Jump to content

Ζαλιστήκαμε και πέσαμε κάτω... Μεταγγραφές Νταμπλούχου Καλοκαίρι 2023 Vol II


panther-21-
 Share

Recommended Posts

9 minutes ago, billy21 said:

Θα μπορέσει δηλ να μαρκάρει τον Φώτη τον Ιωαννίδη? Υπάρχει ελπίς?

Γι' αυτό ακριβώς έφτιαξες αυτή την 3αδα πίσω, μήπως και τον σταματήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

δε πα να φερεται και ράμος με βαν νταικ. Στο αθλητικο ραδιόφωνο της πόλης συνέχεια λένε οτι η αρμάδα του στρατηγού θα κάνει διπλάσιες ευκαιρίες απο πέρσι και θα παταει διπλάσιες φορές περιοχή. Σπόραρ θα λέτε κ;αι θα κλαίτε 

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

ωχ ωχ απτο σχολείο ειναι μαζί λέει με την Καταλίνα Κοντραμπάντο .. ρε αυτός ειν χειρότερος και απτον Ορμπέλαο

έβλεπε μπροστά η νύφη και τον τύλιξε

image.webp.8995d98c1edcbf56f2aa10b0873a5232.webp

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

φάτσα ραν τα πλαν που πρωτη εμφάνιση Σέρχιο στην Αια Σοφιά, ολο το γηπεδο στον αέρα, αραουχο οεοεοε και αυτος θα σηκωνει τα χερια και θα λέει ευχαριστώ 

  • Hahaha 15
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έρθουν οι Μεξικανοί και να παραμιλαμε. Παίζουν σε θέσεις που θέλουμε αναβάθμιση.

Θέλω βέβαια να καταθέσω εναν προβληματισμό. Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη πρακτική να φέρνουμε τόσους παίχτες από την ίδια χώρα καθώς και παίχτες που συνδέονται με τον προπονητή. Αυτό έχει το ρίσκο (όπως έγινε παλιότερα με τους Πορτογάλους) να δημιουργηθεί κλίκα και να ξεφύγει το πράγμα. 

Σε καμιά περίπτωση δεν συγκρίνω την τωρινή κατάσταση με την παλιότερη αλλά καλό είναι να προβλέπονται τέτοιες καταστάσεις.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Πριν την έναρξη των αγώνων και στο ημίχρονο στα Μάτριξ θα παίζει την σφετεριστρια , την Μιλαγκρος την ατίθαση . Την Χοακίνα και σε ντέρμπι την Βασίλισσα του Νότου . Να μπαίνει σε πολεμικό κλίμα η ομάδα . Θα αλλάξει και η μπυρα στο γήπεδο . Corona και γουακαμολε αντί για χοτντογκ 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, agelos said:

Το είδα...κάτι δε μου κολλάει.

 

εδώ στην ημιάγρια κατάσταση του

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hades said:

Ο παίχτης είναι goofy ευτυχώς έρχεται για τρίτη επιλογή 

καλα δεν ειναι και μπραμπετς 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hades said:

Ο παίχτης είναι goofy ευτυχώς έρχεται για τρίτη επιλογή 

χνιντ γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα ....

Μια χαρά παίκτης ειναι , θα ανεβαίνει και θα κάνει παιχνίδι απο το κέντρο . Ξέρει πολλά κιλά μπάλα . Σιμάνσκι στην άμυνα και ο Νέστορας στην επίθεση για να προκαλεί τρόμο .

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, To Kitrino Tsakali said:

Ελπίζω να έρθουν οι Μεξικανοί και να παραμιλαμε. Παίζουν σε θέσεις που θέλουμε αναβάθμιση.

Θέλω βέβαια να καταθέσω εναν προβληματισμό. Δεν ξέρω αν είναι η καλύτερη πρακτική να φέρνουμε τόσους παίχτες από την ίδια χώρα καθώς και παίχτες που συνδέονται με τον προπονητή. Αυτό έχει το ρίσκο (όπως έγινε παλιότερα με τους Πορτογάλους) να δημιουργηθεί κλίκα και να ξεφύγει το πράγμα. 

