Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Μάκαρος said:

Ποιους; 

Τον Κονέ με ενα αρκετά ψηλό και σχετικά εμφανισιμο παλικάρι. Μάλιστα του εδειχνε κατι βιντεακια απο κερκίδα με το κινητό, που ηταν στην τσίτα το free from desire. Κατα την 1μιση που έφυγα ήρθε και αστακός και ξερογλυφονταν παραδίπλα κατι πλαστικές λαμιες με το θέαμα. Αν δώσει το οκ ο δάσκαλος θα αποκαλυψω και το ονομα.. 

  • Δικεφαλάκι 7
  • Hahaha 4
  • Μπομπίτσα 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Skepastos said:

@agelos άσε τα λαικ και τρέχα για ρεπορτάζ! Το καθήκον σε καλεί! Πάρε και το Γιονσον μαζί σου 

Απουσιάζω.

Είμαι και με πατεριτσες.

  • Sad 6
Link to comment
Share on other sites

 

29 minutes ago, panther-21- said:

Τον Κονέ με ενα αρκετά ψηλό και σχετικά εμφανισιμο παλικάρι. Μάλιστα του εδειχνε κατι βιντεακια απο κερκίδα με το κινητό, που ηταν στην τσίτα το free from desire. Κατα την 1μιση που έφυγα ήρθε και αστακός και ξερογλυφονταν παραδίπλα κατι πλαστικές λαμιες με το θέαμα. Αν δώσει το οκ ο δάσκαλος θα αποκαλυψω και το ονομα.. 

Λάλα τον λέμε κατευθείαν απτον Αστέρα .Έχεις το ελεύθερο Αντρέα Καλαμάτα ..

 Plata o plomo (ή Platelas) 

  • Δικεφαλάκι 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brom21 said:

image.png.6a39c116fb293487afb6a30cd716ba04.png

Ειναι σχετικα εμφανισιμος αυτος εδω;

Η ομορφιά ειναι υποκειμενική. Μπορεί να την βρεις και στη ψυχη του άνθρωπου ή τον χαρακτήρα. Και ο Πλατελας θεωρείτο κοντός αλλα ηταν προς το κανονικό. Κοντός θεωρείτο και ο Ιταλός μαέστρος που δεν συμπαθεί ο μπιλακος, προφανώς γιατί ήταν ψηλότερος απο τον ίδιο. 

  • Hahaha 10
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, amd said:

αυτονανε ?

 Joaquín Fernández | Real Valladolid CF | Web Oficial

Φοβερός λαιμός για φαπες από Βιντα στην πρώτη μαλακια. Γιοματαρια θα τις τρώει 

  • Hahaha 7
Link to comment
Share on other sites

Ας τον περάσει μετά από Βλάχικα να φάει κάνα παιδάκι να ψωμωσει μέχρι τις 27 που θα τον δει ο Αλμέιδα 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να είναι παικταρας. Σε σουλούπι μου θυμίζει λίγο διασταυρωση Μοράν-Μπουγαίδη. 

Μακαρι να είναι τσούμπαλος.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έμαθε τελικά ο Αποσπερίτης και αν τσεκαρε την εγκυρότητα της είδησης όπως έγραψε τελικά, αλλά εγώ που ήμουν εκεί για ραντεβού είδα τον Κονέ με δύο τσόντες 27αρες, πλαστικές και προστυχες. 

Φρέντο καπουτσίνο ειδα, κομπολόι ειδα, ματιές είδα, αλλα Φερναντεζ δεν ειδα. 

Να τσεκαριστει η είδηση απο σύντροφο Αποσπερίτη, οτι ο Φερναντεζ φορεσε πρόπερσι σιδεράκια και ισιωσαν τα δόντια.. 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

27 χρονων, χιαστους και λοιπους τραυματισμους δεν εχει, 2300 λεπτα στην La Liga περσι, ερχεται ελευθερος. Πριν 9 χρονια πηγε για δοκιμαστικο στην Λιβερπουλ, τοτε επαιζε αμυντικος μεσος.

 

Παρατσουκλι: Suso.

Link to comment
Share on other sites

Just now, panther-21- said:

Δεν ξέρω τι έμαθε τελικά ο Αποσπερίτης και αν τσεκαρε την εγκυρότητα της είδησης όπως έγραψε τελικά, αλλά εγώ που ήμουν εκεί για ραντεβού είδα τον Κονέ με δύο τσόντες 27αρες, πλαστικές και προστυχες. 

Φρέντο καπουτσίνο ειδα, κομπολόι ειδα, ματιές είδα, αλλα Φερναντεζ δεν ειδα. 

Μηπως ειχε μαζι του νεγρακια?

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Ενα θα πω που δεν δώσατε βαρύτητα που ξαναγραφτηκε πριν... Plata o plomo

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panther-21- said:

Ενα θα πω που δεν δώσατε βαρύτητα που ξαναγραφτηκε πριν... Plata o plomo

Πάμπλο Εσκομπάρ;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×