Jump to content

ΑΕΚΑΡΑ - Πανσερραϊκός (2η αγ.): 26/8/23, 21:30


SpiRos
 Share

mvp - Κόουτσινγκ - βραβείο Μάνταλου   

54 members have voted

  1. 1. mvp

    • Αθανασιάδης
      0
    • Σιντιμπέ
      0
    • Μήτογλου
      0
    • Χρυσόπουλος
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
      0
    • Ελίασον
      0
    • Γιόνσον
    • Πισάρο
    • Μάνταλος
      0
    • Φαν Βέερτ
      0
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ζίνι
    • ΚΑΝΕΝΑΣ
  2. 2. Κόουτσινγκ Αλμέιδα

  3. 3. Βραβείο Μάνταλου (χειρότερος παίκτης)

    • Αθανασιάδης
    • Σιντιμπέ
    • Μήτογλου
    • Χρυσόπουλος
    • Μοχαμάντι
      0
    • Γαλανόπουλος
    • Ελίασον
    • Γιόνσον
      0
    • Πισάρο
      0
    • Μάνταλος
    • Φαν Βέερτ
    • Πινέδα
      0
    • Γκατσίνοβιτς
    • Αραούχο
      0
    • Σιμάνσκι
      0
    • Ζίνι
      0
    • ΔΕΝ ΥΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ
      0

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Το ματς ειναι δυσκολο. Οσο ειδα το ματς με τον γαυρο. Καλη ομαδα με πιεση αλλα μπροστα λιγο ταγαρια στην τελικη προσπαθεια. Βεβαια επειδη ΑΕΚ εισαι μπορει να φας και γκολ απο γυρισμα του Μουκουντι στον Αθανσιαδη και να τρεχεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris manousopoulos said:

Γκινης

Ραντονια μητογλου χρυσοπουλος πηλιος

 

Λαμαρανα μανταλος

Ελιασον πιζαρο ζινι

Φανφεερτ

Ουτε σε κυπελλο 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Θα θυμησω οτι ο ματιας κατεβαζει ενδεκαδα και αλλαγες αναλογα με τις μετρησεις των παικτων. Ετσι εκανε περσι. Ετσι θα κανει και φετος. Για να μπορεσει να εφαρμοστει το συγχρονο ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδα.

Οποτε μην αρχιζετε γκρινια γιατι αυτος κι εκεινος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, chris manousopoulos said:

Θα θυμησω οτι ο ματιας κατεβαζει ενδεκαδα και αλλαγες αναλογα με τις μετρησεις των παικτων. Ετσι εκανε περσι. Ετσι θα κανει και φετος. Για να μπορεσει να εφαρμοστει το συγχρονο ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδα.

Οποτε μην αρχιζετε γκρινια γιατι αυτος κι εκεινος.

Το πρόβλημα είναι ότι πριν τα ματς ειναι γκρίνια και μετά ετσι και στραβώσει γκρίνια + μετά Χριστον Προφητες, άρα δεν έχει βρεθεί ποιος είναι ο χρονος που μπορεις να κριτικάρεις.

Τεσπα, ελπίζω να ξέρει τι κανει.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, chris manousopoulos said:

Γκινης

Ραντονια μητογλου χρυσοπουλος πηλιος

 

Λαμαρανα μανταλος

Ελιασον πιζαρο ζινι

Φανφεερτ

Πιο πιθανό να βάλει εμένα βασικό τερματοφύλακα παρά τον Γκίνη 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikos said:

Το πρόβλημα είναι ότι πριν τα ματς ειναι γκρίνια και μετά ετσι και στραβώσει γκρίνια + μετά Χριστον Προφητες, άρα δεν έχει βρεθεί ποιος είναι ο χρονος που μπορεις να κριτικάρεις.

Όταν η ομάδα δεν θα τα πάει καλά για 2-3 παιχνίδια στην σειρά. Πιστεύω ότι έχει κερδίσει και ο προπονητής και το ρόστερ αυτή την εμπιστοσύνη.

