Jump to content

Ταγμένο


Sapitis
 Share

Recommended Posts

Πάντως ο άνθρωπος μου έχει απαντήσει στο σχετικό μήνυμα "μην πιστεύεις μαλακίες,πάμε για το νταμπλ" 

 Οπότε από την ΠΑΕ δεν παίζει να αφεθεί τίποτε φέτος σα δώρο στο βάζελο που γράφεται.

  Άλλο αν θα μας αφήσουν τελικά βέβαια.

  • Δικεφαλάκι 15
Link to comment
Share on other sites

Αιώνες απέχουμε μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος. Με 1.5 μήνα διακοπή μάλιστα. Μετά την διακοπή μπορεί να δούμε άλλα έργα. Άλλωστε ακόμη είναι εντός βολής Νέας Φιλαδέλεφειας.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Araujo21 said:

Παντως ο Αλεξης το εχει δεμενο 
Τσίπρας: «Η μόνη βεβαιότητα είναι ότι ο Παναθηναϊκός θα πάρει το πρωτάθλημα»!

Ψηφίζω Τσίπρα στις εκλογές, του πάνε καλά τα ταξίματα. 

Link to comment
Share on other sites

Γράφτε ότι προλαβαίνετε σε τούτο το θρέντ για πέντε μέρες ακόμη.

Μετά το βράδυ της Κυριακής θα γράφετε ΑΛΛΑ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kostas21 said:

τελικα πως παμε αν δε μας αφησουν;

εκτος το αν δε μας αφησουν ειναι ευκολη απαντηση στο “αποτυχαμε ακομα μια σεζον»

Αυθαδιάζεις στον Δάσκαλο;

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω δει μεχρι τωρα δεν μου μοιαζει για ταγμενο.

Το 18 οι ξαδερφες ειχαν τις μισες ομαδες του πρωταθληματος,οι βαζελοι φτυνουν αιμα.

Για τον μελισσανιδη εχουμε πει πολλα,αλλα οτι θα κατσει να τον γλεντησει ο αλαφουζος δεν το βλεπω και πολυ πιθανο.

Ο γιοβανοβιτς εβαλε προχθες τον αιτορ απο τραυματισμο στο 70 να του κερδισει το παιχνιδι(μουγκα ολοι οι αρδ του βαζελου) και ετσι και τραυματιζοταν σε κανα τζαρτζαρισμα τωρα θα εκαναν πορεια στην αλεξανδρας για τον κακο ρουλη.Δεν δειχνουν να μπορουν να διαχειριστουν το αγχος και μιλαω για κοσμο και ομαδα.Επισης εδω και χρονια στο βαζελο,εχουν πλασει μια εικονικη πραγματικοτητα που παντα φταινε οι δαιτητες,οι κακοι αντιπαλοι που κλωτσανε κτλ.Θα το βρουν μπροστα τους φετος αυτο.Αυτοι ανεκαθεν για να στηριξουν/κερδισουν ηθελαν την καλυτερη διοικηση τους καλυτερους παικτες κτλ.Πονανε πολυ που ειναι πλεον ειναι ο φτωχος συγγενης.

Φοβουνται την ομαδα μας,φοβουνται το ΝΑΟ και φοβουνται και το μελισσανιδη.Στην ΑΕΚ βλεπω μια ηρεμια παντου σε κοσμο και ομαδα,τους χτυπαμε φιλικα την πλατη και αυτο τους κομπλαρει περισσοτερο.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να έχουν άγχος. Ίσα ίσα παραληρούν και πλέουν σε πελάγη ευτυχίας, όπως και είναι λογικό όταν μετά από τόσα χρόνια ανυπαρξίας εδώ και 10 μήνες είναι ανταγωνιστικοί και βλέπουν μπαλιτσα. Θα έλεγα ότι η ψυχική τους κατάσταση μοιάζει με την δική μας. Επίσης ότι έχουν πλάσει μια εικονική πραγματικότητα, ισχύει: διαιτησία, μόνοι μας και όλοι σας κτλ αλλά αυτό είναι χαρακτηριστικό κάθε οπαδού θα έλεγα, πχ εμείς έχουμε τοπικ για ταγμένο και είμαστε πεπεισμένοι ότι ο Παναθηναϊκός είναι πρώτος αποκλειστικά και μόνο επειδή "το θέλει το σύστημα".

Link to comment
Share on other sites

O φετινός Αιτορ του βάζελου είναι ο Λάζαρος της δικής μας χρονιά του πρωταθλήματος . πλέον μένουν με μια δυνατή τριπλέτα Σπόραλ , μπερνάρντ και παλάσσιο άντε και το περεθ πιο πίσω και αν τους βγεί κάποιος εκτός ένα απο τους 3 μετά ξεκινούν τα δράματα . Εν το μεταξύ μέσα σε μια ομάδα θα πρέπει να παίξουν εντός γαύρο ( 6/11 ) εκτός παναιτωλικό ( 9/11) και Ατρόμητο εντός ( 13/11 )  .

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, AlexKR21 said:

 

CW-kjT3WMAARcGC.jpg

Αν σε κάποια φάση δεν μπορεί ο Οδυσσέας, έχουμε αυτό τον "αητό"!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτάθλημα θα το διεκδικήσει το πρώην ποκ και δεν είναι ταγμένο σε κανέναν.

Γνωμη μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2022 at 9:25 PM, sapitis said:

Το τελευταίο καιρό λαμβάνουμε διακριτικά και μη μηνύματα που θέλουν πρωτάθλημα στο βάζελο.

Από δηλώσεις πολιτικών, παιχτών,κλίμα δημοσιογράφων από την αρχή του πρωταθλήματος για φαβορί βάζελο,δηλώσεις του Μελισσανίδη (προσωπικά τις πήρα ξεκάθαρα σαν να μου λέει οκ ας το πάρει ο βαζελος τι έγινε?),δηλώσεις δικών μας πχ Μιαούλη και κτλ..

Στα δικά μου μάτια βλέπω μια κόπια του 2018..

Πόσοι από εσάς πιστεύετε ότι είναι ταγμενο-κλειδωμενο,όχι απλό σπρώξιμο και θέληση..

Και πόσοι πιστεύετε ότι μπορεί να γίνουν πάλι ανέλπιστα γεγονότα ώστε να σπάσει?

Ο βαζελος υποθέτουμε δεν έχει υλικό βάθος ομάδα δε με ενδιαφέρει..Αν είναι ταγμένο πάντα θα "βρίσκει" το τρόπο.Να τα τιναξει όλα ο γαύρος επειδή παίζει να μη βγει ούτε 2ος παίζει αλλά προσωπικά δε μου κάθεται.Στο ζουμί λοιπόν τι να περιμένουμε όσοι πιστεύουμε ότι είναι έτσι?

Κοίτα, μπορεί να είναι ταγμένο, μπορεί να μην είναι, λίγη σημασία έχει.
Αν εγώ πιστεύω ότι είναι ταγμένο, τότε είναι ασέβεια προς τον εαυτό μου να συνεχίζω να ασχολούμαι με αυτό που βλέπω. Οπότε προσωπικά καλύτερα δεν ασχολούμαι με τέτοια πράματα, τουλάχιστον μέχρι να δω κάτι εξόφθαλμο. Διασκέδαση είναι, μην την χαλάς. Και φυσικά ούτε να το χρησιμοποιούμε (το ταγμένο) σαν δικαιολογία εννοείται.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ητανε δεν ήτανε δοσμένο ή ταγμένο

Ο βαζελακος έχει το κωλί ξεχειλωμένο

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×