Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς σε έψαχνα.. - Μεταγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 23'


panther-21-
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Αμα μπει η ΑΕΚ τσου λου εχει 10 τουλαχιστον παιχνιδια πολυ υψηλοτερης εντασης απο αυτα με τον παοκ γαυρο βαζελο, ε αν δεν θες κουλουρι οπως το 18 δεν πας με τον τιμιο Ροτα και τον Μοχαμεντ βασικα μπακ 

@Λευτέρης Πέκινπαςστα δεξιά υπολογίζω τον υγιή (ελπίζω) Σιντιμπε. Αν είναι καλά ο Σιντιμπε εγώ με Σιντιμπε, Ροτα, Ραντονια είμαι ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, No11 said:

@Λευτέρης Πέκινπαςστα δεξιά υπολογίζω τον υγιή (ελπίζω) Σιντιμπε. Αν είναι καλά ο Σιντιμπε εγώ με Σιντιμπε, Ροτα, Ραντονια είμαι ΟΚ.

αλλη μια γκαφα σαν και αυτη του κυπελλου και θα πεθανουμε 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, No11 said:

Η ομάδα για να εμφανιστεί καλύτερη την επόμενη σεζόν (γιατί και οι ανταγωνιστές θα είναι καλύτεροι) θα πρέπει να κάνει upgrade σε κάποιες θέσεις της 11αδας.

Ποιες θεωρούμε ότι σηκώνουν upgrade είναι το θέμα...

Προσωπικά θεωρώ ότι αυτή είναι από τις θέσεις που μπορείς να ανεβάσεις την ποιότητα σου (ειδικά στο παιχνίδι με τα πόδια).

Θα πήγαινα σε σχήμα με ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΡΑ ξένο συν Μανδα συν Θεοχάρη... 

Upgrade τερμα, 3ος στοπερ που θα διεκδικήσει φανέλα βασικου. Ιδανικα και στους πλάγιους μπακ.

Και από εκεί και περα καλοδεχούμενο οτιδηποτε.

Και φυσικά αντικατασταση με πολλή προσοχη οποιου φύγει.

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

H ομάδα με 4-5 κινήσεις επιπλέον κ αντικατάσταση όσων φύγουν, για να υπάρχει κ το βάθος που θα χρειαστεί θα είναι οκ. Μένει να δούμε που έχει εντοπίσει ο Ματίας τα κενά ή που θέλει να έχει έξτρα λύσεις. Αν η ομάδα καταφέρει να μπει σε ομίλους τσου λου περιμένω κ ένα δώρο από τον ΑΕΚαρχη στον Ματίας. Το ίδιο πρέπει να κάνει κ αν μπούμε σε ομίλους Europa. 

Αναβάθμιση θέλουμε στο τέρμα, στο αριστερό μπακ, ένα ακόμη κεντρικό αμυντικό επιπέδου κ προσωπικά θα ήθελα μια χαφάρα ακόμη στο οκτω. Εξαροκτάρι καλύτερα. Βέβαια όταν έχεις έναν προπονητή που έχει σαρώσει τους πάντες κ τα πάντα κ έχει αποδείξει ότι έχει... μάτι με τους παίκτες, απλά περιμένεις τις αποφάσεις του.

Edited by billy21
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nikos said:

Upgrade τερμα, 3ος στοπερ που θα διεκδικήσει φανέλα βασικου. Ιδανικα και στους πλάγιους μπακ.

Και από εκεί και περα καλοδεχούμενο οτιδηποτε.

Και φυσικά αντικατασταση με πολλή προσοχη οποιου φύγει.

GK Σορεντίνο, Μανδας, Θεοχάρης 

RB Σιντιμπε, Ροτα, Ραντονια

LB Αρτεαγκα, Πηλιος, Χατζησαφι 

CB Βιντα, Μουκουντι, Μπαλμπουενα, Μήτογλου, Λατσί 

DM Πάπα Μπούμπα Ντιοπ, Γιονσον, Γαλανόπουλος 

CM Πινέδα, Μανταλος, Ταλέντο 

LW Γκατσινοβιτς, Πάλμα ή Ντεσποντοφ συν Τσουμπερ

RW Ελιασον, Φερνάντεζ, Αντί Αμραμπατ 

AM Σέρχιο, Τσουμπερ, Μαρτσβινσκι 

CF Λιβαι, Πόνσε, Κοσίδης 

Φαντάζομαι κέντρο με Ντιοπ, Πινέδα και τους λυπάμαι όλους...

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No11 said:

GK Σορεντίνο, Μανδας, Θεοχάρης 

RB Σιντιμπε, Ροτα, Ραντονια

LB Αρτεαγκα, Πηλιος, Χατζησαφι 

CB Βιντα, Μουκουντι, Μπαλμπουενα, Μήτογλου, Λατσί 

DM Πάπα Μπούμπα Ντιοπ, Γιονσον, Γαλανόπουλος 

CM Πινέδα, Μανταλος, Ταλέντο 

LW Γκατσινοβιτς, Πάλμα ή Ντεσποντοφ συν Τσουμπερ

RW Ελιασον, Φερνάντεζ, Αντί Αμραμπατ 

AM Σέρχιο, Τσουμπερ, Μαρτσβινσκι 

CF Λιβαι, Πόνσε, Κοσίδης 

Φαντάζομαι κέντρο με Ντιοπ, Πινέδα και τους λυπάμαι όλους...

