Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, nikos said:

Δεν μπορεί ο άνθρωπος. Και αν φύγει μπορεί να πας καλύτερα μπορεί και πολύ χειρότερα.

Δεν είναι θέμα κόσμου. Ο κόσμος στην τελική τον έχει κράξει ουκ ολίγες φορες. 

Το θέμα είναι ότι 40 χρονια επαγγελματικό ποδόσφαιρο και ένας πραγματικα δυνατος ιδιοκτήτης με μεράκι   να γινει πρωτος (δλδ και να θέλει και κυριως να μπορεί) δεν έχει έρθει.

Και τί θέλεις ρε φίλε δηλαδή? Να έρθει να παίρνουμε πρωταθλήματα να κάνουμε πορείες στην Ευρώπη να πηγαίνουμε ταξίδια να χαλάμε από το κομποδεμα τώρα με την ενεργειακή την κρίση. Άγιο είχαμε που βρέθηκε αυτός ο άνθρωπος. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aussie said:

Επισης, πλεον, γενναται και το ερωτημα: που πηγαν τα λεφτα; Και ειδικοτερα, που πηγαν τα λεφτα του κοσμου απο τα διαρκειας;

Αυτό επειδή από τους αρδ δεν θα το μάθουμε ποτέ τπτ θα το μάθουμε απ τους ισολογισμούς το καλοκαιράκι. Μαζί με πολλά άλλα ενδιαφέροντα πράγματα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Το Μπραβο το λέμε μέσα από την καρδιά, τα ξερω αυτά που λες, απλά διαφώνησα με την λέξη «καυλα». Μάγκες ναι, αλλά καυλα για την ομάδα δεν βλεπω. Δεν συμφωνω ότι γίνεται κάτι πλέον ακόμα και ολοι να τον κράξουν. Αυτος μέχρι εκεί είναι. Άλλος υπαρχει; Αν φύγει θα ειμαστε σιγουρα καλύτερα; 
 

Εκτος αν υπαρχει άνθρωπος που να πιστεύει ότι ξαφνικα από το κράξιμο θα γίνει τίγρης. Παπαρια. Γατί είναι.

Το καυλα πηγαινε γ οσους γουσταρουμε την ανακοινωση. Γ τον αλλον στ arxeidia μου τι νιωθει. Αλλα το σιγουρο ειναι οτι τον πειραζει..... 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επαναλαμβάνω ότι το πρόβλημα είναι ο ίδιος ο κόσμος της ΑΕΚ. Τον κοροϊδεύει  επι σειρά ετών ένας αστειοσ τύπος με μια παρέα σουβλακοφαγων.

Φέτος σε εποχες ζόρικες μπήκε πάλι πλάτη. Χωρίς να έχει δει κανεις τιποτα χειροπιαστό. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CHⓇIS said:

Το καυλα πηγαινε γ οσους γουσταρουμε την ανακοινωση. Γ τον αλλον στ arxeidia μου τι νιωθει. Αλλα το σιγουρο ειναι οτι τον πειραζει..... 

Μωρε τον πειράζει αλλά έχει απαντήσει. «Τόσα μπορώ τόσα κάνω».

Οχι ότι χρειαζόταν να το πει, αλλά το παραδέχεται κιολας.

Αποστομωτικο το βρίσκω εγώ, σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

Μωρε τον πειράζει αλλά έχει απαντήσει. «Τόσα μπορώ τόσα κάνω».

Οχι ότι χρειαζόταν να το πει, αλλά το παραδέχεται κιολας.

Αποστομωτικο το βρίσκω εγώ, σοβαρά.

Το θεμα ειναι οτι καποιοι βγηκαν μπροστα κ θα περασουν δυσκολα γτ ξερουν ποιοι ειναι κ το γραψαν στ arxeidia τους κ μπραβο τους κ αυτο ειναι καυλα γ αυτους κ γ μας που χαιρομαστε γ αυτους που κανουν κατι κ δν θα παθουμε εμεις τπτ... 

Δν μπορω να σας το εξηγησω αλλιως

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, baRon21 said:

Δεν εννοει αυτο ο Νίκος.

Και χίλια μπραβο και που τα λενε, και τα λενε και επώνυμα οπως λες με τις οποίες συνεπείες μπορει να επιφέρει αυτο.

Αλλα δεν γινεται και τιποτα.

Ρε συ βαρωνε προχτες ελεγες γτ δν λεν τπτ

Ημαρτον

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CHⓇIS said:

Ρε συ βαρωνε προχτες ελεγες γτ δν λεν τπτ

Ημαρτον

Δεν ειπα οτι συμφωνω με τον Νίκο, μην βάζεις λογια στο στομα μου.

