Jump to content

Πανσερραϊκός - ΑΕΚΑΡΑ (Κύπελλο, προημιτελικός 2ος αγ. ): 25/01/23, 17:30


SpiRos
 Share

mvp-Κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      5
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Ραντόνια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Φερνάντες
      1
    • Μάνταλος
      21
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Τσούμπερ
      2
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Μαχαίρας
      1
    • Κοσίδης
      0
    • Φράνσον
      1
    • Αραούχο
      1
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      23
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      12
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      2
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      13
    • Ραντόνια
      1
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
      3
    • Μαχαίρας
      0
    • Κοσίδης
      0
    • Φράνσον
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      10

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Να περάσει ο αγώνας χωρίς τραυματισμούς και όλα καλά. Και μια νίκη έστω με 1-0 απλά για το συνήθειο.

ΑΕΕΕΚ ΟΟΟΛΕΕΕ, ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΔΙΚΕΦΑΛ΄ΑΕΤΕΕΕ

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, NIS 9-11 said:

Θα χουμε λαο πανω.

Του χρόνου θα παίζει στο βόρειο όμιλο η ΑΕΚ Β . Καλό ειναι να φιάξουμε μια καλή ομάδα για το κόσμο που θα πηγαίνει να την βλέπει .  

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

  • George_D pinned this topic

Δεν θέλω να δώ αποστολή με Αραούχο , Πινέδα . Χρειάζονται ξεκούραση . Ρετάρουν . 

Δεν θέλω να δώ 11άδα με Χατζισαφί , βίντα , μουκουντί , σιμάνσκι , γιόνσον , Αμπραμπάτ που έχουν επιβάρυνση αρκετά 

Θέλω να δώ  Τσούμπερ φερνάντες να πέρνουν χρόνο και να ανεβαίνουν .  

                              Στανκοβιτς

Ρότα          Μήτογλου     Τζαβέλας    Ραντόνια

                               Γαλανό

                 Φερνάντες           Τσούμπερ

                              Φράνσκον

             Μάνταλος               Φαν φεερτ 

Link to comment
Share on other sites

Θα παίξει κ ο Σιντιμπέ νομίζω. Ο Ρότα φάνηκε μάλλον κουρασμένος στην Νίκαια, ίσως να φταίει κ ο κόβιντ ή τα πολλά συνεχόμενα παιχνίδια αμέσως μετά. Βλέπω κ τον Κοσίδη βασικό, με τον Γκαρσία να είναι 50-50 για το ματς με τον Ρούλη θα τον ξεκουράσει τον Ολλανδό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο Στάνκοβιτς  αν παιξει καλά μηπως να ξαναπεράσει βασικος απο Κυριακή; 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ βλέπω Σιντιμπέ, δεν βλέπω Γαλανόπουλο αλλά όποιο απο τα 2 αμ. χαφ δεν ξεκινάει την Κυριακή μάλλον τον Δανό.

Εχω μια αίσθηση ότι θα ξεκινήσει και ο Άμραμπατ γιατί θα μοιράσει με Τσούμπερ πρώτη αλλαγή τον χρόνο συμετοχής 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Αυτος ο Στάνκοβιτς  αν παιξει καλά μηπως να ξαναπεράσει βασικος απο Κυριακή; 

Ό,τι κρίνει ο Ροα, προφανώς ξέρει καλύτερα από εμάς. 

Στο ματς πάντως με Βαζελο έβγαλε το σουτ του Μπερναρ και στη Νίκαια γλίτωσε το 2-0 αν και θα έπρεπε να καθαρίσει το πλάγιο σουτ από την αρχή 

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματική νίκη με ροτεισον και χωρίς τραυματίες μου αρκεί.

Το πρωτάθλημα για λίγες ακόμη αγωνιστικές θα είναι ανταγωνιστικό.

Μετά το ντέρμπι γαύρων (Χ) και τη νίκη μας στην Τούμπα θα το πάρουν απόφαση όλοι ότι πρέπει να ετοιμάζονται για του χρόνου.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ΚΕΔ όρισε τον Σταύρο Τσιμεντερίδη για να διευθύνει τη ρεβάνς της ΑΕΚ με τον Πανσερραϊκό στις Σέρρες, το απόγευμα της Τετάρτης.

Βοηθοί του οι Τζιουβάρας και Κόλλιας, 4ος ο Κατσικογιάννης και στο VAR οι Παπαδόπουλος, Νικολαΐδης.

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 6 η υποδοχή της ομάδας στο ξενοδοχείο Ξενία.

Θα ακολουθήσουν βιντεάκια.😎

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

Πινέδα , Χ"σαφι , Βίντα , Μουκουντί , Αμπραμπάτ άφησε για ξεκούραση . Ούχο μέσα . 

Βασικοί και σε παρένθεση οι πιθανές αλλαγές τους . 

