Jump to content

Ροστερ 2023-2024


AG21
 Share

Recommended Posts

Ενα τετοιο να βαλει σε ντερμπι να καει η Αγια Σοφια 

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2024 at 10:38 PM, Λευτέρης Πέκινπας said:

θα τον κρατησουμε εδω αλυσοδεμενο να μας περασει τα προκριματικα

Θα το πάρει πάνω της η Αγγελικούλα. "Unfortunately, due to some clerical error on our side, Pizzaro boarded the plane instead."🤣🤣🤣

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οπως αποκαλύπτει το έγκυρο  life style ρεπορτάζ του Enosi.gr , ο Νορντίν χαλαρώνει  τώρα σε σικ καφέ-εστιατόριο με φόντο το φωταγωγημένο μνημείο  σύμβολο της Αθήνας και  του ευρωπαϊκού πολιτισμού. 

 

PODOSFAIRO-3-750x430.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε επέμβαση υποβλήθηκε ο Ζίνι. Όπως έγινε γνωστό ο παίκτης της ΑΕΚ υποβλήθηκε επιτυχώς σε ρομποτική αποκατάσταση του συνδρόμου κοιλιακών προσαγωγών αμφοτερόπλευρα, από τον διεθνούς φήμης χειρουργό κ. Κωνσταντίνο Κωνσταντινίδη. Όλα πήγαν καλά και ο Ζίνι από εδώ και πέρα θα προετοιμαστεί για την επιστροφή του στα γήπεδα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Leon21 said:

Σε επέμβαση υποβλήθηκε ο Ζίνι. Όπως έγινε γνωστό ο παίκτης της ΑΕΚ υποβλήθηκε επιτυχώς σε ρομποτική αποκατάσταση του συνδρόμου κοιλιακών προσαγωγών αμφοτερόπλευρα, από τον διεθνούς φήμης χειρουργό κ. Κωνσταντίνο Κωνσταντινίδη. Όλα πήγαν καλά και ο Ζίνι από εδώ και πέρα θα προετοιμαστεί για την επιστροφή του στα γήπεδα.

για αυτο δεν τον βλεπαμε πουθενα τοσο καιρο;

Link to comment
Share on other sites

Το ότι μπαίνουν στη διαδικασία και γράφουν "διεθνούς φήμης χειρουργό" μου προκαλεί τάση για εμετό...

Επίσης χωρίς να είμαι ειδικός στο αντικείμενο...δεν είναι λίγο νωρίς ηλικιακά (21) να ξεκινούν τέτοιου είδους προβλήματα που να θέλουν χειρουργείο;;; Αν ξέρει κάποιος ας πει γιατί το έχω πραγματικά απορία.

Τέλος, μακάρι να τον δώσουμε δανεικό του χρόνου να παίξει τουλάχιστον 1 γεμάτη σεζόν σε κάποιο πρωτάθλημα Α' εθνικής μπας και βελτιωθεί για να μπορέσει να προσφέρει, δεν νομίζω ότι θα έχει το ίδια αποτελέσματα αν παραμείνει στην ΑΕΚ Β.

Link to comment
Share on other sites

Από το τωρινό ροστερ της ομάδας για πάγκο θα κράταγα Αμραμπατ αν ανανεώσει, Τσουμπερ, Πήλιο, Ροτα αν δεν τον πουλήσουμε, Καλενς, Στανκοβιτς,  Χατζισαφι με αρκετη σκεψη για παγκο, Γαλανοπουλο ισως.Αραουχο μάλλον θα φυγει, Φαν Βεερτ επίσης φεύγει όπως και Σιντιμπε.

Για πώληση θα έβγαζα Γκαρσία ίσως, Σιμανσκι, Μουκουντι ίσως και Ροτα όπως εγραψα πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Πώληση: Γκαρσια, Σιμανσκι. Αντε ρότα. Mουκουντι ουτε θα τα πιασει οσα τα λεφτα οσα μπορει ουτε θα ειναι ευκολο να βρουμε αλλον.

Κρατάμε: Καλενς, Παλαιστη, Χατζησαφί μόνο για αποδητηρια και μεγαλο rotation. Γαλανόπουλο κρατα τον αλλά φέρε παίκτη μπροστά του. Αν είναι επιτέλους η χρονία του, ας το δείξει στη προπόνηση.

Έξω: Σιντιμπε ωστε να ανοιξει επιτελους μπιτσομπαρο στον Παγασιτικό/Αμβρακικό, φαν Φέερτ θα φύγει μόνος του λογικά. Ιδανικά Στανκοβιτς+Μόγλης αλλά έχει ειπωθεί πολλές φορές οτι το δίδυμο θα είναι Μπρινιολι+Στανκοβιτς.