Και για να πω κι εγώ την άποψη μου, λογικοτατη μου φαίνεται η επιλογή. Αν δεν κάνεις εκτεταμένο rotation όταν παίζεις εντός, με ομάδα που μόλις ανέβηκε, στην αρχή της σεζόν και ανάμεσα σε κομβικά ευρωπαϊκά ματς πότε θα κάνεις; Και αυτό θα ισχύει ακόμα και αν οι Σέρρες μας κερδίσουν με 0-5.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, firebird said:

Όταν η ομάδα δεν θα τα πάει καλά για 2-3 παιχνίδια στην σειρά. Πιστεύω ότι έχει κερδίσει και ο προπονητής και το ρόστερ αυτή την εμπιστοσύνη.

Και για να πω κι εγώ την άποψη μου, λογικοτατη μου φαίνεται η επιλογή. Αν δεν κάνεις εκτεταμένο rotation όταν παίζεις εντός, με ομάδα που μόλις ανέβηκε, στην αρχή της σεζόν και ανάμεσα σε κομβικά ευρωπαϊκά ματς πότε θα κάνεις; Και αυτό θα ισχύει ακόμα και αν οι Σέρρες μας κερδίσουν με 0-5.

Μα συμφωνούμε οι περισσότεροι να γίνει σοβαρό ροτεησον νομιζω. Τα λέγαμε και πριν το ματς. Να δούμε κι ενδεκάδα βέβαια.

Απλα οσο κουρασμένοι και να είναι (που είναι σιγουρα) οι Τσουμπερ και Άμραμπατ γιατι να μην κάτσουν στον παγκο καλού κακού μηπως χρειαστεί να μπουν έστω στο 75-80 ; Ο Βιντα οκ αμυντικος είναι ας αράξει.

Για Τσουμπερ και Άμραμπατ το λεω γιατί ήδη λειπουν Γκαρσια, Πονσε οποτε μαζεύτηκαν πολλοι μπροστά που εμειναν εκτος αποστολής.

Δεν έχω άλλη ένσταση προσωπικά, αλλά αυτήν δεν μπορω να μην την πω.


 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, chris manousopoulos said:

Θα θυμησω οτι ο ματιας κατεβαζει ενδεκαδα και αλλαγες αναλογα με τις μετρησεις των παικτων. Ετσι εκανε περσι. Ετσι θα κανει και φετος. Για να μπορεσει να εφαρμοστει το συγχρονο ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδα.

Οποτε μην αρχιζετε γκρινια γιατι αυτος κι εκεινος.

Oti goustaroume tha kanoume. Tha krazoume mexri na svhsei o hlios me ton abalo pou mas efere.

  • Hahaha 2
Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2023 at 7:48 PM, nikos said:

Θες σοβαρό ροτεησον και οι Σέρρες με γαυρο είχαν καλη εικόνα (οσο κακός και να ήταν ο γαυρος).

Μοχαμαντι, Μητογλου, Πισαρο, Γαλανόπουλος, Μανταλος, Φαν Βέερτ λογικά βασικοι.

Αθανασιαδης ή Στάνκοβιτς 

Σιντιμπε ή Ραντονια 

Μητογλου

Μουκουντι ή Γεμποα 

Μοχαμαντι

Γαλανοπουλος

Μανταλος

Ελιασον 

Ζινι

Πισαρο

Φαν Βεερτ

 

Βασικους στον παγκο οπωσδηποτε μηπως στραβώσει 

Αυτά είχα γράψει. Μου χαλασε εν μέρει την τελευταια πρόταση  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agelos said:

Ήταν πιωμένος?

Και όμως. Το έγραψε και ο Κετσε. Ροκσον και Ζινι στην 11αδα 

Link to comment
Share on other sites

Σκιαχτήκατε με το παιδι απο την Β Γκάνας στο στοπερ για αυριο.

Το θεμα ειναι να σκιάχτηκε και ο Αλμειδα και να αλλάξει λιγο γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια για τον Γεμποα που όντως άφησε καλή εντύπωση στα φιλικά είτε θα κερδίσουμε παίκτη  από το πουθενά είτε θα φανεί η αδυναμία του και θα πρεπει να κινηθούμε πιο γρήγορα. Καλύτερα τώρα να γίνει αυτό παρά αργότερα... 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1η φορά που θα προπονήσει ο φρεσκονταμπλούχος Αλμέυδα την ΑΕΚ στην Ελλαδά,

με τόση ανησυχία που βλέπω, μήπως θα πρέπει να ρωτήσει εμάς στο κουμου πως θα φτιάξει την εντεκάδα;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Janjanin said:

