Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Ο Ευπατριδης παραδίδει μαθήματα. Ελπίζω οι δικοί μας να μην γράφουν απουσίες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα σωστός ο @Stylianopoulos    η εικόνα του τσαταλη δίπλα στον αλβεζ και στο Ματίας ήταν τραγική. Η προσωποποιηση της κακομοίρας, κακομουτσουνιας και σουβλακοφαγιας. Ακόμα και ο Αναγνωστοπουλος ( μεταφραστής)  μπροστά στον Τάσο ήταν κλασεις καλύτερη. 

Γενικά με χαλάει πολύ που ανεβάζουν φώτο του τσαταλη με τις μεταγραφές και πήρα την αφορμή να το γράψω. Είναι αντιτουριστικη αντιεπικοινωνιακη η εικόνα του κοντούλη χοντρούλη καταφρουλη με τη κακομοιρικη φάτσα του εντελώς και σε ξενερώνει να τον βλέπεις δίπλα σε οτιδήποτε ΑΕΚ. Το είδαμε και σήμερα να αγωνια να μιλήσει.  Ακούγεται ρατσιστικό αλλά αυτή η κακομοιριά βγαίνει στο τέλος και στο αγωνιστικό και το είδαμε με γιαννικη. Εκτός και αν σκοπεύουν να το κάνουν το νέο γελωτοποειο του ποδοσφαιρικό τμήματος. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, AG21 said:

Απόλυτα σωστός ο @Stylianopoulos    η εικόνα του τσαταλη δίπλα στον αλβεζ και στο Ματίας ήταν τραγική. Η προσωποποιηση της κακομοίρας, κακομουτσουνιας και σουβλακοφαγιας. Ακόμα και ο Αναγνωστοπουλος ( μεταφραστής)  μπροστά στον Τάσο ήταν κλασεις καλύτερη. 

Γενικά με χαλάει πολύ που ανεβάζουν φώτο του τσαταλη με τις μεταγραφές και πήρα την αφορμή να το γράψω. Είναι αντιτουριστικη αντιεπικοινωνιακη η εικόνα του κοντούλη χοντρούλη καταφρουλη με τη κακομοιρικη φάτσα του εντελώς και σε ξενερώνει να τον βλέπεις δίπλα σε οτιδήποτε ΑΕΚ. Το είδαμε και σήμερα να αγωνια να μιλήσει.  Ακούγεται ρατσιστικό αλλά αυτή η κακομοιριά βγαίνει στο τέλος και στο αγωνιστικό και το είδαμε με γιαννικη. Εκτός και αν σκοπεύουν να το κάνουν το νέο γελωτοποειο του ποδοσφαιρικό τμήματος. 

Ο Αναγνωστοπουλος δεν είχε πρωτοέρθει με Χιμένεθ το 2010;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο Αναγνωστοπουλος δεν είχε πρωτοέρθει με Χιμένεθ το 2010;

Είναι αρκετά χρόνια στη παε άρα μπορεί δεν ξέρω αν πρώτο ήλθε με το μσνολο και δεν είναι μόνο μεταφραστής αλλά έχει την ιδιότητα του επιμελητή δλδ κάνει και άλλα πράγματα εκτός τις μεταφράσεις. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μου χαλασε το βραδυ αυτο με τον χοντρό γαμω το ξεσταυρι του.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, baRon21 said:

Μου χαλασε το βραδυ αυτο με τον χοντρό γαμω το ξεσταυρι του.

Μια χαρά είναι το επιπλέων βάρος όλοι το έχουμε άλλα δεν βγαίνουμε φάτσα κάρτα παντού σε ποδοσφαιρική ομάδα δλδ ας έχει αυτογνωσία και ας κρυφτεί λίγο ώστε να γλιτώσουμε στη καθημερινοτητα μας  την σουβλακοφάτσα του. 

207d21ec36da5675c86617b546161516_867372.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Μια χαρά είναι το επιπλέων βάρος όλοι το έχουμε άλλα δεν βγαίνουμε φάτσα κάρτα παντού σε ποδοσφαιρική ομάδα δλδ ας έχει αυτογνωσία και ας κρυφτεί λίγο ώστε να γλιτώσουμε στη καθημερινοτητα μας  την σουβλακοφάτσα του. 

207d21ec36da5675c86617b546161516_867372.

