Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - ποακ (Τελικός Κυπέλλου): 24/05/23, 20:30


SpiRos
 Share

mvp-Κόουτσινγκ- βραβείο Μάνταλου   

77 members have voted

  1. 1. mvp

    • Στάνκοβιτς
    • Ρότα
    • Βίντα
    • Μουκουντί
    • Χατζισαφί
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
    • Γκατσίνοβιτς
    • Τσούμπερ
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
      0
    • Φερνάντες
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Στάνκοβιτς
      0
    • Ρότα
    • Βίντα
      0
    • Μουκουντί
      0
    • Χατζισαφί
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ελίασον
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
      0
    • Τσούμπερ
      0
    • Γκαρσία
      0
    • Άμραμπατ
      0
    • Σιντιμπέ
    • Γιόνσον
      0
    • Μάνταλος
    • Φερνάντες
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ο Σαμπρακος ειναι ΑΕΚτζης. Καποτε ηταν και ο αρχισυντακτης του Ενωσιτη αν θυμαμαι καλα.

Απλα ειναι μαλακας, ευχουλης-ντεμικος γιατι πρεπει να βγει και το μεροκοματο.

Σημερα τους αγαπαμε ολους, ακομα και τους μαλακες. Ακομα και τον νικολογιαννη, που δεν του εχει μεινει και αλλο αφηγημα μετα το σημερινο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

 

Για κάτι τέτοια που έχουν κάνει πρέπει να τους έχουμε στη φάπα συνεχώς και να μην υπάρχει αδιάφορο παιχνίδι εναντίον τους.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ όγδοη και το γήπεδο γεμάτο. 

Η ΑΕΚ νταμπλ και το γήπεδο άδειο. 

Το μέλλον έρχεται ακόμα πιο μαύρο για τους απανταχού τσετσενολιβερπουλέζους. Τα πιτσιρίκια τους θα παίζουν φίφα με το freed from desire απο πίσω στο κινητό, ενώ τα πιο μεγάλα μάλλον θα ψηφίζουν Μπουκόφσκι. 

Όλα απ το ΚΜ (να τα βρείτε). 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, blanco21 said:

 

Για κάτι τέτοια που έχουν κάνει πρέπει να τους έχουμε στη φάπα συνεχώς και να μην υπάρχει αδιάφορο παιχνίδι εναντίον τους.

 

Νόπανα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξυπνητήρι χτυπάει σε 3μισή ώρες αλλά στα παπάρια μας. Πρώτο ντάμπλ από τότε που ζω. Η συγκίνηση μέγιστη. 

Χίλια μπράβο σε όλο τον οργανισμό διότι η φετινή συσπείρωση είναι απίστευτη.

Γκράσιας Πελάδο πλέουμε σε Πελάδη ευτυχίας. 

Τα καλύτερα έρχονται -> σύντομα και ευρωπαϊκή κούπα (έστω και κόνφερενς).

 

ΥΓ: Ανοίξτε το τοπίκιο για μεταγραφές ρεεε νισάφι... 

 

  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην δουλεια σε μιτινγκ αφτερ μιτινγκ ολη μερα, και ψιλοβλέπω στο γκαζετα λαιβ τι κανουμε. Και στου φερνάντες έχω μολις ρωτησει μία κατι για κατι έγγραφα και αρχίζει να μιλάει και πετιέμαι απο την καρέκλα λες και με χτύπησε το ρευμα λολ.

Τι ζούμε μαζι σου ομαδαρα μου.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω το άπουλο κόρπορεητ σκηνικό του Γεωλόγου, το οποίο κάποτε θα επιστρεφόταν στον χρύστη ως απαράδεκτο (γυναίκες, μητινγκ ρουμ, χαρτιά, πετιέμαι, φερμουάρ...) - υπάρχει ζωή και έτσι. 