Αυτο περιμενα τουλαχιστον να βγάλουν μια ανακοίνωση. Να δείξουν παλμό για αλλη μια φορα.

Απλα νομιζα οτι δεν καταλαβαινόσασταν.

Οτι ειπε ο Νίκος ειπα, ίσως δεν χρειάζονταν.

Οριστε μολις έδωσε εντολή το Ανώτατο Αεροπορικό Συμβούλιο του ΚΜ😎 βγηκαν και οι ανακοινωσεις🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

30/9 η δουλειά του Μελλισανίδη ολοκληρώνεται. Το έργο θα παραδοθεί επίσημα κ μετά θα ενργοποιηθούν τα συμφωνητικά που έχουν υπογραφτεί. Υπάρχουν καλά κ κακά σενάρια για μετά, όπως άλλωστε συμβαίνει κ σε όλους τους γάμους. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Vagos21 said:

Εγώ επαναλαμβάνω ότι το πρόβλημα είναι ο ίδιος ο κόσμος της ΑΕΚ. Τον κοροϊδεύει  επι σειρά ετών ένας αστειοσ τύπος με μια παρέα σουβλακοφαγων.

Φέτος σε εποχες ζόρικες μπήκε πάλι πλάτη. Χωρίς να έχει δει κανεις τιποτα χειροπιαστό. 

Ο κοσμος της ΑΕΚ γ μενα οπως κ εγω εκανε υπομονη γ το γηπεδο καταπινε καταπινε προσβολες αρχειδια δικαιολογιες γ το χαλι της ομαδας κ γ χαρη του γηπεδου εε κ καπου εφτασε η ωρα γ το μπαμ. 

Ε το μπαμ ηρθε κ καθε κατεργαρης στον παγκο του

Απλα μασηματικα

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι πρώτο μάτς στον ναό 90 λεπτά μπινελίκια κατά Γεμιστάνα, Γιαννάκη και αρδ

Link to comment
Share on other sites

Κρις

«Ναι και» εγραψα. Ότι δεν γίνεται τίποτα γιατί δεν είναι στο χερι του κόσμου δλδ. Αυτό πιστεύω εγώ.

Δεν εγραψα «σιγα τα ωα» κανοντας κριτική απο το πληκτρολόγιο για θέματα μαλιστα που συμφωνω απολυτα μαζί τους.

 Και ειπαμε Μπραβο και ξανα Μπραβο.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Ο κοσμος της ΑΕΚ γ μενα οπως κ εγω εκανε υπομονη γ το γηπεδο καταπινε καταπινε προσβολες αρχειδια δικαιολογιες γ το χαλι της ομαδας κ γ χαρη του γηπεδου εε κ καπου εφτασε η ωρα γ το μπαμ. 

Ε το μπαμ ηρθε κ καθε κατεργαρης στον παγκο του

Απλα μασηματικα

Δεν ξερω απο που σου προκύπτει οτι ηρθε το μπαμ, και φετος το χούι του συνεχισε. Πάω πασο ομβς

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Κρις

«Ναι και» εγραψα. Ό,τι δεν γίνεται τίποτα γιατί δεν είναι στο χερι του κόσμου δλδ. Αυτό πιστεύω εγώ.

Δεν εγραψα «σιγα τα ωα» κανοντας κριτική απο το πληκτρολόγιο για θέματα μαλιστα που συμφωνω απολυτα μαζί τους.

 Και ειπαμε Μπραβο και ξανα Μπραβο.

 

Μεγαλοι ειμαστε καταλαβαινουμε τι λεμε. 

Ειμαι σιγουρος οτι αυτος καταλαβαινει περισσοτερα. 

Η μομφη ηταν στο καυλα οτι καυλωσα με την ανακοινωση  απλως το πηρες αλλιως

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, baRon21 said:

Δεν ξερω απο που σου προκύπτει οτι ηρθε το μπαμ, και φετος το χούι του συνεχισε. Πάω πασο ομβς

Γτ ισως να παιζουν πραγματα που να μην τα φανταζεσαι

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, CHⓇIS said:

 

 Ε το μπαμ ηρθε κ καθε κατεργαρης στον παγκο του

 Απλα μασηματικα

Το μπαμ δεν είναι μια ανακοίνωση 1-2 επαρχιακών κλαμπ που δεν θα παίξει πουθενά και θα την δει ελάχιστος κόσμος.

