Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - βάζελος (17η αγ.): 8/1/23, 19:30, Cosmote Sports 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

48 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Αθανασιάδης
      0
    • Χατζισαφί
      1
    • Σιντιμπέ
      3
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      4
    • Σιμάνσκι
      23
    • Γιόνσον
      0
    • Πινέδα
      11
    • Άμραμπατ
      0
    • Αραούχο
      4
    • Γκαρσία
      2
    • Τσούμπερ
      0
    • Φερνάντες
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      20
    • Μέτριο
      19
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      9
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      1
    • Χατζισαφί
      2
    • Σιντιμπέ
      0
    • Βίντα
      6
    • Μουκουντί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Γιόνσον
      1
    • Πινέδα
      1
    • Άμραμπατ
      11
    • Αραούχο
      1
    • Γκαρσία
      1
    • Τσούμπερ
      24
    • Φερνάντες
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

15 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

''ακολούθησε μέρος του σημερινού προγράμματος...''

Για να δουμε αν θα τον ξεκινησει..

Καλο αυτο παντως..

Τρόμαξε κι αυτος φαίνεται με τον Σιντιμπε και τον πήρε με μισή προπονηση.

Το θέμα βέβαια είναι να τον βάλει μονο αν είναι ετοιμος.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ροτα μέσα. Κοίτα που φτάσαμε να ξαχνουμε αν ο συμπαθείς Ροτα είναι η δεν είναι αποστολή... 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Σιντιμπε -δεν ξερω γιατι- αλλά τακτικα είναι τραγικός.
 

Δεν είναι ο μετριοτατος Ρότα το θέμα αλλα ούτε μπορουμε να κλεισουμε τα ματια στο πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, nikos said:

Τρόμαξε κι αυτος φαίνεται με τον Σιντιμπε και τον πήρε με μισή προπονηση.

Το θέμα βέβαια είναι να τον βάλει μονο αν είναι ετοιμος.

Και ανέτοιμος είναι καλύτερος από τον Σιντιμπέ που είδαμε στα Γιάννενα, οπότε θεωρώ ότι θα ξεκινήσει κανονικότητα.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, AG21 said:

Ροτα μέσα. Κοίτα που φτάσαμε να ξαχνουμε αν ο συμπαθείς Ροτα είναι η δεν είναι αποστολή... 

Εννοείται. Τρόμαξα με την δεξιά πλευρά στα Γιάννενα. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mporat said:

Εγώ προτείνω, αν αύριο δεν κερδίσουμε, να κατέβουμε στα αποδυτήρια για λαϊκά δικαστήρια και γιουχα στον Αλμέιδα. 

Θα ηγηθείς του αγήματος από εδώ ή δια ζώσης ? 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Duck_Season said:

Θα ηγηθείς του αγήματος από εδώ ή δια ζώσης ? 

Είμαι ένας απλός στρατιώτης, δεν έχω ηγετικές φιλοδοξίες. Θετω τις δυνάμεις μου δια ζώσης στη διάθεση κάθε Αλμειδομαχου, αρκετά με το επιθετικό ποδόσφαιρο, ήρθε η ώρα για πονοματο.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον θα έχουμε κανονική αποστολή. Οχι όπως στα Γιάννενα που θέλαμε να γυρίσουμε το ματς και κάναμε όλες κι όλες δυο αλλαγές γιατί δεν εμπιστευόταν κανέναν άλλο απ τον πάγκο. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mporat said:

Είμαι ένας απλός στρατιώτης, δεν έχω ηγετικές φιλοδοξίες. Θετω τις δυνάμεις μου δια ζώσης στη διάθεση κάθε Αλμειδομαχου, αρκετά με το επιθετικό ποδόσφαιρο, ήρθε η ώρα για πονοματο.

 Ο Πονοματος είναι ο εχθρός της ενίσχυσης . 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα του ποσό ποιοτικός είναι ο ρότα ή ο μοχαμαντι, αλλά το πως μπορούν να υπηρετήσουν το πλάνο του Αλμειδα. Έχετε δει ποσό ψηλά παίζουν, πως βοηθανε ατην αρχική πίεση και στο πως δημιουργούν  υπεραριθμίες στο κέντρο. Δυστυχώς Σιντιμπε δεν στέκεται μέχρι τώρα ή δεν μπορεί να κάνει αυτό που πρέπει. 

Link to comment
Share on other sites

Ντέρμπι με βαθμολογικό ενδιαφέρον στη Νέα Φιλαδέλφεια δεν έχω ζήσει ποτέ. Και είμαι 38. Αυτό για να αναλογιστούμε τι άντεξε αυτη η ομαδα

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κατά τα λοιπά τσίτα απ' το πρωί, χρόνια είχα να το νιώσω 

Έτσι. 

