Jump to content

βάζελος - Α.Ε.Κ. (4η αγ.): 11/09/22, 21:30, CosmoteSport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

44 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      14
    • Χατζισαφί
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      10
    • Τζαβέλλας
      2
    • Γιόνσον
      6
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Πινέδα
      8
    • Αραούχο
      1
    • Άμραμπατ
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      1
    • Μέτριο
      6
    • Κακό
      33
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      19
    • Ρότα
      2
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
      8
    • Γιόνσον
      0
    • Σιμάνσκι
      2
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Γκαρσία
      5
    • Πινέδα
      1
    • Αραούχο
      3
    • Άμραμπατ
      1
    • Μάνταλος
      1
    • Ελίασον
      0
    • Μοχαμάντι
      2
    • Φαν Βέερτ
      0


Recommended Posts

Κι όπως ειπώθηκε παραπάνω, ο Βαγγέλης έβγαλε ανακοίνωση για πταίσματα κι εμείς εδώ προσπαθούμε να ανακαλύψουμε πόσα Νιούτον ήταν η δύναμη που άσκησε ο Γκαρσια εντός και πόσα εκτός. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Απλο ειναι.

Το ενα πεναλντι αναιρει το αλλο.

Αν ειναι το ενα το αλλο δεν ειναι. Τελος.

Αυτό και τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να εχει δοθεί στον Γαυρο αυτο στην τριπολη ως επιθετικό φαουλ και να μην δίνεται το δικο σου.

Σορρυ κιολας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kostas21 said:

αυτοι ειναι συνολο με κοουτς για 2η σεζον

Αυτο το ξεραμε τιποτα αλλο καινουριο;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MITSAKLAS said:

Ο Μελισσανίδης μετά την κορδέλα δεν θα έχει κανένα λόγο ύπαρξης στην ΑΕΚ, ασχέτως που δυστυχώς θα υπάρχει.

Να τον διώξουμε λοιπόν, αυτόν κι όχι τον εκάστοτε προπονητή. Να αλλάξουμε στόχευση, μια ζωή κοιτάμε το γαμημενο δέντρο. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kostas21 said:

μα εγω δε στεκομαι σε σφαγες κ μαχαιρωματα. Ο τουτις περασε περσι τετοια εποχη απο ανεκδοτα περι υποβιβασμου κ σημερα λεμε οτι μας εσφαξε. Ναι αλλα εφτιαξε κ συνολο. Του πηραμε παικτη κ πηρε Μπερναρντ. Κ γενικα δουλευει σαν οργανισμος οχι σαν ξεφραγο αμπελι.

Μας εξεθεσε σημερα κ πιανομαστε απο τα πεναλτι, κ οχι απο τα 2 δοκαρια η οτι παιξαμε 1 ημιχρονο χωρις χαφ. Οτι παιζουμε με περσες κ ροτα κ σια.

Οχι εγω λεω να κανει την ομαδα με σχεδιο κ οχι με γιουτιουμπ σκαουτ.

Αυτός που έχουμε δεν πρόκειται να κάνει τίποτα με σχεδιασμό κλπ. Το ξέρουμε. Εγώ Λέω ότι σήμερα θα χάναμε ο.τι παίχτες και να έφερνε. Δεν είναι και οι άλλοι γκαλακτικος, και έχουμε μόνο εμείς ροτα και Πέρσες. Θα μπορούσαμε να έχουμε πάρει τρία πέναλτι εκτός περιοχής και να είχαμε ροτα και χατζησαφι. Ε αυτό κάνανε οι άλλοι....δε σε πήρε ο Μπερνάρ και οι μεταγραφές του βαζελου 

Link to comment
Share on other sites

Καλα και επειδη ηταν δοκάρια να πουμε ευχαριστω;

Μπαλα ειναι στο κατω κατω

Επειδη πχ ο Αραουχο δεν το κάρφωσε εκει και ο Γκαρσια την εστειλε αουτ ουτε λογος;

Link to comment
Share on other sites

Just now, mporat said:

Να τον διώξουμε λοιπόν, αυτόν κι όχι τον εκάστοτε προπονητή. Να αλλάξουμε στόχευση, μια ζωή κοιτάμε το γαμημενο δέντρο. 

Μακάρι να υπήρχε ένας γαμημενος τρόπος να τον διωχναμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλα ενταξει δεν στέκεστε σε σφαγές, ευτυχως που δεν φαγαμε τα δοκάρια.

Προηγήθηκες και μέσα σε 15’ εφαγες 5 καρτες ανούσιες 2 αναποδα πλαγιά, και 2 πεναλτι καραπετσινα.

