Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Araujo21 said:

Χασαμε και τον Σμαιχελ.Πηγε Αντερλεχτ 

 

Στην πρώτη προπόνηση της Νις πέρυσι πάντως νομίζανε ότι αγόρασαν τον Πάγκαλο.

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά δεν ξερω αν τερμα ή πλαγιος μπακ είναι σημαντικότερο από χαφ, έστω για 3ο. Βαζει τον Γαλανοπουλο και στο 60 κουράζεται.

Ας πάρουν στοπερ και ο,τι άλλο βρουν, ευχαριστημένος θα είμαι τελικά με αυτά έτσι όπως τα έκαναν. Αλλά κι αυτά δύσκολα μου φαινονται πλέον.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Araujo21 said:

Χασαμε και τον Σμαιχελ.Πηγε Αντερλεχτ 

 

Δεν πειράζει, είναι ακόμα διαθέσιμος ο Ντε Χεα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Δεν πειράζει, είναι ακόμα διαθέσιμος ο Ντε Χεα.

Δεν εχουμε θεση ομως. Και ο Κουχαρσκι που τονε ξερει λεει ειναι γκαφατζης

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Araujo21 said:

Δεν εχουμε θεση ομως. Και ο Κουχαρσκι που τονε ξερει λεει ειναι γκαφατζης

Τι ατυχία.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, nikos said:

Εγώ τελικά δεν ξερω αν τερμα ή πλαγιος μπακ είναι σημαντικότερο από χαφ, έστω για 3ο. Βαζει τον Γαλανοπουλο και στο 60 κουράζεται.

Ας πάρουν στοπερ και ο,τι άλλο βρουν, ευχαριστημένος θα είμαι τελικά με αυτά έτσι όπως τα έκαναν. Αλλά κι αυτά δύσκολα μου φαινονται πλέον.

Μια σημείωση βέβαια, ο Γαλανόπουλος "κουράστηκε" στο 70' επειδή έπαιζε με 10 παίχτες η ομάδα.

Η παρουσία και των 3 σήμερα, απέδειξε γιατί η ομάδα ΔΕΝ θέλει χαφ.

  • Δικεφαλάκι 4
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Νικολάου που επεζε κάποτε στον Γαύρο, πως μας φαίνεται; Μικρός είναι σχετικά, παίζει Β Ιταλίας πλέον άρα ίσως να θέλει να φύγει. Έχει κάνει και δύο γεμάτες σεζόν σε Σεριέ Α.

Πιο δευτεροτριτος ίσως αντί για πρωτοδευτερος που ψάχνουμε αλλά είναι μικρός και θα έχει μεταπωλιτικη αξία, αν βγει.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, No11 said:

Ε αφού δεν βρήκε πρόταση 1Μ ο Στάνκοβιτς ας τον κρατήσουμε. Πρέπει να είναι καλός για ναην βρίσκει πρόταση 1Μ ας κάτσει εδώ.

Αφού και ο Μοχάμαντι δεν βρήκε 500k ας μείνει και αυτός. Λες και δεν μπορούμε να δώσουμε 200k για να καλύψουμε τη διαφορά.

Αφού κι ο Σιντιμπε δεν βρήκε τα 600k ας μείνει κι εκείνος. Με ακόμη 200k βέβαια θα είχε βρει συμβόλαιο να την κάνει κι αυτός.

Και στο τέλος για 400 χιλιάρικα μείνε χωρίς πλάγια Μπακ. Να κάνουμε απόσβεση και τα 6 μύρια του Πινέδα. 2 μύρια σε κάθε θέση.

Και για τα παραπάνω δεν ευθύνεται η διοίκηση αλλά ο Αλμέιδα που είπε "ας μείνουν τα παιδιά"...

Έχεις πρόβλημα κατανόησης δεν εξηγείτε αλλιώς καλώς θα το έχω υπόψιν μου από εδώ και πέρα 

Link to comment
Share on other sites

Ανεξάρτητα του αν θα προλάβουμε σήμερα, ας κοιτάξουμε αμυντικό έστω κ για Ελλάδα. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mike said:

Καλημερα , φεραμε κανα στοπερ οσο κοιμομασταν?

Θες κι εσύ με 3 ώρες ύπνο στόπερ.

Ρίξε μια καλή 8+ ώρες ξάπλα να έχουμε ελπίδες. 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάντως πολλή πράγμα ελεύθερο αν θέλαμε κάτι άμεσα . Δεν μπορεί όλοι να είναι σάπιοι . 

