Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, Kapetane21 said:

Η ώρα γράφει για Λοθάνο, μακάρι

Εσυ το είχες γράψει; Κάποιος το είχε αναφέρει πριν καμία δεκαριά μέρες εδώ μέσα. Είναι καλός; Από στατιστικα δεν μου γέμισε το μάτι να σου πω 

Link to comment
Share on other sites

Μεταγραφαρα Βίντα ... Η μεγαλύτερη του φετινού καλοκαιριού...

Τίγρη μου το συρτάρι σου πάτο δεν έχει!

Υ.Γ Μην τους ειδοποιήσεις... Άσε τους να αναρωτιούνται... Θα έχει φτάσει το σκ... στην κάλτσα ήδη

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τεράστια μεταγραφή από όλες τις απόψεις. 

Ελπίζω από εδώ και πέρα οι μεταγραφές μας να είναι τέτοιου και μεγαλύτερου επιπέδου. 

Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία-παπάτζα πια από τη μεριά του σκατόγερου για να μην κάνει ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ μεταγραφές. 

 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kapetane21 said:

Η ώρα γράφει για Λοθάνο, μακάρι

δεν ξερω αν ταιριάζει στο προφιλ που έχουν πει. 1.83 ειναι. Νομιζω θα πανε για κάποιον λιγο πιο ντουλαπα, που θα βρωμάει σεντερφοριλα απο μακρια

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μελανό σημείο ΚΑΙ φέτος και Νο1 φόβος για σκάτωμα, παραμένει ο Ηγέτης. 

Ας ελπίσουμε να πάνε τα αποτελέσματα τον Ματθαίο να ισχυροποιηθεί να τον στείλει στην άκρη του πάγκου που είναι και η φυσική του θέση. 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Skepastos said:

Εσυ το είχες γράψει; Κάποιος το είχε αναφέρει πριν καμία δεκαριά μέρες εδώ μέσα. Είναι καλός; Από στατιστικα δεν μου γέμισε το μάτι να σου πω 

Εγώ το είχα γράψει αδερφέ. Πιστεύω θα μπορούσε να βοηθήσει. 7 γκολ και 4 ασίστ για λα λίγκα καλά μου ακούγονται. 8 κίτρινες που σημαίνει η έχει νεύρο η είναι θεατρίνος 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, baRon21 said:

δεν ξερω αν ταιριάζει στο προφιλ που έχουν πει. 1.83 ειναι. Νομιζω θα πανε για κάποιον λιγο πιο ντουλαπα, που θα βρωμάει σεντερφοριλα απο μακρια

Ντουλάπα ήταν μόνο ένας... Πόνσε

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Μόνο μελανό σημείο ΚΑΙ φέτος και Νο1 φόβος για σκάτωμα, παραμένει ο Ηγέτης. 

Ας ελπίσουμε να πάνε τα αποτελέσματα τον Ματθαίο να ισχυροποιηθεί να τον στείλει στην άκρη του πάγκου που είναι και η φυσική του θέση. 

 

Να σε πω την αλήθεια, με προβληματιζουν αρκετά οι πειραματισμοι του Αλμειδα και η προσπάθεια να χωρέσουν στην εντεκάδα όλα τα χαφ, αν με εννοείς.

Link to comment
Share on other sites

Just now, agelos said:

Να σε πω την αλήθεια, με προβληματιζουν αρκετά οι πειραματισμοι του Αλμειδα και η προσπάθεια να χωρέσουν στην εντεκάδα όλα τα χαφ, αν με εννοείς.

Ελπίζω να συνέλθει ο Ματθαίος, αλλιώς σφίξαμε. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Η επόμενη μεγάλη μεταγραφή που θα έκανα θα ήταν στη θέση του φορ. Πιστεύω ότι ο Αραουχο πρέπει να έρχεται και να τα παστελωνει από τις πισω γραμμές. Θέλω φορ των 20 γκολ στο πρωτάθλημα και από πισω Αραουχο με 12-14, Τσουμπερ και Λιβαι με 7-9. Πλην αυτών δεν έχει άλλος το γκολ, δυστυχώς. Άρα πρέπει να συμπληρώσεις το έλλειμμα με μια παιχταρα μπροστά. Στόπερ καλό θα βρεις πιστεύω τύπου Πλανιτς η και τον ίδιο αν φάνε κανένα πακέτο αύριο. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, agelos said:

Να σε πω την αλήθεια, με προβληματιζουν αρκετά οι πειραματισμοι του Αλμειδα και η προσπάθεια να χωρέσουν στην εντεκάδα όλα τα χαφ, αν με εννοείς.

