Jump to content

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΑΕΚΑΡΑ - Βόλος (Φιέστα, 14/05/23, 20:00)


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

43 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

    • Καλό
    • Μέτριο
      0
    • Κακό
      0
    • Φυσιολογικό
  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
      0
    • Ρότα
      0
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Φερνάντες
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Τζαβέλλας
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Συντασσομαι...

Μολονοτι η κοινη λογικη μας λεει αλλα....υπερτερει η ΑΕΚλογικη..

Χθες πριν μπω ενα παλλικαρακι γυρω στα 60-65 (κιλα ρε)-στην ηλικια του μικρου μου 17-18...με παρακαλεσε:

...κυριε θα με βαλετε ?...τα ματακια του λαμπανε στην κυριολεξία..

Κεριά και λιβάνια του λέω...μολις ανάψει το πρασινο φωτακι σπρινταρε και χωσου...

Χωθηκε ο τσογλανος...τουχωσα και μιά σφαλιαρα κι εφυγε τρεχοντας καταπανω στα σκαλιά..

Λαθος θα μου πει καποιος...

οκ...δεν θα αντιπαρατεθω...

μαθαινουμε να ζουμε με τα λαθη μας..

Αυτο που μου τη βαραει ομως ειναι ο αρχιμαλακας με τη ναυτικη..

Αν έβλεπε όποιος σκέφτεται με την ΑΕΚλογική του, το παιδί του να κλαίει και να του λέει "μπαμπα πάμε να φύγουμε" και να μην θέλει να ξαναέρθει στο γήπεδο που είχε πάει τον πατέρα του ο παππούς του, ίσως τότε να αντιλαμβάνονταν ποια είναι η σωστή ΑΕΚλογική...

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Συντασσομαι...

Μολονοτι η κοινη λογικη μας λεει αλλα....υπερτερει η ΑΕΚλογικη..

Χθες πριν μπω ενα παλλικαρακι γυρω στα 60-65 (κιλα ρε)-στην ηλικια του μικρου μου 17-18...με παρακαλεσε:

...κυριε θα με βαλετε ?...τα ματακια του λαμπανε στην κυριολεξία..

Κεριά και λιβάνια του λέω...μολις ανάψει το πρασινο φωτακι σπρινταρε και χωσου...

Χωθηκε ο τσογλανος...τουχωσα και μιά σφαλιαρα κι εφυγε τρεχοντας καταπανω στα σκαλιά..

Λαθος θα μου πει καποιος...

οκ...δεν θα αντιπαρατεθω...

μαθαινουμε να ζουμε με τα λαθη μας..

Αυτο που μου τη βαραει ομως ειναι ο αρχιμαλακας με τη ναυτικη..

εδω χωρεσε ο αλλος 110 @stavros 9-11 κιλα με τον αλλο 94... 😁

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ΚΑΤΟΎΝΑ 21 said:

Συντασσομαι...

Μολονοτι η κοινη λογικη μας λεει αλλα....υπερτερει η ΑΕΚλογικη..

Χθες πριν μπω ενα παλλικαρακι γυρω στα 60-65 (κιλα ρε)-στην ηλικια του μικρου μου 17-18...με παρακαλεσε:

...κυριε θα με βαλετε ?...τα ματακια του λαμπανε στην κυριολεξία..

Κεριά και λιβάνια του λέω...μολις ανάψει το πρασινο φωτακι σπρινταρε και χωσου...

Χωθηκε ο τσογλανος...τουχωσα και μιά σφαλιαρα κι εφυγε τρεχοντας καταπανω στα σκαλιά..

Λαθος θα μου πει καποιος...

οκ...δεν θα αντιπαρατεθω...

μαθαινουμε να ζουμε με τα λαθη μας..

Αυτο που μου τη βαραει ομως ειναι ο αρχιμαλακας με τη ναυτικη..

