Jump to content

ΑΕΚ-ΟΣΦΠ (Playoffs, 10η αγ.): 17/05/22, 20:00, CosmoteSport 1


George_D
 Share

Recommended Posts

Πηγαίνετε παιδιά, πηγαίνετε και φωνάξτε μπας και απομακρυνθούν οι γαύροι από την ΑΕΚ.... αρκετά με τα μπασταρδα που κονομανε σε βάρος της ΑΕΚ. Μακάρι να ήμουν και εγώ Αθήνα. Βοηθήστε όσοι μπορείτε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πω ότι αν πάει για ξεφτίλα το ματς θα έχουμε μπουκες, σουτια και θα μας γράψει όλη η Ευρώπη. Δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο σεναριο

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Skepastos said:

Εγώ θα πω ότι αν πάει για ξεφτίλα το ματς θα έχουμε μπουκες, σουτια και θα μας γράψει όλη η Ευρώπη. Δεν το θεωρώ καθόλου απίθανο σεναριο

Μακαρι να γινει ντου σε ενδεχομενη ξεφτιλα αυριο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Bukowski said:

Μακαρι να γινει ντου σε ενδεχομενη ξεφτιλα αυριο.

Μακάρι το ξύλο της αρκούδας. Βέβαια καταδικάζουμε 😀

Link to comment
Share on other sites

Λείπουν Μάνταλος, Τζαβελλας, Βρανιες, Άμραμπατ σε ποιον να την πέσει ο κόσμος, στον Μοχαμαντι; 
Δεν νομιζω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikos said:

Λείπουν Μάνταλος, Τζαβελλας, Βρανιες, Άμραμπατ σε ποιον να την πέσει ο κόσμος, στον Μοχαμαντι; 
Δεν νομιζω.

Στα επίσημα;

Link to comment
Share on other sites

Tα πράγματα στο πέταλο είναι απολύτως ελεγχόμενα, αν γίνει κάτι τραβηγμένο από δίπλα θα γίνει

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η αδερφή με τα σπυριά που είναι κ αρχηγός θα έρθει γηπεδο; Η θα κρύβεται; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vagos21 said:

Η αδερφή με τα σπυριά που είναι κ αρχηγός θα έρθει γηπεδο; Η θα κρύβεται; 

Θα κρυβεται

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Skepastos said:

Στα επίσημα;

Αισιόδοξο σε βλεπω. Εδώ θεωρούμε σοβαρό βήμα ότι ζητήθηκε παραίτηση στελεχών. Αν ήταν για παραπανω θα πήγαιναν αλλού. 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι απίστευτο το ότι έφτασες να μπεις στο γηπεδο αου, κ υπάρχει τέτοιο κλίμα. Ούτε ο Χαμπος δεν θα το περιμενε 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Πάντως είναι απίστευτο το ότι έφτασες να μπεις στο γηπεδο αου, κ υπάρχει τέτοιο κλίμα. Ούτε ο Χαμπος δεν θα το περιμενε 

Δεν είναι απίστευτο ρε , το λογικό ήταν η αντίδραση να σκάσει όταν το γήπεδο είναι κοντά και δεν κρέμεται ως δαμόκλειος σπάθη η κατασκευή του . Απόλυτα λογικό και προβλέψιμο με βάση τα πουστριλικια του οργανισμού 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 χρονια υπομονη κα ουμε λογω του γηπεδου. Ουτε για την πεσαδα δεν υπηρξε ξεσπασμα. Ε θα γινει της πουτανας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Δεν είναι απίστευτο ρε , το λογικό ήταν η αντίδραση να σκάσει όταν το γήπεδο είναι κοντά και δεν κρέμεται ως δαμόκλειος σπάθη η κατασκευή του . Απόλυτα λογικό και προβλέψιμο με βάση τα πουστριλικια του οργανισμού 

Σωστό αλλά περιμέναμε καλυτερη ομάδα . Τουλάχιστον διεκδικήτρια τίτλου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vagos21 said:

Σωστό αλλά περιμέναμε καλυτερη ομάδα . Τουλάχιστον διεκδικήτρια τίτλου 

Νομίζω πως ελπίζαμε , δεν περιμέναμε 

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχει ζητησει να μη παιξει αυριο, κανονικα θελει λυσιμο συμβολαιου μεθαυριο.

Ειστε αδερφες ρε. Κοτες και ξεφτυλισμενοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Οποιος εχει ζητησει να μη παιξει αυριο, κανονικα θελει λυσιμο συμβολαιου μεθαυριο.

Ειστε αδερφες ρε. Κοτες και ξεφτυλισμενοι.

giorgos-tzabellas.thumb.jpg.81e34b0e24c816f232c95a7c7f591401.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ξημερώνει Τρίτη..... Ταμπουρώσου Οφρυδο.... Παθιακακισμοί ίσον μάχες.

Link to comment
Share on other sites

Αφου συμφωνα με τον magician παει να σκασει μεγαλο μπαμ, τοτε αυτο πιστευω πως ειναι λογικο να γινει μετα το αυριανο παιχνιδι. Ειδικα αν συνοδευτει με ηττα, που ειναι και το πιο πιθανο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aussie said:

Αφου συμφωνα με τον magician παει να σκασει μεγαλο μπαμ, τοτε αυτο πιστευω πως ειναι λογικο να γινει μετα το αυριανο παιχνιδι. Ειδικα αν συνοδευτει με ηττα, που ειναι και το πιο πιθανο.

Λες να χάσουμε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Λες να χάσουμε;

Ο Βαγγελας θα γουσταρε να βαλει  και το τελευταιο καρφι στο φερετρο με ενα εμφατικο διπλο, λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Bukowski said:

10 χρονια υπομονη κα ουμε λογω του γηπεδου. Ουτε για την πεσαδα δεν υπηρξε ξεσπασμα. Ε θα γινει της πουτανας.

Ε ναι , και θα τη γλίτωνε και πάλι ΕΥΚΟΛΑ αν κατάφερνε το μίνιμουμ να βγει πάνω από Άρη ή βαζελο . Ε δεν κατάφερες ούτε αυτό  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Aussie said:

Ο Βαγγελας θα γουσταρε να βαλει  και το τελευταιο καρφι στο φερετρο με ενα εμφατικο διπλο, λεω εγω.

Είμαστε τόσο πολύ πίσω του, που αν κράταγε κλειστό το στόμα ο απατεώνας, δε θα ασχολιόταν καν. 

Το θέμα είναι αν αύριο οι δικοί μας κατέβουν και φοβούνται μήπως γίνει ο κωλος medium rare, καταδικάζω κάθε μορφή βίας εντός και εκτός γηπέδου, ή θα γίνει μια σούπα ματς και έρθει κάνα 1-1......

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×