Χαχαχαχαχα κλαίω

περα απο την καυλαντα, ειναι τραγικο τι επιρροή εχει αυτο το μουνοπανο ο Μαρινακης σε ολο το ελληνικο ποδόσφαιρο. Σκεφτομαι οτι τωρα που εχει σηκώσει κεφαλι, δεν υπαρχει περιπτωση να τον ρίξουμε…

edit: Βασικα ενταξει ανακαλώ εν μερη, να παει να γαμηθει ας προσέχουν τι ονοματα βγάζουν οι δικοί μας λοιπον απο ουκρανια μερια, θα τον γαμησουμε μέσα στο σαν μαμες της νέας Φιλαδέλφειας.

Link to comment
Share on other sites

Δάσκαλε @Stylianopoulos και επί Δημάτου ο Τάσος "τα είχε πρώτος". Σε διαβεβαιώ ωστόσο ότι άλλος τα ήξερε νωρίτερα.

Είναι πάγια πολιτική το ξεκάρφωμα και ακόμα πιο πάγια να πετάμε χαμηλά για να έχουμε διάρκεια. 

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Καράλης πιστευω θα στεκόταν, μαλλον θα καθόταν καλυτερα διπλα στους αλλους τρεις απο τον ΤΤ. Δεν ξερω γιατι επέλεξαν να βαλουν τον υπεύθυνο του γραφείου τυπου ενώ μέχρι περυσι, στην αντίστοιχη παρουσίαση του μιλογεβιτς ηταν ο Δηματος που ηταν υπεύθυνος επικοινωνίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ο μαρινάκης είναι με ζελένσκι - ουκρανία αν καταλαβα καλα, Ο σαββιδης με ρωσια - πουτιν εννοειται. Ο τιγρης??

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του Τσαταλη παραφωνία ήταν κ το μπλουζάκι του μεταφραστή για να είμαστε δίκαιοι.

Αυτό το κίτρινο φωσφοριζε  δεν έχει καμία σχέση με τα χρώματα της ΑΕΚ 

Γρινιας21 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο μεταφραστής μου φάνηκε σαν αδερφός Τσατάλη. Ίδιο πλαγιοδανειο ίδιο ακαθόριστο goatee απλα ελαφρως πιο αθλητικος και με περισσοτερα μπανια. 

Screenshot 2022-07-03 at 23.21.51.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JOSS said:

Εμένα ο μεταφραστής μου φάνηκε σαν αδερφός Τσατάλη. Ίδιο πλαγιοδανειο ίδιο ακαθόριστο goatee απλα ελαφρως πιο αθλητικος και με περισσοτερα μπανια. 

Screenshot 2022-07-03 at 23.21.51.png

Ειδικά σε αυτή τη φωτογραφία, ο μεταφραστής μοιαζει πιο πολύ με τον ΤΤ από τον ίδιο τον ΤΤ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ο Τσατάλης ταιριάζει μηδέν ! στην φωτογραφία με την παρουσία του. Εντελώς κακόμοιρος που βγήκε από το καφενείο παίζοντας την σύνταξη του πεθερόυ του στα μπαρμπούτια ξέροντας ότι περιμένει η γυναίκα σπίτι για να τον ξυλοκοπήσει 😀

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην πάει καφενείο ο ΤΤ με αυτά τα μούτρα. Απέναντι από τα μπουρδέλα περνάει την μέρα του παρακαλώντας να βγει καμία πουτάνα στιγμιαία να την δει και να χαρεί ο ψυχανωμαλος

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, JOSS said:

Εμένα ο μεταφραστής μου φάνηκε σαν αδερφός Τσατάλη. Ίδιο πλαγιοδανειο ίδιο ακαθόριστο goatee απλα ελαφρως πιο αθλητικος και με περισσοτερα μπανια. 

Screenshot 2022-07-03 at 23.21.51.png

two random photos

souvlaki_panagiotis1970_gastronomos1066.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, AG21 said:

two random photos

souvlaki_panagiotis1970_gastronomos1066.

Ο δεξιός μοιάζει με Αλμέιδα ενώ ο αριστερός με δροσερό Μουρατίδη (πρώην κριτή x factor)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Τσαταλης έχει το σουλούπι του πορνομεταναστη, αν ξυρίσει τις 5 τρίχες στο πρόσωπο του είναι έτοιμος για Μεταξουργείο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση στα μεταγραφικά είναι τραγική. 

