Jump to content

ΑΕΚ- Κύπελλο Ελλάδας 2022-23


bladerunner21
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, yiannis_21 said:

Καλησπέρα Λευτέρη, μίλησα και με τους δύο πριν μια βδομάδα και μου είπανε ότι θα χάσουμε για να πάει ο Ολυμπιακός Κόνφερενς και να πάρει λιγότερα λεφτά έτσι ώστε να τον αποδυναμώσουμε και να βοηθήσουμε τον Ρώσο, έτσι εξηγείται και η ανόητη κόκκινη του Κάργα.
 

ειμαι καινουργιος στο γκρουπ και μου κανετε καζουρα ωραιοι ειστε 😔😔😔

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rayo Vallecano 21 said:

Οσο μας το έδωσε ο Ιβάν όταν πήρε το νταμπλ, τοσο θα του το δώσουμε και εμείς φέτος. 

ημασταν τσακωμενοι τοτε ρε 

Link to comment
Share on other sites

Θα το παρουμε κ θα τους πεταξουμε κ 3μπαλο στον τελικο. 

Απ'το 1978 έχουμε να παρουμε νταμπλ. Εφτασε η ωρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να μην κατέβει η ΑΕΚ για το κύπελλο. Μας χρωστάνε δεν τους χρωστάμε. 3 κύπελλα έκλεψαν συν τα δελτία που κάναμε πασο

Link to comment
Share on other sites

 Σίγουρα πάντως ο Πελαδο θα κατέβει με Στάνκοβιτς Μητογλου Τζαβέλλα Σιντιμπε Μοχαμαντι Γαλανόπουλο Μάνταλο ίσως και Φαν Βερτ. Τώρα οι υπόλοιποι θα δείξει,τους εναλλασε και στο πρωτάθλημα αρκετά. 

Link to comment
Share on other sites

Και φράνσον να βάλει , δικό μας είναι το νταμπλ. Έτσι όπως ειναι τα αποδυτήρια όλοι παίζουν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Aetos21 said:

Γιατί μας λέτε τέτοια ρε παιδιά και μας αγχώνετε

Συγγνώμη φίλε είμαι ρεαλιστής. Καλό είναι να ξέρουμε που πατάμε. Αν θέλεις μια πιο αισιόδοξη άποψη σου προτείνω να μιλήσεις με @MITSAKLAS

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2023 at 3:18 PM, Λευτέρης Πέκινπας said:

Να ρωτησω τους γνωστες Στυλιανοπουλο και 1989generation, αν μπορουνε και θελουνε φυσικα να μου πουνε, θα το χτυπησει το ματς η ομαδα η θα το δωσει στον ποντιο για την συμμαχια?

Ρε φίλε, άμα καταφέρεις και βγάλεις γραμμή, κάνε ένα ψυχικό και ρώτα πως πάει το θέμα του Ν'Τσαμ γιατί έχουμε βγάλει ρίζες από την αγωνία κι ο απάνθρωπος δεν μας λέει.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2023 at 5:07 PM, Karagimi said:

Και φράνσον να βάλει , δικό μας είναι το νταμπλ. Έτσι όπως ειναι τα αποδυτήρια όλοι παίζουν το ίδιο.

Δεν αντελήφθην το ... πνεύμα σας.

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aetos21 said:

Δηλαδή να μην ελπίζουμε, το διαγράφουμε τελείως το κυπελάκι 

Κράτα μια πισινή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Όχι και τόσο μεγάλη.

 

"Το μέγεθος δεν έχει σημασία"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

"Το μέγεθος δεν έχει σημασία"

Παίρνεις όρκο;

Link to comment
Share on other sites

Κεκλεισμένων των θυρών θα διεξαχθεί οριστικά ο τελικός Κυπέλλου Novibet.

Το μεσημέρι της Τετάρτης πραγματοποιήθηκε στον Βόλο η σύσκεψη της Αστυνομίας με τους εκπροσώπους της ΑΕΚ (Γιώργο Κοσμά), ΠΑΟΚ (Μάκη Γκαγκάτση) και τους υπεύθυνους ασφαλείας των δυο ομάδων.

Σε αυτήν οι φιναλίστ κατέθεσαν αίτημα για περιορισμένο έστω αριθμό φιλάθλων, το οποίο ωστόσο δεν συζήτησαν καν οι Αρχές.

Μάλιστα απορρίφθηκε ακόμα και το ενδεχόμενο παρουσίας μαθητών στις εξέδρες, με την αιτιολογία από πλευράς της Αστυνομίας ότι θα μπορούσε να δημιουργηθεί κενό ασφαλείας λόγω συνοδών.

Κατά συνέπεια, αποφασίστηκε να εκδοθούν από 20 ονομαστικές διαπιστεύσεις για κάθε ομάδα, οι οποίες θ’ αφορούν στα μέλη των διοικήσεων και τα στελέχη των ΠΑΕ.

Επίσης οι ομάδες δεσμεύτηκαν ότι θα προχωρήσουν σε έκδοση αναλυτικών ανακοινώσεων προς τους φιλάθλους τους, ενώ έγινε σαφές ότι τη μέρα του τελικού όλες οι προσβάσεις στην πόλη του Βόλου θα έχουν αστυνομικά μπλόκα.

Link to comment
Share on other sites

On 5/12/2023 at 2:07 PM, Navas said:

Κεκλεισμένων επειδή παίζει η ΑΕΚ ε; 

Αλλιώς γιατί; 

Πέρσι γιατί είχαν κόσμο οεο; 

Επειδή άλλαξε ο άλλος φιναλίστ; 

ΓΜΤΣΠΤΣΝΜ

Έλα ντε, ο βάζελος παίζει τον παοκ στο ΟΑΚΑ και με τον κόσμο του. 

