Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

15 minutes ago, Neofermenos said:

Τί ώρα κερνάει σουβλάκια ο μεγάλος; Κατά τις 13:00;

Το απόγευμα μετά ή πριν την τελετή για το εκκλησάκι που θα λειτουργεί στο γήπεδο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλα λογικά πριν μεσημεράκι γιατι μετά τις 7 θα έχει το παπαδαριό . Θα δουλέψει υπερωρίες η VIP αίθουσα .  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neofermenos said:

Τί ώρα κερνάει σουβλάκια ο μεγάλος; Κατά τις 13:00;

Tώρα είπε ο Κετσε 13.30 το διευκρύνισε.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, billy21 said:

Tώρα είπε ο Κετσε 13.30 το διευκρύνισε.

 

1 hour ago, AG21 said:

Δεν ξέρω αλλα λογικά πριν μεσημεράκι γιατι μετά τις 7 θα έχει το παπαδαριό . Θα δουλέψει υπερωρίες η VIP αίθουσα .  

 

Link to comment
Share on other sites

Προαίσθημα: κάποιον θα κράξει έμμεσα σήμερα. Παίχτη; Μάνατζερ; Στέλεχος; Κάτι τέτοιο θα γίνει, απροσδόκητο.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Neofermenos said:

Προαίσθημα: κάποιον θα κράξει έμμεσα σήμερα. Παίχτη; Μάνατζερ; Στέλεχος; Κάτι τέτοιο θα γίνει, απροσδόκητο.

Παπαδημητρίου πιθανών αν έχεις προαίσθημα γιατι εν ενεργεία αποκλείεται και γενικά βάζελους Αλαφούζ , γιοβάνοβιτς κτλ  

To νο πειπερ όπως το έβγαλε ο κέτσε λέει για νέα τσιμέντα κάτι που το περιμέναμε ...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

για τσιμεντα θα πει στα σπατα - ξενοδοχεια - νεο γηπεδο εκει και γενικα επεκταση στα Σπατα 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Να πώ εδώ ότι εκτός τα οικόπεδα στα Σπάτα έχει πλέον εκεί κοντά και τον ιππόδρομο με τη τεράστεια έκταση των 600 στρεμμάτων

markopoulo_shutterstock.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Να πώ εδώ ότι εκτός τα οικόπεδα στα Σπάτα έχει πλέον με τον ιππόδρομο με τη τεράστεια έκταση των 600 στρεμμάτων

markopoulo_shutterstock.jpg

Δικός του είναι ο ιππόδρομος;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Μάκαρος said:

Ο Καπετανάκος στο twitter έγραψε ότι μας περιμένουν ευχάριστα νέα πάντως. Προφανώς κάτι που δεν ξέρουμε. 

Το πολύ ευχάριστο για εμένα θα ήταν η ενίσχυση των ακαδημιών, πονάμε πολύ σε αυτό το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

για τσιμεντα θα πει στα σπατα - ξενοδοχεια - νεο γηπεδο εκει και γενικα επεκταση στα Σπατα 

Ε ναι . Δυο πράγματα γουστάρει πιο πολλή να βγάζει υπεραξίες απο το παραγοντιλίκι και το χτίσιμο . Κάπως θέλει να συνδυάζει ... 

Link to comment
Share on other sites

Ο ΚΚ αφησε να εννοηθει προχτες οτι "επειδη ο Μελισσανιδης παντα ασχολειται με κατι, ειτε προπονητικο (τελειωσε), ειτε γήπεδο (τελειωσε και αυτο), θα υπαρξει κατι καινουριο που θα ασχοληθει¨.

Φωτογραφισε υποδομές με λιγα λόγια, ειτε ξενοδοχειο, ειτε ακαδημιες, ειτε κατι για τα αλλα τμηματα της ΑΕΚ. Θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Ξενοδοχείο, εστιατοριο και γενικά πολιτεία ΑΕΚ στα Σπατα. Σε αυτά είναι όχι απλά μανούλα, δεν υπάρχει δεύτερος να τον ανταγωνιστεί, τον βλέπουν με το κυαλι 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2023 at 10:09 AM, AG21 said:

Εγω ας κάνω ένα άτυπο ΠκΟ και ας πω ότι ένα από αυτά που θα μιλήσει θα είναι για τσιμέντα σε Σπάτα και ΝΦ ( ναι ΝΦ χωρίς να ξέρω κάτι φυσικά) εκτός φυσικά από τα υπόλοιπα αγωνιστικά και έξωαγωνιστικά και τα του γηπέδου. 

