Jump to content

Δημήτρης Μελισσανίδης #5 ​​​🐅🦀🦀


Araujo21
 Share

Recommended Posts

💛Κανένας άλλος δεν θα είχε αντέξει τόσο βρώμικο πόλεμο στην ομάδα του και να συνεχίζει να είναι μπροστά με κυβέρνηση και λοιπές ζυμώσεις κόντρα....Θα έβαζε πάνω από όλα το προσωπικό του συμφέρον και υπολογίζοντας την φθορά και τα κόστη σε προσωπικό επίπεδο θα έκανε πίσω....

🖤Αν όλα αυτά γίνονται με τον Μελισσανίδη φανταστείτε τι θα ήμασταν παρασκηνιακά χωρίς αυτόν... Και για όσους έχουν κοντή μνήμη,αυτός έριξε τον φαταουλ σβηστά από το παρασκήνιο επί ΣΥΡΙΖΑ... Το ότι του έκατσε η συγκυρία να έχει τον κουμπάρο του πρώτο πολίτη της χώρας και να του κάνει χάρες δεν τον κάνει μάγκα.... Γιατί τρώει ακόμη τρελές παρασκηνιακές ήττες παρότι έχει την κυβέρνηση αβάντα... Πιο μάγκας είναι ο δικός μας στην παρούσα φάση που παλεύει με τις δικές του δυνάμεις μόνο κόντρα σε όλους και όλα και κρατάει...Και τους ρίχνει ακόμη παρασκηνιακά άκυρα στις μεθοδεύσεις τους ...και όλα αυτά ενώ δεν έχει τον κόσμο της ομάδας του απόλυτα συσπειρωμένο δίπλα του...

💛Πρέπει να αποβαλλουμε κάποια στιγμή τα κολλήματα ότι αν συσπειρωθούμε γύρω από την ομάδα γινόμαστε προεδρικοι...

🖤Αυτά βλέπουν από την εκάστοτε κυβέρνηση ότι είμαστε σε διαρκή πόλωση και φαγωμαρα , δεν είμαστε αρραγές μέτωπο και φτάνουν στο σημείο να μας υπολογίζουν λιγότερο και από τον παοκ....

📌Με το να στηρίξουμε την ομάδα και τον μπροστινό της εν μέσω βρώμικου πολέμου ολκής από όλους και από όλα, θα καταφέρουμε να γίνουμε πιο υπολογισιμοι στα κέντρα αποφάσεων...

Και στην τελική θα είναι ένα καλό δέλεαρ όλο αυτό για τον επόμενο που θα έρθει να πάρει την ομάδα προσεχώς..... Γιατί κανένας επιχειρηματίας δεν θα μπλέξει επενδυτικά με ομάδα που ο κόσμος της θα είναι εμπαθής με την διοίκηση , όσο ισχυρό πρότζεκτ κιαν είναι!!!

ΥΓ: δάσκαλε respect για την εφάμιλλη τοποθέτηση σου ... συμφωνώ μέχρι τελευταίας τελείας!

 

 

 

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά δε βλέπω ούτε διχασμό για τον Τίγρη, ούτε έλλειψη υποστήριξης φέτος. 

 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Loco 21 said:

Ο Άγιος Δημήτριος ο γηπεδοφτιαχτης. Ένας καλός άνθρωπος κόντρα στα τέρατα ο Ιησούς Χριστός του ελληνικού ποδοσφαίρου. 

Που πολεμάει τον βούρκο με τον Γιαννάκη Παπαδόπουλο πρώην δεξί χέρι του Αγίου Θωμά Μητροπουλου...

 

Όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο μια βρώμα είναι δυστυχώς 

ελα ρε σωπα. 😁

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Loco 21 said:

Ο Άγιος Δημήτριος ο γηπεδοφτιαχτης. Ένας καλός άνθρωπος κόντρα στα τέρατα ο Ιησούς Χριστός του ελληνικού ποδοσφαίρου. 

Που πολεμάει τον βούρκο με τον Γιαννάκη Παπαδόπουλο πρώην δεξί χέρι του Αγίου Θωμά Μητροπουλου...

 

Όλο το ελληνικό ποδόσφαιρο μια βρώμα είναι δυστυχώς 

Τι ειναι ο Θωμας και ο Γιαννακης στην ΑΕΚ; Εργαζονται στην ΑΕΚ; Εχουν καποια σχεση με την ΑΕΚ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nedved21 said:

Τι ειναι ο Θωμας και ο Γιαννακης στην ΑΕΚ; Εργαζονται στην ΑΕΚ; Εχουν καποια σχεση με την ΑΕΚ;

Έχουν σχέση με τον πρόεδρο. Αυτό φτάνει. 

