Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Πανσερραϊκός (Κύπελλο, προημιτελικός 1ος αγ. ): 18/01/23, 17:30


SpiRos
 Share

mvp-Κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου   

42 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ραντόνια
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Φράνσον
    • Φερνάντες
    • Πινέδα
    • Τσούμπερ
      0
    • Μάνταλος
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Γκαρσία
    • Αραούχο
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ρότα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ραντόνια
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Φράνσον
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Τσούμπερ
    • Μάνταλος
    • Φαν Βέερτ
    • Γκαρσία
      0
    • Αραούχο
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Ρότα
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

ΠΡΩΤΑΑΑΑΘΛΗΜΑΑΑΑ - ΚΥΥΥΥΠΕΛΛΟΟΟΟ

Ενδιαφέρον να δούμε ποιοί θα παίξουν και τελικό σκορ.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

Ετρεξες να το ανοίξεις μην σε προλάνω αυτή τη φορά . :P 

Έτσι ούτε ανάσα να πάρεις 🙂 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, AG21 said:

Ετρεξες να το ανοίξεις μην σε προλάνω αυτή τη φορά . :P 

Έτσι ούτε ανάσα να πάρεις 🙂 

Στα κόκκινα όλη τη σεζόν. :D 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

11άδα κυπέλου 

                         Στανκοβιτς

Σιντιμπέ/Ρότα   Μήτογλου   Τζαβέλας   Ραντόνια

                        Μουστακόπουλος

                 Φερναντεζ                  Τσύμπερ

                                  Γαλανό

                   Φαβ φεερτ      Μάνταλος 

Link to comment
Share on other sites

O Γαλανόπουλος πάλι εκτός. Ο Σιντιμπέ επίσης, αλλά είναι λογικό αφού το τράβηγμα το έπαθε 10 μέρες πριν. Πάρτε χαφ κ παίκτη στο κέντρο της άμυνας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα νέα στην ΑΕΚ με τον Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς που υποβλήθηκε πρόσφατα σε επέμβαση, να επιστρέφει στο κανονικό πρόγραμμα προπονήσεων.

Μία ευχάριστη Τρίτη στα Σπάτα για την ΑΕΚ με τον Ματίας Αλμέιδα να βλέπει τον Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς να επιστρέφει στο κανονικό πρόγραμμα προπονήσεων. Ήταν 20 Δεκεμβρίου, όταν ο «Γκάτσι» είχε υποβληθεί σε επέμβαση αποκατάστασης του συνδρόμου κοιλιακών προσαγωγών.

Τότε είχε επιλεχθεί η επέμβαση, προκειμένου να αντιμετωπιστεί άπαξ και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο το πρόβλημα του Σέρβου άσου της ΑΕΚ. Και αναφερόταν πως  αναμένεται να απουσιάσει από τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας του για τον επόμενο περίπου περίπου ενάμιση μήνα.

Έτσι ο Γκατσίνοβιτς επιστρέφει στις προπονήσεις στο διάστημα που αναφερόταν, αλλά είναι δεδομένο πως όπως και ο Νίκλας Ελίασον θα χρειαστεί κάποιο διάστημα για να είναι ετοιμοπόλεμος. Προέρχεται, άλλωστε, από έναν τραυματισμό, από τον οποίο ο παίκτης χρειάζεται ένα διάστημα για να βρει αγωνιστικό ρυθμό και να είναι έτοιμος να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα.

Και ο Αλμέιδα είναι βέβαιο πως δεν θα πιέσει τον παίκτη, θα του δώσει το διάστημα που απαιτείται, προκειμένου να τον έχει 100% έτοιμο στην τελική ευθεία της σεζόν με ανοικτά τα «μέτωπα» σε πρωτάθλημα και Κύπελλο.

 

AMAN AMAN AMAN!!!

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ δύσκολα θα δούμε 90' τον Ρότα αύριο. Αν ξεκινήσει δεξιά βλέπω Ραντονια αριστερά ξανά και όταν μπει ο Νταικο κάποια στιγμή ανάλογα πως θα πάει το ματς μην δούμε δεξιά Ραντονια και Γιώργη Κίτσο Τζ στην προ αλησμονητου ετων θέση του έστω λίγα λεπτά.

Στα λοιπά αύριο οι ομάδα θα έχει πολύ βασικούρα μέσα ακόμα και αν ξεκινήσει ο Σουηδός τουρίστας με τον ηγέτη.

Γενικά τέλεια μέρα για όποιον μπορεί να έρθει. Αν το ματς ήταν 19:30 θα είχε κάμποσο κόσμο. 17:30 που το έβαλαν βλέπω να μην χτυπάμε ούτε το διαρκείας ή να μπαίνουμε 3/3 ανάλογα τα kg στα τουρνικε όπως με Κηφισιά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στανκοβιτς

Ροτα Μητογλου Τζαβελλας Ραντονια 

Γιονσον 

Φρανσον Μάνταλος 

Φερνάντες Τσουμπερ

Φαν Βέερτ 

 

Αλλαγες στο ημίχρονο ΑΝ δεν τα πάνε καλά 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Στανκοβιτς

Ροτα Μητογλου Τζαβελλας Ραντονια 

Γιονσον 

Φρανσον Μάνταλος 

Φερνάντες Τσουμπερ

Φαν Βέερτ 

 

Αλλαγες στο ημίχρονο ΑΝ δεν τα πάνε καλά 

 

Μουστακόπουλος αντι Γιόνσον νομίζω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, billy21 said:

Μουστακόπουλος αντι Γιόνσον νομίζω. 

