Jump to content

Α.Ε.Κ. - Βόλος (2η αγ., 27/8, 21:30)


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

42 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Βίντα
      6
    • Τζαβέλλας
      1
    • Χατζισαφί
      0
    • Άμραμπατ
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      15
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      12
    • Γκαρσία
      6
    • Ρότα
      0
    • Αλμπάνης
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      2
    • Μέτριο
      18
    • Κακό
      19
    • Φυσιολογικό
      3
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
      1
    • Χατζισαφί
      0
    • Άμραμπατ
      21
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      2
    • Τσούμπερ
      2
    • Μάνταλος
      12
    • Αραούχο
      3
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ρότα
      1
    • Αλμπάνης
      0


Recommended Posts

Κρας τεστ για την αμυντική λειτουργία της ομάδας, ο Βόλος χρόνια τώρα είναι επικίνδυνος μπροστά. Ας προηγηθούμε και δεν έχω πρόβλημα να χτυπάμε στην κόντρα μετά.

Μόνο νίκη, μη μου αμαυρώσετε τις διακοπές παιχταράδες (ή μουλάρια ανάλογα) μου.

Υγ1: Δεν ξέρω αν η ημερομηνία και ώρα είναι σωστή.

Υγ2: Πού θα γίνει το ματς τελικά; Έχω χάσει επεισόδια. 

ΜΙΜΗ ΓΕΡΑ... 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

Κρας τεστ για την αμυντική λειτουργία της ομάδας, ο Βόλος χρόνια τώρα είναι επικίνδυνος μπροστά. Ας προηγηθούμε και δεν έχω πρόβλημα να χτυπάμε στην κόντρα μετά.

Μόνο νίκη, μη μου αμαυρώσετε τις διακοπές παιχταράδες (ή μουλάρια ανάλογα) μου.

Υγ1: Δεν ξέρω αν η ημερομηνία και ώρα είναι σωστή.

Υγ2: Πού θα γίνει το ματς τελικά; Έχω χάσει επεισόδια. 

ΜΙΜΗ ΓΕΡΑ... 

Ριζούπολη Arena 21:30 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, SpiRos said:

Υγ2: Πού θα γίνει το ματς τελικά; Έχω χάσει επεισόδια. 

Sthn Doha - Qatar. Crash test stadiou gia Mundial 

Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

Τώρα πρέπει να βγάλει ανακοίνωση η ΠΑΕ και για τα εισιτήρια του αγώνα. Δωρεάν στους κατόχους διαρκειας και όποιος προλάβει;  Άλλωστε πολλοί από αυτούς  δεν θα πάνε. Αλλα σενάρια οπως οι μισοί να εχουν δικαίωμα με τον Βόλο και οι άλλοι μισοί με τα Γιάννενα, αναλογα με την ... αλφαβητική σειρά των επιθέτων τους, θα ναι απλά κωμικοτραγικα. 

Link to comment
Share on other sites

Είναι κι η Ριζουπολη φρούριο και δεν μπορεί να μπει κανείς χωρίς εισιτήριο. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κωλο γήπεδο ποτέ δε το πήγα. Θα μας βγάλουν το λάδι.

Από τώρα δεν έχω καλό προαίσθημα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στο γήπεδο αυτό ξαναπαιξαμε με το Βόλο στο πρωτάθλημα πρόσφατα και το θυμάμαι γιατί όπως έχω αποκαλύψει είχα μια <<φιλική κουβέντα>> με το νυν σκαουτ της ομάδας ,  τους κερδίσαμε δυσκολα παρόλο την εκρηκτική ατμόσφαιρα. Σκόραρε και το μανταλο. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Είναι κι η Ριζουπολη φρούριο και δεν μπορεί να μπει κανείς χωρίς εισιτήριο. 

Μισό,  τα διαρκείας τα σκέφτηκε και έδωσε την καλύτερη λύση.  Τι ίδιο και τα απλά εισιτήρια. Να μην σκεφτεί και τον αιμοδότη της εταιρίας? 

Link to comment
Share on other sites

Το ματς θα το πάρει μόνος του ο Πέτρος. Αρκεί να παίξει στη θέση του και να σταματήσουν οι αλχημείες. 

Σοβαρευτείτε επιτέλους 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, The Magician said:

Το ματς θα το πάρει μόνος του ο Πέτρος. Αρκεί να παίξει στη θέση του και να σταματήσουν οι αλχημείες. 

Σοβαρευτείτε επιτέλους 

Συμφωνω . Στον παγκο 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CHⓇIS said:

Τι θα γινει με τους σουιταδωρους @The Magician?

Θα μπειτε? 

Με ενημέρωσαν ότι όποιος δεν επιθυμεί να καθίσει στα επίσημα, υπάρχουν κάποιες λίγες διαθέσιμες θέσεις στα μπουθ. 

Θα δω αν θα τραβηχτώ, γενικά με τον Αχιλλέα αποφεύγω να πηγαίνω για χίλιους-δυο λόγους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε που λέτε ότι δεν είναι οργανωμένη η ΠΑΕ και ότι όλα γίνονται στο άρπα κόλα. 

