Jump to content

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚΑΡΑ (11η αγ.) 6/11/2022, 20:30, Novasports


SpiRos
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

40 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Μήτογλου
    • Τζαβέλλας
    • Μοχαμάντι
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος


Recommended Posts

3 minutes ago, Νονός said:

ΟΧΙ φίλε !!!!

ΗΤΤΑ του βάζελου θέλω !!!

 ΑΥΤΟΝ κυνηγάω ! ΑΥΤΟΣ δεν θέλω να μου ξεφύγει !

Τους άλλους, τους ... νοτιγχαμίσιους, τους έχω δύο ματς. Θα τους ΕΓΑΜΗΣΩ μέσα - έξω, πάνω - κάτω και πλαγίως.

Ρε, είπαμε ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ 30 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΝΙΩCTE.

και το βαζελο τον εχω ρε συ. Εχει και πλει οφ. Να κερδιζω εγω και ολα καλα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ 1 - χ θέλω τον βάζελο. Να φυγει απ τη μέση ο γαυρος. Γτ αν κάνει διπλό, παιρνει ψυχολογια και μας περιμενει στο τηγάνι την άλλη εβδομάδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το Χ είναι το καλύτερο αποτέλεσμα 

Και αν συνδυαστεί και με εκατέρωθεν τραυματισμους ακόμα καλύτερα 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, parakmiakos said:

Εγώ 1 - χ θέλω τον βάζελο. Να φυγει απ τη μέση ο γαυρος. Γτ αν κάνει διπλό, παιρνει ψυχολογια και μας περιμενει στο τηγάνι την άλλη εβδομάδα. 

Θα του ΕΓΑΜΗΣΩΜΕ ΚΑΙ την ψυχολογία !!!!

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να βγάλουμε από την εξίσωση τον Ολυμπιακό από τις 6 Νοεμβρίου με Μουντιάλ και play offs. Οπότε και για εμένα είναι καλό ένα Χ σήμερα στην Λεωφόρο και ένα 2πλο στην Τρίπολη.

Και ραντεβού την Τετάρτη στον Ναό.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, aris2168 said:

και το βαζελο τον εχω ρε συ. Εχει και πλει οφ. Να κερδιζω εγω και ολα καλα.

Ρε συ, δεν μπορούμε να περιμένουμε από τα πλέι οφ, που δεν είναι σαν τα μπασκετικα  αλλά στην ουσία είναι απλά ένας τρίτος γύρος του πρωταθλήματος, λίγο μικρότερος από τους δύο πρώτους. Αν είμαστε πολλούς βαθμούς πίσω όταν αυτά ξεκινήσουν δύσκολα θα ανατραπεί. Καλό είναι να αρχίσει και ο βαζελος τις απώλειες, και καλύτερα να τον έχουμε περάσει πριν τα πλέι οφ. Τεσπα, αυτά στα τοπικς των βαζελο γαυρων. Όπως είπες και εσύ, εμείς την δουλειά μας, μόνο νίκη σήμερα. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brom21 said:

Αυτο περιμενω να δω για να ριξω και ΠκΟ. Με βουρκο γηπεδο δυστυχως μυριζει γκελα.

Εγω περιμενω τον @parakmiakos

if you can’t beat them join them

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται πολύ έντονα ότι στη Λεωφόρο θα έρθει διπλό, για πολλούς λόγους. Ας κερδίσουμε εμείς και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mobster21 said:

Δεν γίνεται να βγάλουμε από την εξίσωση τον Ολυμπιακό από τις 6 Νοεμβρίου με Μουντιάλ και play offs. Οπότε και για εμένα είναι καλό ένα Χ σήμερα στην Λεωφόρο και ένα 2πλο στην Τρίπολη.

Και ραντεβού την Τετάρτη στον Ναό.

