Jump to content

Μιχάλης Κατσουρής


Rayo Vallecano 21
 Share

Recommended Posts

On 12/27/2023 at 5:35 PM, Gkanos21 said:

Για τον δολοφόνο του Μιχάλη ρε Κούλη δεν υπάρχει κανένα ζήτημα τιμής? Α βα βα εκεί? 

IMG_20231227_173334.jpg

Περίεργο. Δηλαδή θέλει να πει ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει διαχωρισμός εξουσιών, μεταξύ δικαστικής και εκτελεστικής και ότι η τιμωρία των ενόχων αφορά την κυβέρνηση; Επίσης θέλει να πει ότι η Ελλάδα δεν είναι ευνομούμενη χώρα  και ότι μια δολοφονία αστυνομικού είναι ζήτημα τιμής για το κράτος, σαν να πρόκειται για  βεντέτα και όχι ζήτημα δικαιοσύνης και νόμων; Έπεσα από τα σύννεφα και γω. 

Χωρίς να το θέλει ο πανιβλακας παραδέχεται ότι σε άλλες υποθέσεις όπως πχ αυτή  του Μιχάλη έβαλε το χέρι της και η κυβέρνηση, και δεν ήταν μόνο οι δικαστές υπεύθυνοι για την εξέλιξη τους. 

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Μπροστινος βλαξ μαφιοζικης οργανωσης ειναι, δεν σκαμπαζει! Αλλα εγω τα χω με τους ψηφοφορους του, που μας τον φορτωσαν κ κοιτουν σαν χανοι, ψαχνοντας καποιο επιχειρημα για τα συνδικατα που μας αναγκασαν να κλεισουμε τα γηπεδα κ να αδειασουμε τις φυλακες απο τους κροατες τουριστες

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Rayo Vallecano 21 said:

Χωρίς να το θέλει ο πανιβλακας παραδέχεται ότι σε άλλες υποθέσεις όπως πχ αυτή  του Μιχάλη έβαλε το χέρι της και η κυβέρνηση, και δεν ήταν μόνο οι δικαστές υπεύθυνοι για την εξέλιξη τους. 

Η δικαιοσύνη είναι ανεξάρτητη . Όταν το ακούς αυτό καταλαβαίνεις αμέσως ότι ισχύει το ακριβώς αντίθετο . 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AG21 said:

Η δικαιοσύνη είναι ανεξάρτητη . Όταν το ακούς αυτό καταλαβαίνεις αμέσως ότι ισχύει το ακριβώς αντίθετο . 

Ε ναι, όταν κάτι είναι αδιαμφισβήτητο δεν χρειάζεται να λέει κανείς ότι ισχύει, δέκα φορές την μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Toni Black said:

Μπροστινος βλαξ μαφιοζικης οργανωσης ειναι, δεν σκαμπαζει! Αλλα εγω τα χω με τους ψηφοφορους του, που μας τον φορτωσαν κ κοιτουν σαν χανοι, ψαχνοντας καποιο επιχειρημα για τα συνδικατα που μας αναγκασαν να κλεισουμε τα γηπεδα κ να αδειασουμε τις φυλακες απο τους κροατες τουριστες

 

ποιοι ηλίθιοι τον ψηφίζουν ? γτ τους ψάχνεις και δε τους βρίσκεις αλλα ..... 41% !! 

σκουπίδια γαμώ το θεό τους

  • Δικεφαλάκι 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σύμφωνα με την εφημερίδα kurir.rs, δεν πρόκειται για μια απλή συμπλοκή αλλά για μια άγρια επίθεση οπαδών της Ντινάμο Ζάγκρεμπ επειδή άκουσαν τα παιδιά να μιλάνε μεταξύ τους στα σέρβικα.

Ο Μ.Ν., πατέρας των διδύμων Σέρβων αγοριών ηλικίας 15χρονών, που τραυματίστηκαν περισσότερο σε αυτή την άγρια επίθεση, είπε «ότι έχει πληροφορίες ότι κάποιοι από τους δράστες συμμετείχαν επίσης στις ταραχές στην Αθήνα όταν σκοτώθηκε οπαδός της ΑΕΚ, και αυτό επιβεβαιώνεται. από τα ευρήματα της κροατικής λίστας Večernji, η οποία ανακοίνωσε ότι ένας από τους συλληφθέντες χούλιγκαν, σύμφωνα με ανεπίσημες πληροφορίες, κρατούνταν στην Ελλάδα».

Η σέρβικη εφημερίδα επικαλείται τις ίδιες πηγές και αναφέρει επίσης ότι «ένας άλλος δράστης πέρασε τέσσερις μήνες υπό ελληνική κράτηση πριν επιστρέψει στην Κροατία τον Δεκέμβριο».