το διαρκειας μου το εδωσα σε ενα πιτσιρικα 16 χρονο που ηρθε απο χαλκιδα και 3 λεπτα πριν τη σεντρα δεν ειχε βρει τροπο να μπει 

 

με τον πατερα του εχουμε παει παντου με την ΑΕΚ απο το 90 και μετα

  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για τους υπεραριθμους, μιλαμε για παιχνιδι που επερνες πρωταθλημα στο σπιτι σου μετα απο 29 χρονια δηλαδη πως δεν κρεμαστηκαν και απο τους πυλωνες, φυσικα και πρεπει να διορθωθει και πρεπει να μπει προελεγχος

αυτος με την ναυτικη αν ειναι ΑΕΚ πρεπει να μην ξαναπατησει ποτε στο γηπεδο μιλαμε για μπινε ολκης και αν τον βρηκανε και δεν τον βγαλανε ξαπλωτο ειναι 10 φορες μαλακες

  • Δικεφαλάκι 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chris manousopoulos said:

εδω χωρεσε ο αλλος 110 @stavros 9-11 κιλα με τον αλλο 94... 😁

Ο Σταυρος χτες περναγε κι απο τρυπα βελονας

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αδέρφια πρωταθλητές!!!Αυτό που ζήσαμε χτες δεν περιγράφεται θα το θυμάμαι μια ζωή ειναι μαγικό είναι τρέλα είναι κάβλα!Κάνεις δεν πίστευε ότι ο αλμέιδα με το τιμ του θα έρθει και θα αναγεννήσει την ομάδα και θα πάρει το πρωτάθλημα στη πρώτη χρονιά του γηπέδου!Ούτε στα τρελά ονειρά μας!!!Τον ευχαριστούμε για φέτος και για όσα θα δούμε τα επόμενα χρόνια και γιατί όχι και σε κατάκτηση ευρωπαικής κούπας!Χίλια μπράβο στους παίκτες μας όλοι μα όλοι έδωσαν σώμα και ψυχή!!!Όταν ανέλαβε ο μελ πέριμενα απο αυτόν αυτά που ζήσαμε φέτος αύτος ειναι ο μελ.που ξέραμε είναι ΤΙΓΡΗΣ!!!Του χρωστάω μια μεγάλη ΣΥΓΓΝΩΜΗ για όσα έχω πει για αυτόν απο το 18 και μετά ακόμα και φέτος του άσκησα κριτική και του τα ΣΥΓΧΩΡΩ όλα!!!Γράφτηκε και θα γραφτεί στην ιστορία της ΑΕΚ με μέγαλα γράμματα θα είναι στο πάνθεον των διοικητικών ηγετών όπως μπάρλος και γκουμας!!!Απο εδώ και πέρα να ζήσουμε μέγαλες στιγμές έμεις και τα παιδιά μας!!!

ΜΟΝΟ ΑΕΚ!!!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Φεύγοντας χθες από το πέταλο, έριξα μια τελευταία ματιά σε όλο το γήπεδο αφού ήταν ο τελευταίος μας αγώνας για φέτος εκεί.

Νομίζω ότι είχαμε μια από τις καλύτερες σεζόν στην ιστορία της ΑΕΚ, αν όχι την καλύτερη. Κλείνοντας 21 γηπεδικά-οπαδικά χρόνια φέτος, για μένα είναι σίγουρα η καλύτερη. Είδαμε μια ομαδάρα να πετάει φωτιές, μια αγέλη λυσσασμένη να ξεσκίζει τις σάρκες όποιου βρήκε μπροστά της. Μια ΑΕΚ ενωμένη σε όλα τα επίπεδα. Την ΑΕΚ στη Ν. Φιλαδέλφεια.

Θα θυμάμαι για πάντα αυτή τη χρονιά, θα ευχηθώ να μην τα γαμησουμε τη μάνα όλα και σύντομα να διεκδικήσουμε το Κόνφερανς. Το μομεντουμ είναι μαζί μας για κάτι τέτοιο. Επίσης την ομάδα αυτή, με λίγες βελτιώσεις το καλοκαίρι, εγώ μια χαρά την εμπιστεύομαι για την Ευρώπη 

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 8
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, chris manousopoulos said:

εδω χωρεσε ο αλλος 110 @stavros 9-11 κιλα με τον αλλο 94... 😁

Το σώμα τους ήταν "έξω" αλλά η ψυχή τους ήταν "μέσα".

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

 

db3e20bf20ff439d5b488c28b044a985_927546.

Βλέπω και Δημάτο από πίσω;

Εδιτ: με πρόλαβες!

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, aris2168 said:

Κακως αναφερεστε σ αυτον με τη φωτοβολιδα σαν "ο μαλακας". Μιλαμε για εγκληματια. Δεν ειναι τιμωρια να μην ξαναπατησει στο γηπεδο καποιος που για λιγα εκατοστα δεν σκοτωσε ανθρωπο. Παγωσα αυτα τα λιγα δευτερολεπτα της πορειας της φωτοβολιδας.

