Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Άρης (playoff 4η αγ.): 09/04/23, 18:00, Cosmote Sport 1


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου  

65 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Αραούχο
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
    • Φερνάντες
    • Πινέδα
    • Μάνταλος
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
      0
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Τζαβέλλας
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
    • Γκαρσία
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Πινέδα
      0
    • Μάνταλος
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Πέρα από το λάθος στο γκολ εγώ δεν βλέπω κανένα θετικό σήμερα. Ούτε κυκλοφορία, ούτε δημιουργία , ουτε πίεση. Ένα τιποτα. Όλοι οι αστέρες κάτω του μετρίου. Ντεφορμέ Γκατσι μόνιμα, μέτριος Ελιασον, ανέτοιμος Λιβαι, αναποτελεσματικός Αραουχο κλπ. Πως να παίξεις;  

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Atlas21 said:

Βίντα που τη χαρίζει; Χατζισαφί που έχει χάσει τον παίκτη του; Όσα φέρει ο άνεμος είμαστε πίσω σήμερα. Δεν στραβοπατάει η ΑΕΚάρα σήμερα.

Εκεί διώχνεις την μπάλα δεν παίζεις καρντοσικο μπιλντ απ

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Πέρα από το λάθος στο γκολ εγώ δεν βλέπω κανένα θετικό σήμερα. Ούτε κυκλοφορία, ούτε δημιουργία , ουτε πίεση. Ένα τιποτα. Όλοι οι αστέρες κάτω του μετρίου. Ντεφορμέ Γκατσι μόνιμα, μέτριος Ελιασον, ανέτοιμος Λιβαι, αναποτελεσματικός Αραουχο κλπ. Πως να παίξεις;  

καλά που σφύριξε το μπενάλντι

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα, έβγαλες 2,3 καλές ευκαιρίες , η 1 άχαστη σε αντίπαλο με πολύ κοντά τις γραμμές κλπ. Απλά το μαλακισες άσχημα μετά το γκολ με απίστευτη ασοβαροτητα σε σημείο που είχες όλο το μομεντουμ. Τραγικό. Πάμε με υπομονή και πίστη να τους γαμησουμε και κραζουμε μετά .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vagos21 said:

Πέρα από το λάθος στο γκολ εγώ δεν βλέπω κανένα θετικό σήμερα. Ούτε κυκλοφορία, ούτε δημιουργία , ουτε πίεση. Ένα τιποτα. Όλοι οι αστέρες κάτω του μετρίου. Ντεφορμέ Γκατσι μόνιμα, μέτριος Ελιασον, ανέτοιμος Λιβαι, αναποτελεσματικός Αραουχο κλπ. Πως να παίξεις;  

Δεν έχουμε δημιουργικό χαφ και φαίνεται. Αυτό γαμάει τους μπροστά. Ο Γίονσον έχει κάνει καλό ματς. Πρέπει να βγει Σιμανσκι και να μπει Πινέδα/Μάνταλος. Ο Γκατσινοβιτς πρεπει να γίνει πιο συνεργατικός γιατί το έχει πιστέψει υπερβολικά το σουτ του.

Link to comment
Share on other sites

Ρότα & Αθανασιαδης & Βιντα αλλά και Χατζισαφι που δεν βγάζει οφσάιντ τον ιτουρμπε και μετά είναι εκτός τόπου και χρόνου στην επαναφορά από το δοκάρι.

Γενικα το γκολ είναι μια τρικυμία στην άμυνα μας για όλους και απίστευτη κωλοφαρδία του σκουληκιού…

πρεπει οπωσδήποτε νίκη σήμερα όμως! Πάμε ΑΕΚαρα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως βλέπω ότι σε κάθε ματς είμαστε και λίγο χειρότεροι πίσω.. 

Δεν βλέπω την ίδια πίεση στο κέντρο και περνάνε οι αντίπαλοι πιο εύκολα με αποτέλεσμα να φαίνεται η γύμνια που αντικειμενικά εχουμε πίσω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vagos21 said:

Πέρα από το λάθος στο γκολ εγώ δεν βλέπω κανένα θετικό σήμερα. Ούτε κυκλοφορία, ούτε δημιουργία , ουτε πίεση. Ένα τιποτα. Όλοι οι αστέρες κάτω του μετρίου. Ντεφορμέ Γκατσι μόνιμα, μέτριος Ελιασον, ανέτοιμος Λιβαι, αναποτελεσματικός Αραουχο κλπ. Πως να παίξεις;  

Μέτρια και λίγα πράγματα η ομάδα  ναι

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, προτιμώ να μην ανοιχτούμε φουλ γιατί θα έχουμε δράματα, καλυτερα να το παλεψουμε ως το τέλος έστω και με γιουρια. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και γκολ να βάλουμε θα γυρίσουν πίσω και θα έχουμε δραματα

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×