Jump to content

Λεβαδειακός - ΑΕΚΑΡΑ (9η αγ.) 24/10/22, 18:00, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Σιντιμπέ
      1
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      22
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      12
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      25
    • Μέτριο
      1
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      9
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Ρότα
      3
    • Βίντα
      1
    • Μουκουντί
      0
    • Σιντιμπέ
      1
    • Σιμάνσκι
      1
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
      6
    • Γκαρσία
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
      22
    • Γαλανόπουλος
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Διαθεσιμα εισιτήρια 5 των 65€ και 41 των 230€  sold out σε λιγες ωρες ο βου ......πουλαει ο Κλαψεσκου 🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Καλά άμα αποκτήσει ρυθμό στα δεξιά ο Σιντιμπε θα μας πιάσουν τα κλάματα με αυτά που θα δούμε. Σεμιναριακο το παίξιμο της θέσης που δεν είναι καν η φυσική του. Όταν έδινε πλάτος το εξτρέμ έμπαινε προς τα μέσα για να του δώσει χώρο να πάει στο ένας με έναν και όταν έβλεπε ότι κωλωνε περναγε στον ασβέστη για να του δώσει χώρο στο κέντρο. Όταν η μπάλα παιζόταν απέναντι γινόταν έξτρα χαφ και έμπαινε μέχρι τα όρια της περιοχης. Με τα τρία χτικιά πίσω Σιντιμπε-Βιντα-Μουκουντι, αν βρεις έναν πανομοιότυπο αθλητή για αριστερό μπακ πριν εφορμούν για επίθεση οι αντίπαλοι θα περνούν μια απο Τήνο για τάμα στην Παναγία. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστωνω στον Αλμειδα κυριως την αμυνα που εχει διορθωσει. Μπροστα κανει δουλεια αλλα το 0 ειναι μεγαλο πραγμα . 4 γκολ 2 πεναλτι , 1 σουτ απο το σπιτι και ενα στην κοντρα στο 94 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Διαθεσιμα εισιτήρια 5 των 65€ και 41 των 230€  sold out σε λιγες ωρες ο βου ......πουλαει ο Κλαψεσκου 🤣🤣🤣🤣

Αμα ηταν πιο λογικες οι τιμες στα vip το σολντ αουτ θα ηταν θεμα λεπτων.

Με πιο λογικες τιμες στα διαρκειας θα ηταν ολο σολντ αουτ και δεν θα βγαιναν εισητηρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για Ελιασον τι να πεις; Μέχρι και δεύτερο φορ πίσω από Γκαρσια τον βλέπω. Μεγάλη γκάμα. Το μεγαλύτερο προσόν; Ταχύτητα στην τριπλα, εκεί που λες την έχασε την ξανατσιμπάει στα καπάκια και είναι η φάουλ η σακούλα. Αραουχο; Τα πάντα όλα αλλά ας σταματήσει αυτά τα τάκλιν από πίσω, δεν είναι μακριά η κόκκινη. 

Γκατσι; Παντού. Πινεδα; Τα ίδια. Από Κετσπάγια - Σαβέβσκι είχα να δω τέτοιους τεχνιτες να κάνουν τέτοια άμυνα. Γενικά η τριαδα Σιμανσκι/Γιονσον-Πινεδα-Γκατσινοβιτς μου θυμίζει έντονα το Σάμπα-Κετσπάγια-Σαβέβσκι. Σοβαρολογώ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πελαδο:

Δε θεωρώ ότι ήταν πρόβλημα η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου, δε θέλω να το βάλω σαν δικαιολογία. Σίγουρα όποιος έπαιζε μπάλα μικρός δεν έπαιζε σε συνθετικό χορτάρι. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες όταν παίζεις ποδόσφαιρο, πρέπει απλά να μπαίνεις και να παίζεις

 