Και μετα παγωσε ολο το γηπεδο. Για πολυ ωρα. Μεχρι το τελος νομιζω. Η φιεστα ειχε 2 μερη: πριν τη φωτο και μετα.

Για υπεραριθμους, μπουκες, δυο δυο στα τουρνικε κλπ τα ειπαν πολλοι πριν. Κι αυτο πρεπει ν αλλαξει. Αλλαζει ο οργανισμος. Μεγαλωνει. Πρεπει κι εμεις ν ακολουθησουμε. Ν αλλαξουν συνηθειες και πρακτικες. Με το καλο, με το αγριο, δεν ξερω. Αλλα δε μπορει να παει πολυ μακρυα ετσι.

Ακριβώς. Χωρίστηκε στα 2 η βραδιά...

Μετά τη φωτο απλά αποσυνδέθηκα εντελώς από την κατάσταση και τη μεγάλη γιορτή μας. Έφυγα με κάτω το κεφάλι. Με κάτω το κεφάλι δεν έφυγα καν στο 1-3 με το γαβρο φέτος...

Ο άνθρωπος πρέπει να θεωρείται εγκληματίας, γιατί αυτό είναι.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Éric Rabé said:

Βλέπω και Δημάτο από πίσω;

Τους εξηγούσε το πάθ για τους ομίλους. 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Τους εξηγούσε ο πάθ για τους ομίλους. 

"Έκαστος στο είδος του κι ο Λουμίδης στους καφέδες"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νονός said:

"Έκαστος στο είδος του κι ο Λουμίδης στους καφέδες"

Και ο ΓΠ παραδίπλα εξηγούσε το πάθ των Σόπφλιξ προς τη Φούτμπωλ Λίγκ. 

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Mike said:

το διαρκειας μου το εδωσα σε ενα πιτσιρικα 16 χρονο που ηρθε απο χαλκιδα και 3 λεπτα πριν τη σεντρα δεν ειχε βρει τροπο να μπει 

 

με τον πατερα του εχουμε παει παντου με την ΑΕΚ απο το 90 και μετα

μάγκες respect, αύτό είναι ΑΕΚ...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MITSAKLAS said:

Και ο ΓΠ παραδίπλα εξηγούσε το πάθ των Σόπφλιξ προς τη Φούτμπωλ Λίγκ. 

axxaxaxaxaxa, tetoia poutsa de ksanagine.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Για τους υπεραριθμους , να βρει τροπο η ΠΑΕ τα διαρκειας που δεν πανε να ειναι διαθεσιμα ως απλα εισητηρια.

 

Τι καβλα ηταν αυτο χτες 

 

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο μετά τη φωτοβολίδα ήταν ότι ένας της περιφρούρησης πήγε να τα βάλει με τον κόσμο που δικαίως έβριζε και καλούσε κάποιους για σεντρα έξω από το γήπεδο…

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω μια είδηση έστω της πλάκας ότι ταυτοποιηθηκε από τις κάμερες ο εγκληματίας και δε θα του επιτραπεί ξανά η είσοδος στο γήπεδο. Βέβαια θα μπαίνει διπλός στο τουρνικε μην τον χάσουμε. Τέτοιο βλασταρι κρίμα να πάει χαμένο. Γιατί έχω την αίσθηση πως αποδείχθηκε ότι δεν ήταν προβοκατσια αλλά κρετινισμος ενός ηλιθιου και πάμε να το κάνουμε αβαβα.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Skepastos said:

Το χειρότερο μετά τη φωτοβολίδα ήταν ότι ένας της περιφρούρησης πήγε να τα βάλει με τον κόσμο που δικαίως έβριζε και καλούσε κάποιους για σεντρα έξω από το γήπεδο…

ήμουν μπροστά . Δεν ξέρω τι τον εξόργησε αλλα μαλακία και των μέν που ίσως έβρισαν την R απο συνήθεια ( Αυτο υποψιάζομαι δεν ξέρω )  μαλακία και δική του που ασχολήθηκε γιατί μετά έφυγαν μπύρες και μπουκάλια απο το πάνω και παραλίγο να ξεφύγει το πράγμα . Μια μπύρα γεμάτι πέρασε δίπλα απο ένα παιδάκι . 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά αλλά κανεις σας δεν ανέφερε τον Μουκουνταρο και το ρεσιτάλ των πανηγυρισμών του στο τέλος! Το έζησε πιο πολύ από όλους 

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×