Ο Σέρχιο Αραούχο είναι ξεχωριστή περίπτωση που πρέπει να εξεταστεί με προσοχή.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Atlas21 said:

Πώληση: Γκαρσια, Σιμανσκι. Αντε ρότα. Mουκουντι ουτε θα τα πιασει οσα τα λεφτα οσα μπορει ουτε θα ειναι ευκολο να βρουμε αλλον.

Κρατάμε: Καλενς, Παλαιστη, Χατζησαφί μόνο για αποδητηρια και μεγαλο rotation. Γαλανόπουλο κρατα τον αλλά φέρε παίκτη μπροστά του. Αν είναι επιτέλους η χρονία του, ας το δείξει στη προπόνηση.

Έξω: Σιντιμπε ωστε να ανοιξει επιτελους μπιτσομπαρο στον Παγασιτικό/Αμβρακικό, φαν Φέερτ θα φύγει μόνος του λογικά. Ιδανικά Στανκοβιτς+Μόγλης αλλά έχει ειπωθεί πολλές φορές οτι το δίδυμο θα είναι Μπρινιολι+Στανκοβιτς.

Ο Σέρχιο Αραούχο είναι ξεχωριστή περίπτωση που πρέπει να εξεταστεί με προσοχή.

 

Νομίζω 2 με 3 πρέπει να πουληθούν, για Μουκουντι κι εγώ έχω τις  επιφυλάξεις αν θα βρούμε κάτι ανάλογο γι αυτό έγραψα ίσως.

Νομίζω όμως Σιμανσκι Ροτα πρέπει να πουληθούν οπωσδηποτε.Για Γκαρσία έχω ξαναγραψει ότι δεν με χαλάει να τον κρατήσουμε για χρόνια αλλά αν ξαναέρθει μεγαλη πρόταση Νομίζω πρέπει να δωθει.

Επίσης να ρωτήσουμε εκείνη την Σεριφ αν δίνει κάνα εκατομμύριο για τον ήρωα του τσαμπιονς λιγκ να τα σπρωξουμε για Καλενς, λέω εγώ τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

Δραματική ταινία με στοιχεία φαντασίας

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Hades said:

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

Πιζαρο ναι, τον ξέχασα αυτον

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2024 at 8:09 PM, Hades said:

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

και μετα κατεβηκες κατω και το κονα ειχε μεταμορφωθει σε πορσε 

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2024 at 10:29 AM, makisg said:

Το ότι μπαίνουν στη διαδικασία και γράφουν "διεθνούς φήμης χειρουργό" μου προκαλεί τάση για εμετό...
 

Γνωρίζεις -πιστεύω- για ΠΟΙΟΝ πρόκειται, έτσι δεν είναι ????

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2024 at 8:09 PM, Hades said:

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

Όλοι αυτοί είναι καλά παιδιά και έχουν συμβόλαια. Δεν γίνεται να φύγουν γιατί μπορεί να αποκτήσουν ψυχολογικά.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Antiviosis21 said:

Όλοι αυτοί είναι καλά παιδιά και έχουν συμβόλαια. Δεν γίνεται να φύγουν γιατί μπορεί να αποκτήσουν ψυχολογικά.

ολοι αυτοι δεν εχουν συμβολαιο αλλα δεν βαριεσαι 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

ολοι αυτοι δεν εχουν συμβολαιο αλλα δεν βαριεσαι 

Το γνωρίζω. Αλλα μπορεί και να τους ανανεώσεις γιατί δεν θα βρίσκεις καλύτερους. 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, amd said:

και μετα κατεβηκες κατω και το κονα ειχε μεταμορφωθει σε πορσε 

Και οι μισοί να πάρουν δρόμο φχαριστημενος είμαι 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hades said:

Και οι μισοί να πάρουν δρόμο φχαριστημενος είμαι 

αντι για πορσε δλδ εισαι ευχαριστημενος και με ενα audi 

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2024 at 8:09 PM, Hades said:

Αθανασιάδης, Στανκοβιτς, Χατζησαφι, Σιντιμπε, Γαλανοπουλος, Φαν Φεερτ, Μανταλος, Πιζαρο δρόμο. 

 

Αθανασιάδης, Σιντιμπέ, Γαλανόπουλος, Φαν Φέερτ κ Πιζάρο νομίζω σίγουρα θα πουν αντίο. Μάνταλος σίγουρα μένει, Χατζισαφι υπερ του οι πιθανότητες για να μείνει, Στάνκοβιτς δεν έχει νόημα να μείνει άλλο, αλλά έχει 1 χρόνο ακόμη συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

γαλανοπουλος δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει η μοναδικη περιπτωση να φυγει ειναι να το ζητησει ο ιδιος επιτακτικα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×