Όλο και ξεπροβάλει η λύση απόγνωσης στα στόπερ που είναι το βασικό και απόλυτο πρόβλημα σου και όλο ξεπροβάλλει ότι πάλι βασικό χαφ θα είναι ο ΗΓΕΤΗΣ. 

Συνέχισε μαλάκα Τίγρη με 100% αύξηση στην τιμή των κειας, να δουλεύεις τον κόσμο της ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

H ομάδα απέχει πάρα πολύ ακόμη, απ το να θεωρείτε ικανή να τερματίσει στο 1-2, είτε πρωταθλήτρια, είτε στα προκριματικά του τσου λου. Θέλει πολλές μεταγραφές. 3 στόπερ, άλλα 2 χαφ, 2 επιθετικούς κ 2 εξτρεμ αν φύγει ο Άμραμπαντ. Συν ότι δει ο Ματίας στην προετοιμασία.Και κάποιοι που πουλάνε εσκεμμένα μπάλες στο κέντρο, να πάρουν πούλο. Τώρα να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας για 5+1 μεταγραφές, είναι ωραία, απλά πάλι με δανεικό χρόνο θα πορεύεστε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, billy21 said:

H ομάδα απέχει πάρα πολύ ακόμη, απ το να θεωρείτε ικανή να τερματίσει στο 1-2, είτε πρωταθλήτρια, είτε στα προκριματικά του τσου λου. Θέλει πολλές μεταγραφές. 3 στόπερ, άλλα 2 χαφ, 2 επιθετικούς κ 2 εξτρεμ αν φύγει ο Άμραμπαντ. Συν ότι δει ο Ματίας στην προετοιμασία.Και κάποιοι που πουλάνε εσκεμμένα μπάλες στο κέντρο, να πάρουν πούλο. Τώρα να κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας για 5+1 μεταγραφές, είναι ωραία, απλά πάλι με δανεικό χρόνο θα πορεύεστε.

Αυτή τη στιγμή και για το επόμενο 15ημερο τουλάχιστον, τα στόπερ που θα δουλέψει ο χρήσιμος αργεντινός ηλίθιος είναι ο Τζαβέλας, ο Μήτογλου, ο Λάτσι και ο Κορνέζος. 

100% πάνω οι τιμές των κείας...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MITSAKLAS said:

Αυτή τη στιγμή και για το επόμενο 15ημερο τουλάχιστον, τα στόπερ που θα δουλέψει ο χρήσιμος αργεντινός ηλίθιος είναι ο Τζαβέλας, ο Μήτογλου, ο Λάτσι και ο Κορνέζος. 

100% πάνω οι τιμές των κείας...

Καλά αν τον αφήσουν με αυτά τα στόπερ στην προετοιμασία, θα πρέπει να ετοιμάζονται για τα.... μελλούμενα. Δικιά τους η επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Καλά αν τον αφήσουν με αυτά τα στόπερ στην προετοιμασία, θα πρέπει να ετοιμάζονται για τα.... μελλούμενα. Δικιά τους η επιλογή.

Δεν ξέρω τι θα κάνουν, αλλά ο ΚΚ365 στην ουσία είπε ότι δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΕ στα στόπερ. 

Για μια πολύ δύσκολη περίπτωση μας είπε και έναν ώριμο που δεν έχουν μιλήσει ακόμα με την ομάδα του...

Εγώ μαθαίνω ότι είναι στο 0, δεν υπάρχει τίποτα. 

Μια μεταγραφή, μαζί με τα προκαταρκτικά, τα νάζια, τις συμφωνίες και τα τελειώματα στην καλύτερη να θέλει 15-20 μέρες, ειδικά αυτή την περίοδο που παίκτες και ομάδες προσδοκούν στο μέγιστο όφελος. 

Κάντε τις πράξεις. 

100% πάνω τα κειας...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστευω οτι δεν έχουν άκρες οι αρδ. Και δεν τους δίνουν είδηση αν δεν έχει κλείσει εντελώς για την αποφυγή φιασκου. Και σίγουρα θα παρουν στόπερ μέχρι να φυγει Ολλανδία η ομάδα. Τον έναν όχι και τους 2. Ο 2ος παει για το τέλος 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×