Jump to content

Παλιοί παίκτες της ΑΕΚ


Sepultura21
 Share

Recommended Posts

Λαζαρος διαπιστώθηκε ότι κουράστηκε και εχει αρχίσει να γίνεται διαχείριση . Δεν ξεκινάει βασικός μπαίνει στο 80 κτλ.

Γιόχανσον ακόμα δρν εχει παίξει επίσημο ματς. Πήρε κάποια λεπτά σε φιλικό με την Β ομάδα

Αραουχο αναρρώνει ακόμα

Βρανιες κάνει τατοο και πηγαινοέρχεται Ελλάδα Βέλγιο . Εχει παίξει πάντως βασικός

Link to comment
Share on other sites

Kατι μου λεει οτι Γιοχανσον, Αραουχο και Βρανιες τον Γεναρη θα λενε "θελω να γυρισω στην ΑΕΚ, μετανιωσα που εφυγα" B)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Απο ολους αυτους ο Γιοχανσον μου κανει μεγαλυτερη εντυπωση. Φαινεται να ηταν πολυ κακος ο τραυματισμος του, σα να τελειωσε καριερα ενα πραμα.

 

Ekane thn dikh tou apotherapeia makrya apo thn A.E.K kai ypotheto oti piesthke gia na prolavei to Mundial. Sta panyghria gia thn katakthsh tou protathlimatos fainotane oti htan kseno soma, apokomenos apo olous.

Link to comment
Share on other sites

Θα τον φερει πισω, μην ανησυχεις. Ειναι να μην το παρει ζεστα το θεμα ο τιγραρος.

Anhkei pleon stis aspres tigreis tou xioniou.pou na zestathei...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε στην Αθανασία σήμερα 30/9/2018 ο ΤΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.

Ο Φώτης Μπαλόπουλος θα "ξαναβρεί" το alter ego του στην Κιτρινόμαυρη άμυνα.

Αιωνία η μνήμη.

 

http://www.kitrinomavro.gr/aekpedia/2015/05/25/%CF%84%CE%AC%CF%83%CE%BF%CF%82-%CE%B2%CE%B1%CF%83%CE%B9%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85/

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα να μην είμαι στο παλιό κμ να δώσω τις μάχες μου υπέρ του Λουέι Τσάνκο, του "τσακαλιού"

Link to comment
Share on other sites

 

Στην τελική ευθεία της βρίσκεται πλέον η επιστροφή του Σέρχιο Αραούχο 

 

Μετά από δύο μήνες απουσίας ο Τσίνο είναι έτοιμος να αγωνιστεί και αναμένεται να μπει στην αποστολή για το παιχνίδι με την Αλκορκόν.

Στη Λας Πάλμας περιμένουν τον Αραούχο σαν σωτήρα καθώς η ομάδα δεν έχει κάνει καλό ξεκίνημα.

Ειδικά μετά την ήττα από την Χιχόν, η γκρίνια είναι μεγάλη με επίκεντρο τον Μανόλο Χιμένεθ και τον τοπικό Τύπο στα Κανάρια να κάνει λόγο για καταστροφικές αλλαγές που ουσιαστικά οδήγησαν στην ήττα. "Μια ομάδα που θέλει να ανέβει πρέπει να κυριαρχεί στα παιχνίδια της και αυτό η Λας Πάλμας δεν το κάνει". Η επιστροφή του Αραούχο φέρνει χαμόγελα και ελπίδες πως η ομάδα θα ρολάρει καλύτερα στην επίθεση και θα σκοράρει πιο εύκολα.  
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί υπήρχε αυτή η κόντρα και μονο ο Κώστας τη συντηρούσε με το να μας πείσει τότε οτι ο σεζαρ με τη ντρίμπλα με το κόλο είναι υπερπαικτης . ο Μαντούκα απόδειξε την αξία του βάζοντας τον Αποέλ τσουλου ενω ο καραφλος βραζιλιάνος επαιξε μετα σε μια ρουμάνικη ομάδα .

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

τα μισά του σχεδόν γκόλ ( 8) τα έβαλε μέσα σε ένα μήνα απο 28/10/06 μέχρι 2/12/06 ( τη περίοδο που παίξαμε με μίλαν)  . Όλη η καριέρα του στην ΑΕΚ ( 3 χρόνια ) ένας μηνας . 

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα Μάγος αναδημοσιεύει κεφτέ...που θα φτάσει ο άνθρωπος αυτός μπορεί να μου πει κάποιος; Η εμπάθεια έχει χτυπήσει ταβάνι ..

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα Μάγος αναδημοσιεύει κεφτέ...που θα φτάσει ο άνθρωπος αυτός μπορεί να μου πει κάποιος; Η εμπάθεια έχει χτυπήσει ταβάνι ..

Ειπα να το σχολιασω κ εγω, αλλα δεν αξιζει.

Φιλε gybe δεν θα ξεσπαμε γραφοντας πλεον. Συσσωρευσε την οργη σου κ καποια στιγμη θα τον πετυχουμε

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ομάδα δεν έχει καλό ξεκίνημα ενώ είναι 3η (ισόβαθμες από την 2η έως την 5η θέση οι ομάδες) και έχει πρόβλημα στο σκοράρισμα ενώ έχει την 3η καλύτερη επίθεση χωρίς τον Araujo.

Rayo παίζει να ρίξεις μια ματιά και να επιβεβαίωσεις ότι υπάρχει τέτοιο κλίμα και δεν το έβγαλε ο κεφτές από την κοιλάρα του;

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×