Η ΑΕΚ εκεί, στο Βόλο, στην Ρουμανία, στην Αυστραλία, και χωρίς τον κόσμο της. 

Λογικά θα το στηλιτεύσει ΚΑΙ αυτό ο μεγάλος αεκτζης και μεγάλος άνδρας Ντέμης Νικολαΐδης στα διάφορα μέσα ενημέρωσης που για κάποιο λόγο εργάζεται κάνα εφτάρι χρόνια. 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή θα πάει ο Μελ στον Πελάδο και θα του πει "κάτσε χάσε το ματς;" 

Link to comment
Share on other sites

δεν με πολυενδιαφέρει το κύπελλο αλλά ήδη μου έλειψε η ομάδα και τσούκου τσούκου τα αφιερώματα και τα βιντεΑ τελειώνουν

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

...διαδικαστική 3άρα θα ρίξει η ΑΕΚ..

Πάμε παρακάτω και καποιος καλος Χριστιανός ας ανοίξει το τοπίκ της Χαμάζ-αλλαξοκωλίας ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pankar said:

Δηλαδή θα πάει ο Μελ στον Πελάδο και θα του πει "κάτσε χάσε το ματς;" 

 Δεν υπάρχει περιπτωση να γίνει αυτό.Μην το γράφετε ούτε ως αστείο να δώσει κάποιος οδηγία εντολή τι κ πως στον Πελάδο.

 Ούτε να καπελωσει κάποιος τον Αλμέιδα ,ούτε η ΑΕΚ να μην παίξει το ματς . Ακόμα και για τις μεταγραφές δεν αφήνουν κανέναν καν να του μιλήσει .

 Χαρακτηριστικό είναι -δοξαστε λίγο τον ηρωικό οπαδό το χε γράψει μήνα Ιανουάριο είχε πει θέλω ανανέωση Χατζισαφί. Είχε αντίρρηση ένας και του είπαν μια φορά το συζητήσες και μια που το ξέχασες.

 Για το κύπελλο ρε σεις η ΑΕΚ έχει να κάνει νταμπλ σχεδόν μισό αιώνα , 45 χρόνια για την ακρίβεια και όλοι με πρώτο τον τρελαμενο Μελισσανίδη θέλουν να γράψουν ιστορία . 

 Θα το παίξουμε και θα το πάρουμε.

 Οι σχέσεις επίσης με τον γαύρο δεν είναι τόσο κακές όσο ακούγονται με τα λαθρέμπορα που δημοσιεύουν αυτοί κάθε τρεις κ λίγο.

  

  • Δικεφαλάκι 21
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν να λέμε ότι δεν πολυασχολούμαστε με το κύπελλο ; Μας περισσεύουν κύπελλα; Έχει κάψα ο καποτοκέφαλος και δεν έχουμε εμείς ;

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΝΤΑΜΠΛ

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stylianopoulos said:

 Δεν υπάρχει περιπτωση να γίνει αυτό.Μην το γράφετε ούτε ως αστείο να δώσει κάποιος οδηγία εντολή τι κ πως στον Πελάδο.

 Ούτε να καπελωσει κάποιος τον Αλμέιδα ,ούτε η ΑΕΚ να μην παίξει το ματς . Ακόμα και για τις μεταγραφές δεν αφήνουν κανέναν καν να του μιλήσει .

 Χαρακτηριστικό είναι -δοξαστε λίγο τον ηρωικό οπαδό το χε γράψει μήνα Ιανουάριο είχε πει θέλω ανανέωση Χατζισαφί. Είχε αντίρρηση ένας και του είπαν μια φορά το συζητήσες και μια που το ξέχασες.

 Για το κύπελλο ρε σεις η ΑΕΚ έχει να κάνει νταμπλ σχεδόν μισό αιώνα , 45 χρόνια για την ακρίβεια και όλοι με πρώτο τον τρελαμενο Μελισσανίδη θέλουν να γράψουν ιστορία . 

 Θα το παίξουμε και θα το πάρουμε.

 Οι σχέσεις επίσης με τον γαύρο δεν είναι τόσο κακές όσο ακούγονται με τα λαθρέμπορα που δημοσιεύουν αυτοί κάθε τρεις κ λίγο.

  

Α μπράβο, άρα όλη η φιλολογία ότι θα δώσουμε/δεν θα χτυπήσουμε το κύπελλο για να μην βγει ο γαυρος στην καλή θέση κλπ είναι στον αέρα (όπως στον αέρα ήταν και αυτό που φοβόμουν κι εγώ ότι ο γαύρος θα κάτσει να χάσει από τον βάζελο την περασμένη εβδομάδα και ευτυχώς διαψευστήκαμε).

Εδώ μιλάμε για τρόπαιο, είναι ζωτικής σημασίας να μην ξαναχάσουμε τελικό και είμαι σίγουρος ότι ο οργανισμός το ξέρει. Δεν είναι ευκαιρία να ξεχρεώσουμε κανένα γραμμάτιο (αν υπάρχουν).

Link to comment
Share on other sites

O AEKαρχης έχει ευκαιρία να γράψει προεδρική ιστορία. Πιστεύω είναι κ δικό του απωθημενο απ τα 90s. Καιρός να ολοκληρώσει ότι έμεινε μισό τότε.

Link to comment
Share on other sites

ουτε για αστειο αυτα.

επισης ηθελα μαρινακη να δινει το κυπελλο και το γηπεδο να χειροκροτει 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×