Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

Just now, amd said:

του σιωπη ειναι πιο κοντη η μου φαινεται ?

ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MITSAKLAS said:

Βάλε και μια του @amd που σου είπα. 

Φυλάξου @amd το φόρτωσα με μπαζουκας

A95B2E9D-E34C-4E3E-B64F-662A9F16555D.jpeg

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, baRon21 said:

Φυλάξου @amd το φόρτωσα με μπαζουκας

A95B2E9D-E34C-4E3E-B64F-662A9F16555D.jpeg

Τι 'ναι αυτό ρε συ; 

Ρίξ' του μια καλή αλλιώς δε γίνεται άνθρωπος αυτός ρε. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Φερε τον Πινεδα μου τελειωσε η μπαταρια στο κινητο δεν μπορω να φτιαξω αλλους βομβαρδισμους.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, baRon21 said:

Φερε τον Πινεδα μου τελειωσε η μπαταρια στο κινητο δεν μπορω να φτιαξω αλλους βομβαρδισμους.

 

ScreenHunter 395.png

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Λένε 800 χιλιάρικα το 50% του Χρυσοπουλου !!!!!!!!!!!!!! 

Νομίζω οτι πρεπει να πούμε

LUIS PALMA WELCOME TO AEK 

%CE%A0%CE%AC%CE%BB%CE%BC%CE%B1-2-840x477

  • Δικεφαλάκι 2
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε ο Ιούνιος και ακόμα δεν μου έχει πέσει. Αυτό το πιεστικό επιθετικό ποδόσφαιρο σε συνδυασμό με το γήπεδο, με έστειλε.

Πλέον είμαι απόλυτα πεπεισμένος ότι οι μεταγραφες που "αργούν" (στα μάτια τα δικά μας, των οπαδών) θα είναι όσες πρέπει και ποιοτικές, επιλεγμένες μία προς μία.

Link to comment
Share on other sites

https://www.enwsi.gr/1354923/aek/aek-podosfairo/o-mpeniteth-tha-ithele-ton-pineda-sto-roster-idia-apopsi-echei-kai-o-moyrinio.html?utm_source=internal&utm_medium=feed

Απο τα λιγα ισπανικα που ξερω το συγκεκριμενο δημοσιευμα σημαινει οτι θελουν και αλλα λεφτουδακια τα παιδια απο το Βιγκο.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Τον Πινεδα τον γουσταρω ΠΑΡΑ πολυ, αλλα δεν ειναι ολα στο χερι μας,  ουτε το πορτοφολι ειναι και τρομερα βαρυ, να πεις οτι δεν μασας με τιποτα.

ΕΛΠΙΖΩ, αν στραβωσει κατι, οπως περυσι κυκλοφορουσε σε σχετικα βατη για ελληνικη ομαδα τιμη ο Χουανγκ, να εχει υπ'οψιν του και καποια τετοιου τυπου εναλλακτικη ο Ματιας, γιατι αλλιως καηκαμε αν δεν μας κατσει ο Μεξικανος.  

Link to comment
Share on other sites

Ο αντι-Πινεδα για να ερθει και να ειναι οσο παιχταρας ειναι ο Πινεδα, ισως θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι Αυγουστο. Δεν εχουμε την πολυτελεια για κατι τετοιο.

Ειναι κριμα να χαθει για 1 εκατομμυριο ο μεξικανος.

Παραμενουμε αισιοδοξοι λογω της επιθυμιας του παιχτη.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Brom21 said:

Ο αντι-Πινεδα για να ερθει και να ειναι οσο παιχταρας ειναι ο Πινεδα, ισως θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι Αυγουστο. Δεν εχουμε την πολυτελεια για κατι τετοιο.

Ειναι κριμα να χαθει για 1 εκατομμυριο ο μεξικανος.

Παραμενουμε αισιοδοξοι λογω της επιθυμιας του παιχτη.

αληθεια ειναι οτι θα ερθει αυγουστο ακομα και ο πινεδας να ειναι 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ δεν ισχυει ότι βιάζονται μέχρι 30/6 να πουλήσουν; Έχουμε μπερδευτεί πλέον 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

αν επικυρωθει σημερα η συμφωνια ΘΕλτα - Ατλετικο για τον javi galan για 15Μ θα καλυτπουν αυτα τα 12Μ που θελουνε, αν δεν γινει αυτο τοτε θα ειναι πιο σφιχτοι

μεχρι τωρα εχουν πουλησει 3-4Μ εναν αμυντικο στο μεξικο αν δεν κανω λαθος στην πουμας

 

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα υπάρχει εναλλακτική. Το θέμα είναι να κολλήσει με την ομάδα, να μάθει το πλάνο του Ματίας κλπ κλπ. Ο Πίνέδα έρχεται μια ώρα πριν τον αγώνα κ παίζει που λέει ο λόγος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, amd said:

αν επικυρωθει σημερα η συμφωνια ΘΕλτα - Ατλετικο για τον javi galan για 15Μ θα καλυτπουν αυτα τα 12Μ που θελουνε, αν δεν γινει αυτο τοτε θα ειναι πιο σφιχτοι

μεχρι τωρα εχουν πουλησει 3-4Μ εναν αμυντικο στο μεξικο αν δεν κανω λαθος στην πουμας

 

5M είναι το οικονομικό αντάλλαγμα συν ο Μανού Σάντσεθ. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

5M είναι το οικονομικό αντάλλαγμα συν ο Μανού Σάντσεθ. 

απο οσο διαβαζα χθες ειναι ανεξαρτητο τελικα απλα λενε 15Μ ο γκαλαν και υπολογιζουν να παρουν 10 τον σαντσεθ

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, baRon21 said:

https://www.enwsi.gr/1354923/aek/aek-podosfairo/o-mpeniteth-tha-ithele-ton-pineda-sto-roster-idia-apopsi-echei-kai-o-moyrinio.html?utm_source=internal&utm_medium=feed

Απο τα λιγα ισπανικα που ξερω το συγκεκριμενο δημοσιευμα σημαινει οτι θελουν και αλλα λεφτουδακια τα παιδια απο το Βιγκο.

Άνοιξα την σελίδα και βλέπω την μια διαφήμιση μετά την άλλη. Ισπανικά δεν βλέπω. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

απο οσο διαβαζα χθες ειναι ανεξαρτητο τελικα απλα λενε 15Μ ο γκαλαν και υπολογιζουν να παρουν 10 τον σαντσεθ

Έχει επιβεβαιωθεί κ απ τον Φαμρπιτσιο Ρομανό το ντιλ για 5Μ συν τον παίκτη. Τώρα αν δώσουν 15Μ τώρα κ πάρουν τον Σάντσεθ με 10Μ αρχές Ιούλη δεν ξέρω. Αν κ είναι ξεκάθαρος στο τουιτ του.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, billy21 said:

Έχει επιβεβαιωθεί κ απ τον Φαμρπιτσιο Ρομανό το ντιλ για 5Μ συν τον παίκτη. Τώρα αν δώσουν 15Μ τώρα κ πάρουν τον Σάντσεθ με 10Μ αρχές Ιούλη δεν ξέρω. Αν κ είναι ξεκάθαρος στο τουιτ του.

ετσι οπως τα λες θα ειναι απο την αλλη γιατι να δωσει η Ατλετικο τωρα τα 5Μ και να μην τα δωσει αρχες Ιουλιου τυπικα και αυτη γιατι να θελει να εμφανισει παραπανω εξοδα, λεω εγω τωρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×