Jump to content

Πρόγραμμα Superleague 2022-23


Araujo21
 Share

Recommended Posts

Δεν λέω ότι είναι άσχημο το πρόγραμμα,λέω απλα ότι πιο αντιΑΕΚ πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να βγει. Μέσα σε μια εβδομάδα Καραϊσκάκη -μεσα με ορκ και έξω Λεωφόρο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fanch21 said:

Δεν λέω ότι είναι άσχημο το πρόγραμμα,λέω απλα ότι πιο αντιΑΕΚ πρόγραμμα δεν θα μπορούσε να βγει. Μέσα σε μια εβδομάδα Καραϊσκάκη -μεσα με ορκ και έξω Λεωφόρο. 

Με συγχωρείς αδερφέ, αλλά χθες τέτοια ώρα ο οργανισμός δεν έβλεπε κανένα.

Αν έχεις μια ευκαιρία να σοβαρευτεις ως οργανισμός είναι αυτό το πρόγραμμα.

Να το βουλωσεις, να βάλεις κάτω το κεφάλι να δουλέψεις ότι πλέον δουλεύεται και να κάνεις την προσπάθεια σου.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Όμορφο σικέ προγραμματακι ΑΚΡΙΒΩΣ στα γούστα του γαύρου.

Το πρώτο παιχνίδι είναι βολικό για ΠΑΟ που παίζει άμυνα

Ναι φιλε @MITSAKLAS φέτος δεν τους βλέπουμε, και αμα χάνουμε που και που δεν πειρα, φχαριστιόμαστε μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ματς θα δειξουν σε σημαντικο βαθμο αν θα μαστε αξιοπρεπεις του χρονου στην ευρωπη

Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος έχει εκτός για το πρώτο ματς Μπιελ και Χουάνγκ, άρα καλά τα βόλεψε ο Βαγγέλης.

Link to comment
Share on other sites

Στην 4αδα αγώνων μετά τη 2η διακοπή πάντως έχουμε μακράν το δυσκολότερο πρόγραμμα. Και εκεί θα κριθεί το πρωτάθλημα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου φαίνεται τόσο άσχημο το πρόγραμμα. Στο χέρι της ομάδας είναι να το κάνει εύκολο ή δύσκολο. Φιέστα με τον Βόλο στις 14 του Μάη, 21 εκλογές οπότε ο τελικός πάει για 27 αντί για 20, και η ομάδα θα πάει ξεκούραστη, και συγκεντρωμενη σε αντίθεση με το 2018, που ήταν όλοι υπό την επήρεια των ξυδιων. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Παρά την εκτός προγράμματος ήττα της Κυριακής, η ΑΕΚ εξακολουθεί να θεωρείται πρώτο φαβορί για το πρωτάθλημα. 

 

 

 

chrome_screenshot_1678841588720.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα όντως είναι κομμένο και ραμμένο στα γούστα του γαύρου, εμένα βέβαια μαρέσει αρκετά και θεωρώ μέχρι την 6η αγωνιστική για εμάς είναι ό,τι πρέπει τα παιχνίδια. Μετά βέβαια παίζουμε με βάζελο και γαύρο ενώ αυτοί έρχονται ξεκούραστοι από ματς με το Βόλο, αυτό είναι που με χαλάει λίγο. Αλλά το γαύρο στην Αγιά Σοφιά δεν το φοβάμαι. Το Άρης - ΑΕΚ στην 9η αγωνιστική θα είναι με αδιάφορο Άρη και φιέστα με το Βόλο.

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα δυο παιχνίδια θέλουν υπομονή. Με δυο νίκες είμαστε καβάλα στο άλογο. Επειδή όμως δεν πιστεύω ότι θα είναι εύκολο κοιτώντας τα κακά σενάριο, 2 ισοπαλίες δεν μας τελειώνουν, οπότε πρέπει να έχουμε υπομονή. 

Υγ. Σαν μεγάλο γκικ που είμαι σε αυτά έχω φτιάξει excel με σενάρια για όποιον ενδιαφέρεται.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, To Kitrino Tsakali said:

Τα πρώτα δυο παιχνίδια θέλουν υπομονή. Με δυο νίκες είμαστε καβάλα στο άλογο. Επειδή όμως δεν πιστεύω ότι θα είναι εύκολο κοιτώντας τα κακά σενάριο, 2 ισοπαλίες δεν μας τελειώνουν, οπότε πρέπει να έχουμε υπομονή. 

Υγ. Σαν μεγάλο γκικ που είμαι σε αυτά έχω φτιάξει excel με σενάρια για όποιον ενδιαφέρεται.

Οποτε θες χωσ´τα 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nikos said:

Οποτε θες χωσ´τα 

Τα έστειλα σε μήνυμα. Όποιος άλλος τα θέλει, ας επικοινωνήσει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Η λιγκα θα φερνει διαιτητες λεει; καλα τα καταφερε ο τιγρης

Πάει κ αυτό το κάστρο . Το άλωσε ο χοντρός . 

 Από την άλλη βέβαια δεν είχαμε ποτέ εύνοια έτσι και αλλιώς. 

 Απλά το 50-50 με κλήση κατευθείαν από Πειραιά ,ε θα πάει περίπατο..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση ΑΕΚ σε Μαρινάκη - Ολυμπιακό

Και βέβαια πάλι κατόπιν εορτής και αφού πάλι ο Παοκ έβγαλε πρώτος ανακοίνωση ήρθε και η δικιά μας σε δεύτερο χρόνο στην αντίδραση μας για το πρωινό ντου του ζεύγους Χοντρομπαλιδου στα γραφεία της ΕΠΟ.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Agent HAF said:

Απάντηση ΑΕΚ σε Μαρινάκη - Ολυμπιακό

Και βέβαια πάλι κατόπιν εορτής και αφού πάλι ο Παοκ έβγαλε πρώτος ανακοίνωση ήρθε και η δικιά μας σε δεύτερο χρόνο στην αντίδραση μας για το πρωινό ντου του ζεύγους Χοντρομπαλιδου στα γραφεία της ΕΠΟ.

 

Το θέμα είναι δηλαδή ποιος έβγαλε πρώτος ανακοίνωση;

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, AlexKR21 said:

Το θέμα είναι δηλαδή ποιος έβγαλε πρώτος ανακοίνωση;

Δεν θα με χαλούσε για μια φορά ας πούμε το πρωί με το που πήγε με τον Καραπαπά στην ΕΠΟ να βγει ΑΜΕΣΩΣ με μια ανακοίνωση 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Toni Black said:

Η λιγκα θα φερνει διαιτητες λεει; καλα τα καταφερε ο τιγρης

Καλα σοβαρα?? Αντε γαμηθειτεβμουνοσκυλα

Link to comment
Share on other sites

Επισης τρομερη τοξικοτητα. Απο οπαδους δημοσιογραφους παραγοντες.

Εγω εχω σιχαθει ειλικρινα. Δε τα θελω τα πλειοφς. Οτι καταφερει ο καθενας στη κανονικη διαρκεια.

Γινονται ματς με ενδιαφερον , γινεται μια φαση και αρχιζει η σφαγη. Θελει διαιτητες πολυ αρχιδατους να ανταπεξελθουν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Καταδικάζω αν ο Μελισσανίδης είπε στο Μπαλτάκο ότι θα φορέσει μαύρη γραβάτα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, yiannis_21 said:

Καταδικάζω αν ο Μελισσανίδης είπε στο Μπαλτάκο ότι θα φορέσει μαύρη γραβάτα. 

 

💞

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×