 

 

θα ηθελα ενα γρηγορο στοπερ για να συμπληρωνει τους Μουκουντι Βιντα

Link to comment
Share on other sites

Ο δανεισμός του Νταντσένκο στη Ζόρια λήγει ενώ έχει ακόμα ένα χρόνο συμβολαίου με την ΑΕΚ και με δηλώσεις του στην Ουκρανία ο ίδιος έκανε γνωστό πως θα επιστρέψει στους κιτρινόμαυρους.

«Ρυθμίζω τις τελευταίες λεπτομέρειες στο Κίεβο και επιστρέφω στην ΑΕΚ, στην οποία ανήκω. Μετά θα υποβληθώ σε επέμβαση που θα ξεκαθαρίσει την κατάσταση αναφορικά με την υγεία μου. Το πιο πιθανό είναι η επέμβαση να λάβει χώρα στην Ελλάδα. Η Γερμανία παραμένει ως δεύτερη επιλογή», ανέφερε ο Νταντσένκο.

Να θυμίσουμε, βέβαια, πως η Ζόρια  διατηρεί οψιόν αγοράς για τον Νταντσένκο, ωστόσο σύμφωνα με τους Ουκρανούς το πιθανότερο σενάριο είναι να μην ασκηθεί από τον ουκρανικό σύλλογο.

Link to comment
Share on other sites

Tελευταια φορα που πηγαμε να παιξουμε προκριματικα Τσ.Λ ειχαν ερθει ενα καρο δανεικοι και αγυριστοι, χωρις οψιον. Βρηκαν οι αλλοι τους αγαθιαρηδες, μας τους φορτωσαν, και τους ανεβασαμε την αξια για να κονομησουν. ΔΩΡΕΑΝ.

 

Πιο πολυ αυτο μου την εδωσε οταν εφυγε ο Πονσε, οτι του δωσαμε την ευκαιρια να παιξει στο Τσ.Λ, εστω και με τον Μπακακη συμπαικτη, και πηραμε τιποτα. Μηδεν.

 

Βεβαια ειχαμε και τον τσιπουροπαραγωγο τοτε για σχεδιασμο, μαζι με το καμαρι του Εβρου, τον Μαρινο.

  • Δικεφαλάκι 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Και φαντασου βγαινει ο Αλμειδα την Δευτερα και λεει ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με τα παιδια που εχω παμε ως εχει στα προκριματικα και βλεπουμε. κλαμα 🤣🤣🤣🤣

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Upgrade τερμα, 3ος στοπερ που θα διεκδικήσει φανέλα βασικου. Ιδανικα και στους πλάγιους μπακ.

Και από εκεί και περα καλοδεχούμενο οτιδηποτε.

Και φυσικά αντικατασταση με πολλή προσοχη οποιου φύγει.

Ακριβώς αυτά. Αν φέρεις ένα καλό τερματζή, ένα γρήγορο στόπερ και αντικαταστήσεις αυτούς που θα φύγουν με ίσους ή καλύτερους είσαι οκ. Αν μέσα στις αντικαταστάσεις είναι και Mohammadi-Ρότα είσαι άψογα. Από κει και πέρα, σημαντικό όποιος έρθει να είναι κάτω από τα 27 or so για να πέσει ο μέσος όρος ηλικίας.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Λευτέρης Πέκινπας said:

Και φαντασου βγαινει ο Αλμειδα την Δευτερα και λεει ειμαι απολυτα ευχαριστημενος με τα παιδια που εχω παμε ως εχει στα προκριματικα και βλεπουμε. κλαμα 🤣🤣🤣🤣

Καθολου απιθανο

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MITSAKLAS said:

Με τα 1000.

800ε στο πεταλο..... 

Χωρις ευρωπαϊκα... 

  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, baRon21 said:

Γιορις θέτε

Πουλάω το δεύτερο νεφρό μου (το πρώτο για το διάρκειας)

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Τελειώνει και ο Αζάρ από τη Ρεάλ!

θα τον φερναμε αλλα δεν πρεσσαρει οπως θελει ο  Αλμειδα.. και ειναι σοφτ 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Araujo21 said:

Τελειώνει και ο Αζάρ από τη Ρεάλ!

θα τον φερναμε αλλα δεν πρεσσαρει οπως θελει ο  Αλμειδα.. και ειναι σοφτ 

Εκανε αρνητική εισήγηση ο Ράμος στον Αλμειδα.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, baRon21 said:

Εκανε αρνητική εισήγηση ο Ράμος στον Αλμειδα.

Τον Ραμος πειμενει ο Αλμειδα. Ας κοιταξει τα δικα του  ο Ραμος ..... εκανε αρνητικη εισηγηση γιαυτον ο Γιωργης ο Τζαβελας 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tsosmi said:

Πουλάω το δεύτερο νεφρό μου (το πρώτο για το διάρκειας)

Κάποτε στην Κίνα αυτό κόστιζε 3000€, δεν ξέρω σε τι τιμή το έδωσες το πρώτο για το περσινό διαρκείας αλλά με 3000€ δεν ανανεώνεις καν κεντρικά κάτω από τις σουίτες φέτος. Ελπίζω να πιάσεις καλή τιμή επειδή είσαι και νέο παιδί με υγεία.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×