ΑΕΚ θέα όλης της γης, κι αν γαμείς κι αν δε γαμείς. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 10
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν λόγια…

Μας έχεις αρρωστήσει φέτος κάνουμε σαν δεκαπεντάχρονα…

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Stylianopoulos said:

Μεγάλη νύχτα για την ΑΕΚ ,για εμένα ,για την οικογένεια μου,για τους ΑΕΚτζήδες δικούς μου ανθρώπους απανταχού. Πολλά τα συναισθήματα . Με καλούσαν για συγχαρητήρια φίλοι από δουλειά ,ασθενείς παλιοί,ξαδέλφια ξεχασμένα,παλιές γκόμενες μου έστειλαν μηνυματα , αλλόθρησκοι συνομήλικοι συμμαθητές και φίλοι.

Εκεί καταλαβαίνεις το μέγεθος ΑΕΚ στην πραγματική  ζωή σου. Αισθάνομαι κάθε φορά που δέχομαι συγχαρητήρια για χαρά της ΑΕΚ σα να περνάει η κόρη μου στη σχολή που έβαλε πρώτη επιλογή στις πανελλήνιες. Εκεί καταλαβαίνεις πόσο σε έχουν συνδέσει με την ΑΕΚ ,ποιοι σ'αγαπάνε μαζί με τα απαραίτητα θέλω σου και πόσο εσυ αγαπάς την ΑΕΚ .

 Για κάποιον λόγο το σημερινό είχε άλλη γλύκα ακόμα και απ' αυτήν του πρωταθλήματος. Ήταν ένα ματς τελικός και έξω ; Είχες 45 χρόνια να κάνεις νταμπλ; Ξεκίνησες με το λάθος του Ρότα και σ'επιασαν τα κλασικα άγχη και τα γιατί πάλι ρε αδερφέ αφού έφθασα στην πηγή;  Ήθελες σώνει και ντε για να περάσεις ήρεμο καλοκαίρι και το κύπελλο; Ήθελες να δείξεις σαυτους τους νεόπλουτους και γαύρους του βορρά ότι ήταν είναι και θα είναι η ΑΕΚ μεγαλύτερη ομάδα;

 Ίσως όλα αυτά μαζί . 

 Η έκρηξη ευτυχίας που βιώνουμε φέτος είναι ανεπανάληπτη.  Τεράστια δυναμική αναπτύσσεται. Η ΑΕΚ γίνεται η πρώτη ομάδα στη χώρα .

Σε κάθε πανηγύρι μας βλέπω παιδάκια 10χρονα και πολλή νεολαία να ξέρει όλα τα συνθήματα απέξω και να το ζει με τη ψυχή του .

Η ΑΕΚ σίγουρα φέτος μεγάλωσε πολύ.

 Είχα πριν λίγο τηλέφωνο και έμαθα πως ο Μελισσανίδης είναι ενθουσιασμένος. Για την ακρίβεια "λυσσασμένος" μου είπε .  Έχει ξανανιώσει. Εκανε κάτι πριν λίγες ημέρες που -κατ εμέ -αλλαξε και τις συνθήκες του τελικού. Όχι διαιτητικα η κάτι τέτοιο σχετικό . Παρακάλεσε για κάτι συγκεκριμένο λες και είναι οπαδός της ΑΕΚ.. και αυτό είδαμε σήμερα.

 ΥΓ. Το νταμπλ φέτος εκτός από Αλμέιδα,παίκτες ,Νέα Φιλαδέλφεια , Μέλισσανιδη έχει και άλλη μία υπογραφή .  Γιάννης Παπαδόπουλος . Σε 5 περιπτώσεις φέτος- που πάνω κάτω όλοι μπορείτε να τις φέρετε στο μυαλό σας -4 στο πρωτάθλημα και 1 στο κύπελλο προφύλαξε τα συμφέροντα της ΑΕΚ όπως θα έκανε για το παιδί του .Δε φαίνεται πουθενά. Είναι παντού .