                           Στανκοβιτς

Σιντιμπε (Ρότα )      Μήτογλου     Τζαβέλας    Ραντόνια

                               Γαλανό ( Γιονσον / Σιμάνσκι )

                 Φερνάντες           Τσούμπερ ( Γκατσίνοβιτς )

                                  Φράνσον

  Μάνταλος ( Μαχαίρας  )            Φαν φεερτ ( Κοσίδης ) 

Link to comment
Share on other sites

Στάνκοβιτς, Σιντιμπε, Τζαβέλας, Μήτογλου, Ραντόνια, Γαλανόπουλος, Φράνσον(Γκατσίνοβιτς), Τσούμπερ, Φερνάντες, Μάνταλος, Κοσίδης(Φαν Βέερτ). 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάμε κ ένα μικρό καμπανάκι όπως το χτύπησα κ πριν τον αγώνα με τον Ιωνικό, όπου ευτυχώς τελικά ο οργανισμός της ΑΕΚ έδειξε αντίδραση αγωνιστικά κ κυρίως εξωαγωνιστικά.

Με δεδομένο ότι επόμενος ματς τους είναι με τον ΜΠΑΟΡΚ Β΄ ή αλλιώς ΜΠΑΟΚΜΠΕΕΕ μπορεί να μην διστάσουν να παίξουν σκληρά. Και κόκκινη να φάνε ,θέμα δεν υπάρχει για το επόμενο ματς τους. Προσοχή κ ψυχραιμία να υπάρχει. Και μακριά από προκλήσεις. Ελπίζω κ ο ρεφ να κάνει αυτό που πρέπει, αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

αυτος ο Κοσιδης εντελως καμενο χαρτι μου εχει φανει, δεν ξερω γιατι τον παιρνει, τεσπα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, nikos said:

αυτος ο Κοσιδης εντελως καμενο χαρτι μου εχει φανει, δεν ξερω γιατι τον παιρνει, τεσπα.

 

Θες 3 παικτες κατω των 21 στην 20αδα αν δεν κανω λαθος

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

οκ αν ειναι ετσι, παντως θα μπορουσε να παρει και κανεναν αλλον.

δεν βλεπω κατι στο παιδι προσωπικα, ουτε τα βασικα δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο (που εννοείται δεν συνδέεται με τον προπονητη μας), μου ήρθε τωρα να γράψω μια ιστορια που έχω ακούσει από πολυ πολύ εγκυρη πηγη.

Σε μια επαρχιακη ομαδα, παλιότερα, ενας προπονητης έπερνε "μίζα" για να βάζει μέσα παικτες να παίζουν. Ανάλογα με το χρόνο συμμετοχής ανέβαινε το ποσό.

Δεν μπορω να πω την πηγή. Η ομάδα ειναι παρα πολύ γνωστή. παιζει Α εθνική. Ο προπονητης που το έκανε αυτό εξαιρετικά γνωστός (και ως ποδοσφαιριστης).

Ίσως αυτό το ποστ να ταιριαζε περισσότερο σε τοπικ με ακαδημίες ή άλλες ομάδες. Ο ιδιος μου είπε οτι αυτό γινεται γενικοτερα σε μικρες/μικρομεσαιες ομάδες.

 

Στο θέμα, κι εμενα αυτος ο κοσιδης δεν μπορω να πω οτι έχει δείξει κάτι. Πραγματικα θα μπορουσε να πάρει άλλα παιδια. Τεσπά

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, flavius said:

Για κάποιο λόγο (που εννοείται δεν συνδέεται με τον προπονητη μας), μου ήρθε τωρα να γράψω μια ιστορια που έχω ακούσει από πολυ πολύ εγκυρη πηγη.

Σε μια επαρχιακη ομαδα, παλιότερα, ενας προπονητης έπερνε "μίζα" για να βάζει μέσα παικτες να παίζουν. Ανάλογα με το χρόνο συμμετοχής ανέβαινε το ποσό.

Δεν μπορω να πω την πηγή. Η ομάδα ειναι παρα πολύ γνωστή. παιζει Α εθνική. Ο προπονητης που το έκανε αυτό εξαιρετικά γνωστός (και ως ποδοσφαιριστης).

Ίσως αυτό το ποστ να ταιριαζε περισσότερο σε τοπικ με ακαδημίες ή άλλες ομάδες. Ο ιδιος μου είπε οτι αυτό γινεται γενικοτερα σε μικρες/μικρομεσαιες ομάδες.

 

Στο θέμα, κι εμενα αυτος ο κοσιδης δεν μπορω να πω οτι έχει δείξει κάτι. Πραγματικα θα μπορουσε να πάρει άλλα παιδια. Τεσπά

 

Και σε μας γίνεται. Δεν ξέρω για τον Κοσίδη αλλά γνωρίζω έναν συμπαίκτη του...με πρόσφατη εμπειρία στο εξωτερικό....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×