτόν το Αλμέιδα για συζητήσεις ο κυρ Μήτσος.

Να δει τον μαλλιά κ να φωνάζει "ποιος είναι αυτός που μου φέρατε"

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gybe21 said:

Υπάρχουν πιθανότητες να περιμένει αυτόν το Αλμέιδα για συζητήσεις ο κυρ Μήτσος.

Να δει τον μαλλιά κ να φωνάζει "ποιος είναι αυτός που μου φέρατε"

Η και το αντίστροφο.

Να περιμένει όλος ο ντουνιάς τον "Μαλλιά" και να πει ο Μελ "Αλμέιδα δε θέλατε ? Πάρτε τον Ούγκο να 'χετε να πορεύεστε" .....

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα..... καψουρα λεει του μελ ο γιοβανοβιτς... και θα δεχτει τον αλμευδα με επιτελειο δικο του....

Ουτε τα μελτεμια δε θα προλαβει ο μαλλιας

Link to comment
Share on other sites

Οσο παει μου αρέσει η επιλογή Αλμειδα. Του δεινεις Α και Β ομάδα και του δίνεις και μια λίστα με συμπληρωματικο προσωπικό για να διαλέξει. Πιο φθηνά θα έρθει στο τέλος  με τόσο κόσμο που έχουμε μαζέψει. Οι υπόλοιποι είτε ακαδημίες ( προπονητές κτλ) είτε στις νέες θέσεις που δυμιουρργουνται λόγο Αγίας Σοφίας Σπάτα ( διοικητική) 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που θα αποκτήσει το μπουρδελο μας τσατσά. Ο μαλλιάς θα ζήσει το μύθο του και ας περάσει τον Ατλαντικό με τουπέ "Είμαι Αργεντινός τα έχω δει όλα " Σε κανένα σοβαρό κλαμπ δεν αποφασίζει εν λευκώ κάποιος,  ο οποίος μάλιστα θα πάρει και τον πουλο κάποια στιγμή "Όλοι λογοδοτούν σε κάποιον ανώτερο τούς. Η θριαμβευτική είσοδος του λεγόμενου με μότο "Ματίας Αλμαιεδα  να ξεβρωμίσει η ΠΑΕ" είναι τριτοκοσμικη κατάσταση. Βέβαια,  για κατασκευαστή ομάδα μιλάμε με την διοικητική ηγεταρα να αποφασίσει από τα πλακάκια του μπιντέ μέχρι τα λάστιχα του πούλμαν.  

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

@Duck_Season ισχυουν τα περι τριτοκοσμικων καταστασεων, αλλα επειδη ριμαστε μπουρδελο-ολε, μακαρι να ερθει ενας λιγο μυστηριος και ακομα πιο μακαρι να νευριασει και να τραβηξει κανα μπουκετο σε καναν Γεωργεα που θα βολταρει αμεριμνος στα Σπατα ξυνοντας μυτη και συνομιλωντας με Μπακακη και Σβαρνα.

Γνωμη μου εντελως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gybe21 said:

Υπάρχουν πιθανότητες να περιμένει αυτόν το Αλμέιδα για συζητήσεις ο κυρ Μήτσος.

Να δει τον μαλλιά κ να φωνάζει "ποιος είναι αυτός που μου φέρατε"

Στάνταρ το πιστεύω αυτό!!! Αχαχαχαχαχαχαχα είμαστε πολύ καλτ

Link to comment
Share on other sites

Πολυ θα γουστάρω να έρθει ο αλήτης Ματίας και να συμφωνήσει με κατασκευαστή και να του πει αναλαμβάνω από Κυριακή για να μάθω και την ομάδα. Περισσότερες πιθανοτητες θα έχουμε να βγουμε Ευρώπη. Θα σφίξουν κάποιοι. 

Θα έχει πολυ πλακα 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Πολυ θα γουστάρω να έρθει ο αλήτης Ματίας και να συμφωνήσει με κατασκευαστή και να του πει αναλαμβάνω από Κυριακή για να μάθω και την ομάδα. Περισσότερες πιθανοτητες θα έχουμε να βγουμε Ευρώπη. Θα σφίξουν κάποιοι. 

Θα έχει πολυ πλακα 

Παιζει βεβαια και το σεναριο να πρωτοτυπησουμε και ο νεος προπονητης της νεας σεζον να μην φτασει ουτε στην πρωτη συγκεντρωση της ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πω απλά ότι είναι το καλοκαίρι του... μετρήματος. Τα ψέμματα τελείωσαν. Είπα ότι θέλει ζαριά σαν του Ζήτα, που δεν τον έσωσε κιόλας στο τέλος. Οπότε ας γυρίσει καλά τα ζάρια. Χρόνος δεν υπάρχει ούτε για όμορφα παραμυθάκια από την Αργεντινή, ούτε για... τίγρεις, ούτε για απόρθητες έδρες ούτε για τπτ. Θέλουμε πραγματικότητα πλέον. Και όποιος δεν μπορεί να ανταποκριθεί στην πραγματικότητα μια πρωταθληματικής ΑΕΚ θα πρέπει να την κάνει. Αλλιώς θα αντιμετωπίσει κ τις συνέπειες. Συνεχόμενα.