ΥΓ2. Ο Κλέιμαν δεν έρχεται στην ΑΕΚ. Πάμε για άλλον αναπληρωματικό.Τον ήθελαν,τα ειχαν βρει. Κόπηκε από τον μεγάλο μετά από συζήτηση με τον Αχιλλέα. Ηθικό θέμα.

 ΥΓ3. Για Πινέδα θα ανέβει και άλλο λίγο αν δει ότι υπάρχει η θέληση απτους Ισπανούς. Τα 6εκ ευρώ που δίνει η ΑΕΚ είναι ηδη τεραστιο ποσό. Βλέπω να μένει.

 ΥΓ4.Συζητούν με δύο σέντερ φορ που θα κάνουν πάταγο. Όποιος απτους δύο καταφέρουν να ρθει θα μας κάνει να σκάσουμε αδιαμαρτύρητα και ίσως με χαρά το έξτρα 150€ για το καινούριο διαρκείας .

 

 

ΝΑΙ ΡΕ ΤΙΓΡΗ ΝΑΙ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΙΓΟΣΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΜΕ. ΜΠΡΑΒΟ. Μου έδωσες χαρά δάσκαλε.

Link to comment
Share on other sites

μεγαλος αλμειδα προσαρμοσε την ομαδα με 10 παιχτες χωρις ουτε μια στιγμη να κανει κανει καθυστερησεις και χωρις ουτε μια φαση να προκαλεσουν οι παιχτες ωστε να βγει κοκκινη στον παοκ οπως θα εκανε ο κλεφτοκοτας βαλκανιος .

ΖΗΤΩ Η ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Πολλοί κύκλοι έκλεισαν την φετινή χρονιά, ένας εκ των οποίων ξεκίνησε το 1996.

Δεν ξέρω σε τι εποχή μπήκαμε από απόψε. Κάπου τώρα πάντως γίνεται η κοσμική μετάβαση στην εποχή του Υδροχόου λέει.

Οι καιροί νερό θα φέρουν, έτσι λένε αυτοί που ξέρουν κι όμως θα καούν καρδιές.

Δεν ξέρω μέχρι που θα προλάβουμε να ζήσουμε τη νέα αυτή εποχή. Φτάνει που μπήκαμε.

Έτσι ήτανε γραμμένα μέσα στ' άστρα τα σβησμένα που 'χα δει στα μάτια της.

 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stylianopoulos said:

Μεγάλη νύχτα για την ΑΕΚ ,για εμένα ,για την οικογένεια μου,για τους ΑΕΚτζήδες δικούς μου ανθρώπους απανταχού. Πολλά τα συναισθήματα . Με καλούσαν για συγχαρητήρια φίλοι από δουλειά ,ασθενείς παλιοί,ξαδέλφια ξεχασμένα,παλιές γκόμενες μου έστειλαν μηνυματα , αλλόθρησκοι συνομήλικοι συμμαθητές και φίλοι.

Εκεί καταλαβαίνεις το μέγεθος ΑΕΚ στην πραγματική  ζωή σου. Αισθάνομαι κάθε φορά που δέχομαι συγχαρητήρια για χαρά της ΑΕΚ σα να περνάει η κόρη μου στη σχολή που έβαλε πρώτη επιλογή στις πανελλήνιες. Εκεί καταλαβαίνεις πόσο σε έχουν συνδέσει με την ΑΕΚ ,ποιοι σ'αγαπάνε μαζί με τα απαραίτητα θέλω σου και πόσο εσυ αγαπάς την ΑΕΚ .

 Για κάποιον λόγο το σημερινό είχε άλλη γλύκα ακόμα και απ' αυτήν του πρωταθλήματος. Ήταν ένα ματς τελικός και έξω ; Είχες 45 χρόνια να κάνεις νταμπλ; Ξεκίνησες με το λάθος του Ρότα και σ'επιασαν τα κλασικα άγχη και τα γιατί πάλι ρε αδερφέ αφού έφθασα στην πηγή;  Ήθελες σώνει και ντε για να περάσεις ήρεμο καλοκαίρι και το κύπελλο; Ήθελες να δείξεις σαυτους τους νεόπλουτους και γαύρους του βορρά ότι ήταν είναι και θα είναι η ΑΕΚ μεγαλύτερη ομάδα;

 Ίσως όλα αυτά μαζί . 