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι προτεραιότητα για την παρουσία τους στο γήπεδο στον αγώνα ΑΕΚ – Βόλος ΝΠΣ, που θα διεξαχθεί στο γήπεδο «Γιώργος Καμάρας» της Ριζούπολης (27/8 – 21.30), θα έχουν οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας της ομάδας μας για την αγωνιστική περίοδο 2022-23.

 

Όσοι εξ αυτών επιθυμούν να παρακολουθήσουν από κοντά το παιχνίδι, θα πρέπει να επισκεφθούν την ειδική πλατφόρμα που θα «ανέβει» στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας μας το μεσημέρι της Τρίτης 23/8, προκειμένου να συμπληρώσουν τη σχετική φόρμα. Εντός λίγων λεπτών θα δέχονται απαντητικό μήνυμα επιβεβαίωσης και αυτομάτως θα αποκτούν δικαίωμα εισόδου στο γήπεδο μόνο με την επίδειξη της κάρτας διαρκείας τους στις θύρες που θα τους υποδειχθούν με νεότερη ανακοίνωση.

Σε περίπτωση που η ζήτηση από την πλευρά των κατόχων εισιτηρίων διαρκείας είναι μεγαλύτερη από τις διαθέσιμες θέσεις, όσοι δεν εξυπηρετηθούν στον αγώνα με τον Βόλο ΝΠΣ θα έχουν προτεραιότητα για την παρακολούθηση του παιχνιδιού της 3ης αγωνιστικής με τον ΠΑΣ Γιάννινα.

 

Αν δεν καλυφθεί το σύνολο των διαθέσιμων θέσεων του «Γ. Καμάρας» από κατόχους εισιτηρίων διαρκείας, θα εκδοθούν και απλά εισιτήρια.

 

Με δεδομένο ότι βασική επιθυμία όλων μας είναι η θερμότερη δυνατή στήριξη της ομάδας μας και όσα αυτή μπορεί να προσφέρει σε αγωνιστικό επίπεδο, παρακαλούμε να ακολουθήσουν τη διαδικασία εξασφάλισης θέσης στο γήπεδο της Ριζούπολης μόνο οι κάτοχοι εισιτηρίων διαρκείας που θα είναι απολύτως βέβαιοι για την παρουσία τους στο γήπεδο, ώστε να μην στερηθεί αναίτια τη θέση κάποιος άλλος φίλος της ΑΕΚ.

 

 

 


 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο θα γίνεται και στο νέο γήπεδο. Υποτίθεται παίρνεις διαρκείας (δηλαδή αγοράζεις καρεκλακι για 9 μήνες) για να είσαι άνετος και να έχεις την δυνατότητα να αποφασίσεις ακόμα και μισή ώρα πριν το ματς αν θα πας...

Link to comment
Share on other sites

Άρθρο enwsi 

Αγωνία με Γκατσινοβιτς για το ματς με τον Βολο.

Πατας κλικ (€), λες οχι ρε πουστη θα του εμεινε κανα long covid

Περιεχομενο:

Ο Σέρβος άσος της ΑΕΚ, ήταν ο μοναδικός απόντας και από τη σημερινή προπόνηση της ομάδας στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα.

Η περίπτωσή του θα επανεκτιμάται καθημερινά και στην Ενωση πιστεύουν πως δεν θα αργήσει να επιστρέψει.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, baRon21 said:

Άρθρο enwsi 

Αγωνία με Γκατσινοβιτς για το ματς με τον Βολο.

Πατας κλικ (€), λες οχι ρε πουστη θα του εμεινε κανα long covid

Περιεχομενο:

Ο Σέρβος άσος της ΑΕΚ, ήταν ο μοναδικός απόντας και από τη σημερινή προπόνηση της ομάδας στο προπονητικό κέντρο στα Σπάτα.

Η περίπτωσή του θα επανεκτιμάται καθημερινά και στην Ενωση πιστεύουν πως δεν θα αργήσει να επιστρέψει.

Ο κυβερνητικός λέει αλλά. 

Όλο  και καλυτερα ο Γκατσινοβιτς

Link to comment
Share on other sites

Το γήπεδο της Λιβαδειάς δεν θα είναι έτοιμο στις 3 Σεπτεμβρίου για το παιχνίδι με τον Παναθηναϊκό και όλα δείχνουν πως η αναμέτρηση θα πραγματοποιηθεί στη Λεωφόρο, με το ματς του δευτέρου γύρου να «μεταφέρεται» στην Βοιωτία

 

O νικομποτης τους βαζςι γυαλια τους δικους μας

Link to comment
Share on other sites

Οκ αναμενόμενο να ζοριστουμε και όσοι νομίζουν ότι πάνε σε πάρτι θα απογοητευτουν.  Πιστεύω θα γίνει καλή εξέδρα αλλά μπάλα παίζουν οι ποδοσφαιριστές.  

Εγώ θα εστιασω σε δύο θέματα που έχουν να κάνουν με το γήπεδο.  Ενα της παε και ένα του κόσμου. 