Ολοι έχουν αποψη ομως.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο ηθικό δίδαγμα από τέτοιες περιπτώσεις αφορά μόνο το Μελισσανίδη. Όταν χαϊδεύεις και δεν γαμας τους μουτσους, θα στη φορέσουν όταν γίνουν καπεταναίοι. Μια με τον Ιβαναρο και την Ευρώπη, μια με τον Αλασκουζο και τον υποβιβασμό. Με φίδια πολιτική δεν γίνεται. Πάτημα στο κεφάλι και ξερίζωμα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Νονός said:

Σόρι Μητσάρα μου που ... χαλάω το κλίμα, αλλά ..............

plp.jpg

Νονε μου δινουμε την παραβαση στην αρχη της και οχι οπους μας βολευει.ΚΑι δεν το κανω ως αντιπαραθεση λλα μην ξεχασουμε και τους κανονισμους

 

Screenshot_3.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να δεχτώ την σφαγή.

Θα μου πει κάποιος τι στον πουτσο είδαμε στο 2ο ημίχρονο?

Ήμασταν επηρεασμένοι από τα σφυρίγματα και δεν μπορούσαμε να αντιδρασουμε?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο μετα απο μια ηττα ειναι αυτη η μουρμουρα. ολοι εχουν μια αποψη την οποια φυσικα στηριζει το κακο αποτελεσμα.

το αυτο ισχυει και για τους αρδ.

μην ειστε αρδ.

Δειτε όλες τις φασεις σαν να μην ειστε οπαδοι. Θα δειτε οτι και τα πεναλτι μπορουσε να τα παρει πισω και να μην τα παρει. θα δειτε οτι οι φασεις που εβγαλε η ζελα ειναι απο λαθη παιχτων μας χαμηλης ποιοτητας. Θα δειτε οτι οι φασεις που βγαζαμε εμεις ηταν προιον πιεσης και ποιοτητας εκει που την εχουμε. Δεν ειναι συνοθυλευμα η ομαδα κατα τη γνωμη μου. Η ελλειψη ποιοτητας σε θεσεις κομβικες θα σε εκθεσει σε τετοια ματς που τα κυνηγας ειδικα οταν βρισκεσαι πισω στο σκορ με τετοιο τροπο.


Ο ζελας ειναι αστεια ομαδα. στην κυριολεξια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μετά το σημερινό δεν βρίσκω κουράγιο να ασχοληθω με το αγωνιστικό. Θεωρώ το παιχνίδι σφαγή, συνέχεια της πουστιας που παίχτηκε μέσα στην εβδομάδα. Η εκτίμηση μου είναι ότι θα έχανες με κάθε τρόπο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Araujo21 said:

Νονε μου δινουμε την παραβαση στην αρχη της και οχι οπους μας βολευει.ΚΑι δεν το κανω ως αντιπαραθεση λλα μην ξεχασουμε και τους κανονισμους

 

Screenshot_3.jpg

Ότι είπε ο @Brom21, το ένα πέναλτι αναιρεί το άλλο.

Δλδ μη γαμαμε και τη λογική.

Μόνο αυτή μας έμεινε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Να δεχτώ την σφαγή.

Θα μου πει κάποιος τι στον πουτσο είδαμε στο 2ο ημίχρονο?

Ήμασταν επηρεασμένοι από τα σφυρίγματα και δεν μπορούσαμε να αντιδρασουμε?

Σάμπως στο πρώτο ημίχρονο τι ειδαμε;

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kostas21 said:

οχι

απλα οταν παιζεις εναντια σε δεμενο συνολο, δεν εχει σημασια ποσες αδυναμιες εχουν ιδιως οταν εισαι ασυνδετος κ δε μπορεις να τις εκθεσεις

Την πρωτη τους μαλακια την εκανα γκολ και ασυνδετος 0-1 μεχρι να αρχισει το σοου.

Γκολ οι βαζελες μονο με πεναλτυ θα βαζανε πηρανε δυο.

Τωρα μιληστε για τακτικη μεταγραφες και τα λοιπα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Το μόνο ηθικό δίδαγμα από τέτοιες περιπτώσεις αφορά μόνο το Μελισσανίδη. Όταν χαϊδεύεις και δεν γαμας τους μουτσους, θα στη φορέσουν όταν γίνουν καπεταναίοι. Μια με τον Ιβαναρο και την Ευρώπη, μια με τον Αλασκουζο και τον υποβιβασμό. Με φίδια πολιτική δεν γίνεται. Πάτημα στο κεφάλι και ξερίζωμα 

Μια χαρά γίνεται δουλειά αν δεν σε νοιάζει η ΑΕΚ. Ίσα ίσα τους πουλάς κ παροχή υπηρεσίας στο τόπι. Πρέπει να υπάρχουν για να... πουλήσεις κ αυτό. Γιατί σίγουρα κάνει δουλειές κ εκτός ποδοσφαίρου.  Πιο σημαντικές. Και έχει κ άνθρωπο για τα.... παροχής. Νταξ μην λέμε κ άλλα. Τα βλέπουμε κάθε χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rigas21 said:

Νικολογιαννης, πενηνταρισια διαιτησια...

Να την έχει ο γαύρος στο Καραϊσκάκη 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×