Η προετοιμασία προσφέρεται για δοκιμές.

Καλά κάνει. Θα ήθελες να τα δοκιμάσει σε αγώνα για πρώτη φορά?

Όσο για τα χαφ...

Όταν δεν έχεις στόπερ θα βάλεις και τον Σιμανσκι εκεί.

Όταν δεν έχεις Ρότα, Μισλεν θα βάλεις και το Γκαρσία στην πλευρά.

Λογικά πράγματα βλέπω εγώ. Δεν είδα κάτι το υπερβολικό.

Αντίθετα διαβάζω για πολύ δουλειά και έμφαση στην τακτική πλέον σε φάση άμυνας και επίθεσης.

Υπομονή. Έχει δουλειά ακόμη και ο Ματίας φαίνεται δουλευταρας

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα στόπερ ακόμη κι ένα σεντερ-φορ κι είσαι επιτέλους κομπλε... μετα μένουν πινελιές και κερασάκια...

ΠΑΙΞΕ ΜΠΑΛΑ ΡΕ ΜΟΥΝΙ ΒΙΝΤΑ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, agelos said:

Να σε πω την αλήθεια, με προβληματιζουν αρκετά οι πειραματισμοι του Αλμειδα και η προσπάθεια να χωρέσουν στην εντεκάδα όλα τα χαφ, αν με εννοείς.

Γίνεται προσπάθεια να βρεθεί σχηματισμός που θα παίζει ο Πέτρος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τεραστια μεταγραφη αποδειξη οτι αν πληρωνεις φερνεις καλους παιχτες. Ε και ολοι να μην σου βγουν καποιοι θα σου βγουν. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Βασικα να δουμε πρωτα τον Βιντα με τα κιτρινομαυρα γιατι εχουμε καει στο χυλο απειρες φορες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τον συγκεκριμενο φροντιζεις να κλεισει την καριερα του εδω και να τον κρατησεις σε αλλο ποστο. Τεραστια μεταγραφη και αγωνιστικα και επικοινωνιακα και μελλοντικα. 

Πρεπει να ερθουν 2ο στοπερ-τερματοφυλακας-φορ.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε ανάλογη συνέχεια. Είμαστε πολύ κοντά στο να γυρίσει το χαρτί.

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβανω ο παικτης ειχε ενα αποτυχημενο περασμα απο Λεβερκουζεν, η οποια τον πουλησε με χασουρα, και μεγαλη καριερα σε Ντιναμο Κιεβου-Μπεσικτας. Πολυ καλος παικτης για Ελληνικο πρωταθλημα, πιθανοτατα και κορυφαιος. Αλλα σαν ονομα δεν ειναι κατι το τοσο εξωπραγματικο. Ο Τσιγκρινσκι, που ειχε αποτυχημενο περασμα απο την Μπαρτσελονα και μεγαλη καριερα σε Σαχταρ, ηταν μεγαλυτερο ονομα απο τον Βιντα. Για τον Λεσκοτ που εχει παρει πρωταθλημα Αγγλιας δεν το συζηταμε.

Βεβαια μετραει και η κατασταση στην οποια ερχεται, και το οτι ο Βιντα σε ολη του την καριερα εχει 10 τραυματισμους, με τον μεγαλυτερο να ειναι ενας μυικος τραυματισμος που τον κρατησε εξω για 38 ημερες(17-18,) και εχει χασει συνολικα 29 ματς σε ολη του την καριερα λογω τραυματισμων. Επισης απο αυτους τους 10 τραυματισμους οι 5 ηταν περσι, αν και ηταν μικροι τραυματισμοι 5 με 20 ημερες.

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nedved21 said:

Επισης απο αυτους τους 10 τραυματισμους οι 5 ηταν περσι, αν και ηταν μικροι τραυματισμοι 5 με 20 ημερες.

Αυτο δε μου αρεσε καθολου.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NIS 9-11 said:

Αυτο δε μου αρεσε καθολου.

Δυσκολα βρισκεις παικτη με 15~ χρονια καριερα και τοσους λιγους αλλα και τοσο ασημαντους τραυματισμους. Καθε φορα που ακουγεται ονομα κοιταω στο transfermarkt τους τραυματισμους, τετοια "αποδοση" δεν εχω ξαναδει. Και αυτοι οι 5 οι περσινοι ειναι 3 ημερες, 6 ημερες κλπ. Τραυματιζεται δυσκολα ο παικτης και ποτε σοβαρα.

https://www.transfermarkt.com/domagoj-vida/verletzungen/spieler/46083

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οι Τούρκοι μιλάνε για 1.9Μ ετησίως προφανώς μαζί με το μπόνους. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×