 Η έκρηξη ευτυχίας που βιώνουμε φέτος είναι ανεπανάληπτη.  Τεράστια δυναμική αναπτύσσεται. Η ΑΕΚ γίνεται η πρώτη ομάδα στη χώρα .

Σε κάθε πανηγύρι μας βλέπω παιδάκια 10χρονα και πολλή νεολαία να ξέρει όλα τα συνθήματα απέξω και να το ζει με τη ψυχή του .

Η ΑΕΚ σίγουρα φέτος μεγάλωσε πολύ.

 Είχα πριν λίγο τηλέφωνο και έμαθα πως ο Μελισσανίδης είναι ενθουσιασμένος. Για την ακρίβεια "λυσσασμένος" μου είπε .  Έχει ξανανιώσει. Εκανε κάτι πριν λίγες ημέρες που -κατ εμέ -αλλαξε και τις συνθήκες του τελικού. Όχι διαιτητικα η κάτι τέτοιο σχετικό . Παρακάλεσε για κάτι συγκεκριμένο λες και είναι οπαδός της ΑΕΚ.. και αυτό είδαμε σήμερα.

 ΥΓ. Το νταμπλ φέτος εκτός από Αλμέιδα,παίκτες ,Νέα Φιλαδέλφεια , Μέλισσανιδη έχει και άλλη μία υπογραφή .  Γιάννης Παπαδόπουλος . Σε 5 περιπτώσεις φέτος- που πάνω κάτω όλοι μπορείτε να τις φέρετε στο μυαλό σας -4 στο πρωτάθλημα και 1 στο κύπελλο προφύλαξε τα συμφέροντα της ΑΕΚ όπως θα έκανε για το παιδί του .Δε φαίνεται πουθενά. Είναι παντού .

ΥΓ2. Ο Κλέιμαν δεν έρχεται στην ΑΕΚ. Πάμε για άλλον αναπληρωματικό.Τον ήθελαν,τα ειχαν βρει. Κόπηκε από τον μεγάλο μετά από συζήτηση με τον Αχιλλέα. Ηθικό θέμα.

 ΥΓ3. Για Πινέδα θα ανέβει και άλλο λίγο αν δει ότι υπάρχει η θέληση απτους Ισπανούς. Τα 6εκ ευρώ που δίνει η ΑΕΚ είναι ηδη τεραστιο ποσό. Βλέπω να μένει.

 ΥΓ4.Συζητούν με δύο σέντερ φορ που θα κάνουν πάταγο. Όποιος απτους δύο καταφέρουν να ρθει θα μας κάνει να σκάσουμε αδιαμαρτύρητα και ίσως με χαρά το έξτρα 150€ για το καινούριο διαρκείας .

 

 

Ιασοοοο ρε δάσκαλε τσίφτη καραμπουζουκλί τα καλύτερα νέα όπως πάντα (ειδικά για Κλέιμαν).

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stylianopoulos said:

Μεγάλη νύχτα για την ΑΕΚ ,για εμένα ,για την οικογένεια μου,για τους ΑΕΚτζήδες δικούς μου ανθρώπους απανταχού. Πολλά τα συναισθήματα . Με καλούσαν για συγχαρητήρια φίλοι από δουλειά ,ασθενείς παλιοί,ξαδέλφια ξεχασμένα,παλιές γκόμενες μου έστειλαν μηνυματα , αλλόθρησκοι συνομήλικοι συμμαθητές και φίλοι.