Ή αντί Φρανσον. Το έβαλα αρχικα αλλά το έσβησα μηπως παραμαζευονται παγκιτες.

Δεν ξερω παντως, θα δείξει, ισως βάλει  και άλλους βασικους και να μην ρισκάρει τόσο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Αύριο Τσουμπερ ξεμπουκωνει. Θα κυνηγήσει το γκολ και τις ασίστ. Ευχή όλων αρχικά να βρει τέρμα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nikos said:

Ή αντί Φρανσον. Το έβαλα αρχικα αλλά το έσβησα μηπως παραμαζευονται παγκιτες.

Δεν ξερω παντως, θα δείξει, ισως βάλει  και άλλους βασικους και να μην ρισκάρει τόσο.

Πιθανό κ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kapetane21 said:

Λάθος να λείπει ένας εκ των Βίντα Μουκουντί 

Ίσα ίσα για να βγει το 3-1 μου στο ΠκΟ.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κάθετε καλά να παίξει ο Ρότα και τώρα και τη κυριακή ενώ είχε παίξει και τη τετάρτη . Είναι μια αχρίαστη επιβάρυνση αλλα έτσι όπως τα κατάφερε η ομάδα και αν δεν παίξει αυτός και παίξει ο ραντονια δεξιά θα πρέπει να ρισκάρουμε βάζοντας το μόνο αριστερό μπάκ που έχουν η να κάνει ο προπονητής αλχημίες . 

Όλες οι υπόλοιπες θέσεις θα καλυφτούν απο παίκτες που δεν ξεκίνησανν η θα ξεκινήσουν την κυριακή και ειναι πρώτης γραμμής ( φαν φεερτ , μανταλος , φερνάντες κ.α. ) 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μάνγες του ΚΜ,

Είμαι ο @Tanilas. Σας διαβάζω καιρό, σήμερα έγινα και μέλος. Μπήκα γιατί καίγομαι που καίγομαι με την ΑΕΚ, να μην καίγομαι και εδώ; Ωραία είναι.

 

Στα του αυριανού αγώνα:

- Δεν έχω ιδέα τι απίδια πιάνει ο Πανσερραϊκός, κάτι σε επίπεδα Κηφισιάς διαβάζω ίσως και καλύτερος.

- Ευελπιστώ σε ξεμπούκωμα Τσούμπερ αν και δεν το κόβω να γίνεται ακόμα, άμα γίνει ποτέ.

- Θέλω να δω φαν Βέερτ, που φχαριστιέται να παίζει ποδόσφαιρο, να βάλει κανά γκολ.

- Μουστακόπουλο, Ραντόνια κλπ, πολύ περίεργος να δω αν θα χρησιμοποιηθούν και πως θα πάνε. Δυστυχώς για τον Κοσίδη έχω χάσει πάσα ελπίδα.

- Θέλω να δω και λίγο Φερνάντες. Τον γουστάρω που μπορεί να δώσει την απρόβλεπτη κίνηση και στρίβει σαν κολιμπρί.

- Άμυνα δεν πολυφοβάμαι ας έχει και Κίτσο.

 

Καλώς σας βρήκα

  • Δικεφαλάκι 18
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Τανίλα, μου θυμησες τα νιάτα μου που καποιοι με φώναζαν Σεμπαστιαν Τανάλια.

 

  • Hahaha 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Kάλώς ηλθες φίλε Tanilas , πείτε stop στη δυσκοιλιότητα .

 Σήμερα αντιμετωπίζουμε τον παοκ β. Ειναι γνωστό οτι ο Πανσερραικός διοικειται απο τον Γκαγκατση και τον γιο Σαββίδη. Εχουν γίνει τα όργια απο οπου περνάει για να βγει η ομαδα στην Α. 

 Οπως ειναι ο Αρης για τον γαυρο είναι και η ομαδα απο τις Σέρρες για τον παοκ και γιαυτό σημερα πρεπει να φύγουν με 4-5 γκολ και σε καθε φάση που πλησιαζουν την κερκιδα μας να ακούνε και απο ενα χοντρό μπινελίκι για τον Ιβάν και την τούμπα .

 

  • Δικεφαλάκι 10
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

Αρα ανεβάζουμε μία ομάδα φιλική σε εμάς στη SL1 και ο γαύρος του βορρά μια δική του δλδ μάνι μάνι μαζί με Βόλο μαζευόμαστε 5 ?  Αρα όλα τα λεφτά θα είναι να κρατήσουμε τη Λαμία και να αναγκάσουμε το βάζελο να εκτεθεί ώστε να πάεει 7-7 και βλέπουμε μήπως τουμπάρουμε Αστέρα που έχει χορηγία Αγ. Σοφιά και το νέο αφεντικό του παναιτωλικού . 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω καταλαβει οτι οπου χρειαζονται λεφτα υστερουμε.

 

τελος παντων, θα μας βαρεσουν και κανεναν παικτη αυτοι αποψε, προσοχη θελει.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, baRon21 said:

2.90 να σκοραρει το ελβετικο ατι anytime.

Χμμμμ

Θα το τιμήσω μαζί με over 1.5 ημίχρονο.....

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×