Η παε ωφελεί να εξασφαλίσει την ασφάλεια του κόσμου εντός και εκτός γηπέδου γιατί η ριζουπολη είναι παλιά και πάντα σκιαζομαι όταν βλέπω τη παλαιότητά του γηπέδου εξωτερικα ειδικά το πέταλο.  

Ο κόσμος στο τελευταίο αγώνα στη ριζουπολη ωφελεί να σεβαστή το γήπεδο και τον Απόλλων που μας εξυπηρέτησε και πάλι.  Δυστυχώς στο παρελθόν δεν έχουμε δείξει το ανάλογο σεβασμό. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς ταλαιπωρήθηκε έντονα από μια ίωση που τον χτύπησε, η οποία μάλιστα τον κράτησε εκτός για τη Λαμία, ωστόσο πλέον, βρίσκεται σε φάση επανόδου. Συγκεκριμένα, ο διεθνής Σέρβος χαφ, έχει επανέλθει σε ρυθμούς προπόνησης στα Σπάτα - νιώθοντας πολύ καλύτερα - και όλα δείχνουν πως θα είναι διαθέσιμος για το σαββατιάτικο ματς με τον Βόλο. Η κρίσιμη ημέρα για τον «Γκάτσι», είναι η αυριανή (Πέμπτη 25/8), όπου θα δοκιμάσει να επανέλθει στο κανονικό πρόγραμμα έτσι ώστε να τεθεί και στη διάθεση του Ματίας Αλμέιδα. Αν πάνε όλα καλά και ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς γυμναστεί χωρίς προβλήματα, είναι βέβαιο ότι θα βρίσκεται στην αποστολή και θα είναι διαθέσιμος, πιθανότατα ερχόμενος από τον πάγκο, για να έρθει να προσφέρει λύσεις. Βεβαίως όλα αυτά θα τα κρίνει ο προπονητής, ανάλογα και με την ετοιμότητα του παίκτη. Το ευχάριστο είναι πως ο Γκατσίνοβιτς, νιώθει καλύτερα και είναι έτοιμος για την επιστροφή του σε φουλ πρόγραμμα. Η προπόνηση της Πέμπτης (25/8) θυμίζουμε, είναι προγραμματισμένη για τις 9.00 το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2022 at 1:06 PM, Araujo21 said:

Ο κυβερνητικός λέει αλλά. 

Όλο  και καλυτερα ο Γκατσινοβιτς

Τετάρτη 24 ΑΥΓ 2022 - 20:33

Νιώθει καλύτερα ο Γκατσίνοβιτς και όλα δείχνουν πως θα είναι διαθέσιμος με Βόλο
Κρίσιμη ημέρα η Πέμπτη, όπου ο διεθνής Σέρβος θα δοκιμάσει να μπει σε φουλ πρόγραμμα
Ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς ταλαιπωρήθηκε έντονα από μια ίωση που τον χτύπησε, η οποία μάλιστα τον κράτησε εκτός για τη Λαμία, ωστόσο πλέον, βρίσκεται σε φάση επανόδου. Συγκεκριμένα, ο διεθνής Σέρβος χαφ, έχει επανέλθει σε ρυθμούς προπόνησης στα Σπάτα - νιώθοντας πολύ καλύτερα - και όλα δείχνουν πως θα είναι διαθέσιμος για το σαββατιάτικο ματς με τον Βόλο. Η κρίσιμη ημέρα για τον «Γκάτσι», είναι η αυριανή (Πέμπτη 25/8), όπου θα δοκιμάσει να επανέλθει στο κανονικό πρόγραμμα έτσι ώστε να τεθεί και στη διάθεση του Ματίας Αλμέιδα. Αν πάνε όλα καλά και ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς γυμναστεί χωρίς προβλήματα, είναι βέβαιο ότι θα βρίσκεται στην αποστολή και θα είναι διαθέσιμος, πιθανότατα ερχόμενος από τον πάγκο, για να έρθει να προσφέρει λύσεις. Βεβαίως όλα αυτά θα τα κρίνει ο προπονητής, ανάλογα και με την ετοιμότητα του παίκτη. Το ευχάριστο είναι πως ο Γκατσίνοβιτς, νιώθει καλύτερα και είναι έτοιμος για την επιστροφή του σε φουλ πρόγραμμα. Η προπόνηση της Πέμπτης (25/8) θυμίζουμε, είναι προγραμματισμένη για τις 9.00 το πρωί.
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

21:30 ΑΕΚ-Βόλος:

Παπαδόπουλος (Ψαρρής, Καλαμπόκης, 4ος Τσαγκαράκης, VAR: Διαμαντόπουλος, Λ.Δημητριάδης΅)

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

21:30 ΑΕΚ-Βόλος:

Παπαδόπουλος (Ψαρρής, Καλαμπόκης, 4ος Τσαγκαράκης, VAR: Διαμαντόπουλος, Λ.Δημητριάδης΅)

Μπαλτακο έχουμε, δεν υπάρχει φόβος για φαλτσοσφυριγματα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×