Ναι, είναι καλός συνδυασμός αυτός. Ειδικά αν γνωρίσουν οι Βάζελοι  την πρώτη τους ήττα στην Φιλαδέλφεια και μετά καταρρεύσουν  θα είναι τέλειο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι το διπλό η ΑΕΚΑΡΑ. Από εκεί και πέρα ο.τι και να έρθει το άλλο ματς μας βολεύει καθώς θα χαθούν βαθμοί. Εγώ θα προτιμούσα Χ γιατί και οι γαβριελες μετά το Μουντιάλ πιστεύω θα είναι πολύ δυνατές. Αν φύγει από το Χ τότε καλύτερα 2πλο, αφού τώρα κυνηγάμε τη βαζελα και μια ήττα στο μαντρί τους από το γαύρο, όσο να'ναι θα τους επαναφέρει στην πραγματικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Μητογλου Τζαβέλας θα είναι σούπερ. Οχι οτι ξαφνικα γιναν μαλντίνι, αλλα ολη η αμυντικη λειτουργία μας δεν έχει καμία σχεση με πέρσι.... 

Τα χαφ σου περσι δε μαρκαραν ουτε με τα μάτια αλλα φέτος τρώνε καρωτίδες. 

Ευκολο διπλό απο εμένα 0-3 1-3 και ανω

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

ΟΧΙ φίλε !!!!

ΗΤΤΑ του βάζελου θέλω !!!

ΑΥΤΟΝ κυνηγάω ! ΑΥΤΟΣ δεν θέλω να μου ξεφύγει !

Τους άλλους, τους ... νοτιγχαμίσιους, τους έχω δύο ματς. Θα τους ΕΓΑΜΗΣΩ μέσα - έξω, πάνω - κάτω και πλαγίως.

Ρε, είπαμε ΟΙ ΝΟΜΟΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ 30 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΝΙΩCTE.

Δυσκολα δεν κερδιζει ο ζελας ... Ολοι λενε οτι ο λιπος αβανταρει το κουλι πολιτικα ανοιγοντας κοκκινα μπουτια σε ολα τα επιπεδα..

Link to comment
Share on other sites

Εμεος τη δουλεια μας.. πιεση φουλ, ενεργεια, αμυντικη προσηλωση, μισο μηδεν δε με χαλαει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

Εμεος τη δουλεια μας.. πιεση φουλ, ενεργεια, αμυντικη προσηλωση, μισο μηδεν δε με χαλαει

Ρε Κρις ... παρακολουθεις το γεροντικο μου μυαλο ??? 😎

Link to comment
Share on other sites

Ο Μεταξάς έκανε σχετικά καλή δουλειά στα Γιάννενα και δικαίως πήρε μεγαλύτερο κλαμπ. Φέτος παίζει πολύ αμυντικά και σήμερα θα δούμε διπλή ζώνη άμυνας από το πρώτο δευτερόλεπτο και μακρινές μπαλιές στην πλάτη της άμυνας μήπως εκμεταλλευτεί κάποιο λάθος δικό μας. Ένα γρήγορο γκολ από εμάς θα αλλάξει το παιχνίδι και θα ανεβάσει λίγο τον Αστέρα.

Στο τέρμα έχουν τον Τσιφτσή που θέλουμε εμείς.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΜΗΤΣΟΣ-ΚΑΤΟΥΝΑΞΗΡΟΜΕΡΟΥ21 said:

Ρε Κρις ... παρακολουθεις το γεροντικο μου μυαλο ??? 😎

Βλεπουμε μπαλα ρε συ

Link to comment
Share on other sites

Δώσαμε στην κακοκαιρία όνομα και είχε ελαφρώς χειρότερο καιρό από τον δεκαπενταύγουστο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι διαβάζουν τα όμορφα ματάκια μου, να κρατήσουμε το 0 πίσω, αχ μη βρέξει, ένα γκολ μπροστά θα το βρούμε. Ρε η ομάδα δεν παίζεται, τι ψάχνετε. 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος καλό όλα καλά. Ίσα που έχει κατουρήσει. Πάμε δυνατά. Μακάρι καταιγίδες πάνω από τη Λεοφωρο 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×