Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ΠΑΟΚ (10η αγ.) 30/10/2022, 19:30, CospoteSport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

47 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Μοχαμάντι
      1
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      1
    • Σιμάνσκι
      2
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      10
    • Αραούχο
      30
    • Γκαρσία
      1
    • Μάνταλος
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      45
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      2
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Μοχαμάντι
      5
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Πινέδα
      2
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Ελίασον
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      1
    • Μάνταλος
      37
    • Άμραμπατ
      1
    • Γιόνσον
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, mporat said:

Άπαπα τι φουκαραδιαση σας έπιασε εδώ και στο βαζελοθρεντ 

Από μυρωδιές και τσι πάμε καλα όμως. 
Δες το έτσι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Από μυρωδιές και τσι πάμε καλα όμως. 
Δες το έτσι.

Εγώ ανυπομονώ για αύριο, βήμα βήμα όλα θα γίνουν. Έχει πιάσει τον κόσμο πανικός. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mporat said:

Εγώ ανυπομονώ για αύριο, βήμα βήμα όλα θα γίνουν. Έχει πιάσει τον κόσμο πανικός. 

Και εγώ, σκέψου ο αδελφός μου που μέχρι πέρυσι πρόπερσι έλεγε ότι είναι ΑΕΚ απλα για να βγει η υποχρέωση έχει γίνει Ταλιμπάν και αύριο θα πάμε οι δυο μας .

Που να του εξηγώ τώρα περί Κλαψεσκου και Βιερινια και θα εύχεστε να μην είχε μετρησει, καλύτερα να μην μάθει ποτέ για αυτήν την ολιγόχρονη παραχάραξη της ιστορίας.

Ας έχει εικόνα την αυριανή 4αρα ως μέτρο σύγκρισης.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η νίκη είναι σημαντική αύριο γιατί διεκδικούμε το πρωτάθλημα. Στα παπάρια μας κ ο κλεφτοκοτάς κ οι Β΄ κ το παρελθόν κ το μέλλον. Σημασία έχει το τώρα κ η νίκη για να συνεχίσουμε το κυνήγι της βαζέλας. 1-0? 1-0!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον μποακ δεν τον θεωρω λιγο λόγω των δύσκολων ματς, αλλα γιατί δεν έχει ομάδα να παίρνει αέρα τα ευκολα. Στα δύσκολα οκ, την επαθε με τον βαζελο ισως και από ατυχια, αλλά είδαμε ότι στον γαυρο μια χαρα τα κατάφερε.

Επισης δεν προκύπτει από καπου ότι την πρώτη φορά μετά από καιρό που έχεις μεγαλύτερη ποιότητα, θα τους πατήσεις κάτω ξεπληρώνοντας τα χρεη 4ετιας, λες και πλεον είσαι η Ρεάλ.

Πρεπει να τα δώσουν  ολα για το μισό μηδεν, εκεί πρέπει να είναι το focus όλων. Αν έρθει κάτι ακόμα καλυτερο, μακαρι να το ευχαριστηθούμε ολοι περισσότερο.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω στη νίκη αλλά μη πάμε με αέρα καλώς τα παιδιά..... πρέπει να γυαλίζει το μάτι των δικών μας,να λυσαξουν και να τους κερδίσουν. Έστω και 1-0 καλό θα είναι 

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου λίγος δεν είναι, έκανε διπλό στο τηγάνι, απόλυτα υπολογισιμος αντίπαλος, ωστόσο φέτος κατώτερος μας. Είναι δύσκολο ματς, ωστόσο θα κερδίσουμε. 

Εγώ πάντως την επόμενη εβδομάδα θέλω να κερδίσει και το γαυρο ο βαζελος. Να τους στείλει στο διάολο. Οι 2 μας μόνο. 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θεωρώ μόλις βγουν οι ομαδες για προπονηση πρεπει να κλείσει τη μουσική ο djεης και να γινει της κολασεως μέχρι να ληξει ο αγωνας ... να καταλαβουν τα καμαρια μας περι τινος προκειται και οι ξαδερφες οτι εχει ληξει πριν αρχισει 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε αναμμένα κάρβουνα, καθώς είναι η δεύτερη φορά που έχω εισιτήριο αλλά δεν ξέρω ακόμα αν θα καταφέρω να πάω.

Επιβάλλεται να νικήσουμε σήμερα, μου αρκεί και το μισό μηδέν.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Ώρα να επιστρέψουν τα χαμόγελα στα χείλη μας και να θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές.

#επιστροφήστηνκανονικότητα

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει και συναυλία σήμερα στο ΟΑΚΑ 18.30 οπότε και αρκετή κίνηση στους δρόμους.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κεντρο μας λειτουργησει με στοιχειώδη δημιουργικοτητα και δεν εχουμε απο τους απεναντι εξαρσεις τυπου Ντελετιτς ..

ολα θα εξελιχθουν ομαλα...

Εμπιστευομαι Αλμεηδα ακομα και με Χ/φή ... 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, SpiRos said:

Δεν μ΄αρέσει η κατάσταση του Τσι, περνάει ο βάζελος αέρα, μαλκιζόμαστε στο μπάσκετ, πάμε για έπικ κηδεία αύριο.

Λες να σκασει κανα πουΤΣΙ? 

Link to comment
Share on other sites

... και για γινω πιο σαφης θα ημουν λιγοτερο νευρικος με τον Δανο στη θεση του Πολωνου ή με σχημα που περιλαμβανει αμφοτερους ..

θελω γρηγορο γκολ .. αντιδοτο σε γκεημτσεηντζερ μανταλενου..

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, CHⓇIS said:

Λες να σκασει κανα πουΤΣΙ? 

Άσε, μάλλον δεν θα το δω κιόλας το ματς, ο Ερμής είναι ανάδρομος.

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

H απόδοση του άσσου έχει κατακυλήσει... πάει να βρει αποδόσεις Ιωνικού.... 1.50 με 1.60 κ πέφτει.... Τέτοιες αποδόσεις, σε τέτοιο ματς, δεν είχε ποτέ σε αγώνα με γηπεδούχο την ΑΕΚ, τα τελευταία χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ είναι τρομερά βελτιωμένη και οι βου χειρότεροι και από πέρυσι οπότε η λογική λέει άσσο. Αλλά εγώ ακόμα την ομάδα δεν μπορώ να την εμπιστευτώ, έστω ζορικα ας κερδίσουμε να είμαστε κοντά στον βαζελο, αυτό μετράει.

Link to comment
Share on other sites

Νίκη ΑΕΚ με λιγότερο 3 γκολ διαφορά. Στο 6.50 θα βάλω ένα 20αρικο. 

Ήρθε η ώρα να επιστρέψουμε στην κανονικότατα της ΝΦ ! Από εδώ και πέρα θα πάνε η 3αρες και 4αρες σύννεφο για την Μπουγάτσα 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×