Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Κηφισιά (Κύπελλο "16", 2ος αγ. ): 11/01/23, 19:00, Cosmote Sport 2


AG21
 Share

mvp-κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου   

37 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Ραντόνια
    • Μουστακόπουλος
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερνάντες
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μαχαίρας
      0
    • Κοσίδης
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
    • Ραντόνια
      0
    • Μουστακόπουλος
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Μάνταλος
    • Φερνάντες
      0
    • Τσούμπερ
    • Φαν Βέερτ
    • Πινέδα
      0
    • Μαχαίρας
    • Κοσίδης
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Αυτό που βλέπω εγώ είναι ότι εχει σκοπό να παίξει με στανκοβιτς Ροτα μητογλου Τζαβέλα ραντονια στην άμυνα και όλους από μέση και μπροστά και παίξουν από μέχρι 50-60 λεπτά εκτός ίσως του Αραουχο που τον πήρε σαν αρχηγό. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AlexKR21 said:

Σιντιμπέ μου φαίνεται περίεργο να μην είναι στην αποστολή, θεωρώ πρέπει να πάρει ρυθμό για να τον κρίνουμε ξεκάθαρα

Εκτός αν ακόμα δεν μπορεί να παίξει συνεχόμενα ματς, κάτι που αν ισχύει είναι προβληματικό

Ίσως δεν θέλει να τον ζορίσει βλέποντας κάτι με αγώνα μέσα σε τρεις ημέρες. Ίσως το ζήτησε και ο ίδιος μετά από κουβέντα με το προπονητή πάντως η λογική λέει ότι θα ξεκινήσει με Παναιτωλικό που είναι αγώνας πιο δύσκολος. 

Εμένα μου κάνει εντύπωση που δεν πήρε Πάρρα και προτίμησε να πάρει ραντονια για τα αριστερά. Δείχνει να τον εκτιμάει. 

Link to comment
Share on other sites

Στανκοβιτς
Ροτα Μητογλου Τζαβελας  Ραντονια
Γιονσον 
Μανταλος Γαλανοπουλος
Φερναντες Φαν Βεερτ Τσουμπερ 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Στανκοβιτς
Ροτα Μητογλου Τζαβελας  Ραντονια
Γιονσον 
Μανταλος Γαλανοπουλος
Φερναντες Φαν Βεερτ Τσουμπερ 

Από τη μια στεναχωρείς τον @Νονός που δεν βάζεις τον συμπαθή Σουηδό και από την άλλην γιονσον 3 σερί ματς? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Από τη μια στεναχωρείς τον @Νονός που δεν βάζεις τον συμπαθή Σουηδό και από την άλλην γιονσον 3 σερί ματς? 

Τον άφησε εκτός όπως κάθε σημαντικό βασικό άλλωστε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Από τη μια στεναχωρείς τον @Νονός που δεν βάζεις τον συμπαθή Σουηδό και από την άλλην γιονσον 3 σερί ματς? 

Θα εβαζα Μυστακοπουλο γιατι ο Φρανσον ειναι εκτος αλλα ειπα για ξεκινημα να βαλω Γιονσον. Δεν θα παιξει την Κυριακη 

Link to comment
Share on other sites

Στανκοβιτς, Ροτα, Μητογλου, Τζαβελλας, Ραντονια, Γαλανοπουλος, Μάνταλος, Μαχαιρας, Φερναντες, Τσουμπερ, Φαν Φεερτ. Τσουμπερ θέση Αραούχο

Link to comment
Share on other sites

Και αυτός περιμένει καρτερικά τόσο καιρό να παίξει και τώρα ένιωσε την αδιαθεσία... 

Link to comment
Share on other sites

Τον Ρότα τον βλέπω αριστερά πάντως. Θα δοκιμαστεί εκεί κ για το μέλλον πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εκτός του ραντονια μπορεί οι άλλοι παίκτες της ΑΕΚ Β ( νταικο, Μουστακοπουλος, Μάχαιρας, Κοσιδης) να μην παίξουν τελικά η να παίξουν ελάχιστα σαν ξεμουδιασμα γιατί τη Παρασκευή μεσημερι έχουν το ματς στο Σεραφειδειο με το γαυρο Β. 

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει να δω στο ματς 

Τσουμπερ (αν την παλεύει καθόλου), Φαν Βέερτ, Στανκοβιτς και Φερναντες.

Επισης έχω παρατηρήσει ότι τον Αραουχο δεν τον βγάζει ούτε νεκρό, ελπίζω να μην τον βάλει και σε αυτό το ματς. Οκ ξέρει καλύτερα ο κοουτς, αλλά έχει καταντήσει παραλογο.
Και ο Άμραμπατ δεν υπαρχει λόγος να κουράζεται επιπλεον.

Γενικα Πινεδα, Γιονσον, Αραουχο, Άμραμπατ, Γκαρσια ας αραξουν 90 λεπτα στον παγκο, εκτός αν προκυψει χοντρη μλκια.

Τωρα για Βιντα, Σιντιμπε προφανως εκρινε ότι είναι καλυτερο να ξεκουραστούν/προπονηθουν παρα να πάρουν ρυθμο σε αγωνα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, AG21 said:

@Νονός λαθος ασυγχωρητο 

ΈϊΤζι Εικοσιένα, άσε τα σάπια και τα καλοπιάσματα.

Το ΑΤΟΠΗΜΑ με το τόπικ στάρτινγκ το ΕΚΑΝΕΣ και θα υποστείς τις συνέπειες ακόμη κι αν εμφανιστείς με φανέλα Νο.14.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αλλα την προηγουμενη φορα που εγινε αυτο το ειπαμε το ποιημα. Αυτα καλα ειναι να μην γινονται 😅😎

Screenshot_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ο γαλανόπουλος δε μπορεί ούτε να ξεκινήσει με την κηφισιά και να παίξει άνω των 60 λεπτών ας μας χαιρετήσει το καλοκαίρι να τελειώνουμε. Πολύ τράβηξε το αστείο όσο συμπαθής και αν είναι.

Αραούχο τον έχω λυπηθεί με τα τόσα τρεξίματα που ρίχνει . Μακάρι να τον αφήσει έξω.

Ο τσούμπερ είναι και το μεγαλύτερο μου άγχος γιατί πραγματικά δε βγαίνει απο το μυαλό που το περσινό πρώτο μισό της σεζόν που ήταν εξαιρετικός. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

O Παπασάβας αυτό το μουνί τα ίδια έκανε κ στο πρώτο ματς. Είσαι χαζός ρε φίλε. Και πάνω στον Γαλανόπουλο? Μαλακιστηρι.

Link to comment
Share on other sites

Ένα κεράκι στην μνήμη του Γιώργου Σταυρινού. 'Φαν' ΑΕΚΤΖΗΣ και πολύ κρίμα νέος άνθρωπος. 

Έγινε αναφορά και στον εταίρο ομοϊδεάτη που χάθηκε δυστηχως.

Σε αυτήν και την άλλη ζωή ΜΟΝΟ ΑΕΚ!!

20230111_184105.jpg

  • Δικεφαλάκι 5
  • Sad 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×