Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, mporat said:

Νομίζω ότι στο τέλος θα πάρουμε τους 2 του Βόλου και θα πούμε κι ευχαριστώ. 

Αυτοι οι δυο του Βόλου, ειναι ολος ο Βόλος, για ποιο λογο να αυτοκτονησει ετσι ο Μπεος;

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χρονια που θα επρεπε να ειμαστε ολοι τρελαμενοι με γηπεδο ομαδα αισιοδοξια μας εχει ο απλας μεσα στην μιρλα, στην γκρινια και στο ΞΕΝΕΡΩΜΑ. θελεις λιγο να χαρεις να την πεις σε κανεναν αντιπαλο γιαυτα που δεν κανει η ομαδα του και ο Μελ παει και τα κανει χειροτερα. Μην τυχον και προσπερασουμε κανεναν και στεναχωρηθει. Μιλαμε αντι να ειμαστε μεσα στην καυλα με νεο γηπεδο συσπειρωση και καλη ομαδα εμεις μετραμε ποιος θα φυγει μηπως αφησει κανενα σπορι απο τα συμβολαια για να παρουμε καποιον στα χασομερια της μεταγραφικης περιοδου. 
Δεν ειναι η ΑΕΚ αυτη που ονειρευομαστε . Στηριξη ναι στον προπονητη αλλα σε ολα τα υπολοιπα καταφερε ο μπαρμπας να μας ξενερωσει μαζι και το αποτελεσμα της ομαδας . 
Κριμα για τα τοσα χρονια υπομονης 

Αδιαφορο ποιον θα παρουμε πλεον Και τον Χαμες να φερει καηκε ολη η λαχταρα του κοσμου.  Ας κανει τα εγκαίνια με Καζαντζιδη λες και ανοξε μπουζουξιδικο 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση εμενα μου λεει πως πρεπει να χουμε μαδομουνι με Αλμειδα για τις μη μεταγραφες.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Η καθυστέρηση εμενα μου λεει πως πρεπει να χουμε μαδομουνι με Αλμειδα για τις μη μεταγραφες.

"Παιρνεις παικτες και σου βγαινουν πεπονια" ρε φιλε.

Καποια στιγμη θα κατσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, baRon21 said:

Τραγικο.

Θες 2.5Μ χωρίς συμβόλαια κλπ κλπ. Θα δώσει ο μεγιστάνας αν βάλουμε συμβόλαια κλπ κλπ  σχεδόν 3.5Μ για 2 παίκτες απ τον Βόλο? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

 

0159A2E5-66C0-442E-B883-945935864497.jpeg

Πλάκα κάνω ρε λες να μην έχω πάρει πρέφα ? Όλη μέρα με το ριφρες βγαίνει η δουλεια. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bukowski said:

Η καθυστέρηση εμενα μου λεει πως πρεπει να χουμε μαδομουνι με Αλμειδα για τις μη μεταγραφες.

Απλά δεν υπάρχει μια. Για την ομάδα. Θα ψάχνετε για το τρίτο δάνειο, μαζί με ότι έμεινε από Μιτάι κ όσους έφυγαν να κάνει 1-2 κινήσεις ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Πλάκα κάνω ρε λες να μην έχω πάρει πρέφα ? Όλη μέρα με το ριφρες βγαίνει η δουλεια. 

Το ξερω «συνάδελφε»

Μελισσανίδη γαμιεσαι 

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσιλης μας εξηγει γιατι    ΑΕΚ: Οι λόγοι για την ανοιχτή χαραμάδα για τον Φαν Βέερτ

Εμενα μου λεει οτι πανε να περασουν τον Φαν Βεερτ στον προπονητη 

https://sportday.gr/podosfairo/145399_aek-metagrafes-einai-etoimos-o-fan-veert-gia-to-megalo-alma-stin-kariera-tou.html?fbclid=IwAR3cL8P5sAoM-fut993K0qPzvzSi9dZnx99dDvjWuL75F-W91k5MT547xYM

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Ο Τσιλης μας εξηγει γιατι    ΑΕΚ: Οι λόγοι για την ανοιχτή χαραμάδα για τον Φαν Βέερτ

Εμενα μου λεει οτι πανε να περασουν τον Φαν Βεερτ στον προπονητη 

https://sportday.gr/podosfairo/145399_aek-metagrafes-einai-etoimos-o-fan-veert-gia-to-megalo-alma-stin-kariera-tou.html?fbclid=IwAR3cL8P5sAoM-fut993K0qPzvzSi9dZnx99dDvjWuL75F-W91k5MT547xYM

Νέος κ εξελίξιμος. Τσιμπούκια στον τίγρη. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Ο Τσιλης μας εξηγει γιατι    ΑΕΚ: Οι λόγοι για την ανοιχτή χαραμάδα για τον Φαν Βέερτ

Εμενα μου λεει οτι πανε να περασουν τον Φαν Βεερτ στον προπονητη 

https://sportday.gr/podosfairo/145399_aek-metagrafes-einai-etoimos-o-fan-veert-gia-to-megalo-alma-stin-kariera-tou.html?fbclid=IwAR3cL8P5sAoM-fut993K0qPzvzSi9dZnx99dDvjWuL75F-W91k5MT547xYM

Το γιαννάκι κόβει και ράβει ακόμα.

Πως να πάει μπροστά η ομάδα!

Πού έχεις μπλέξει ρε ΑΕΚΑΡΑ!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το που έχουμε μπλέξει θα αναλυθεί όταν γίνει ο γάμος. Υπομονή κ θα χουμε χρόνια, μετά, να αναλύσουμε τις σκέψεις της... οικογένειας Μελλισανίδη για την ΑΕΚ. Υγεία να υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή ξημερώνει 2/9. Τρείς κ ο κούκος έμειναν από πρωταθλήματα που μπορούν ακόμη να κάνουν μεταγραφές. Ξεκινάει το.... σκούπισμα της αγοράς.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Αυτοι οι δυο του Βόλου, ειναι ολος ο Βόλος, για ποιο λογο να αυτοκτονησει ετσι ο Μπεος;

Γιατί, θα στεφθεί το όνειρο του πρωταθληματος? Ομάδα χωρίς στόχους ειναι

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Bukowski said:

Η καθυστέρηση εμενα μου λεει πως πρεπει να χουμε μαδομουνι με Αλμειδα για τις μη μεταγραφες.

Τι μαδομουνι?  Μια χαρά αποδέχθηκε ο προπονητης τις επιλογές ΤΟ ως  τώρα. Έναν παιχτη έφερε δικό του

Link to comment
Share on other sites

Του χρόνου να διπλασιάσει τις τιμές στα διαρκείας για να εχει μπατζετ για μεταγραφες.

Ετσι κι αλλιώς με τα λεφτα του κόσμου κάνει τον μεγάλο.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Του χρόνου να διπλασιάσει τις τιμές στα διαρκείας για να εχει μπατζετ για μεταγραφες.

Ετσι κι αλλιώς με τα λεφτα του κόσμου κάνει τον μεγάλο.

Εδω εκανε γυρα στους χορηγους και στους suporter για να βαλουν πλατη να φερει ονομα για την Αγια Σοφια και μπορει να τα εχει βαλει στον κουμπαρα για του χρονου 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×