  • Δικεφαλάκι 13
Link to comment
Share on other sites

οπως παιζουμε φετος ο αραουχο ειναι καταδικασμενος να βρισκεται εκτος θεσης για γκολ . και δεν εννοω μεσα στην περιοχη αλλα ουτε χωρους για σουτ δεν μπορει να βρει . Αξιζει ; μεχρι τωρα δουλευει αλλα πιστευω οτι κατι πρεπει να αλλαξει ο κοουτς . ισως να μην συγλινει τοσο ο γκατσινοβιτς 

Link to comment
Share on other sites

Pelado
Για τη θέση του Λιβάι Γκαρσία και τις εντολές στον Αραούχο για να κατεβαίνει αρκετά μέτρα στο γήπεδο και να βοηθάει τόσο στην ανάπτυξη όσο και στην πίεση, ο Αργεντίνος τεχνικός είπε: Σχετικά με τον Γκαρσία είμαι πεπεισμένος ότι είναι 9άρι. Το αποδεικνύουν τα γκολ του. Σε ότι αφορά τον Σέρχιο, κάνει πολλές δουλειές για την ομάδα και δίνει πολλή αγάπη. Έχει καταλάβει απόλυτα το πώς εμείς θέλουμε να πιέσουμε. Ίσως του λείπουνε κάποια γκολ, όμως είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν».

Για το γεγονός ότι ο κόσμος της ΑΕΚ φώναξε για πρώτη φορά το όνομά του ως αναγνώριση της δουλειάς που έχει κάνει στην ομάδα, ο Αλμέιδα είπε: «Είμαι πραγματικά ευγνώμων για αυτό. Το σημαντικό είναι ο κόσμος να διασκεδάζει βλέποντας μια ομάδα ανταγωνιστική και το μόνο που έχω να πω είναι ότι θα κάνω τα πάντα για να συνεχιστεί αυτό. Το μόνο που θα πω είναι… μακάρι»!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, bitter3011 said:

οπως παιζουμε φετος ο αραουχο ειναι καταδικασμενος να βρισκεται εκτος θεσης για γκολ . και δεν εννοω μεσα στην περιοχη αλλα ουτε χωρους για σουτ δεν μπορει να βρει . Αξιζει ; μεχρι τωρα δουλευει αλλα πιστευω οτι κατι πρεπει να αλλαξει ο κοουτς . ισως να μην συγλινει τοσο ο γκατσινοβιτς 

Είναι ο πρώτος σε τελικές προσπάθειες σε όλο το πρωτάθλημα. Αυτό σημαίνει ότι βρίσκει τις ευκαιρίες του, απλά δεν είναι σε καλό φεγγάρι οσον αφορά το σκοράρισμα. Και δυστυχώς η ευτυχώς δεν βλέπω άλλον να μπορεί να πάρει το ρόλο του αν λείψει. Ίσως ο Τσουμπερ με τον Αμραμπατ. Οι οποιοι λείπουν, ιδίως ο πρώτος, για ανάσες. Και τώρα που έχει δέσει η ομάδα θα εδιναν και περισσοτερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Skepastos said:

η τριαδα Σιμανσκι/Γιονσον-Πινεδα-Γκατσινοβιτς μου θυμίζει έντονα το Σάμπα-Κετσπάγια-Σαβέβσκι

Προσπαθούσα να φέρω στο μυαλό πότε είχαμε τόσο υψηλού επιπέδου, ισορροπημένο box-to-box οχτάρι σαν τον Πινέδα... Και μόνο ο (πιο επιθετικογενής) Τιμούρ μου ήρθε...

 

24 minutes ago, MITSAKLAS said:

"Δε θεωρώ ότι ήταν πρόβλημα η κατάσταση του αγωνιστικού χώρου, δε θέλω να το βάλω σαν δικαιολογία. Σίγουρα όποιος έπαιζε μπάλα μικρός δεν έπαιζε σε συνθετικό χορτάρι. Δεν υπάρχουν δικαιολογίες όταν παίζεις ποδόσφαιρο, πρέπει απλά να μπαίνεις και να παίζεις"

 Πες τα ρε γκαυλέα Πελάδε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tzav said:

Προσπαθούσα να φέρω στο μυαλό πότε είχαμε τόσο υψηλού επιπέδου, ισορροπημένο box-to-box οχτάρι σαν τον Πινέδα... Και μόνο ο (πιο επιθετικογενής) Τιμούρ μου ήρθε...

