Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

ο ρεγιες απο οσα εγραφαν μεχρι προχθες ηταν 99,9% δεδομενο οτι θα ανανεωσει με τιγκρες

2ον δεν ειναι κοινοτικος 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, billy21 said:

 

Τουλάχιστον γράφει ΑΕΚ και όχι El AEK, ( Ο ΑΕΚ) :)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλη λύση για το δεξί άκρο της άμυνας στρέφεται η Χάβρη, καθώς οι επαφές με τον Τζιμπρίλ Σιντιμπέ δεν προχωρούν. Αυτό αναφέρει η γαλλική εφημερίδα «Equipe», που είχε αναδείξει και το θέμα του αρχικού ενδιαφέροντος.

Η νεοφώτιστη στη Ligue 1 ομάδα δεν κατάφερε να πείσει τον Γάλλο μπακ της Ένωσης να επιστρέψει στα πάτρια εδάφη. Γι' αυτό και στρέφεται στην περίπτωση του Λοΐκ Νεγκό, ο οποίος αγωνίζεται στην ουγγρική Φέχερβαρ.  

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Stylianopoulos said:

Θα ανακοινωθεί σύντομα ο στόπερ.

13-1=12 hours ago..

1 hour ago-Κετσετζόγλου: Περιμένουμε εξελίξεις και μπορεί να είναι και γρήγορες για στόπερ στην ΑΕΚ (AUDIO)

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν ειναι ο Αραουχο γιατι τονισε ο Κετσετζογλου οτι μπορει να ειναι αλλος.

Ελπιζω απλα να μην ειναι ο Χοακιν, αλλιως απογοητευση. Βεβαια ο Ματιας ξερει καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Brom21 said:

Αρα δεν ειναι ο Αραουχο γιατι τονισε ο Κετσετζογλου οτι μπορει να ειναι αλλος.

Ελπιζω απλα να μην ειναι ο Χοακιν, αλλιως απογοητευση. Βεβαια ο Ματιας ξερει καλυτερα.

γιατι σε χαλαει ο φερναντεζ? εγω δεν θυμαμαι για 3ο στοπερ η ΑΕΚ να ειχε πολλες χρονιες αμυντικο απο την πριμερα με 85 συμμετοχες και να ειναι 27 χρονων 

και συγκρινοντας τον με τον καμπρερα που ειναι 1ο στοχος του γαυρου για την αμυνα του νομιζω ο φερναντεζ δειχνει καλυτερος

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, amd said:

γιατι σε χαλαει ο φερναντεζ? εγω δεν θυμαμαι για 3ο στοπερ η ΑΕΚ να ειχε πολλες χρονιες αμυντικο απο την πριμερα με 85 συμμετοχες και να ειναι 27 χρονων 

και συγκρινοντας τον με τον καμπρερα που ειναι 1ο στοχος του γαυρου για την αμυνα του νομιζω ο φερναντεζ δειχνει καλυτερος

 

Δε ξερω, οταν ακους Κιαερ και Αραουχο ομως, το να καταληγεις σε αυτον ακουγεται σαν "ηττα" και ξενερα. 

Δεν ειναι μια επιλογη που θα με κανει να πω, "ειμαστε καλυμμενοι και για του χρονου". Παρολο που ειναι 27. 

Να δουμε αν θα ειναι αυτος αρχικα, και επειτα κρινουμε. Στο χορταρι θα φανει οτι ειναι να φανει.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Stylianopoulos said:

Θα ανακοινωθεί σύντομα ο στόπερ.

Πέσαν τα τσιμεντα

Screenshot_20230620_130509_Chrome.jpg

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brom21 said:

Δε ξερω, οταν ακους Κιαερ και Αραουχο ομως, το να καταληγεις σε αυτον ακουγεται σαν "ηττα" και ξενερα. 

Δεν ειναι μια επιλογη που θα με κανει να πω, "ειμαστε καλυμμενοι και για του χρονου". Παρολο που ειναι 27. 

Να δουμε αν θα ειναι αυτος αρχικα, και επειτα κρινουμε. Στο χορταρι θα φανει οτι ειναι να φανει.

κακως οταν ακουγες κιαερ δεν ακουγες οτι εκανες μια προταση η οποια ειχε απο ελαχιστες εως καμια πιθανοτητα να επιτυχει. 

ο αραουχο ειναι πιο εμπειρος σαφεστατα εχουν και 5 χρονια διαφορα ηλικιας φυσικα με πολυ καλυτερες παραστασεις αλλα οπως εξηγησα δεν ηταν ευκολο ουτε να φυγει απο την αμερικα ουτε να ερθει εδω.

ο φερναντεζ για 3ο στοπερ στην ηλικια που ειναι με τις παραστασεις που εχει ειναι μια πολυ καλη επιλογη αν ειναι τελικα αυτος που θα ερθει 

οποισδηποτε στοπερ απο την πριμερα οταν ερχεται σαν 3ο στοπερ να αντικαταστησει τον γιωργο τον τζαβελλα ειναι τρελλη ποιοτικη αναβαθμιση στα χαρτια.