Εκεί καταλαβαίνεις το μέγεθος ΑΕΚ στην πραγματική  ζωή σου. Αισθάνομαι κάθε φορά που δέχομαι συγχαρητήρια για χαρά της ΑΕΚ σα να περνάει η κόρη μου στη σχολή που έβαλε πρώτη επιλογή στις πανελλήνιες. Εκεί καταλαβαίνεις πόσο σε έχουν συνδέσει με την ΑΕΚ ,ποιοι σ'αγαπάνε μαζί με τα απαραίτητα θέλω σου και πόσο εσυ αγαπάς την ΑΕΚ .

 Για κάποιον λόγο το σημερινό είχε άλλη γλύκα ακόμα και απ' αυτήν του πρωταθλήματος. Ήταν ένα ματς τελικός και έξω ; Είχες 45 χρόνια να κάνεις νταμπλ; Ξεκίνησες με το λάθος του Ρότα και σ'επιασαν τα κλασικα άγχη και τα γιατί πάλι ρε αδερφέ αφού έφθασα στην πηγή;  Ήθελες σώνει και ντε για να περάσεις ήρεμο καλοκαίρι και το κύπελλο; Ήθελες να δείξεις σαυτους τους νεόπλουτους και γαύρους του βορρά ότι ήταν είναι και θα είναι η ΑΕΚ μεγαλύτερη ομάδα;

 Ίσως όλα αυτά μαζί . 

 Η έκρηξη ευτυχίας που βιώνουμε φέτος είναι ανεπανάληπτη.  Τεράστια δυναμική αναπτύσσεται. Η ΑΕΚ γίνεται η πρώτη ομάδα στη χώρα .

Σε κάθε πανηγύρι μας βλέπω παιδάκια 10χρονα και πολλή νεολαία να ξέρει όλα τα συνθήματα απέξω και να το ζει με τη ψυχή του .

Η ΑΕΚ σίγουρα φέτος μεγάλωσε πολύ.

 Είχα πριν λίγο τηλέφωνο και έμαθα πως ο Μελισσανίδης είναι ενθουσιασμένος. Για την ακρίβεια "λυσσασμένος" μου είπε .  Έχει ξανανιώσει. Εκανε κάτι πριν λίγες ημέρες που -κατ εμέ -αλλαξε και τις συνθήκες του τελικού. Όχι διαιτητικα η κάτι τέτοιο σχετικό . Παρακάλεσε για κάτι συγκεκριμένο λες και είναι οπαδός της ΑΕΚ.. και αυτό είδαμε σήμερα.

 ΥΓ. Το νταμπλ φέτος εκτός από Αλμέιδα,παίκτες ,Νέα Φιλαδέλφεια , Μέλισσανιδη έχει και άλλη μία υπογραφή .  Γιάννης Παπαδόπουλος . Σε 5 περιπτώσεις φέτος- που πάνω κάτω όλοι μπορείτε να τις φέρετε στο μυαλό σας -4 στο πρωτάθλημα και 1 στο κύπελλο προφύλαξε τα συμφέροντα της ΑΕΚ όπως θα έκανε για το παιδί του .Δε φαίνεται πουθενά. Είναι παντού .

ΥΓ2. Ο Κλέιμαν δεν έρχεται στην ΑΕΚ. Πάμε για άλλον αναπληρωματικό.Τον ήθελαν,τα ειχαν βρει. Κόπηκε από τον μεγάλο μετά από συζήτηση με τον Αχιλλέα. Ηθικό θέμα.

 ΥΓ3. Για Πινέδα θα ανέβει και άλλο λίγο αν δει ότι υπάρχει η θέληση απτους Ισπανούς. Τα 6εκ ευρώ που δίνει η ΑΕΚ είναι ηδη τεραστιο ποσό. Βλέπω να μένει.

 ΥΓ4.Συζητούν με δύο σέντερ φορ που θα κάνουν πάταγο. Όποιος απτους δύο καταφέρουν να ρθει θα μας κάνει να σκάσουμε αδιαμαρτύρητα και ίσως με χαρά το έξτρα 150€ για το καινούριο διαρκείας .

