Jump to content

Αισθητική ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Ανοίγω τοπικές τώρα που έληξε η σεζόν, να πω και γω το παραπονο μου.

Πέραν του άθλιου αγωνιστικου, ενοχλείστε κ οι υπόλοιποι από την άθλια αισθητική που εκπέμπει σε όλα τα επίπεδα η ομάδα?

Αρχηγός κ συμβολο ο ασχημαντρας, συνολικά 1 παιχτης που δεν είναι αντιπαθητικός,  παρηκμασμενη εξέδρα, γεροντομπαμπαλιδικες παλαβομαρες στα παντα.

Είδα πχ προχθες φωτο απο παρουσιαση Κριχοβιακ κ έπαθα εγκεφαλικό. Ειμασταν παντα καλτ συλλογος, αλλά τώρα είναι λες κ είμαστε δομημένοι αποκλειστικά ώστε να δινουμε υλικό στο Τσίλι.

Γράφω με Βόρεια σκοπιά, κ βασικά θέλω να πω ότι δεν υπάρχει ο παραμικρος λόγος να γίνει κάποιος αεκτζης εδώ πανω. Ακόμα κ το σκουλικι μοιάζει πιο τραβήχτικη σαν ομάδα. Τουλάχιστον περνας έξω απτο γήπεδο κ δεν βλέπεις μπάνερ με το Μιχαλιτσιο. Στην Αθήνα σώζεται λίγο υποθέτω, δεν γίνεται να γίνουν εντελώς όλοι γαυροι.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

Έχει σοβαρό πρόβλημα αισθητικής η ομάδα, είναι αλήθεια αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε πει πολλες φορές Σεπι, αισθητική μπαρμπα σε ολα τα επίπεδα.

 

υγ. Περιμενες αίμα, έστω και με το σταγονόμετρο, για να ξανασχοληθείς λιγο ρε μπαγασα; 

Link to comment
Share on other sites

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι θα μπει στο γήπεδο κ εταλμπόντ με την φάτσα του Καζαντζίδη. Μέχρι τότε, αρκεί κανείς να δει την νέα φανέλα. Καλύπτεται κάποιος πλήρως, για όλα.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, nikos said:

Το έχουμε πει πολλες φορές Σεπι, αισθητική μπαρμπα σε ολα τα επίπεδα.

 

υγ. Περιμενες αίμα, έστω και με το σταγονόμετρο, για να ξανασχοληθείς λιγο ρε μπαγασα; 

Οχι, περίμενα να τελειώσει η σεζόν. Αρνήθηκα επιδεικτικά να παρακολουθησω μετά τη Βελεζ, παροτι είχα ψαρωσει με τις μεταγραφές μέσο επιθετικών.

Λίγο έχω κουραστει κ με τη φάση που εδώ κ χρονια οι ...σκεπτομενοι Αεκτζηδες έχουμε γίνει οπαδοί ΣταρΓουορς, περισσοτερο hatedom παρά φανς δλδ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, billy21 said:

Κάπου πήρε το αυτί μου ότι θα μπει στο γήπεδο κ εταλμπόντ με την φάτσα του Καζαντζίδη. Μέχρι τότε, αρκεί κανείς να δει την νέα φανέλα. Καλύπτεται κάποιος πλήρως, για όλα.

Μακάρι..

Να βάλει  και Πατριάρχες, Λευτέρη Παπαδόπουλο, Ψαριανο, να βάλει και τις Μελισσες αν είναι κάποιος ΑΕΚαρας από αυτούς 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Duck_Season said:

Μακάρι..

Να βάλει  και Πατριάρχες, Λευτέρη Παπαδόπουλο, Ψαριανο, να βάλει και τις Μελισσες αν είναι κάποιος ΑΕΚαρας από αυτούς 

Ψωμιάδη, Χαρδαλιά και άλλους τόσους 🤣

Link to comment
Share on other sites

Καζαντζιδης, νέα τιγρέ φανέλα, τραγικο logo χορηγου  σε κάθε φανέλα, Μάνταλος, παλαίμαχοι, προσωπικές «πινελιές» στο γήπεδο, αφίσες με κυρ Στέλιο εκεί που φωτογραφίζονται νεοι ποδοσφαιριστες, φωτογραφίες σε πυλώνες, κερινα ομοιώματα, κανόνια και μαλιστα αυτους που γουσταρει κλπ κλπ

αισθητικη Στηβ Κακετση 

τωρα περι εξέδρας κλπ ελπίζω ότι φταίει εν μέρει έστω και το ΟΑΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Την φάση με τον Σεραφείδη έχω κρατηθεί πολύ να μην την σχολιάσω, γιατί δεν μου φταίει σε τίποτα η μνήμη του και ο ίδιος που εκτός από την προσφορά ήταν και απόλυτα σωστός ακόμα και σε μη ποδοσφαιρικά θέματα.

Είπες το προπονητικό Σεραφείδιο, πολλή καλή κίνηση και απόλυτα ταιριαστή, φτάνει, νισάφι, το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται κι ο θεός ένα πράγμα από εκεί και πέρα.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

ειναι ενα αισχος . και να θες να το κανεις τοσο κιτς δυσκολα θα το καταφερεις .  ομαδα παλαιμαχων συνταξιουχουν . λατερνα φτωχεια και φιλοτιμο . 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sepultura21 said:

Λίγο έχω κουραστει κ με τη φάση που εδώ κ χρονια οι ...σκεπτομενοι Αεκτζηδες έχουμε γίνει οπαδοί ΣταρΓουορς, περισσοτερο hatedom παρά φανς δλδ

ΣΚΑΤΑ ΣΤΗ DISNEY

Συνεχίστε

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚτζης στη βόρεια Ελλάδα πια είναι μόνο θλίψη.

Ζώντας έναν χρόνο στην Αθήνα πλέον, μπορώ να σχολιάσω ότι οι ΑΕΚοπαρεες της ηλικίας μας μια χαρά είναι κι από άποψη αισθητικής, κι από άποψη λογικής. Κάτι μπαρμπαδια στη βυζαντινή γωνιά και κάτι τέτοιοι οκ είναι τραγωδία

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και το όνομα του γηπέδου από που να το πιάσεις. Όνομα εκκλησίας και η εναλλακτική ΟΠΑΠ. Δλδ έλεος με το κιτσαριό εν έτει 2022.

Νίκος Γκούμας ή Στάδιο Νέας Φιλαδέλφειας ήταν μια χαρά και κατρακυλήσαμε.

Καιρό ήθελα να το γράψω αυτό.

 

Link to comment
Share on other sites

Να βαλουν και τον Κοντογιαννίδη απέξω......αεκτζης δεν είναι και αυτός; Επίσης η καρλακη που ειναι ΑΕΚ θα μπορούσε να γίνει κέρινο ομοίωμα με μια τρύπα, για να γαμανε οι μπακουρεοι.....

ρε δεν ντρεπόμαστε λέω γω;

Link to comment
Share on other sites

Η ξεφτίλα ήταν που βγήκε και κυκλοφορούσε η είδηση ότι υπάρχει σκέψη τα ουρητήρια να έχουν πρόσωπα διαιτητών  που αδικήσανε την ομάδα και δεν βρέθηκε ούτε ένας πουσταρας ΑΡΔ να πει τι ξεφτιλικια και τι αηδίες είναι αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×