Σε καμιά περίπτωση δεν συγκρίνω την τωρινή κατάσταση με την παλιότερη αλλά καλό είναι να προβλέπονται τέτοιες καταστάσεις.

Πρώτα θα φύγει ο Πελάδο και μετά θα φτιαχτεί η 1η κλίκα. Γνώμη μου. Φαίνεται ότι ο άνθρωπος αυτός δουλεύει στην απόλυτα αντίθετη κατεύθυνση από τις κλίκες, τις σέχτες, τους εγωισμούς και βεντετισμούς.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Μετά από Kjaer, Pezzella, Vestegaard και λοιπά ονόματα που ακούστηκαν εδώ ,λογικό να μην ενθουσιάζει η 32χρονη μπουγελόφατσα με το σομπρέρο.

Αναβάθμιση σε σχέση με Τζαβέλλα, μάλλον όχι καλύτερος από το βασικό σου δίδυμο.  In Mathias we trust.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, amd said:

καλα δεν ειναι και μπραμπετς 

Ας φέρναμε Μπραμπετς καλύτερα λέω εγώ 

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AG21 said:

χνιντ γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα ....

Μια χαρά παίκτης ειναι , θα ανεβαίνει και θα κάνει παιχνίδι απο το κέντρο . Ξέρει πολλά κιλά μπάλα . Σιμάνσκι στην άμυνα και ο Νέστορας στην επίθεση για να προκαλεί τρόμο .

Μακάρι να έχεις δίκιο και να είναι έτσι όπως τα γράφεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hades said:

Ας φέρναμε Μπραμπετς καλύτερα λέω εγώ 

εγω προτιμουσα δεληζηση και απο τους 2

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tsosmi said:

Μετά από Kjaer, Pezzella, Vestegaard και λοιπά ονόματα που ακούστηκαν εδώ ,λογικό να μην ενθουσιάζει η 32χρονη μπουγελόφατσα με το σομπρέρο.

Αναβάθμιση σε σχέση με Τζαβέλλα, μάλλον όχι καλύτερος από το βασικό σου δίδυμο.  In Mathias we trust.

δεν μπορει να μπαινει ο πετσελα στην ιδια προταση με κανεναν ο τυπος ειναι βασικο στελεχος της ενεργειας παγκοσμιας πρωταθλητριας 

2ον ο αραουχο σε παραστασεις ειναι καλυτερο απο τον μουκουντι το μοναδικο ισως ερωτημα ειναι σε τι κατασταση ειναι αλλα το μεξικανικο πρωταθλημα ειναι καν 2 κλασεις πανω απο το ελληνικο να πω την αμαρτια μου

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη "κλίκα" θα είναι αυτή των συζύγων των Λατίνων.  Η Γκαμπριελα σε εκείνη την συνέντευξη που έδωσε, έλεγε ότι στην Ελλάδα κάνει παρέα περισσότερο με αυτές πάρα με συζύγους ή συμβιες Ελλήνων, ενω για να το συνδέσουμε με το  πολύσυζητημενο  θέμα της γαστρονομίας παραπονέθηκε ότι στην χώρα μας  δεν βρίσκει υλικά για να φτιάξει μεξικανικο φαγητό της προκοπής. 

 

  • Δικεφαλάκι 1
  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tsosmi said:

Μετά από Kjaer, Pezzella, Vestegaard και λοιπά ονόματα που ακούστηκαν εδώ ,λογικό να μην ενθουσιάζει η 32χρονη μπουγελόφατσα με το σομπρέρο.

Αναβάθμιση σε σχέση με Τζαβέλλα, μάλλον όχι καλύτερος από το βασικό σου δίδυμο.  In Mathias we trust.

Ούτε με Μουκουντι είχαμε ενθουσιαστεί πέρυσι και μας κορόιδευαν οι Γάλλοι αλλά στο γήπεδο άλλα έδειξε. Βεστεγκαρντ έχει παίξει 3 ματς σε 2 χρόνια,καλύτερα πιστεύω ο Μεξικανός από αυτόν. Τώρα όλα κρίνονται στον αγωνιστικό χώρο. Δεν φέρνει τυχαία παίκτες ο Πελαδο πάντως 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×