1η φορά που θα προπονήσει ο φρεσκονταμπλούχος Αλμέυδα την ΑΕΚ στην Ελλαδά,

με τόση ανησυχία που βλέπω, μήπως θα πρέπει να ρωτήσει εμάς στο κουμου πως θα φτιάξει την εντεκάδα;

Καλα πλακα κανεις? Αν δεν παρει εγκριση απο ΚΜ και σελιδες του fb δεν κταρτιζει ενδεκαδα. Εχουμε δει πολλους προπονητες εμεις. Και εχουμε και διπλωματα Ουεφα Α , Β C 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγχώνομαι πάντως για το ματς, πέρσι μια σεζόν κουβαλήσαμε το βόλο και στα πλέι οφ τον χαβαλέ γκαρσία στο πέναλτι με βάζελο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ όσους κ να αλλάξει ο πάγκος θα είναι πυρηνικός. Η ουσία είναι να κλείσεις με ένα 2-0 το ημίχρονο κ μετά να βγει το ματσάκι στο χαλαρό κ χωρίς τραυματισμούς για να πάμε την Τετάρτη με τους Βέλγους όπως πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Nea makri neo afm said:

Εγώ αγχώνομαι πάντως για το ματς, πέρσι μια σεζόν κουβαλήσαμε το βόλο και στα πλέι οφ τον χαβαλέ γκαρσία στο πέναλτι με βάζελο.

Ψιλα γράμματα αυτα. 

Εμεις θελουμε να δούμε Γεμποα και Πισαρο βασικό πρώτη φορά  αύριο λες και παίζουμε φιλικό.

Τεσπα, ας ελπίσουμε να πάνε ολα φυσιολογικα. Οι περισσότεροι γνωρίζονται μεταξύ τους από περυσι, θα έχεις και στον παγκο μερικούς καλους παικτες να βαλεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Araujo21 said:

Πουλαει η ομαδα . Βλεπω σε λιγο καιρο να πουλαμε σομπρερο ΑΕΚ 

Screenshot_4.png

@philly21, @firebird θα κανουμε καμια μαγκια με claro sports γαμω τον Αντέννα σατελαιτ τους γαμω?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Με χαλάει λίγο η ισπανική περιγραφή (αν και μάλλον λιγότερο από του Τσώχου :P) αλλά μοιάζει καλή επιλογή και μάλλον διαθέσιμη.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, felman said:

Oti goustaroume tha kanoume. Tha krazoume mexri na svhsei o hlios me ton abalo pou mas efere.

Έλα μωρέ τώρα ...... Ούτε καν συζήτηση δεν αξίζει να ανοίγουμε ......

Ο Αργεντίνος Αλέφαντος θα μείνει στην (μαύρη) ιστορία ως "Ο άνθρωπος που έδιωξε τον ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΦΡΑΝΣΣΟΝ" !!!!

Τι να κουβεντιάσωμε δηλαδή ????

  • Hahaha 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fanch21 said:

Πιο πιθανό να βάλει εμένα βασικό τερματοφύλακα παρά τον Γκίνη 

Φίλε ΦάντΣΗ-Εικοσιένα, θυμούμαι τώρα ότι σε κάποιο ποστ σχετικά με την θέαση από κάποια σημεία του γηπέδου είχες τοποθετηθεί με τέτοιο τρόπο που ο φίλος Επιστήμων @Geologos (αν δεν κάνω λάθος) σε είχε υπολογίσει γύρω στα 2,30 μ. κατόπιν επιστημονικών μετρήσεων και υπολογισμών.

Για κάνε μια βόΡτα από Σπάτα μεριά. Ποτέ δεν ξέρεις ....

Σαν να βλέπω πρωτοσέλιδα ΚΚ365 "Κράμα Σμάϊχελ - Φαν ντερ Σάαρ 'βρήκαν' στην Ένωση" ....

  • Hahaha 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Nea makri neo afm said:

Εγώ αγχώνομαι πάντως για το ματς, πέρσι μια σεζόν κουβαλήσαμε το βόλο και στα πλέι οφ τον χαβαλέ γκαρσία στο πέναλτι με βάζελο.

Με βασικούς παίζαμε και στα δύο... 

Link to comment
Share on other sites

  • Stylianopoulos unpinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×