Κοιτά ήταν και ο Κατσουρανης. Εγώ θα πω και την αδυναμία μου τον Μαλαδενη…Οποίος δεν τον έχει δει μπορεί να γελάσει. Τον προκαλώ να δει στιγμιότυπα στο youtube 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Skepastos said:

Είναι ο πρώτος σε τελικές προσπάθειες σε όλο το πρωτάθλημα. Αυτό σημαίνει ότι βρίσκει τις ευκαιρίες του, απλά δεν είναι σε καλό φεγγάρι οσον αφορά το σκοράρισμα. Και δυστυχώς η ευτυχώς δεν βλέπω άλλον να μπορεί να πάρει το ρόλο του αν λείψει. Ίσως ο Τσουμπερ με τον Αμραμπατ. Οι οποιοι λείπουν, ιδίως ο πρώτος, για ανάσες. Και τώρα που έχει δέσει η ομάδα θα εδιναν και περισσοτερα

τις  περισσοτερες τελικες τις εκβιαζει . δεν τον βρισκουν τις βρισκει στους χωρους που  βρισκεται 

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο απόγευμα σε ταβερνειο και στο γήπεδο με παρεα από ΚΜ.

Τι να πεις για αυτόν τον κόσμο. Γέμισε την πόλη. 

Η ομάδα ηταν αυτή που έπρεπε στο διάστημα  45-70 και το πηρε δίκαια.

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skepastos said:

Κοιτά ήταν και ο Κατσουρανης. Εγώ θα πω και την αδυναμία μου τον Μαλαδενη…Οποίος δεν τον έχει δει μπορεί να γελάσει. Τον προκαλώ να δει στιγμιότυπα στο youtube 

Ήταν μεγάλη παιχτουρα ο Μαλαδεναρος.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Όμορφο απόγευμα σε ταβερνειο και στο γήπεδο με παρεα από ΚΜ.

Τι να πεις για αυτόν τον κόσμο. Γέμισε την πόλη. 

Η ομάδα ηταν αυτή που έπρεπε στο διάστημα  45-70 και το πηρε δίκαια.

Λάικ γραπτό, τα άλλα τελείωσαν.😁

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Όμορφο απόγευμα σε ταβερνειο και στο γήπεδο με παρεα από ΚΜ.

Τι να πεις για αυτόν τον κόσμο. Γέμισε την πόλη. 

Η ομάδα ηταν αυτή που έπρεπε στο διάστημα  45-70 και το πηρε δίκαια.

Ο φίλος τι παρήγγειλε στο ταβερνειο?

Σολωμό?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, agelos said:

Ο φίλος τι παρήγγειλε στο ταβερνειο?

Σολωμό?

Δεν ήταν ο κουμπαρος σήμερα. 
 

Αν ήταν δεν θα πηγαίναμε καν Ταβερνα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bitter3011 said:

τις  περισσοτερες τελικες τις εκβιαζει . δεν τον βρισκουν τις βρισκει στους χωρους που  βρισκεται 

Κοιτά δεν έχεις πολύ άδικο ότι εκβιάζει προσπάθειες, αλλά στην τελική καλά κάνει. Αυτός και άλλοι 2-3 ας εκβιάζουν οσες προσπάθειες θέλουν. Καμία φορά ανοίγει και η άμυνα έτσι. Και ειλικρινά με αυτόν πιστεύω είναι να μπει το πρώτο. Ας κάνει την αρχή με ΠΑΟΚ και έχει ντοπλετα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φώναξαν το όνομα του Αλμειδα οι μάγκες?

Σε τι ρυθμό, σαν το Μαααανολο χιμεεεεενεθ?

Να ξέρω τι να πω την Κυριακή δηλαδή, μην πιαστώ απροετοίμαστος 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Ήταν μεγάλη παιχτουρα ο Μαλαδεναρος.

Έτσι Μητσαρα. Πολύ μπροστά από την εποχή του. Ταλενταρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×