Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

M.V.P.-Κόουτσινγκ-Βραβείο Μάνταλου  

71 members have voted

  1. 1. M.V.P.

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιντιμπέ
      48
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Γαλανόπουλος
      4
    • Μάνταλος
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      2
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      7
    • Γκαρσία
      10
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
      62
    • Μέτριο
      3
    • Κακό
      2
    • Φυσιολογικό
      4
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      2
    • Χατζισαφί
      4
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Τζαβέλλας
      3
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Μάνταλος
      9
    • Γκατσίνοβιτς
      1
    • Ελίασον
      0
    • Τσούμπερ
      1
    • Γκαρσία
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Αραούχο
      0
    • Βίντα
      1
    • Άμραμπατ
      0
    • Πινέδα
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      50

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Παιδιά τον έχουμε αποθεώσει από την αρχή της χρονιάς, μας έκανε ομάδα, βλέπουμε μπάλα αλλά αύριο αν στραβωσει ειδικά με όσα έχουν γίνει από την Κυριακή θα τα ακούσει πολύ για πρώτη φορά και θα είναι ΟΤΙ χειρότερο σε αυτήν την φάση.

Γεννηθηκαμε ΑΕΚ για να μην είμαστε ήρεμοι ποτέ. Αυτό είναι το κάρμα μας. Πάρε ρε άνθρωπε όλη την ομάδα αύριο και βάλε τους υπόλοιπους να παίξουν με Λεβαδειακό. 

Εύχομαι να του βγει γιατί αν του βγει και θα μας ταπωσει (που το ευχόμαστε) και θα τους έχει ξεβρακωσει.

150 παλμούς νυχτιατικα ρε Ματίας..

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ρε τι σενάρια είναι αυτά που λέτε? 

Γεμάτη είναι η αποστολή. 3 παιχτες άφησε εκτός. 

Ο Μουκουντι μεγάλη απώλεια αλλά θεωρώ ότι θα ναι κάποιο μικρό πρόβλημα τραυματίσμου. 

Οι άλλοι δυο δεν είναι αναντικατάστατοι

Link to comment
Share on other sites

Μίτσελ: "Αισιόδοξοι πως θα γίνουμε η πρώτη ομάδα που θα νικήσει στην OPAP Arena"

Πελαδο κανονισε

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Aussie said:

Τροπος λειτουργιας θα ηταν εαν και απο τις υπολοιπες αποστολες του κυπελλου απουσιαζαν οι 3 συγκεκριμενοι παικτες. Απουσιαζαν;

Στάνκοβιτς, Αθανασιάδης, Ρότα, Μήτογλου, Χατζισαφί, Τζαβέλλα, Ραντόνια, Ντάικο, Γιόνσον, Πινέδα, Φράνσον, Μάνταλος, Μουστακόπουλος, Άμραμπατ, Λιβάι Γκαρσία, Φαν Βέερτ, Τσούμπερ, Αραούχο, Φερνάντες, Κοσίδης, Μαχαίρας.

 

Με Πανσεραικο αυτο. Γκατσινοβιτς αντι Γιονσον .

Αρα τροπος λειτουργιας 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Ρε τι σενάρια είναι αυτά που λέτε? 

Γεμάτη είναι η αποστολή. 3 παιχτες άφησε εκτός. 

Ο Μουκουντι μεγάλη απώλεια αλλά θεωρώ ότι θα ναι κάποιο μικρό πρόβλημα τραυματίσμου. 

Οι άλλοι δυο δεν είναι αναντικατάστατοι

Ειδαμε στα γιαννενα το αναγκαστικο Ροταισο πως δουλεψε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Toni Black said:

Ειδαμε στα γιαννενα το αναγκαστικο Ροταισο πως δουλεψε

Κατέληξε πρωτη η ομάδα... Εντέλει καθόλου άσχημο... 

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η μόνη έλλειψη είναι ο Μουκουντι, σιγά μην ξενερωσουμε επειδή θα παίξει ο Μήτογλου. Μπροστά είναι το θέμα και με Πινέδα, Γκατσίνοβιτς, Αραούχο και Γκαρσία θα τους ξεπατωσουμε. Πάρτε μια βαθιά ανάσα και ξαναδείτε τι είπατε.

Link to comment
Share on other sites

καλά που δεν βρήκαμε εισιτήρια. αν δεν υπάρχει πρόβλημα τραυματισμών, κάποιος έπρεπε να του πει τι πρεσβεύει ο αντίπαλος αύριο. May the force be with us ......

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goku21 said:

Κατέληξε πρωτη η ομάδα... Εντέλει καθόλου άσχημο... 

Εγω κ αυριο οτι κ να γινει Ματιας θα στηριζω. Αλλα η ομαδα ειναι 1η γιατι μεταξυ αλλων 9/10 τα παιζει με ροτα δεξια. Αυριο ειναι 1/2 κ ειδικες συνθηκες

Link to comment
Share on other sites

Σε ματς που έπρεπε να μπεις μέσα και να τους λιώσεις για 100 ξεχωριστούς λόγους, εμείς παμε να βγάλουμε τα μάτια μας μόνοι μας. Να μας κάνουν κανα διπλό να μην έχουμε που να κρυφτούμε. 

