Jump to content

Πανσερραϊκός - ΑΕΚΑΡΑ (Κύπελλο, προημιτελικός 2ος αγ. ): 25/01/23, 17:30


SpiRos
 Share

mvp-Κόουτσινγκ-βραβείο Μάνταλου  

35 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      5
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Ραντόνια
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Φερνάντες
      1
    • Μάνταλος
      21
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Τσούμπερ
      2
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Μαχαίρας
      1
    • Κοσίδης
      0
    • Φράνσον
      1
    • Αραούχο
      1
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      1
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      23
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
      12
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Σιντιμπέ
      2
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      13
    • Ραντόνια
      1
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      2
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Φαν Βέερτ
      3
    • Μαχαίρας
      0
    • Κοσίδης
      0
    • Φράνσον
      0
    • Αραούχο
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      10

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

O Κοσίδης είναι πολύ light. Είσαι 1.91 παίξε κ λίγο ξύλο. Βάλε κ πλάτη, προστάτψε την μπάλα με το σώμα κ σπάστην σωστά, σκούπισε κ ένα μπακ στο αέρα, αν χρειαστεί μάτωσε κ κανέναν. Ξύπνα Μιχάλη το τρένο περνάει κ εσύ δεν θα είσαι μέσα. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, billy21 said:

O Κοσίδης είναι πολύ light. Είσαι 1.91 παίξε κ λίγο ξύλο. Βάλε κ πλάτη, προστάτψε την μπάλα με το σώμα κ σπάστην σωστά, σκούπισε κ ένα μπακ στο αέρα, αν χρειαστεί μάτωσε κ κανέναν. Ξύπνα Μιχάλη το τρένο περνάει κ εσύ δεν θα είσαι μέσα. 

Είναι αέρινος, δεν είναι το στυλ που περιγράφεις.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Είναι αέρινος, δεν είναι το στυλ που περιγράφεις.

XAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, flavius said:

Για κάποιο λόγο (που εννοείται δεν συνδέεται με τον προπονητη μας), μου ήρθε τωρα να γράψω μια ιστορια που έχω ακούσει από πολυ πολύ εγκυρη πηγη.

Σε μια επαρχιακη ομαδα, παλιότερα, ενας προπονητης έπερνε "μίζα" για να βάζει μέσα παικτες να παίζουν. Ανάλογα με το χρόνο συμμετοχής ανέβαινε το ποσό.

Δεν μπορω να πω την πηγή. Η ομάδα ειναι παρα πολύ γνωστή. παιζει Α εθνική. Ο προπονητης που το έκανε αυτό εξαιρετικά γνωστός (και ως ποδοσφαιριστης).

Ίσως αυτό το ποστ να ταιριαζε περισσότερο σε τοπικ με ακαδημίες ή άλλες ομάδες. Ο ιδιος μου είπε οτι αυτό γινεται γενικοτερα σε μικρες/μικρομεσαιες ομάδες.

 

Στο θέμα, κι εμενα αυτος ο κοσιδης δεν μπορω να πω οτι έχει δείξει κάτι. Πραγματικα θα μπορουσε να πάρει άλλα παιδια. Τεσπά

 

Μπάμπης Τεννες laughing at this post.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

αυτος ο Κοσιδης εντελως καμενο χαρτι μου εχει φανει, δεν ξερω γιατι τον παιρνει, τεσπα.

 

Σε τοπικό να έχεις παίξει, καταλαβαίνεις αν κάνει ή δεν κάνει. Αν έχεις παίξει και καμιά Β-Γ Εθνική και είσαι και ΑΕΚ αν τον δεις δίπλα σου τον αντιμετωπίζεις όπως ο Φερεντίνος τους παίκτες στο deal και εξηγούμε.

Στην βαλίτσα σου έχεις την ωραιότερη ανάμνηση. Έφτασες από εκείνο το πρωτοσέλιδο-προσκληση στην βάπτιση να παίξεις και να σκοράρεις σε κενό τέρμα μέσα στην Αγιά Σοφιά. Θες να φύγεις τώρα και να μείνεις με αυτές ή θες να ανοίξουμε το επόμενο κουτί που θα σε οδηγήσει μαθηματικά στις παρακάτω μη επαγγελματικές κατηγορίες;;

Αν επιμείνει θα χάσει και την ανάμνηση. Κορμί για σάκος του μποξ (ποδοσφαιρικά πάντα) θα ισοπεδωθεί γιατί τα χρόνια περνάνε και πρόοδος μηδέν.  

* Και για το προηγούμενο post σου και εγώ πιστεύω περιμένουν μια καλή γκέλα του Αθανασιάδη για να επιτρέψει ο Στάνκοβιτς. Μπορεί να γίνει και σύντομα και χωρίς γκέλα και να παρουσιαστεί σαν ξεκούραση του πρώτου.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

O Αραουχο τι εφταίξε να κάνει τον εκδρομέα, αστονά να χαρεί λίγο γκρικ σαν και γκρικ φιλοτιμο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Atlas21 said:

O Αραουχο τι εφταίξε να κάνει τον εκδρομέα, αστονά να χαρεί λίγο γκρικ σαν και γκρικ φιλοτιμο.