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησα να διαβάζω στο δεύτερο sportdog, αλλά μια ελπίδα την έχω γιατί είμαι αρρωστάκι.

IMG_20230620_133957.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MeLKoNiaN said:

Σταμάτησα να διαβάζω στο δεύτερο sportdog, αλλά μια ελπίδα την έχω γιατί είμαι αρρωστάκι.

IMG_20230620_133957.jpg

Αυτος ναι, εχει ποιοτικα 2-3 χρονια ακομα και θα διεκδικησει τη θεση του βασικου.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

καθε χρονο μεγαλυτερη η πτωση του, δεν ηταν καν βασικος στην σαμπντορια που επεσε, περσι αναπληρωματικος στην πριμερα με την θελτα

οκ πολυ μεγαλη καριερα αλλα να κλειδωσεις 1.2Μ για παιχτη που εχει συνεχομενη πτωτικη πορια πιο το νοημα ?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο,τώρα έκατσα να δω τη σεζόν του.Δεν αξίζει..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο Murillo με ψήνει. Παίζει αριστερά, δεξιά, είναι γρήγορος, ταλιμπαν, έμπειρος..και έχει κοινοτικό διαβατήριο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Skepastos said:

Εμένα ο Murillo με ψήνει. Παίζει αριστερά, δεξιά, είναι γρήγορος, ταλιμπαν, έμπειρος..και έχει κοινοτικό διαβατήριο 

νεος παπασταθοπουλος στο χαλαρο ειναι μπιλ, παιχτης που επαιζε χρονια βαση προσοντων ταχυτητας και αλματος (γιατι ειναι ζουμπας 1.82) στα 31 του αυτα εχουν φθηνει και πλεον δεν ειναι ο παιχτης που καποτε ηταν.

αν μου ελεγες να παρω αυτον τον παιχτη με 600 χιλιαρικα θα σου ελεγα ναι, αν συζηταμε για 2ετες η 3ετες με 1+ τον χρονο θα πω μακρια απο εμας 

Link to comment
Share on other sites

Οταν, το πιθανότερο σύντομα, ανακοινωθεί ο στόπερ θα μπορέσουμε να τον σχολιάσουμε. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, amd said:

νεος παπασταθοπουλος στο χαλαρο ειναι μπιλ, παιχτης που επαιζε χρονια βαση προσοντων ταχυτητας και αλματος (γιατι ειναι ζουμπας 1.82) στα 31 του αυτα εχουν φθηνει και πλεον δεν ειναι ο παιχτης που καποτε ηταν.

αν μου ελεγες να παρω αυτον τον παιχτη με 600 χιλιαρικα θα σου ελεγα ναι, αν συζηταμε για 2ετες η 3ετες με 1+ τον χρονο θα πω μακρια απο εμας 

Πασο, δεν τον εχω παρακολουθησει τα τελευταία χρονια, λεω με αυτά που θυμόμουν 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MITSAKLAS said:

Εεεεεππππ...

Το δήλωσε επισήμως ο Μίμης στο Ναύπλιο πριν λίγες μέρες  …. στο έκλεψε 😁

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vamos bien said:

Το δήλωσε επισήμως ο Μίμης στο Ναύπλιο πριν λίγες μέρες  …. στο έκλεψε 😁

Τον παλιοπουστα.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, amd said:

με 600 χιλιαρικα

και τι νομιζεις οτι ψαχνω ?

Μελισσανίδης: «Δεν θα συνεχιστεί αυτό το αίσχος» - Ποδόσφαιρο - Stoiximan  Super League - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

  • Sad 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

αν πετάξω 5-6 τουί "el tigre informing....." θα τους κάνω άραγε "φιόγκο" τους ΑΡΔ ή όχι?🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, baRon21 said:

Τι εγινε ερχεται τελικα; Δεν βρισκει αεροπορικα (μηπως ειναι ακριβά 🦀); Να πάω να τον πάρω εγω να γινω ήρωας στην Ντεσποτοβικη κλίκα του ΚουΜου μας.

Τι φρούτο ειναι αυτος ο Φερναντεζ της βαγιαλοδιδ που είπες για στόπερ ότι έρχεται ; Μας ριχνεις βόμβες Αποσπερίτη.

Τι λεει η πηγή σου;

Δεν έχω όνομα...Αν είχα όνομα θα το είχα γράψει. Το μόνο που ξέρω είναι ότι ο παίχτης που είμαστε κοντά έρχεται από το ισπανικό πρωτάθλημα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, APOSPERITIS_21 said:

Δεν έχω όνομα...Αν είχα όνομα θα το είχα γράψει. Το μόνο που ξέρω είναι ότι ο παίχτης που είμαστε κοντά έρχεται από το ισπανικό πρωτάθλημα 

Αρα δεν ειναι απαραιτητα ουτε Ισπανος ουτε οτι 27-28 χρονων;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×