Πραγματικά δεν το χωράει ο νους μου το αποψινό. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, johnny21 said:

καλά που δεν βρήκαμε εισιτήρια. αν δεν υπάρχει πρόβλημα τραυματισμών, κάποιος έπρεπε να του πει τι πρεσβεύει ο αντίπαλος αύριο. May the force be with us ......

Σοβαρά λες να μην ξέρει; Τι είναι, παπάς που του ψιθυρίζουν το όνομα του μακαρίτη για να κάνει το μνημόσυνο 3 λεπτά και να φύγει; 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Toni Black said:

Εγω κ αυριο οτι κ να γινει Ματιας θα στηριζω. Αλλα η ομαδα ειναι 1η γιατι μεταξυ αλλων 9/10 τα παιζει με ροτα δεξια. Αυριο ειναι 1/2 κ ειδικες συνθηκες

Ο ρότα είναι πολυ μέτριος γενικά. Σε κάθε ματς κάνει δυο τρεις γκάφες. Από ασίστ τίποτα. Γκολ ουτε για  αστείο. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, goku21 said:

Ρε τι σενάρια είναι αυτά που λέτε? 

Γεμάτη είναι η αποστολή. 3 παιχτες άφησε εκτός. 

Ο Μουκουντι μεγάλη απώλεια αλλά θεωρώ ότι θα ναι κάποιο μικρό πρόβλημα τραυματίσμου. 

Οι άλλοι δυο δεν είναι αναντικατάστατοι

Δηλαδή φίλε έχεις εμπιστοσύνη σε τζαβέλλα και μητόγλου;;Αν ο σιμανσκι είναι σε κακή μέρα η τραυματιστεί ποιον θα βάλει γαλανόπουλο η φράνσον;Ακόμα και ο σιντιμπέ δεν έχει ρυθμό η αλλαγή του ειναι ο ραντονια.Κρατήστε και ένα ακόμα κακό σενάριο να βάλει βασικούς μήτογλου τζαβέλλα και γαλανόπουλο όπως έκανε στα παιχνίδια του κυπέλλου αν το κάνει αυτό να πάει να γαμηθεί!Η ΑΕΚ δεν είναι σαν χοσε!Δεν πήγε ο μαλακάς ο γέρος να του πει αύριο δεν ξέρω τι θα γίνει απλα θέλω να τους γαμήσετε!!!Κοίμουνται όρθιοι στη ΠΑΕ θα θέλα να ξέρω!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε έγραφα σεντόνι παραδιπλα και τώρα το είδα.

 

Ειναι καλά  ο τύπος; Πάλι σε αυτοκαταστροφικό πέσαμε; 

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια με γαύρο είναι κομβικά για την ψυχοσύνθεση ομάδας κ κόσμου. Μια ανατροπή το 18 έδωσε ώθηση για πρωτάθλημα. Ελπίζω να μην βγάλουμε τα μάτια μας αύριο. Δεν ξεκινήσαμε καλά 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pelado 21 said:

Δηλαδή φίλε έχεις εμπιστοσύνη σε τζαβέλλα και μητόγλου;;Αν ο σιμανσκι είναι σε κακή μέρα η τραυματιστεί ποιον θα βάλει γαλανόπουλο η φράνσον;Ακόμα και ο σιντιμπέ δεν έχει ρυθμό η αλλαγή του ειναι ο ραντονια.Κρατήστε και ένα ακόμα κακό σενάριο να βάλει βασικούς μήτογλου τζαβέλλα και γαλανόπουλο όπως έκανε στα παιχνίδια του κυπέλλου αν το κάνει αυτό να πάει να γαμηθεί!Η ΑΕΚ δεν είναι σαν χοσε!Δεν πήγε ο μαλακάς ο γέρος να του πει αύριο δεν ξέρω τι θα γίνει απλα θέλω να τους γαμήσετε!!!Κοίμουνται όρθιοι στη ΠΑΕ θα θέλα να ξέρω!

Εγώ λέω ότι ξέρει τι κάνει. Και οι παικτες άνθρωποι είναι. Δεν είναι μόνο οι τραυματισμοί που σε κρατάνε έξω. 

Η αποστολή που έχει είναι πολυ δυνατή.

Μπορεί να κατεβασει και χάλια ενδεκάδα όμως 

Αλλά να κερδίσει θέλει και θα κάνει αυτό που πιστευει. 

Και το λέω εγώ που γενικά τον κράζω σαν προπονητη. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ούτε έχει καταλάβει τί σημαίνει αυτός ο αγώνας για το κλαμπ αύριο.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να με εκθέσει. Αλλά σήμερα να πα να γαμηθεί.

Σε αυτό το παιχνίδι ρε μαλάκα κάνεις του κεφαλιού σου που την Δευτέρα παίζουμε με τον Λεβαδειακό στα Φιλαδέλφεια? Τώρα σου ήρθε ρε μαλάκα? Με δουλεύεις? Θα είμαστε σαν τσαμπιά αύριο για πόλεμο και εμείς θα πάμε χωρίς την μισή άμυνα ρε μαλάκα?

Δεν ξέρω ειλικρινά πλέον τί να πω.

Μακάρι να ξέρει καλύτερα κι εγώ να μην βλέπω καλά τα πράγματα.

  • Δικεφαλάκι 11
Link to comment
Share on other sites

  • George_D changed the title to ΑΕΚΑΡΑ - ολυμπιακάκι (Κύπελλο, ημιτελικός, 1ος αγ.): 09/02/23, 20:30, Cosmote Sport 1
  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×