Jump to content

ΝΤΑΜΠΛ 2022/2023 ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΦΩΤΟ


nikos
 Share

Recommended Posts

38 minutes ago, nikos said:

 

Μέχρι και τον τραυματισμό έκανε καταπληκτική σεζόν και για μένα ήταν ο κορυφαίος της ομάδας. Μετά τον τραυματισμό έκανε και καλά παιχνίδια αλλά μου φάνηκε ότι έχασε την συγκέντρωση του.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Giorgos said:

Μέχρι και τον τραυματισμό έκανε καταπληκτική σεζόν και για μένα ήταν ο κορυφαίος της ομάδας. Μετά τον τραυματισμό έκανε και καλά παιχνίδια αλλά μου φάνηκε ότι έχασε την συγκέντρωση του.

Ισχύει. Βέβαια ο Γκατσινοβιτσ όλα τα καλά του παιχνίδια τα έκανε με τον Πινέδα στο 8. Μετά τον τραυματισμό παίξαμε ελάχιστα παιχνίδια έτσι και ήταν πάλι καλός 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Ισχύει. Βέβαια ο Γκατσινοβιτσ όλα τα καλά του παιχνίδια τα έκανε με τον Πινέδα στο 8. Μετά τον τραυματισμό παίξαμε ελάχιστα παιχνίδια έτσι και ήταν πάλι καλός 

Δεν έχεις άδικο, όλη η ομάδα ήταν διαφορετική χωρίς τον Πινέδα στο 8, αλλά νομίζω ότι δεν ήταν μόνο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Λίγοι και καλοί οι Ενωσιτες στο φιόρο δε Λεβάντε-άνθος της Ανατολής, την Ζάκυνθο. 

 

FB_IMG_1685915510452.jpg

FB_IMG_1685915491142.jpg

FB_IMG_1685915501761.jpg

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Η βαθμολογική μάχη για τον τίτλο σε animation. Ερωτικό βίντεο. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, billy21 said:

Η βαθμολογική μάχη για τον τίτλο σε animation. Ερωτικό βίντεο. 

 

μετραει σαν tiebraker την διαφορα γκολ παντως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nuc1924 said:

μετραει σαν tiebraker την διαφορα γκολ παντως.

Ναι θεωρούν ότι γίνεται ότι κ στην Αγγλία πχ. Δύσκολο να καθίσεις να δεις τι γίνεται σε κάθε πρωτάθλημα ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες εικόνες στη τρίπολη . Το μικρό που κρατάει το καπνογόνο δίπλα στη μητέρα του όλα τα λεφτά !!! 

f94c4359c4a18ae352d9fc75294e60c7_931901.

63438ebb6782f964f0eb631708f69060_931901.

a66cf9842990705bfdedb0143267d600_931901.

e9a52807a4c75757020523d98c9f8f29_931901.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1η αγωνιστική 20 Αυγ 2022, Λαμία, με λουμπάγκο με Mesulid και ζώνη μέσης για να αντέξω, είχα υποσχθεί στο υιό ότι θα πάμε εκδρομή αυθημερόν, είχαμε αγοράσει και εισητήρια στα VIP της Λαμίας από μία φίλη. Αρχή δύσκολη με σκεπτικισμό, τέλος καλό, τα καλύτερα έρχονται...

 

IMG_2950.jpg

IMG_2948.jpg

  • Δικεφαλάκι 4
  • Μπομπίτσα 8
Link to comment
Share on other sites

Τεραστια δυναμική , τεράστια χαρα για τον λαο της Β Ελλασας

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ΕΝΝΙΑ_ΕΝΤΕΚΑ said:

Τεραστια δυναμική , τεράστια χαρα για τον λαο της Β Ελλασας

Να πω την αμαρτία μου, στην αρχή κάπως μου φάνηκε αυτή η πρωτοβουλία της ΠΑΕ, δεν την υποτίμησα αλλά ίσως τη θεώρησα υπερβολική. 

Βλέποντας όμως τη χαρά και τη λαχτάρα του κόσμου όπου έχουν περάσει οι κούπες, πραγματικά ήταν αξιέπαινη και εξυπνότατη αυτή η κίνηση της ΠΑΕ. 

Κι επειδή έχω υπάρξει στα εφηβικά μου χρόνια οπαδός της επαρχίας, βεβαιώνω 100% ότι όλος αυτό ο κόσμος πήρε ακόμα 20 χρόνια τρέλας τουλάχιστον με την ΑΕΚ. 

  • Δικεφαλάκι 5
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως και εγώ το είχα θεωρήσει υπερβολή και παράξενο. Όμως τελικά φαίνεται ότι ήταν σωστή η επιλογή της ΠΑΕ, ο κόσμος που δεν έχει κοντά του το γήπεδο φάνηκε να το έχει πολύ ανάγκη αυτό το πάρτυ που γίνεται με τις κούπες.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνανε, roadshow φάση κι έτσι. :D Όλες οι καλτίλες χωράνε στον κόσμο Α.Ε.Κ. Είναι μεγάλη η χώρα, η ομάδα έχει πολλούς οπαδούς πολύ μακριά από την Αθήνα, μπράβο τους.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά κίνηση ήταν, γιατί η ΑΕΚ σε όλη την επαρχία αθροιστικά, ίσως  έχει περισσότερο κόσμο από ότι στο λεκανοπέδιο 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, tarasfw said:

Μια χαρά κίνηση ήταν, γιατί η ΑΕΚ σε όλη την επαρχία αθροιστικά, ίσως  έχει περισσότερο κόσμο από ότι στο λεκανοπέδιο 

To λες; Ειλικρινά θα πλήρωνα όσο όσο να δω τι θα έβγαινε αν βάζαμε την ερώτηση τι ομάδα είσαι στην απογραφή.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Atlas21 said:

To λες; Ειλικρινά θα πλήρωνα όσο όσο να δω τι θα έβγαινε αν βάζαμε την ερώτηση τι ομάδα είσαι στην απογραφή.

Εγώ πιστεύω ότι ο κόσμος της ΑΕΚ στην επαρχία ήταν ανέκαθεν πολύς. Από παλιά. Η ΑΕΚ μπορεί να μην έχει κάποια ευρύτερη  περιοχή που να βαράει ποσοστά 70 και 80%, ωστόσο η απήχησή της απλώνεται σε όλη την επικράτεια δυνατά. Ειδικά σε Θράκη, Πιερία, Καρδίτσα, Τρίκαλα(και όχι μόνο) οι αεκτζηδες είναι πολλοί και δυνατοί. Επίσης σε Πάτρα όλοι κάθονται σούζα στα παιδιά της R εκεί. Γενικά το αεκτζηδικο στοιχείο απλώνεται σε όλη την επικράτεια έντονα. Κάποιες κόπιες για παράδειγμα, υπηρχαν και συνεχίζουν να έχουν μια μεγάλη  δυναμική σε μια ακτίνα 150 χιλιομέτρων από την έδρα τους. Παραεξω φάνηκαν δειλά δειλά τα τελευταία χρόνια που σε μια δεκαετία έχουν καταφέρει όσα σε90 χρόνια 

Link to comment
Share on other sites

  • nikos unpinned and pinned this topic
  • nikos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×