Jump to content

Μεταγραφές Αγιάς Σοφιάς Καλοκαίρι 2022


Araujo21
 Share

Recommended Posts

53 minutes ago, Stylianopoulos said:

Ο Βούλγαρης ρε σεις έβγαλε Σαλσίδο πρωτοσέλιδο 42 ετών άνθρωπο για μεταγραφή . 

 Κλάμα.

Stamatis Voulgaris

Παιδιά έγινε λάθος στη φωτό το ξέρουμε…

😂😂😂🤡

Link to comment
Share on other sites

Πήραν τον Γκατσινοβιτς λογικά για αυτή τη θέση. Δε νομίζω να πάνε και για Κριχοβιακ, σε αυτά τα λεφτά που ζητάει τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, baRon21 said:

Καλημέρες!

45409465-B72C-47C1-B3A6-EED9971B17E9.png

Δεν κάνει μεταγραφάρες ο Αλαφου δηλ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι ταίριαζε ο πολωνός με το στίλ που θέλει να παίξει ο Αλμέιδα . Εδώ που τα λέμε πολλοί δεν ταιριάζουν έτσι και αλλιώς αλλα τους έχουμε τι να τους κάνουμε .

Link to comment
Share on other sites

2.3M ντολαρς το συμβόλαιο του Σαλσίδο. Θα δώσει τόσα χρήματα για συμβόλαιο αμυντικού?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

2.3M ντολαρς το συμβόλαιο του Σαλσίδο. Θα δώσει τόσα χρήματα για συμβόλαιο αμυντικού?

Θα ρίξει το κασε του. Θα παίξει για τον Αλμειδα και την Αγία Σοφιά

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Θα ρίξει το κασε του. Θα παίξει για τον Αλμειδα και την Αγία Σοφιά

Λογικό μου ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Στο κυβερνητικό το έχουν κλείσε το μαγαζί. Ακόμα άρθρο από χτες πρωτο θεμα.... 

Σαν να μεταγραφικά της ΠΑΕ.

φεεεεετταααα

Link to comment
Share on other sites

πρωτος παικτης που βγαινει στην καμερα μεσα  στο γηπεδο με  γκαζον.

ας ελπισουμε γουρλης  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Τελικά ποιο νουμερο θα έχει; 

Ακόμα περιμενουμε 

Φαίνεται στην αρχή του βίντεο ότι φοράει το 6 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Araujo21 said:

Τελικά ποιο νουμερο θα έχει; 

Ακόμα περιμενουμε 

το 6, το φοραει στο βιντεο

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikos said:

το 6, το φοραει στο βιντεο

Άρα παει του Λε Ταλέκ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το γηπεδο στο βιντεο παντως. ακομα και τα μπαλονια πανω μου φανηκαν πιο ωραια σημερα.

αν με εναν μαγικο τροπο κανουμε ενα delete μνημης, στο οτι δλδ ενα ολοκληρο κλαμπ ανοιξε τα ποδια για να φτιαξει κυριως με τα λεφτα της ομαδας και του brand name της ομαδας σε μια δεκαετια ο συγκεκριμενος επιχειρηματιας γηπεδο να παιζουμε,

και δουμε μονο το σημερα και το γηπεδο χωρις τους αστερισκους που υπαρχουν, μιλαμε για

(γ)καυλα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

πολυ ωραιο το γηπεδο στο βιντεο παντως. ακομα και τα μπαλονια πανω μου φανηκαν πιο ωραια σημερα.

αν κανουμε ενα delete μνημης, στο οτι δλδ ενα ολοκληρο κλαμπ ανοιξε τα ποδια για να φτιαξει σε μια δεκαετια ο συγκεκριμενος επιχειρηματιας γηπεδο να παιζουμε, και δουμε μονο το σημερα και το γηπεδο χωρις τους αστερισκους που υπαρχουν, μιλαμε για

(γ)καυλα 

Εγώ το πιστεύω πως όσο και να γκρινιάζουμε όλοι, όταν μπούμε μέσα θα χαζεψουμε. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

πολυ ωραιο το γηπεδο στο βιντεο παντως. ακομα και τα μπαλονια πανω μου φανηκαν πιο ωραια σημερα.

αν με εναν μαγικο τροπο κανουμε ενα delete μνημης, στο οτι δλδ ενα ολοκληρο κλαμπ ανοιξε τα ποδια για να φτιαξει σε μια δεκαετια ο συγκεκριμενος επιχειρηματιας γηπεδο να παιζουμε, και δουμε μονο το σημερα και το γηπεδο χωρις τους αστερισκους που υπαρχουν, μιλαμε για

(γ)καυλα 

Μόλις μπουμε και τσουλησει λίγο η μπάλα όλα θα τα ξεχάσουμε. Είμαστε χώρα λωτοφαγων 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nestoridis21 said:

Προταθηκε απο Παστορελο , το εχει πρωτοσελιδο στην Ωρα αλλα δεν ξερουμε αν ισχυει ή μαλλον αν απασχολει την ομαδα

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, billy21 said:

Ακούγεται στα σόσιαλ Nikola Maksimovic - Player profile 22/23 | Transfermarkt

/ΜΑΞΙΜΟΒΙΤΣ: την σεζόν 2021-22,που ήταν καταστροφική για την Τζένοα, έκανε μόλις 14 συμμετοχές ενω πέρασε και 4 μήνες στα πιτς ως τραυματίας! Έχει συμβόλαιο ως το 2025 στην Τζένοα αλλά δεν θα την ακολουθήσει στην Serie B. Ο πρώην συμπαίκτης του Κώστα Μανωλά στην Νάπολι έχει προταθεί στην ΑΕΚ με καθαρές αποδοχές περίπου 800.000 ευρώ συν υψηλά μπόνους. Αν βέβαια μείνει ελεύθερος από την Τζένοα θα θέλει και μπόνους υπογραφής. Πάντως στην ΑΕΚ, όπως μου μεταφέρθηκε, τους προβληματίζει πολύ... εξ αγωνιστικά η περίπτωση του. Σε βαθμό που δύσκολα θα προχωρήσουν...

Απο το οχι και εγκυρο sportoσκυλο 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×