Link to comment
Share on other sites

Μετά το πέρας της  μαγικής εμφάνισης στα ένδοξα Ιωάννινα  όπου οι χαδομούνηδες μας θύμισαν ότι το αυτοάνοσο του μαγικού Γενάρη είναι πάντοτε ενεργό, καλούμαστε να ρίξουμε τη ζαριά της χρονιάς. Ως γνήσιοι αυτογκολτζήδες έχουμε "πανηγυρίσει" στο παρελθόν κουκούνες μετατίθοντας εις το διηνεκές στιγμές που θα έπρεπε να αρπάξεις από τα μαλλιά, βάζοντας μπρος το ευαγγέλιο του κατατρεγμένου.  Δεν υπάρχουν άλλα αποτελέσματα σήμερα πλην των νικών. Αγωνιστικών, εξωαγαγωνιστικών και επί τα αυτά. Οι Βάζελοι πρέπει να υποφέρουν εντός του γήπεδου μέχρι και από τα σημαιάκια. Στο οφίσιαλ η τελευταία ανακοίνωση αφορά το ωράριο λειτουργίας του μαγέρικου, ενώ σε έχουν τρυπήσει στο προηγούμενο αγώνα και ερχόμενοι με ανάποδο τιμόνι να σε ξανατρυπήσουν στα σβηστά να βάλουν και τον άσο στη διαφορά. Σήμερα παίζεται η χρονιά σε όλα τα επίπεδα. Αν δεν κερδίσουν γαμιούνται
 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, SpiRos said:

Για κάποιον περίεργο λόγο δεν είμαι σε μουντ ντέρμπι.

Και εγώ κάπως έτσι. Πιστεύω ότι μας χάλασε το σκηνικό με τα Γιάννενα και ότι όταν θα ξεκινήσει το ματς θα αλλάξουν όλα 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να καλτάρουμε κ λίγο. Ωραίες εποχές με συμμαχία παράγκας - βαζέλων κ τον τίγρη σε μια καλή χρονιά για εκείνον να κάνει στο τέλος αυτό που έπρεπε για την ΑΕΚ. Κάποτε το έκανε. Νομίζω τότε έγραφε κ ο συνονόματος στην GOAL ο Νικολογιάννης της εποχής, φυσικά με αίσχη εναντίον της ΑΕΚ. Τώρα... αντικειμενικός χαχαχαχαχαχαχα πουτάνες της ζωής.

 

Edited by billy21
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα απ την νίκη σήμερα. Θα ναι κουραστικό αυτό που θα ακολουθήσει απ τα υπαλληλάκια του Μελλισανίση αν δεν νικήσουμε. Θα μπουκώσουν με το καυλί του κ δεν θα ξέρουν τι γράφουν. Νίκη για την ψυχική μας υγεία. Και αν θέλει τσιμπούκι ο πρόεδρος ας το κάνει ο Τάσος. Σιγά.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, billy21 said:

Δεν υπάρχει άλλο αποτέλεσμα απ την νίκη σήμερα. Θα ναι κουραστικό αυτό που θα ακολουθήσει απ τα υπαλληλάκια του Μελλισανίση αν δεν νικήσουμε. Θα μπουκώσουν με το καυλί του κ δεν θα ξέρουν τι γράφουν. Νίκη για την ψυχική μας υγεία. Και αν θέλει τσιμπούκι ο πρόεδρος ας το κάνει ο Τάσος. Σιγά.

Ναι έλα ντε ....γιατί πρέπει να χάνουμε για να τον εκτονωνουν στοματικά; Μπορούν να το βάλουν στο πρόγραμμα επί καθημερινής βάσεως και να αφήσουν την ομάδα ήσυχη. Όχι άλλη σεξουαλική ικανοποίηση στις πλάτες της ΑΕΚ 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Για κάποιον περίεργο λόγο δεν είμαι σε μουντ ντέρμπι.

43 minutes ago, Skepastos said:

Και εγώ κάπως έτσι. Πιστεύω ότι μας χάλασε το σκηνικό με τα Γιάννενα και ότι όταν θα ξεκινήσει το ματς θα αλλάξουν όλα 

Ευτυχως γιατι νομιζα οτι μονο εγω ημουν δεν ειμαι πολυ ζεστος για σημερα.

Αληθεια δεν ξερω πως εχετε αντεξει εσεις οι μεγαλυτεροι να καθοριζει την ψυχολογια σας η μπαλα απο αγωνιστικη σε αγωνιστικη για τοσα χρονια, χαρα στο κουραγιο σας πραγματικα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πώς το έλεγε ο Αρχηγός κάποτε?

Αντέχουμε. Συνεχίζουμε.

ΓΑΜΗΣΤΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×