 

2 minutes ago, Brom21 said:

Ο ΚΚ αφησε να εννοηθει προχτες οτι "επειδη ο Μελισσανιδης παντα ασχολειται με κατι, ειτε προπονητικο (τελειωσε), ειτε γήπεδο (τελειωσε και αυτο), θα υπαρξει κατι καινουριο που θα ασχοληθει¨.

Φωτογραφισε υποδομές με λιγα λόγια, ειτε ξενοδοχειο, ειτε ακαδημιες, ειτε κατι για τα αλλα τμηματα της ΑΕΚ. Θα δουμε.

Μακάρι !!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Rayo Vallecano 21 said:

ΟΠΑΠ, Stoiximan και τώρα Ιππόδρομος. Όλος ο τζόγος δικός του.  

Εχει φύγει απο οπαπ και κατέπεκταση stoiximan . Τα πούλησε στο Τσέχο με τεράστια υπεραξία ( x6-7)

https://www.espressonews.gr/celebrities/311338/dimitris-melissanidis-tigris-kai-sta-chrysa-deals/

Με αυτά προχώρησε πολλές νέες επενδύσεις και μια απο αυτές τον ιππόδρομο.

Φυσικά έχει και προνομιακή σχέση με τον ΟΠΑΠ λόγο ότι αυτόν έφερε το Τσέχο .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AG21 said:

Εχει φύγει απο οπαπ και κατέπεκταση stoiximan . Τα πούλησε στο Τσέχο με τεράστια υπεραξία ( x4)

https://www.espressonews.gr/celebrities/311338/dimitris-melissanidis-tigris-kai-sta-chrysa-deals/

Με αυτά προχώρησε πολλές νέες επενδύσεις και μια απο αυτές τον ιππόδρομο

Πάντως όλο με τον τζόγο μπλέκεται. OPAP arena, stoiximan eagle, ιππόδρομος Μελισσανίδη :) 

Link to comment
Share on other sites

να ασχολειται για να μη φυραινει το μυαλο του. μπραβο του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

να ασχολειται για να μη φυραινει το μυαλο του. μπραβο του.

Για να αφήσει και τους Κονεκιουχάλμέιδες να ασχολούνται με το αγωνιστικό . Μην μπλέκεται . 

Link to comment
Share on other sites

Μια από τις ελάχιστες φορές που ο Δημήτρης Μελισσανίδης ανέβασε τους τόνους του ήταν όταν αναφέρθηκε τον όνομα του Λευτέρη Αυγενάκη. Η κουβέντα ξεκίνησε με ερώτηση για τον Τελικό και αν κάποια στιγμή θα δούμε παιχνίδι με κόσμο. «Για εμένα πρέπει να δούμε. Εκεί φταίει και η Πολιτεία. Να πάρουν σκληρά μέτρα» τόνισε ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ. Όταν τον ρώτησαν για τον αν είναι ικανοποιημένος γενικότερα από την Πολιτεία και συγκεκριμένα από τον υφυπουργό Αθλητισμού Λευτέρη Αυγενάκη, ξέσπασε.

«Ο Αυγενάκης είναι ο χειρότερος υφυπουργός αθλητισμού από ίδρυση του ελληνικού κράτους. Αυτή είναι η προσωπική μου εκτίμηση, Η ΑΕΚ πήρε πρωτάθλημα, πήρε Κύπελλο, δεν θα έπρεπε να στείλει ένα μήνυμα, ένα τηλεγράφημα. Υπάλληλος είναι, υπάλληλος κανονικός κι αν θέλει ας μου κάνει και μήνυση να του το αποδείξω. Και δεν μιλάω κομματικά, για τον συγκεκριμένα άνθρωπο μιλάω. Κάνει τεράστια ζημιά στον Κυριάκο Μητσοτάκη. Ο πιο άχρηστος υπουργός» τόνισε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Για το αν θέλει να φτιάξει μια ομάδα όπως το ’90 με συνεχόμενα πρωταθλήματα;