Link to comment
Share on other sites

Θου, Κύριε, φυλακήν τω στόματί μου και θύραν περιοχής περί τα χείλη μου. Μη εκκλίνης την καρδίαν μου εις λόγους πονηρίας, του προφασίζεσθαι προφάσεις εν αμαρτίαις. Συν ανθρώποις εργαζομένοις την ανομίαν, και ου μη συνδυάσω μετά των εκλεκτών αυτών.

Αμήν.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, AG21 said:

Έχουν σχέση με τον πρόεδρο. Αυτό φτάνει. 

Μονο με αυτους εχει σχεσεις ο προεδρος;

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι βγάζουν πρωτοσέλιδα με γραβάτες εμείς από σφεντόνες πήραμε νεροπιστολα τύπου Τσαταλη .

Το φετινό που ζούμε επικοινωνιακά είναι πρωτόγνωρο,όλοι είναι απέναντι μας με εμμετικο τρόπο.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, billy21 said:

Θου, Κύριε, φυλακήν τω στόματί μου και θύραν περιοχής περί τα χείλη μου. Μη εκκλίνης την καρδίαν μου εις λόγους πονηρίας, του προφασίζεσθαι προφάσεις εν αμαρτίαις. Συν ανθρώποις εργαζομένοις την ανομίαν, και ου μη συνδυάσω μετά των εκλεκτών αυτών.

Αμήν.

Greek πλιζ

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται οτι ειναι ζητημα ζωής και θανάτου το πρωταθλημα για τον Δον Βαγγελη.
Θα δούμε χειρότερα πράγματα πιστεύω.

Στη συνεχή απαξίωση των πυλώνων και θεσμών του κράτους που ζούμε, άνθρωποι όπως ο Δον, βλέπουν ευκαιρίες. Στον πειραια, οι μέσες οικογένειες πίνουν νερο στο όνομά του.

 

ΕΔΙΤ:

ο @Bukowski θα ξέρει καλύτερα αλλα από όσο γνωρίζω υπήρξε προσπαθεια εκτος απο τον loveρδο να σπρωχτεί και ο μώραλης στο πασοκ με σκοπό τον έλεγχο της επόμενης, οποιασδήποτε, κυβέρνησης.

ο Δον ωστόσο δεν είναι τόσο δυνατός για να παίξει μπάλα όπως επαιζαν άλλες οικογενειες. Έχει αναγκη την πρόσβαση σε κυβέρνηση όσο τον έχουν αναγκη και αυτοί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, aris2168 said:

Greek πλιζ

Koυροπαλάτικα είναι.

Edit: Να κρατάμε κ ένα επίπεδο για το καλό του πολιτισμού κ του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Edited by billy21
  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gybe21 said:

Οι άλλοι βγάζουν πρωτοσέλιδα με γραβάτες εμείς από σφεντόνες πήραμε νεροπιστολα τύπου Τσαταλη .

Το φετινό που ζούμε επικοινωνιακά είναι πρωτόγνωρο,όλοι είναι απέναντι μας με εμμετικο τρόπο.

 

 Οπου υπαρχει καπνος.. να το θεσω κομψα🤣

Link to comment
Share on other sites

Βρίζοντας τον μελ.ουτε αποσκοπώ σε διχασμό αλλά τον μπινελικώνω μεταξυ σοβαρού και αστείου.Ζητώ χίλια συγγνώμη αν παραφέρθηκα είμαι λιγάκι παρορμητικός απο την  αγάπη μου για την ΑΕΚ!Ζω και αναπνέω για την ΑΕΚ!

Επειδή δεν με γνωρίζετε προσωπικά και είμαι καινούριος στο φορουμ απο το 2013 μέχρι και το 2018 τον υποστήριζα μέχρι και που ερχόμουν σε αντιλογία με φίλους!Απο το 2018 και μετά ήμουν κατά του για το αγωνιστικό κυρίως και που ήταν η φιλιππινέζα του σαββίδη!Για το γηπεδικό δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί μόνος αυτός μπορούσε να το φτιάξει!Το ξέρω ότι πολεμάει με τον εσκομπαρ και έχει όλα τα μέσα κυβερνηση μμε τον κυνηγαει και για επιχειρηματικά συμφέροντα!

Φέτος παρόλο που ήμουν κατά του για τις τιμές των διαρκείας πήρα για να τον στηρίξω να στηρίξω τη νέα εποχή της ΑΕΚ στη γηπεδάρα μας τον αλμέιδα!

Ελπίζω απο τον πόλεμο που δεχομάστε να βγούμε νικητές αν δεν κάνουμε το νταμπλ να πάρουμε έστω μια απο τις δυο κούπες!

FORZA AEKΑΡΑ!!!

ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΥΣ!!!