Και αυτό δεν μειώνει την μαγκιά των παιδιών που βγάλανε την ανακοίνωση και ρισκάρουν τον κώλο τους. Εννοείται πως όχι. Μπράβο τους που σηκώνουν ανάστημα με όποιον τρόπο μπορούν.

Αλλά η αντίδραση για να έχει ουσιαστικά αποτελέσματα πρέπει να είναι πιο μαζική και μεγαλύτερη. Προσωπικά αμφιβάλω ότι είμαστε κοντά σε κάτι τέτοιο. Και δεν μιλάω μόνο για τους οργανωμένους.

Αν βέβαια εσύ έχεις πληροφορίες για το αντίθετο, πάσο

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Το μπαμ δεν είναι μια ανακοίνωση 1-2 επαρχιακών κλαμπ που δεν θα παίξει πουθενά και θα την δει ελάχιστος κόσμος.

Και αυτό δεν μειώνει την μαγκιά των παιδιών που βγάλανε την ανακοίνωση και ρισκάρουν τον κώλο τους. Εννοείται πως όχι. Μπράβο τους που σηκώνουν ανάστημα με όποιον τρόπο μπορούν.

Αλλά η αντίδραση για να έχει ουσιαστικά αποτελέσματα πρέπει να είναι πιο μαζική και μεγαλύτερη. Προσωπικά αμφιβάλω ότι είμαστε κοντά σε κάτι τέτοιο. Και δεν μιλάω μόνο για τους οργανωμένους.

Αν βέβαια εσύ έχεις πληροφορίες για το αντίθετο, πάσο

 

5 minutes ago, CHⓇIS said:

Γτ ισως να παιζουν πραγματα που να μην τα φανταζεσαι

Απο οτι βλεπεις εχει

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexKR21 said:

Το μπαμ δεν είναι μια ανακοίνωση 1-2 επαρχιακών κλαμπ που δεν θα παίξει πουθενά και θα την δει ελάχιστος κόσμος.

Και αυτό δεν μειώνει την μαγκιά των παιδιών που βγάλανε την ανακοίνωση και ρισκάρουν τον κώλο τους. Εννοείται πως όχι. Μπράβο τους που σηκώνουν ανάστημα με όποιον τρόπο μπορούν.

Αλλά η αντίδραση για να έχει ουσιαστικά αποτελέσματα πρέπει να είναι πιο μαζική και μεγαλύτερη. Προσωπικά αμφιβάλω ότι είμαστε κοντά σε κάτι τέτοιο.

Αν βέβαια εσύ έχεις πληροφορίες για το αντίθετο, πάσο

Καλα αν το κανουν τα κλαμπ της επαρχιας μονο μιλαμε γ τα μισα διαρκειας γ πλακα. 

Οχι δν εχω πληροφορηση αλλα φανταζομαι τι μπορει να γινεται

Επιση; γ τα 2 κλαμπ αυτα που λες ειναι μαζι με αλλα 3 4 επαρχιακα η ιστορια της οριτζιναλ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, CHⓇIS said:

Κομοτηνη τρικαλα καρδιτσα αλεξ οι πιο κιτρινες πολεις της ελλαδος

Καμία υποτίμηση ως προς αυτό. Μιλάω αποκλειστικά για την προβολή που έχει μια ανακοίνωση, κάτι που δυστυχώς επηρεάζει το «βάρος» της.

 

Πχ τις 2 ανακοινώσεις που βγήκαν σήμερα, δεν τις είδα να παίζουν κάπου. Δυστυχώς μια χαρά θάφτηκαν

 

Αλλά μια ανακοίνωση από τα «κεντρικά» θα παίξει παντού, θα την δουν όλοι επομένως μοιραία έχει άλλη βαρύτητα.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AlexKR21 said:

Καμία υποτίμηση ως προς αυτό. Μιλάω αποκλειστικά για την προβολή που έχει μια ανακοίνωση, κάτι που δυστυχώς επηρεάζει το «βάρος» της.

 

Πχ τις 2 ανακοινώσεις που βγήκαν σήμερα, δεν τις είδα να παίζουν κάπου. Δυστυχώς μια χαρά θάφτηκαν

 

Αλλά μια ανακοίνωση από τα «κεντρικά» θα παίξει παντού, θα την δουν όλοι επομένως μοιραία έχει άλλη βαρύτητα.

Καλ μην περιμενεις να δεις ανακοινωση στα αρδοσαιτ πιστευω γτ μπορει να αναβαθμιστηκαν απο πιτογυρα σε ρυζακι με κοκκινιστο.... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×