«Φέτος η ΑΕΚ ήταν η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος. Και θέλουμε να γίνουμε ακόμα καλύτεροι. Και θέλω να πως ότι και το ποδόσφαιρο έχει φτιάξει. Πιστεύω όμως πως το ποδόσφαιρο κάθε χρόνο που περνάει, γίνεται ακόμα καλύτερα. Ο πρωταθλητής κάποτε έβαινε τον Νοέμβρη. Τώρα βγήκε τελευταία αγωνιστική. Αυτό τα λέει όλα».

Για το εάν ενοχλήθηκε για όσα ειπώθηκαν εναντίον της ΑΕΚ;

«Τι να με ενοχλήσει, όταν ακούω Μάπετ Σόου. Μάπετ Σόου ήταν αυτό. Εγώ ξέρω το ποδόσφαιρο και αγαπάω το ποδόσφαιρο. Σε τέσσερα παιχνίδια δεν κέρδισαν στην έδρα τους και φταίει πως τους κολλήσαμε κόβιντ. Ποιος είπε πως είχε κόβιντ η ΑΕΚ. Τι είναι αυτά; Μάπετ Σόου»

Για την τοξικότητα στο ελληνικό ποδόσφαιρο;

«Η ομάδα η δική μας, δεν θα ασχοληθεί μ’ αυτά. Όποιο σχολιάζει, είναι γραφικός. Μάπετ σόου. Τους φταίει το ποδόσφαιρο; Μάπετ σόου, αυτή είναι η πραγματικότητα. Μπορεί κάποια στιγμή να έχω κάνει και εγώ λάθη, αλλά πάντα αγωνιζόμουν και αγωνίζομαι για να φτιάξει το ποδόσφαιρο. Είναι το ίδιο το ποδόσφαιρο με πριν δέκα χρόνια. Κάποτε λέγανε φτιάξτε ομάδα. Τώρα λέμε και εμείς άντε φτιάξτε ομάδα. Βγήκαν και είπαν έχουμε παραρτήματα. Ποια παραστήματα; Έχει η ΑΕΚ παραρτήματα; Αυτοί που τα λένε έχουν παραρτήματα. Αλλά και τα δυο που είχαν και τα δυο φουντάρανε. Και κάτι ακόμα. Υπάρχουν άνθρωποι που είναι ιδιοκτήτες ομάδων και δεν έχουν ιδέα τι να πει ποδόσφαιρο. Επειδή έχεις χρήματα, νομίζεις πως ξέρεις από ποδόσφαιρο. Πεπόνια είναι, κανονικά. Φτιάξαμε γήπεδο, φτιάξαμε αθλητικά κέντρα. Πήραμε 20 εκατομμύρια από την Περιφέρεια. Αυτά είναι όλα. Ας βρεθεί κάποιος να μας πει κάτι άλλο. Εμείς είμαστε Τζαμπασοφιά; Που φτιάξαμε ένα γήπεδο μόνοι μας και φτιάξαμε ένα γήπεδο στολίδι. Το να είσαι κακομαθημένος από μικρό παιδί είναι κακό πράγμα. Αλλά θα τους… βάλω σε τάξη».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Ορμπελίν Πινέδα είναι ο μεγάλος στόχος της ΑΕΚ για να συνεχίσει στην ομάδα, μετά τον φετινό δανεισμό του από την Θέλτα και την μεγάλη επιτυχία που είχε με την Ένωση καθώς ήταν ο παίκτης που άλλαξε τα δεδομένα στο ελληνικό πρωτάθλημα.

Ο Δημήτρης Μελισσανίδης μίλησε σήμερα και για αυτό. Και ανέλυσε το σκεπτικό της ΑΕΚ τονίζοντας: «Ο Πινέδα δεν είναι δικός μας. Θα γίνει προσπάθεια. Αν δεν μπορέσουμε, θα βρούμε, τον άλλον Πινέδα. Συνεχίζουμε».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×