Μάλλον το γουστάρει και ο ίδιος σαν αρχηγός . Δεν βρίσκω άλλη εξίγηση . 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Atlas21 said:

O Αραουχο τι εφταίξε να κάνει τον εκδρομέα, αστονά να χαρεί λίγο γκρικ σαν και γκρικ φιλοτιμο.

Ειναι ο αρχηγος και μαλλον θελει να ειναι παντα διπλα στην ομαδα... 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σημαντικο για τον κοσμο εκει η κληρωση με τον πανσερραικο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πολυ σημαντικο για τον κοσμο εκει η κληρωση με τον πανσερραικο 

Μια Ξάνθη είχαν εκεί πάνω για να βλέπουν από κοντά την ομάδα και τώρα ούτε αυτό. Είναι και ωραία εικόνα ένα κιτρινόμαυρο πούλμαν που ταξιδεύει στις συννεφιασμένες πεδιάδες της Μακεδονίας.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες εικόνες!

Τυχεροί που φέτος πάει καλά και η ομάδα και το χαίρονται ακόμα παραπάνω τα αδέρφια της R Σερρών.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Πολυ σημαντικο για τον κοσμο εκει η κληρωση με τον πανσερραικο 

Έχουμε κόσμο στη Β. Ελλάδα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, flavius said:

Για κάποιο λόγο (που εννοείται δεν συνδέεται με τον προπονητη μας), μου ήρθε τωρα να γράψω μια ιστορια που έχω ακούσει από πολυ πολύ εγκυρη πηγη.

Σε μια επαρχιακη ομαδα, παλιότερα, ενας προπονητης έπερνε "μίζα" για να βάζει μέσα παικτες να παίζουν. Ανάλογα με το χρόνο συμμετοχής ανέβαινε το ποσό.

Δεν μπορω να πω την πηγή. Η ομάδα ειναι παρα πολύ γνωστή. παιζει Α εθνική. Ο προπονητης που το έκανε αυτό εξαιρετικά γνωστός (και ως ποδοσφαιριστης).

Ίσως αυτό το ποστ να ταιριαζε περισσότερο σε τοπικ με ακαδημίες ή άλλες ομάδες. Ο ιδιος μου είπε οτι αυτό γινεται γενικοτερα σε μικρες/μικρομεσαιες ομάδες.

 

Στο θέμα, κι εμενα αυτος ο κοσιδης δεν μπορω να πω οτι έχει δείξει κάτι. Πραγματικα θα μπορουσε να πάρει άλλα παιδια. Τεσπά

 

Τώρα μου θύμισες το μεγάλο σκόρερ του σκουληκιού, τον Τόλη το Λιολίδη, που λέγανε οι κακές γλώσσες ότι πλήρωνε για να παίζει...Αν και μάλλον ήταν συκοφαντίες...Σαν παίκτης στον Πανιώνιο ή στον ΠΑΟΚ έκανε καριέρα ο προπονητής που λες??

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, George_D said:

Έχουμε κόσμο στη Β. Ελλάδα 

Για αυτο το λεω 

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια αίσθηση ότι μετά το σημερινό ματσάκι θα δούμε.... δημοσκόπηση απ τους πορτοκαλί υπαλλήλους για το πόσο μεγάλος είναι ο λαός του ΜΠΑΟΡΚ. Πραγματικότητα εναντίον... θεωρίας δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kostas21 said:

πρωτος ελληνας που εδωσε ασιστ στην Αγια Σοφια ΟΠΑΠαρενα ποιος ειναι?

O δυνητικος αρχηγος της ομαδας, ο τραβομαλλιας.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή λέμε τα όνειρα μας τελευταία, εγώ σήμερα είδα ότι στο τελευταίο λεπτό μας απέκλεισε ο πανσερραϊκός και ταυτόχρονα ο γαύρος απέκλειε με ανατροπή τον ατρόμητο (δεν έχει σημασία ότι παίζει με άρη) και στο τέρμα του γαύρου πανηγύριζε ο τσιγκρίνσκι.

Αλμέιδα μας έχεις τρελλάνει

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Brom21 said:

Θα σεβεστε τον πρωτο ελληνα που σκοραρε στην Αγια Σοφια.

Ελευθεριαδης του Ιωνικου στο 4-1

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kostas21 said:

πρωτος ελληνας που εδωσε ασιστ στην Αγια Σοφια ΟΠΑΠαρενα ποιος ειναι?

Ο Μαντζης του Ιωνικου στο 4-1

  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Evolve said:

Επειδή λέμε τα όνειρα μας τελευταία, εγώ σήμερα είδα ότι στο τελευταίο λεπτό μας απέκλεισε ο πανσερραϊκός και ταυτόχρονα ο γαύρος απέκλειε με ανατροπή τον ατρόμητο (δεν έχει σημασία ότι παίζει με άρη) και στο τέρμα του γαύρου πανηγύριζε ο τσιγκρίνσκι.

Αλμέιδα μας έχεις τρελλάνει

τωρα τελευταια βλεπω κι εγω συνεχεια ονειρα με αγωνες ΑΕΚ.

 

να το κοιταξουμε μηπως?

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D unpinned this topic
  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×