Αν πάλι θέλουν την ΑΕΚ να είναι ομάδα που θα.... καλύπτει κ καλά κάθε χρόνο διαφορές από ανύπαρκτες ομάδες που σέρνονται όλη την χρονιά κ επιζούν με την βοήθεια του Άγγλου Ασθενή, ή για να κάνουν τις όποιες δουλειές τους με την βοήθειά της, θα διαπιστώσουν σύντομα ότι τα λογαριάζουν λάθος στο μυαλουδάκι τους. Αν η ΑΕΚ του χρόνου δεν κάνει πρωταθλητισμό ήρθε ο καιρός για επιπτώσεις.

Οπότε φέρε όποιον θες ψυχούλα μου. Καιρός για.... θέρισμα.

Στην θέση σου, επειδή είσαι ανίκανος ή δεν θες πλέον να ανταγωνιστείς τους άλλους, θα πούλαγα. Γιατί στην ιστορία έχεις γραφτεί ήδη στο αγωνιστικό με άσχημο τρόπο. Μην την αμαυρώσεις κ εντελώς, αλλά στα παπάρια μου κιόλας. Ακόμη προλαβαίνεις πάντως. Ειδικά αν χαθεί η Ευρώπη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Eν τω μεταξύ πρεπει να ειμαστε οι μονη ομαδα στο κοσμο που αξιολογουμε (ξεκιναει απο ΑΡΔ και κατ'επεκταση ο κοσμος) προθεσεις και οχι αποτελεσματα!

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

@Duck_Season ισχυουν τα περι τριτοκοσμικων καταστασεων, αλλα επειδη ριμαστε μπουρδελο-ολε, μακαρι να ερθει ενας λιγο μυστηριος και ακομα πιο μακαρι να νευριασει και να τραβηξει κανα μπουκετο σε καναν Γεωργεα που θα βολταρει αμεριμνος στα Σπατα ξυνοντας μυτη και συνομιλωντας με Μπακακη και Σβαρνα.

Γνωμη μου εντελως.

Ποιος είναι μυστήριος? Το θυμιατο που του έβαζαν ορους για να συνέλθει. Ο Ταρασης πήγαινε στην προπόνηση του Βαζ μονίμως με περισσότερο αλκοόλ στο αίμα του από ότι το ίδιο το αίμα . Τους τύπους που αλλάζεις πεζοδρόμιο τους κοζαρεις.  Ας κάνει ότι πλησιάζει τον μεγάλο στα 10 μέτρα για τσαμπουκάδες. Αυτοί λοιπόν οι τύποι μπορούν και θα γίνουν τα καλύτερα φιλαράκια με τους Σβαρνες

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Skepastos said:

Εντωμεταξύ το άλλο το καλό δεν το είπαμε. Ένας από τους πιο «αγαπημένους» παίχτες του βάσει συμμετοχών κλπ ήταν ο….Αρτσε. Ναι ο…γνωστος. Πρέπει να έχει αετίσιο μάτι η κουφάλα 

Για όσους απλά προσπέρασαν το σχόλιο σου Σκεπαστε

archeaek-05_09.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για όσους άρχισαν να ψήνονται από τον χρήστη @Bukowski για τον Αργεντινο μαλλιά αλητρα και πάγωσαν στο όνομα του Γιοβανοβιτς από τον @Stylianopoulos να υπενθυμίσω πως πέρυσι το καλοκαίρι ο Μπουκοφσκι προεκρινε την λύση του Γιοβανοβιτς έναντι του Μιλογιεβιτς.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Man Of Faith said:

Για όσους άρχισαν να ψήνονται από τον χρήστη @Bukowski για τον Αργεντινο μαλλιά αλητρα και πάγωσαν στο όνομα του Γιοβανοβιτς από τον @Stylianopoulos να υπενθυμίσω πως πέρυσι το καλοκαίρι ο Μπουκοφσκι προεκρινε την λύση του Γιοβανοβιτς έναντι του Μιλογιεβιτς.

Δεν ξεχνάμε τον σκοτεινό ρόλο του χρήστη @Bukowski στις μέχρι τώρα αλλαγές προπονητη και την στήριξη που προσεφερε στην διοίκηση ειδικά με Γιαννικη για να γίνει εντασιακο το ΚΜ. 

Ο λαός της ΑΕΚ δεν ξέχνα. Έτσι και τώρα απλωνει δίχτυ προστασιας στον Ματίας Αλμέιδα. 😂

Link to comment
Share on other sites

O TT λέει για Ιβάν Λεκο. Σε επίπεδο καριέρας μοιάζει πιο σίγουρη λύση, παίζει και με 3 στην άμυνα που θα είναι μια ενδιαφέρουσα αλλαγή. Βέβαια παράτησε την Αντβέρπ και έτρεχε στην Κίνα, μάλλον είναι λίγο φραγκοφονιας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω θα κλείσει Αλμέιδα. Δεν ρίχνει αγώνα άδικα ο ΚΚ365 και ο @Bukowski για να μας πεισουν. 

Εξάλλου ξέρουμε ποσo insiders είναι και οι 2 

Link to comment
Share on other sites

Εχει υπάρξει και ασισταντ στους βου επί Τούντορ.

Θα μετράει πολύ αυτό στην επιλογή του Μελ.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, agelos said:

Εχει υπάρξει και ασισταντ στους βου επί Τούντορ.

Θα μετράει πολύ αυτό στην επιλογή του Μελ.

Ένας σοβαρός λόγος. Για άλλους να έρθει και για άλλους όχι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×