 

 

Συγκινητικο ποστ. Εγω συγκινηθηκα και με το παιδακι που πανηγυριζαμε μαζι του. Βουρκωσα πραγματικα.

Φαγαμε την κοκκινη και λεω "ειναι δικο μας, κι ομως".

Το ενα ΥΓ καλυτερο απο το αλλο. Θα σταθω στο ΥΓ4 - εχω δυο ονοματα στο μυαλο μου, και τα 2 με γευση απο Ελλαδα, ας μην τα πω για να μη γκαντεμιαστει. Αλλα αν ερθει καποιο τοτε πραγματικα θα μιλαμε για παταγο.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Abraham21r said:

γαύρος ο Τσόχος

πα@@ρας είναι! Κάποια στιγμή σφύριξε ο διαιτητής δύο offside στον Κωσταντέλια και έκανε κάποιο σχόλιο (δεν θυμάμαι ακριβώς πως εκφράστηκε) ότι δεν πρέπει να είνα αυστηρός.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..........

ΑΕΚΑΡΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ....

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pappous said:

πα@@ρας είναι! Κάποια στιγμή σφύριξε ο διαιτητής δύο offside στον Κωσταντέλια και έκανε κάποιο σχόλιο (δεν θυμάμαι ακριβώς πως εκφράστηκε) ότι δεν πρέπει να είνα αυστηρός.

Είδε 3-4 οφ-σάιντ του Κωνσταντέλια οριακά ενώ ο μικρός ήταν 2 μέτρα ακάλυπτος και ένα του Άμραμπατ που ήταν μισό πόδι το είδε καθαρό. 

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, AlexKR21 said:

 

thumb.jpg

 

Εγώ θέλω να σταθώ και σε αυτόν εδώ τον τύπο.

Έναν άνθρωπο που έχει παίξει 8 χρόνια στην Μπουντεσλίγκα, έχει σηκώσει πρωτάθλημα στη Ρωσία, στην πατρίδα του θεωρείται ηγέτης και στο προηγούμενο EURO ήταν από τους MVP.

Αυτός ο άνθρωπος ήρθε σαν ήρωας, το πρώτο του δίμηνο ήταν μαγικός μετά λόγω και μαλακιών δικών του, λόγω και του γεγονότος ότι βάλαμε να τον προπονούν κάτι καραγκιόζηδες έγινε σκιά του καλού του εαυτού. Φέτος δεν ξεκίνησε καθόλου καλά, είχε πολλά θέματα με τραυματισμούς και φαινόταν ότι το παιχνίδι γι' αυτόν είχε χαθεί. Αυτός τότε αποφάσισε να αρνηθεί συμμετοχή σε Μουντιάλ (ίσως τη σημαντικότερη στιγμή για έναν παίκτη, την οποία δεν θα έχει άλλη ευκαιρία στην καριέρα του για να ζήσει) για να χειρουργηθεί και να ξεπεράσει τελείως τα προβλήματά του και να δουλέψει και ξαφνικά μετά τη διακοπή μεταμορφώθηκε σε έναν από τους MVP της σεζόν. Με πολλά κρίσιμα γκολ που μας κράτησαν στο κυνήγι του τίτλου, ενώ μετά τον τραυματισμό του Αραούχο μπήκε μέσα ως βασικός και κατάφερε να αντικαταστήσει τον αρχηγό στο 100% στα πιο καθοριστικό και δύσκολο σημείο της σεζόν. Για μένα στην 5αδα των καθοριστικότερων παικτών για το πρωτάθλημα και ο καλύτερος παίκτης του τελικού (μην ξεχνάμε και την πολύ καλή του εμφάνιση στον ημιτελικό με τον γαύρο)

 

ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΤΣΟΥΜΠΕΡ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Είπες εσύ που έλεγες πάει το νταμπλ γιατί τραυματίστηκε ο Αραούχο. Σεβασμός τώρα 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×