Ταυτόχρονα, ο πρωθυπουργός Andrej Plenković δήλωσε επίσης την Τρίτη (10/01) ότι δεν αποκλείεται οι δράστες της επίθεσης στο Βούκοβαρ να είναι οπαδοί που συνελήφθησαν στην Ελλάδα το καλοκαίρι.

«Εάν αυτές οι πληροφορίες είναι σωστές, εναπόκειται στην αστυνομία να την επαληθεύσει και να τις δημοσιεύσει» είπε ο Πλένκοβιτς.

Ο ίδιος καταδίκασε τον ξυλοδαρμό στο Βουκοβαρ και τον χαρακτήρισε ένα «φρικτό φαινόμενο».

Από την άλλη, το RTL αναφέρει ότι οι δράστες ήρθαν στην Ελλάδα για να πραγματοποιήσουν την δολοφονική επίθεση στη Νέα Φιλαδέλφεια, ωστόσο, κατάφεραν να διαφύγουν και δεν συνελήφθησαν.

Πηγή: kurir.rs, jutarnji.hr, RTL

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Το Ελληνικό κράτος τους έδιωξε και γλίτωσε την Κροατικη ενόχληση . Μάλιστα τους έστειλε σπίτι του πριν τα Χριστούγεννα για να χαρούν τις γιορτές . Μην τις στερήσουμε κιόλας στα παιδιά ....

 

Link to comment
Share on other sites

ηθικοι αυτουργοι οι εδω συνεργατες των ναζι. με λερωμενα τα χερια τους αιμα ειναι. ολοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Kroates nazi sinehizoun Kanonika .i fasisto kivernisi tis kroatias hairetai itan servoi ta 8imata eno prin o mihalis. kanena kostos

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Μιχάλη πόσο μα πόσο αδικία και πόση πουστια...?

Μακάρι η ψυχή σου να αναπαύεται.

  • Δικεφαλάκι 3
  • Μπομπίτσα 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αχ βρε Μιχάλη, για ποιους μπήκες μπροστά βρε αγόρι μου

  • Δικεφαλάκι 4
  • Sad 2
  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ επειδη μιλαμε για Μελισσανιδη (3 παιχτες ζήτησε ο Αλμειδα-5 θα σου πάρω ειπε ο Τιγρης) ικανός ειναι ξερω γω να εκανε το νταραβερι με προσφορά εκατομμυρίων στην μονη ομαδα που ήξερε πως θα μας ρίξει ακυρο. Δηλ το επομενο βήμα είναι να διαβάσουμε αυριο πως εκανε προταση 8εκ στον Μαρινακη για Ποντενσε και μεθαυριο να γραφει ο Αρναουτογλου "3+8=11m έδινε ο Τίγρης αλλα για διάφορους λόγους δεν καρποφορησαν οι προσπαθειες.

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

Με ξέρετε κάποιοι είμαι ψύχραιμος γενικά αλλά πραγματικά δεν ξέρω πως συγκρατείται ώστε να μην γράψω αυτά που σκέφτομαι και νιώθω . Το αρχικό μούδιασμα και σοκ έχει γίνει πλέον οργή . 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, stavros 9-11 said:

Αχ βρε Μιχάλη, για ποιους μπήκες μπροστά βρε αγόρι μου

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΆΘΟΣ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Bukowski said:

Στο μεταξυ επειδη μιλαμε για Μελισσανιδη (3 παιχτες ζήτησε ο Αλμειδα-5 θα σου πάρω ειπε ο Τιγρης) ικανός ειναι ξερω γω να εκανε το νταραβερι με προσφορά εκατομμυρίων στην μονη ομαδα που ήξερε πως θα μας ρίξει ακυρο. Δηλ το επομενο βήμα είναι να διαβάσουμε αυριο πως εκανε προταση 8εκ στον Μαρινακη για Ποντενσε και μεθαυριο να γραφει ο Αρναουτογλου "3+8=11m έδινε ο Τίγρης αλλα για διάφορους λόγους δεν καρποφορησαν οι προσπαθειες.

Ξυπναω-πινω χυμο + καφε πικρο πλεον-και μπαινω ΚΜ .

1ο σχολιο του Μπουκο....=(αληθεια)

Εσυ αστερι μου θες να με ξεκανεις προ της ωρας μου..

Σημερα εμετος και αληθεια πανε χερι-χερι.

Ημερα ντροπης

  • Hahaha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, stavros 9-11 said:

Αχ βρε Μιχάλη, για ποιους μπήκες μπροστά βρε αγόρι μου

Για τους ίδιους που έχουν μπει κατά καιρούς μπροστά οι περισσότεροι ήρωες.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×