Jump to content

Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ -βραβείο Μάνταλου  

55 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
      0
    • Μάνταλος
    • Πινέδα
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Τι 2,44, τι 2,39. 
 

Πιθανως ο Μαρσέλο να σκοραρε στο 2,39 ντροπή της ΑΕΚ 

 

Χαχαχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, chris manousopoulos said:

Παιδια 5 ποντοι. Ειναι τρονερη διαφορα

Παντού, αλλά κυρίως στο σεξ.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ξεφτιλίστηκαν οι ατρόμητοι... 

Εγώ θεωρώ το ματς θα παει στον αθλητικό δικαστή και αυτός θα ξανά ορίσει τον αγώνα. 

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά έχουμε μετάλλαξη Μελισσανίδη στα παντα μετά το γήπεδο (μονο για λεφτα μην του λέτε, αυτό δεν αλλαζει) 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Nickpes21 said:

Εγω δεν θέλω να μην γίνει, να μπούμε να κερδίσουμε και τέλος …. 

να πάρουμε όμως εμείς την κοντή εστια και στα δύο ημίχρονα, αν και θεωρώ την ένσταση πολυ σωστή.Τερμα η φλωρικη ΑΕΚ

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Άσχετο αλλά έχουμε μετάλλαξη Μελισσανίδη στα παντα μετά το γήπεδο 

Έχει καεί η γούνα μας.

Για να δούμε....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goku21 said:

Ξεφτιλίστηκαν οι ατρόμητοι... 

Εγώ θεωρώ το ματς θα παει στον αθλητικό δικαστή και αυτός θα ξανά ορίσει τον αγώνα. 

Δύσκολο. Θα το χάσουν κ θα πουν κ ευχαριστώ που ο ΚΑΠ δεν λειτουργεί αναδρομικά.

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι λέει ο κανονισμός. Κι εγώ θεωρώ δίκαιο να γίνει αναβολή και να παιχτεί άλλη μέρα. Αλλά δεν έχουμε να κάνουμε με εθιμικό δίκαιο, δεν λειτουργεί έτσι το πράγμα, ο ΚΑΠ πάνω απ' όλα.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι όλα τα υπόλοιπα ματς άνευ αγώνα με υπαίτιους τους αντιπάλους και κλάμα γαυροβαζελων. 

Θα ταραχτειτε στη νομιμότητα πουτανες 

Link to comment
Share on other sites

Με πρόεδρο Ντέμη θα περιμέναμε να σκάψουν όλο το γήπεδο για να παίξουμε και θα ζητούσαμε συγγνώμη που τους χαλάσαμε το απόγευμα.

 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Ο,τι λέει ο κανονισμός. Κι εγώ θεωρώ δίκαιο να γίνει αναβολή και να παιχτεί άλλη μέρα. Αλλά δεν έχουμε να κάνουμε με εθιμικό δίκαιο, ο ΚΑΠ πάνω απ' όλα.

Τι το δίκαιο έχει αυτό ; Αν είναι να κοντύνουμε τα τέρματα την Πέμπτη γι να παίξουμε πιο βολική ημερομηνία . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Ο,τι λέει ο κανονισμός. Κι εγώ θεωρώ δίκαιο να γίνει αναβολή και να παιχτεί άλλη μέρα. Αλλά δεν έχουμε να κάνουμε με εθιμικό δίκαιο, δεν λειτουργεί έτσι το πράγμα, ο ΚΑΠ πάνω απ' όλα.

Και το κοινό περί δικαίου αίσθημα;

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blanco21 said:

Να δείτε που δεν θα θέλουν να κατεβούν την Πέμπτη οι γαβροι.

Μακαρι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, JOSS said:

Τι το δίκαιο έχει αυτό ; Αν είναι να κοντύνουμε τα τέρματα την Πέμπτη γι να παίξουμε πιο βολική ημερομηνία . 

Ναι συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, JOSS said:

Τι το δίκαιο έχει αυτό ; Αν είναι να κοντύνουμε τα τέρματα την Πέμπτη γι να παίξουμε πιο βολική ημερομηνία . 

Σωστός

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ήθελα να δω ΑΕΚ και δεν φοβάμαι Ατρομητο αλλά εδώ που είμαστε οι άλλοι τα παίζουν όλα για όλα για να σου κόψουν βαθμό η να σου δώσουν κάνα πόδι στο χέρι και επειδή πολλά μπορείς να πεις για Μελ αλλά ότι δεν ξέρει τι γίνεται όταν γίνονται προφανώς τα ζυγησε και πήρε αυτή την απόφαση. 

Ο σπανός είναι σούπερ εχθρικός είναι μαζί με το γαυρο στη προεδρία της sl που μόλις προχθές μας επιτέθηκε για τα χρήματα του στοιχήματος και πήρε πριν δύο μέρες δανεικό από το γαυρο. 

Link to comment
Share on other sites

Μετά και την τελική μέτρηση στα οριζόντια δοκάρια των εστιών παρατηρήθηκε από τους διαιτητές μετά και από αυτό το γελοίο εργοτάξιο που στήθηκε στη μία εστία, η απόκλιση του δοκαριού από το σωστό σημείο παραμένει τουλάχιστον 4 εκατοστά. Από τον Ατρόμητο φυσικά συνεχίζουν το παραμύθι τους και προσπαθούν να βγάλουν την ΑΕΚ πως… φταίει για το όλο σκηνικό που δημιουργήθηκε.

 
 

Μάλιστα το απίστευτο είναι ότι από την αρχή η απόκλιση που είχε η μια εστία ήταν 7 εκατοστά από το κανονικά και η άλλη 5 εκατοστά. Από τον Ατρόμητο είχαν διαρρεύσει ότι το πρόβλημα είναι 4 εκατοστά.

Link to comment
Share on other sites

Να δείτε που και το ματς της Τούμπας παίζει να μην γίνει.Οι γαυροι που έχουν μάστερ σ αυτα και ξέρουν ότι το ματσάκι το παίρνουμε 0-3 θα ψάξουν κάθε πιθανότητα να βρουν κάτι που θα τους δώσει πάτημα να πάρουν το ματς.

Link to comment
Share on other sites

  • nikos changed the title to Ατρόμητος - ΑΕΚΑΡΑ (21η αγ.) 09/03/23, 17:30, Novasports Prime
  • Stylianopoulos unpinned this topic
  • Stylianopoulos pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×