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, nedved21 said:

Τι ειναι ο Θωμας και ο Γιαννακης στην ΑΕΚ; Εργαζονται στην ΑΕΚ; Εχουν καποια σχεση με την ΑΕΚ;

Φίλε τι εννοείς τι είναι ο Γιαννάκης στην ΑΕΚ; Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να έχεις ένα μέτρ που ξέρει όλα τα μπουζούκια και όλο τον κόσμο απ'έξω ανά πάσα στιγμή;; 

Γιατί για όσους το λησμονούν τέτοιος ήταν πριν ασχοληθεί με το ποδόσφαιρο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Loco 21 said:

Ο Γιαννάκης ναι είναι και οικονομικός από τα επιχειρήματα του μεγάλου που τον κάνουν καλό παιδί,  βασικό του κριτήριο.

Τι ειναι δηλαδη; Τι ποστο εχει; Ως τι πληρωνεται "οικονομικα" απο την ΑΕΚ;

5 minutes ago, Agent HAF said:

Φίλε τι εννοείς τι είναι ο Γιαννάκης στην ΑΕΚ; Ξέρεις πόσο δύσκολο είναι να έχεις ένα μέτρ που ξέρει όλα τα μπουζούκια και όλο τον κόσμο απ'έξω;; 

Γιατί για όσους το λησμονούν τέτοιος ήταν πριν ασχοληθεί με το ποδόσφαιρο.

Ειναι στο ΔΣ; Ειναι υπαλληλος; Ειναι βοηθος προπονητη; Αυτο ρωταω, γιατι οντως δεν ξερω.

ΥΓ: και ο μετρ δουλεια ειναι φιλε πρακτορα, δεν ξερω γιατι το λες υποτιμητικα. Και γενικα οχι ασχημη δουλεια, μεσα σε γλεντια εισαι, γκομενες γνωριζεις κλπ.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα η πουστιά ειναι βρισιά...ή το να το  θεωρεις  βρισιά  ... είναι ρατσιστικό ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Τελικα η πουστιά ειναι βρισιά...ή το να το  θεωρεις  βρισιά  ... είναι ρατσιστικό ?

Στο χωριο μου μια φορα ειναι συνηθες να παραγγελνουμε τουρκικο καφε με ολιγην πουστιά..

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, nedved21 said:

Τι ειναι δηλαδη; Τι ποστο εχει; Ως τι πληρωνεται "οικονομικα" απο την ΑΕΚ;

Ειναι στο ΔΣ; Ειναι υπαλληλος; Ειναι βοηθος προπονητη; Αυτο ρωταω, γιατι οντως δεν ξερω.

ΥΓ: και ο μετρ δουλεια ειναι φιλε πρακτορα, δεν ξερω γιατι το λες υποτιμητικα. Και γενικα οχι ασχημη δουλεια, μεσα σε γλεντια εισαι, γκομενες γνωριζεις κλπ.

Εννοείται προς θεού δεν το λέω υποτιμητικά. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Agent HAF said:

Εννοείται προς θεού δεν το λέω υποτιμητικά. 

ναι ρε πλακα κανω

Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχουν ομάδες που έχουν στο Δ.Σ. υιους πρωην προέδρων της ΕΠΟ που ήταν μαριονέτες του γαύρου στην εποχή της σκληρής παράγκας, ανθρώπους που ήταν μέλη στο Δ.Σ του Κρόκους την εποχή της σκληρής παράγκας, έχουν πρώην παρατηρητές αγώνων -που την εποχή της παράγκας άφηναν την έδρα του γαύρου να είναι ζούγκλα- διοργανωτές των αγώνων τους, πρώην αστυνομικούς διευθυντές -που άφηναν τα χουλιγκάνια να αλωνίζουν στα εντός συγκεκριμένης ομάδας όποτε ήταν αναγκαίο κ δεν έβλεπαν τπτ- υπευθύνους ασφαλείας κλπ κλπ κλπ είναι αστείο να συζητάμε για τον Γιαννάκη, ειδικά τώρα. 

Όπως είχα γράψει κ πιο παλιά με τον σταυρό στο χέρι δεν θα δεις ποτέ προκοπη στο ελληνικό πρωτάθλημα κ στην άκρως διεφθαρμένη μπανανία που λέγεται Ελλάδα. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι. Ηταν μονιμο θεμα αντιπαραθεσης αν πρεπει η παε να προασπισει τα συμφεροντα της εξωαγωνιστικα ή οχι.

Εδω μιλαμε για οχετο. Υποκοσμος

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννάκης ηταν μεταγραφή παρασκηνίου. 

Προστασιας φυσικά, όχι παράγκας.

Ισως μαλιστα κάποια πραγματα να τα κάνει και πολύ καλά. Έχετε δει πώς τον βρίζουν οι αντίπαλοι; Για αυτό έγινε ο νο2 όπως είπε κάποτε και ο Μιμης στον Μπαεβιτς.
 

Το θέμα είναι ότι κάποια στιγμη παρα-ανακατευτηκε και με το αγωνιστικό, όπου εκεί δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο βιογραφικό να επιδειξει.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×