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον Καραντσα που ήθελε ο γαύρος τον παρακολουθώ από πέρυσι . Που είχε ακουστεί  ότι θέλουμε  Σέντερ φορ από MLS. Τον είχε πάρει η Άτλαντα δανεικό μετα τον αγορασε

 πολύ καλός και σκόρερ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Araujo21 said:

Αυτόν τον Καραντσα που ήθελε ο γαύρος τον παρακολουθώ από πέρυσι . Που είχε ακουστεί  ότι θέλουμε  Σέντερ φορ από MLS. Τον είχε πάρει η Άτλαντα δανεικό μετα τον αγορασε

 πολύ καλός και σκόρερ. 

Ναι,δείχνει φοβερή περίπτωση.10 εκατομμύρια ζητάνε,αλλά τον Γενάρη λήγει το συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Λαμβανοντας υποψη την αλλαγη βιβλιου που εχει κανει η ομαδα, σημερα αναμενω το ντεμαραζ του τιγρη.

Αρνουμαι να πιστεψω οτι για αλλη μια τελευταια μερα μεταγραφων θα διαβαζω 11:30 το βραδυ αρθρα του στυλ «Το παλεψε η ΑΕΚ αλλα δεν ηθελε ο παικτης», «Δεν θα παρουμε παικτη απλα για να παρουμε», «Η ομαδα θα ενισχυθει τον Γεναρη».

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτός ο Γιοβετιτς που παίρνει ο γαυρος μοιάζει περίπτωση παίρνω παίκτη απλά για να πάρω. Θα θέλαμε έναν τέτοιο σακατη; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mporat said:

Πάντως αυτός ο Γιοβετιτς που παίρνει ο γαυρος μοιάζει περίπτωση παίρνω παίκτη απλά για να πάρω. Θα θέλαμε έναν τέτοιο σακατη; 

Πρωην παικτης μου φαινεται κ αυτος.

Αν ερθει μεταγραφη σημερα θα πρεπει να αξιζει οντως, αλλιως ας ερθει κανενας Μπραμπετς για 4ος στην Ελλαδα και ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καιρός να δείξει την κλάση του κ ο Μήτογλου, αφού από ότι φαίνεται δεν θα πάρουμε στόπερ. Ελπίζουμε κ στην γρήγορη βελτίωση του Χρυσόπουλου μέσα απ την β΄ομάδα κ γιατί όχι κ του Ρόκσον.

Όσο για τον χαφ όταν παίζεις με 2, θες αριθμητικά 4. Αλλά όταν δεν παίρνεις τέταρτο στόπερ το να πάρεις τέταρτο χαφ είναι πολυτέλεια όντως. 

Ελπίζουμε σε λίγες κάρτες κ κυρίως κ στις 2 περιπτώσεις απαγορεύονται οι τραυματισμοί. Δια ροπάλου. 

Αυτά για την Ευρώπη. Για τα εντός των συνόρων έχουμε μια εβδομάδα ακόμη περιθώριο.

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, mporat said:

Πάντως αυτός ο Γιοβετιτς που παίρνει ο γαυρος μοιάζει περίπτωση παίρνω παίκτη απλά για να πάρω. Θα θέλαμε έναν τέτοιο σακατη; 

Και γω έκανα ακριβώς την ίδια σκέψη όταν το διάβαζα. Κάνει μπαμ ότι επειδή δεν μπόρεσαν να φέρουν τον Καραντσα παίρνουν αυτόν μόνο και μόνο για να μην ακούνε γκρίνια ότι θα παίζουν μόνο με Ελ Καμπι και Ελ Αραμπι μπροστά φέτος. Πρέπει να δείξουν ότι και καλά έφεραν έναν αντι-Μπακαμπού. Ίσως να σταθούν τυχεροί και να τους βγει αλλά γενικά δεν με προβληματίζει αυτή η κίνηση του αντιπάλου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που φτάσαμε, αν έρθει ο Ιάκωβος Μπράμπετς θα ανάψω καπνογόνο. Εντάξει όχι καπνογόνο, ένα σπίρτο.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, In A.E.K We Trust said:

Εδώ που φτάσαμε, αν έρθει ο Ιάκωβος Μπράμπετς θα ανάψω καπνογόνο. Εντάξει όχι καπνογόνο, ένα σπίρτο.

Έλα ντε. Ακόμα και αν έρθει ο νέστορας (που μας ξύνιζε άσχημα) θα κάνουμε pyro show που θα φαίνεται από το διάστημα...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×